Меню

Поділитись


Склад Вченої ради

  1. Волошин В’ячеслав Степанович – голова вченої ради, ректор університету, д.т.н., професор;
  2. Євченко Віталій Миколайович – заступник голови вченої ради, перший проректор, к.т.н., доцент;
  3. Федосова Ірина Василівна – вчений секретар, завідувач кафедри комп’ютерних наук, професор; д.пед.н, професор;
  4. Грєков Сергій Семенович – проректор із забезпечення науково-педагогічної діяльності та адміністративно-господарської роботи;
  5. Дмитрієв Валерій Юрійович – проректор з науково-педагогічної роботи, управління та розвитку; к.пед.н.;
  6. Ленцов Ігор Альбертович – проректор з наукової роботи; к.т.н., доцент;
  7. Сагіров Юрій Георгійович – проректор з науково-педагогічної роботи; к.т.н., доцент;
  8. Чигарьов Валерій Васильович – голова профспілкового комітету, завідувач кафедри металургії і технології зварювального виробництва, професор; д.т.н., професор;
  9. Азархов Олександр Юрійович – завідувач, кафедри біомедичної інженерії, професор; д.м.н. доцент;
  10. Анділахай Олександр Олександрович – завідувач кафедри технології машинобудування, професор; д.т.н., професор;
  11. Бежан Володимир Андрійович – завідувач кафедри промислових теплоенергетичних установок та теплопостачання, доцент; к.т.н.;
  12. Бессонова Світлана Івановна – професор кафедри обліку та аудиту, к.е.н., професор;
  13. Білик Олександр Григорович – декан факультету машинобудування та зварювання, д.т.н., доцент;
  14. Булгакова Діана Сергіївна – сенатор соціально-гуманітарного факультету, студентка групи РП-19-1ж
  15. Бурлакова Галина Юріївна – завідувач кафедри автомобільного транспорту, доцент, к.т.н., доцент
  16. Бутенко Елеонора Олегівна – завідувач кафедри хімічної технології і інженерії, к.т.н., доцент;
  17. Верескун Михайло Вікторович – професор кафедри економіки підприємств; д.е.н., професор;
  18. Висоцька Ганна Віталіївна – завідувач кафедри перекладу, доцент; к.ф.н., доцент;
  19. Голі-Оглу Тамара Войцехівна – завідувач кафедри української мови та слов’янської філології, доцент; к.ф.н., доцент;
  20. Гончар Вікторія Василівна – завідувач кафедри маркетингу і бізнес-адміністрування, професор; д.е.н., професор;
  21. Гудим Олександр Олександрович – голова комісії студентського контролю студентської секції профкому, студент групи МЗ-19-П;
  22. Гусєв Юрій В’ячеславович – завідувач навчального відділу; к.т.н., доцент;
  23. Дорошенко Ілля Юрійович – голова студентського сенату, студент групи ОМП-19;
  24. Єфременко Василь Георгійович – завідувач кафедри фізики, професор; д.т.н., професор;
  25. Жежеленко Ігор Володимирович – професор кафедри електроенергетичних комплексів та систем; д.т.н., професор;
  26. Захаренко Наталя Сергіївна – декан факультету транспортних технологій, к.е.н., доцент;
  27. Захаренко Тетяна Олександрівна – начальник загального відділу;
  28. Зусін Володимир Якович – професор кафедри металургії і технології зварювального виробництва, д.т.н., професор;
  29. Зюзь Володимир Миколайович – завідувач кафедри фізичного виховання та спорту, доцент; к.н.ф.в. та с., доцент;
  30. Іщенко Анатолій Олексійович – завідувач кафедри механічного обладнання заводів чорної металургії, професор; д.т.н., професор;
  31. Капранова Лариса Григорівна – завідувач кафедри економічної теорії та підприємництва, доцент; к.е.н., доцент;
  32. Карцелюба Уляна Максимівна – студентський декан факультету інформаційних технологій, студентка групи МА-20;
  33. Кіор Олександр Сергійович – голова інформаційної комісії студентської секції профкому, студент групи ВТ-19;
  34. Колосок Валерія Михайлівна – завідувач кафедри транспортного менеджменту і логістики, професор; д.е.н., професор;
  35. Костиць Катерина Олександрівна – голова профбюро металургійного факультету, студентка групи МТ-18;
  36. Кривошеєнко Євген Іванович – директор ВСП «Маріупольський машинобудівний фаховий коледж ДВНЗ «ПДТУ»;
  37. Курутіна Наталя Іванівна – начальник юридичного відділу;
  38. Кухар Володимир Валентинович – завідувач кафедри обробки металів тиском, професор; д.т.н., професор;
  39. Лазаренко Лариса Миколаївна – завідувач кафедри іноземних мов, доцент; к.пед.н., доцент;
  40. Ларіонова Світлана Василівна – начальник відділу з організації виховної та соціально-гуманітарної роботи;
  41. Логутова Тамара Григорівна – завідувач кафедри інноватики та управління, професор; д.е.н., професор;
  42. Любчук Ольга Костянтинівна – завідувач кафедри туризму, професор; докт. наук з державного управління, професор;
  43. Лямзін Андрій Олександрович – завідувач кафедри технології міжнародних перевезень і логістики, доцент; д.т.н., доцент;
  44. Макуров Сергій Леонідович – професор кафедри теорії металургійних процесів і ливарного виробництва; д.т.н., професор;
