Меню

Поділитись

У стипендіальній програмі компанії ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» беруть участь студенти 1-го – 5-го курсів віком до 30 років включно, які навчаються за денною бюджетною або контрактною формами навчання профільних для Компанії спеціальностей, а саме:

Металургійний факультет

  • спеціальність 136 «Металургія», освітній рівень «бакалавр» – ОП «Металургія»; освітній рівень «магістр» – ОП «Металургія чорних металів», «Обробка металів тиском»
  • спеціальність 132 «Матеріалознавство», освітній рівень «бакалавр» – ОП «Матеріалознавство», «Інженерне матеріалознавство»; освітній рівень «магістр» – ОП «Матеріалознавство», «Дизайн матеріалів та 3D-технології».

Енергетичний факультет

  • спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітній рівень «бакалавр» – ОП «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; освітній рівень «магістр» – ОП «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», «Системи управління виробництвом і розподілом енергії», «Електротехнічні системи електроспоживання»
  • спеціальність 144 «Теплоенергетика», освітній рівень «бакалавр» – ОП «Теплоенергетика»; освітній рівень «магістр» – ОП «Теплоенергетика», «Енергетичний менеджмент»
  • спеціальність 183 «Технологія захисту навколишнього середовища», освітній рівень «бакалавр» – ОП «Технологія захисту навколишнього середовища».

Факультет машинобудування та зварювання

  • спеціальність 131 «Прикладна механіка», освітній рівень «бакалавр» – ОП «Прикладна механіка», «Інженерна механіка», «Зварювання»; освітній рівень «магістр» – ОП «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій», «Обробка металів за спецтехнологіями», «Технології та устаткування зварювання», «Технології машинобудування», «Комп’ютерний інжиніринг»
  • спеціальність 133 «Галузеве машинобудування», освітній рівень «бакалавр» – ОП «Галузеве машинобудування», «Металорізальні верстати та системи», «Металургійне обладнання», «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання»; освітній рівень «магістр» – ОП «Інструментальне виробництво», «Металорізальні верстати та системи», «Металургійне обладнання», «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання», «Нанотехнології в машинобудуванні».

Факультет транспортних технологій

  • спеціальність 275.02 «Транспортні технології на залізничному транспорті», освітній рівень «бакалавр» – ОП «Транспортні технології на залізничному транспорті», «Організація перевезень та управління на промисловому транспорті»; освітній рівень «магістр» – ОП «Організація перевезень та управління на промисловому транспорті», «Транспортні системи»
  • спеціальність 275.03 «Транспортні технології на автомобільному транспорті», освітній рівень «бакалавр» – ОП «Транспортні технології на автомобільному транспорті», «Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті», «Логістика транспортних систем», «Організація міжнародних перевезень»; освітній рівень «магістр» – ОП «Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті», «Організація міжнародних перевезень», «Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послуг».

Факультет інформаційних технологій

  • спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», освітній рівень «бакалавр» – ОП «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»; освітній рівень «магістр» – ОП «Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва», «Автоматизоване управління технологічними процесами»

Економічний факультет

  • спеціальність 073 «Менеджмент», освітній рівень «бакалавр» – ОП «Менеджмент транспорту та логістики»; освітній рівень «магістр» – ОП «Логістичний менеджмент».

Стипендія (винагорода) від компанії МЕТІНВЕСТ призначається протоколом засідання комісії з призначення стипендій (винагород) кращим студентам університету, відповідно до рейтингу з урахуванням квоти.

Рейтинги в університеті формуються в липні місяці для студентів 2-х – 4-х курсів за результатами першої звідної атестаційної відомості успішності попереднього семестру; у вересні місяці для студентів 1-го, 1-го прискореного (які вступили після випуску з коледжів/технікумів) і 5-го курсу (1-го року навчання ступеня магістра) за конкурсним балом при вступі; у лютому місяці для 1-го – 5-го курсів за результатами першої звідної атестаційної відомості успішності попереднього семестру.

Списки студентів-стипендіатів ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ»

Запрошуємо всіх приєднатися! Поділися інформацією з однокурсниками!

Актуальна інформація про стипендіальну і інші програми Метінвесту для студентів публікується в Telegram-каналі https://t.me/mihstudents.

>>> Список стипендіатів 1-5 курс (весна 2020-2021 навчальний рік) <<<

Список стипендіатів Металургійного факультету

ПІБ студентаШифр групиСередній бал успішностіРозмір стипендії ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», грн.
Трошенков Єгор ОлександровичМТ-2079.25700
Погібаєв Олексій ЄвгеновичМ-2094.75700
Сумарок Ярослав СергійовичМ-2088700
Сімонов Олексій ОлексійовичМТ-1980.751000
Фалалєєв Кирило ВолодимировичМТ-19891000
Павленко Павло ВіталійовичМ-1975.251000
Кравчук Ілля ОлександровичМ-1975.51000
Костиць Катерина ОлександрівнаМТ-1895.51000
Зурнаджи Артем ІвановичМТ-18951000
Шевченко Катерина ОлексіївнаМТ-1892.51000
Новак Олексій АндрійовичМТ-1887.51000
Дьяконова Ганна ІгорівнаМТ-1891.251000
Чудновець Дарія КостянтинівнаМТ-1890.251000
Каширін Дмитро ВолодимировичМ-19-У921000
Астахов Анатолій ОлексійовичМ-19-У84.251000
Савчук Артем ВолодимировичМТ-17931500
Малишевський Артур ОлександровичМТ-17941500
Желудкова Карина ВіталіївнаМТ-18-У86.81500
Арабаджи Вікторія ВікторівнаМ-1795.571500
Ліходєд Андрій ГригоровичМ-1795.141500
Повод Іван ВолодимировичМ-18-У90.291500
Гаран Іван ПетровичМ-18-У90.141500
Абрамов Валентин СергійовичМВП-20-М94.751700
Гудим Любов ОлександрівнаМЧМ-20-М96.51700
Сотніченко Олександр ВолодимировичМЧМ-20-М91.251700
Танурков Іван СеменовичМЧМ-20-М871700
Максимишина Олена СергіївнаМВП-20-М93.251700
Засорін Іван ІвановичМВП-20-М931700
Голинський Михайло АндрійовичМВП-20-М92.751700
Байдак Євгенія СергіївнаМЧМ-20-М75.251700

Список стипендіатів Енергетичного факультету

ПІБ студентаШифр групиСередній бал успішностіРозмір стипендії ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», грн.
Дейкін Костянтин БорисовичЕПП-2085.2700
Алексєєв Олексій ОлексійовичЕПП-2085700
Богиніч Дмитро СергійовичЕПП-2081.6700
Прутових Данило АндрійовичЕПП-2079.2700
Шевяхов Владислав МиколайовичЕПП-2075.4700
Коломєєць Ілля РомановичПТЕ-2080700
Погорєлко Віктор ВолодимировичЕПП-20-У82.831000
Казаков Микита ДмитровичЕПП-20-У81.671000
Тарасенко Данііл РомановичЕПП-19881000
Ніколаєв Микита ЮрійовичЕПП-1985.331000
Середа Олександр СергійовичЕПП-1984.831000
Хорошилов Андрій МаксимовичЕПП-19831000
Соболєв Ілля ВолодимировичЕПП-19821000
Лебедєв Валерій ДмитровичЕПП-1981.51000
Костенюк Владислав АндрійовичЕПП-19801000
Бочаров Дмитро МихайловичПТЕ-1999.61000
Тарадада Юрій ЮрійовичПТЕ-1984.41000
Капацина Діана СергіївнаТЕ-19931000
Жорновой Микита ВалентиновичЕПП-19791000
Стеблін Владислав ІгоровичПТЕ-1974.81000
Подрезенко Владислав СергійовичЕПА-19-У871000
Єрохіна Ганна ІгорівнаЕПП-1882.431000
Черниш Гліб ОлеговичЕПА-1893.711000
Кудряшов Олександр ОлександровичЕПА-19-У89.141000
Біленко Софія СергіївнаЕПА-1887.571000
Буров Вадим ВадимовичЕПП-1887.571000
Коломоєць Вадим ДмитровичЕПА-19-У85.141000
Перетятько Іван ОлеговичАЕС-1875.51000
Жіжномірська Юстина ВалеріївнаПТЕ-19-У82.831000
Шмат Крістіна МиколаївнаПТЕ-19-У791000
Головкова Олександра ОлександрівнаПТЕ-19-У77.51000
Мицкан Катерина ВолодимирівнаТЕ-1885.831000
Коротун Поліна ВіталіївнаТЕ-1884.51000
Скрябін Леонід БорисовичЕКС-17-194.171500
Овчеренко Сергій МаксимовичЕПА-18-У81.711500
Єнакієв Костянтин ІвановичЕКС-17-197.671500
Дудка Сергій АнатолійовичЕКС-18-У-295.331500
Флят Микита ВіталійовичЕКС-18-У-194.51500
Аксьонов Микита ОлександровичЕКС-18-У-294.331500
Шатровський Олександр ДмитровичПТЕ-1795.571500
Гулак Сергій ОлександровичПТЕ-1789.141500
Шапурма Владислав ОлександровичПТЕ-1778.711500
Здраздас Михайло СергійовичЕПА-20-М94.331700
Тітікова Анастасія ВіталіївнаЕМ-20-М78.671700
Сташевський Микита ОлександровичАЕС-20-М921700
Сидоренко Наталія СергіївнаПТЕ-20-М94.331700
Кукін Ілля АндрійовичПТЕ-20-М94.51700
Погребець Альона СергіївнаПТЕ-20-М88.671700
Ходехін Андрій ЄвгеновичПТЕ-20-М83.331700