  45. Маргуліс Михайло Володимирович – професор кафедри технології машино-будування; д.т.н., професор;
  46. Марченко Ірина Федорівна – декан соціально-гуманітарного факультету; к.т.н., доцент;
  47. Маслак Ганна Вікторівна – завідувач кафедри транспортних технологій підприємств, доцент; к.т.н., доцент;
  48. Маслов Володимир Олександрович – професор кафедри промислових теплоенергетичних установок та теплопостачання; д.т.н., професор;
  49. Матвієнко Володимир Миколайович – професор кафедри автоматизації та механізації зварювального виробництва, професор; д.т.н., професор;
  50. Меліхов Андрій Анатолійович – завідувач кафедри економіки підприємств, професор; д.е.н., професор;
  51. Мінц Олексій Юрійович – завідувач кафедри фінансів та банківської справи, професор; д.е.н., доцент;
  52. Міроненко Дмитро Сергійович – завідувач кафедри інформатики, доцент; к.т.н., доцент;
  53. Мовчан Володимир Олександрович – голова орг. масової комісії студентської секції профкому, студент групи ІРТ-21-М;
  54. Пасинкова Олена Валеріївна – директор науково-технічної бібліотеки;
  55. Півень Наталя Миколаївна – директор Інституту підвищення кваліфікації; к.пед.н., доцент;
  56. Пінчук Ольга Кирилівна – начальник відділу дистанційного навчання;
  57. Поднебенна Світлана Костянтинівна – завідувач кафедри систем автоматизації та електроприводу, професор; д.т.н., доцент;
  58. Присяжний Андрій Григорович – відповідальний секретар приймальної комісії, доцент кафедри обробки металів тиском; к.т.н.
  59. Рассохін Дмитро Олександрович – декан факультету інженерної та мовної підготовки іноземних громадян, к.т.н.;
  60. Роянов В’ячеслав Олександрович – завідувач кафедри автоматизації та механізації зварювального виробництва ; д.т.н., професор;
  61. Руських Володимир Петрович – завідувач кафедри металургії чорних металів, доцент; к.т.н., доцент;
  62. Саєнко Юрій Леонідович – завідувач кафедри електроенергетичних комплексів та систем, професор; д.т.н., професор;
  63. Самотугін Сергій Савелійович – завідувач кафедри наноінженерії в галузевому машинобудуванні, професор; д.т.н., професор;
  64. Сорочан Олена Миколаївна – в.о. завідувача кафедри архітектури, доцента, к.т.н.;
  65. Святний Олександр Іванович – директор ВСП «Маріупольський фаховий коледж ДВНЗ «ПДТУ»;
  66. Суглобов Володимир Васильович – завідувач кафедри підйомно-транспортних машин і деталей машин; д.т.н., професор;
  67. Тарасюк Леонід Іванович – завідувач кафедри теорії металургійних процесів і ливарного виробництва доцент; к.т.н., доцент;
  68. Ташкінова Оксана Анатоліївна – завідувач кафедри соціології та соціальної роботи; к.соц.н., доцент;
  69. Федоркін Артем Андрійович – голова житлово-побутової комісії студ.секції профкому, студент групи ПГС-19;
  70. Хаджинова Олена Вікторівна – директор навчально-наукового інституту економіки та менеджменту, д.е.н., професор;
  71. Халецька Анастасія Юріївна – сенатор економічного факультету, студентка групи ОА-19;
  72. Хлєстова Ольга Анатоліївна – завідувач кафедри охорони праці й навколишнього середовища, доцент; к.т.н.;
  73. Холодинська Світлана Миколаївна – завідувач кафедри філософських наук та історії України, професор; доктор культурології, доцент;
  74. Холькін Олександр Михайлович – завідувач кафедри вищої та прикладної математики, професор; д.ф-м.н., доцент;
  75. Чабак Юлія Геннадіївна – голова ради молодих вчених, доцент кафедри фізики, к.т.н., доцент;
  76. Чейлях Олександр Петрович – директор навчально наукового інституту сучасних технологій; д.т.н., професор;
  77. Чуть Ірина Федорівна – начальник планово-фінансового відділу;
  78. Шабаліна Ірина Юріївна – головний бухгалтер;
  79. Шишкін Володимир Вікторович – доцент кафедри підйомно-транспортних машин та деталей машин, начальник НДЧ; к.т.н., доцент;
  80. Щепка Оксана Анатоліївна – завідувач кафедри гуманітарних дисциплін і мовної підготовки іноземних громадян, доцент; к.ф.н., доцент;
  81. Щетінін Сергій Вікторович – професор кафедри металургії і технології зварювального виробництва; д.т.н., доцент.

Список почесних членів вченої ради

  • Белопольський Микола Григорович – завідувач кафедри обліку та аудиту, професор; д.е.н., професор;
  • Гулаков Сергій Володимирович – професор кафедри матеріалознавства та перспективних технологій; д.т.н., професор;
  • Малінов Леонід Соломонович – професор кафедри транспортних технологій підприємств, д.т.н., професор;
  • Парунакян Ваагн Емілійович – професор кафедри транспортних технологій підприємств, д.т.н., професор;
  • Тарута Сергій Олексійович – голова наглядової ради ДВНЗ «ПДТУ».

Нормативні докумени Вченої ради

Перелік документів

Зразки службових записок

Оприлюднення рішень вченої ради

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015