Список стипендіатів Факультету машинобудування та зварювання

ПІБ студентаШифр групиСередній бал успішностіРозмір стипендії ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», грн.
Вольський Дмитро ІгоровичІМ-2074.67700
Крехов Богдан ОлександровичТіУВ-2093.5700
Колдов Максим ДенисовичІМ-2091700
Зименко Іван ІгоровичТіУВ-2089.5700
Борисенко Артем ВладиславовичТіУВ-2087.75700
Анкушин Михайло МихайловичТіУВ-2087700
Жуков Іван МаксимовичТіУВ-2085.75700
Зименко Андрій ОлександровичТіУВ-2085.25700
Сарбаш Олег СергійовичТіУВ-2080700
Бурцев Євген ОлександровичТіУВ-2078700
Реков Ілля ОлександровичТіУВ-2078700
Негрей Максим ЕдуардовичТіУВ-2074.75700
Коломоєць Микола ГеннадійовичМБ-1990.751000
Сидоренко Владислав ОлександровичМБ-19901000
Герасько Лілія ОлексіївнаМБ-1989.751000
Метляєв Іван ОлеговичМБ-1986.751000
Тараненко Максим ОлеговичМБ-1984.51000
Ходаковський Володимир ОлександровичМБ-1984.251000
Дем'янюк Іван ОлександровичМБ-19841000
Солук Дмитро ДмитровичМБ-19841000
Будюк Микола МиколайовичМБ-1983.751000
Швець Денис ВладиславовичМБ-19811000
Мірошник Максим ВолодимировичМБ-1980.751000
Ярошевич Ярослав ЮрійовичТіУВ-1990.51000
Самохвалов Антон КостянтиновичІМ-1990.21000
Тихоненко Давид ВіталійовичТіУВ-19891000
Мельнікова Оксана ДмитрівнаІМ-1987.21000
Бобров Дмитро ВолодимировичТіУВ-1986.51000
Корж Микита СергійовичІМ-1985.81000
Сапоненко Олена ВолодимирівнаТіУВ-19841000
Щуренко Сергій ВасильовичТіУВ-1981.251000
Кашпор Сергій СергійовичІМ-1979.41000
Маркова Анастасія СергіївнаІМ-1979.41000
Гудим Олександр ОлександровичМЗ-19-П951000
Реуцький Микола МихайловичВІ-19-П79.81000
Поздняков Дмитро АндрійовичТіУВ-18911000
Коренєв Олександр ВікторовичТіУВ-1882.21000
Сокур Володимир ОлександровичТіУВ-1882.21000
Пахниць Віталій СергійовичТіУВ-1880.21000
Афонін Денис РомановичІМ-1882.61000
Гусейнов Артем СергійовичІМ-1893.211000
Рукосуєва Юлія МихайлівнаІМ-1897.51000
Шкондін Дмитро ВасильовичІМ-1890.41000
Мартиненко Валентин ОлександровичТіУЗ-19-П84.81000
Кореновський Іван ФедоровичТіУЗ-19-П83.41000
Зал Олександр ЄвгеновичТіУВ-18841000
Роговий Сергій ОлександровичТіУВ-1883.61000
Медведєв Данило ЄгоровичТіУВ-1883.21000
Пачаджи Олександр ОлександровичТіУВ-1882.61000
Зал Дмитро ЄвгеновичТіУВ-1881.61000
Романчук Владислав СергійовичТіУВ-1881.21000
Василенко Павло ВасильовичІМ-1879.81000
Попов Данило ГеннадійовичТіУЗ-19-П79.41000
Кондратенко Руслан МиколайовичТіУВ-1797.751500
Ніколаєв Роман ВікторовичТіУВ-1797.251500
Мошенко Сергій СергійовичТіУВ-17971500
Балакіна Вікторія ВалеріївнаІМ-17951500
Чекуров Ілля СергійовичІМ-17951500
Ліскун Артем ОлександровичІМ-17941500
Токій Костянтин ВадимовичІМ-17941500
Гриньов Володимир ВолодимировичВІ-18-П93.41500
Куцев Дмитро ВячеславовичМБ-17841500
Ашла Тетяна ДмитрівнаТіУЗ-18-П951500
Сидоренко Сергій ВолодимировичТіУЗ-18-П94.51500
Коваленко Роман МиколайовичТіУЗ-18-П93.51500
Дудиченко Карина ВадимівнаТіУЗ-18-П93.251500
Недзельський Микита ВіталійовичТіУЗ-18-П91.751500
Чулошніков Степан СергійовичТіУЗ-18-П911500
Бантюков Владислав ВікторовичІМ-17931500
Терехова Віолетта РоманівнаІМ-17761500
Косарєва Анна-Марія ОлегівнаВІ-18-П91.61500
Зінзер Олександра ОлександрівнаМБ-1792.21500
Лименько Микита ОлексійовичМБ-1781.81500
Сітнікова Олена ВалеріївнаМБ-17811500
Калач Дмитро СергійовичМБ-1779.61500
Лях Олександр ДмитровичМБ-17781500
Паназдир Олександр ДмитровичТіУВ-20-М981700
Юріка Іван ІвановичМЗ-20-М83.41700
Жижкін Сергій ВіталійовичПТМ-20-М90.81700
Павленко Олексій МиколайовичТМ-2094.751700
Рибалка Данііл ОлександровичТіУЗ-20-М88.171700
Узун Марко РомановичТіУВ-20-М931700
Юрченко Олег ОлександровичТіУВ-20-М921700
Афанасьєв Олександр СергійовичПТМ-20-М93.21700
Косарєв Еммануїл ОлеговичПТМ-20-М931700
Рубежанський Максим СергійовичПТМ-20-М92.41700

Список стипендіатів Факультету транспортних технологій

ПІБ студентаШифр групиСередній бал успішностіРозмір стипендії ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», грн.
Мірошниченко Ірина АнатоліївнаТТ-20-293.67700
Давіденко Віталій МиколайовичТТ-20-289700
Авраменко Тамара ВолодимирівнаТТ-20-193.33700
Шоуба Максим ЮрійовичТТ-20-188700
Поставитюк В'ячеслав ОлександровичТТ-20-182.33700
Панчишкін Олександр ОлександровичТТ-20-180.67700
Шкляр Анастасія ЮріївнаТТ-20-180.33700
Головко Андрій ГеоргійовичТТ-20-176.67700
Тяжченко Олег ІгоровичТТ-20-176700
Гладченко Марина АндріївнаАТ-20-У911000
Романюк Євген СергійовичАТ-20-У90.831000
Скиба Анастасія АндріївнаАТ-20-У89.671000
Березовська Анастасія ВікторівнаАТ-20-У87.51000
Шабан Володимир ЄвгеновичОМП-19981000
Шуба Дар'я ОлексіївнаПТ-1987.291000
Романовська Софія ВладиславівнаАТ-1997.331000
Литвинов Микита ОлексійовичОМП-19961000
Гагаріна Анна ОлександрівнаТС-1899.51000
Маник Ірина СергіївнаОМП-181001000
Сараф Петро СергійовичПТ-1896.51000
Сєрих Дмитро ОлександровичОМП-19-У97.751000
Лукирич Дар'я ВолодимирівнаПТ-19-У97.171000
Разінкіна Катерина РоманівнаПТ-19-У93.51000
Голяк Анастасія МихайлівнаТС-1785.751500
Писаренко Станіслав РодіоновичОМП-1796.51500
Шаліна Катерина МиколаївнаАТ-1795.751500
Тимофєєнко Максим ЮрійовичПТ-1798.41500
Канавіна Юлія ВіталіївнаОМП-20-М99.171700
Авраменко Любов ВолодимирівнаПТ-20-М89.571700
Ігнатова Ганна СергіївнаТС-20-М91.171700
Засуха Валентина ВолодимирівнаАТ-20-М96.21700

Список стипендіатів Факультету інформаційних технологій

ПІБ студентаШифр групиСередній бал успішностіРозмір стипендії ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», грн.
Чекмак Артур ВіталійовичМА-2096.67700
Кольцов Кирило ЯрославовичМА-2086.5700
Гунін Владислав БогдановичМА-2085.83700
Туровнік Богдан ОлексійовичМА-2085.33700
Чапля Віктор ВалерійовичМА-2082.67700
Карцелюба Уляна МаксимівнаМА-2081.83700
Іващенко Арсеній ПавловичМА-2079.33700
Солдатов Данило ВікторовичМА-2079.17700
Міхєєнко Ілля СергійовичМА-2078.5700
Федорченко Михайло ВіталійовичМА-2076.83700
Юхно Михайло ВолодимировичМА-2075.33700
Ігнатенко Дмитро МихайловичМА-20-У82.451000
Карелін Олександр СергійовичМА-1997.51000
Козир Богдан ІвановичМА-1893.431000
Кругляк Вероніка ОлександрівнаМА-1886.141000
Клімов Євгеній ГеннадійовичМА-1791.251500
Васькін Олексій СергійовичМА-1788.381500
Юзвенко Сергій ВалентиновичМА-1786.881500
Дордуров Артур ВікторовичМА-1786.131500
Шестаков Максим ВолодимировичМА-1782.751500
Пісклова Дар'я МихайлівнаМА-1778.751500

Список стипендіатів Економічного факультету

ПІБ студентаШифр групиСередній бал успішностіРозмір стипендії ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», грн.
Дейкін Костянтин БорисовичЕПП-2085.2700
Алексєєв Олексій ОлексійовичЕПП-2085700
Богиніч Дмитро СергійовичЕПП-2081.6700
Прутових Данило АндрійовичЕПП-2079.2700
Шевяхов Владислав МиколайовичЕПП-2075.4700
Коломєєць Ілля РомановичПТЕ-2080700
Погорєлко Віктор ВолодимировичЕПП-20-У82.831000
Казаков Микита ДмитровичЕПП-20-У81.671000
Тарасенко Данііл РомановичЕПП-19881000
Ніколаєв Микита ЮрійовичЕПП-1985.331000
Середа Олександр СергійовичЕПП-1984.831000
Хорошилов Андрій МаксимовичЕПП-19831000
Соболєв Ілля ВолодимировичЕПП-19821000
Лебедєв Валерій ДмитровичЕПП-1981.51000
Костенюк Владислав АндрійовичЕПП-19801000
Бочаров Дмитро МихайловичПТЕ-1999.61000
Тарадада Юрій ЮрійовичПТЕ-1984.41000
Капацина Діана СергіївнаТЕ-19931000
Жорновой Микита ВалентиновичЕПП-19791000
Стеблін Владислав ІгоровичПТЕ-1974.81000
Подрезенко Владислав СергійовичЕПА-19-У871000
Єрохіна Ганна ІгорівнаЕПП-1882.431000
Черниш Гліб ОлеговичЕПА-1893.711000
Кудряшов Олександр ОлександровичЕПА-19-У89.141000
Біленко Софія СергіївнаЕПА-1887.571000
Буров Вадим ВадимовичЕПП-1887.571000
Коломоєць Вадим ДмитровичЕПА-19-У85.141000
Перетятько Іван ОлеговичАЕС-1875.51000
Жіжномірська Юстина ВалеріївнаПТЕ-19-У82.831000
Шмат Крістіна МиколаївнаПТЕ-19-У791000
Головкова Олександра ОлександрівнаПТЕ-19-У77.51000
Мицкан Катерина ВолодимирівнаТЕ-1885.831000
Коротун Поліна ВіталіївнаТЕ-1884.51000
Скрябін Леонід БорисовичЕКС-17-194.171500
Овчеренко Сергій МаксимовичЕПА-18-У81.711500
Єнакієв Костянтин ІвановичЕКС-17-197.671500
Дудка Сергій АнатолійовичЕКС-18-У-295.331500
Флят Микита ВіталійовичЕКС-18-У-194.51500
Аксьонов Микита ОлександровичЕКС-18-У-294.331500
Шатровський Олександр ДмитровичПТЕ-1795.571500
Гулак Сергій ОлександровичПТЕ-1789.141500
Шапурма Владислав ОлександровичПТЕ-1778.711500
Здраздас Михайло СергійовичЕПА-20-М94.331700
Тітікова Анастасія ВіталіївнаЕМ-20-М78.671700
Сташевський Микита ОлександровичАЕС-20-М921700
Сидоренко Наталія СергіївнаПТЕ-20-М94.331700
Кукін Ілля АндрійовичПТЕ-20-М94.51700
Погребець Альона СергіївнаПТЕ-20-М88.671700
Ходехін Андрій ЄвгеновичПТЕ-20-М83.331700

При відборі кращих студентів враховується сумарне значення балів, які заробили студенти, за наступними критеріями:

  • рейтинг успішності за результатами першої звідної атестаційної відомості/конкурсний бал при вступі (студенти з 1-го по 5-й курс). Бал успішності повинен бути не менше 74. Крім студентів першого (осіннього) семестру бакалаврату та магістратури, а також студентів, які вступили після випуску з коледжів/технікумів, для яких мінімальний прохідний бал успішності розраховується щорічно в залежності від максимально можливого для цієї категорії та повинен бути еквівалентний 74 балам за 100-бальною шкалою, є обов’язковим критерієм;
  • участь в олімпіадах, організованих компанією МЕТІНВЕСТ і Малою академією наук для учнів 11 класів (студенти 1-го курсу);
  • участь у проектах компанії МЕТІНВЕСТ (студенти з 2-го по 5-й курс);
  • участь у тренінгах компанії МЕТІНВЕСТ (студенти з 3-го по 5-й курс);
  • проходження практики на підприємствах компанії МЕТІНВЕСТ, згідно з календарним планом (студенти з 3-го по 5-й курс), є обов’язковим критерієм;
  • вибір теми дипломної роботи з переліку актуальних тем для підприємств Компанії МЕТІНВЕСТ (студенти 5-го курсу), є обов’язковим критерієм.

При невиконанні обов’язкових критеріїв компанія МЕТІНВЕСТ має право відмовити студенту у призначенні стипендії (винагороди).

Підстави для припинення виплати стипендії (винагороди):

  • заява студента;
  • у разі відрахування з університету;
  • у разі академічної відпустки;
  • за результатами рейтингування за підсумками семестру;
  • відмова від проходження практики на підприємствах компанії МЕТІНВЕСТ.
Студенти факультету транспортних технологій ПДТУ з ментором від ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» ,призери M.Student Champ від Групи МЕТІНВЕСТ 2020 рік
Студенти факультету транспортних технологій ПДТУ з ментором від ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» ,призери M.Student Champ від Групи МЕТІНВЕСТ 2020 рік

Розмір і квоти стипендій (винагород) компанії МЕТІНВЕСТ

  • 1-й курс (квота – до 100 кращих студентів профільних спеціальностей, розмір стипендії – 700 грн.)
  • 2-й та 1-й прискорений курси (квота – до 50 кращих студентів профільних спеціальностей, розмір стипендії – 1000 грн.)
  • 3-й курс (квота – до 50 кращих студентів профільних спеціальностей, розмір стипендії – 1000 грн.)
  • 4-й курс (квота – до 50 кращих студентів профільних спеціальностей, розмір стипендії – 1500 грн.)
  • 5-й курс, 1 рік навчання (квота – до 30 кращих студентів профільних спеціальностей, розмір стипендії – 1700 грн.)

Розподіл квоти стипендій (винагород) за профільними факультетами здійснюється за рішенням підприємств компанії МЕТІНВЕСТ в місті присутності й може переглядатися комісією з призначення стипендій (винагород). Квота і розмір стипендії (винагороди) можуть змінюватися з року в рік.

Виплата стипендій (винагород) здійснюється за підтримки фонду розвитку міста один раз на місяць безготівковим способом на банківську картку стипендіата.

З усіма питаннями стосовно стипендіальної програми компанії МЕТІНВЕСТ звертайтесь до відділу «Центр кар’єри» ПДТУ – 5 корпус, ауд. 233; 11 корпус, ауд. 5а.