Меню

Поділитись

Рейтинг студентів бакалаврів за першою відомістю у осінньому семестрі 2022-2023 навч. ріку

Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту (ННІЕМ)

П. І. Б.РейтингГрупаРозмір стипендіїСоціальна група
1Бляхман Катерина Євгенівна108,8ФБС-202910
2Аввакумов Дмитро Максимович108,25МН-192910
3Халецька Анастасія Юріївна106,43ОА-192910
4Лазаренко Максим Олексійович103,5ІТМК-22-М2910
5Лукаш Михайло Ігорович103МК-222910
6Матюшенко Діана Дмитрівна101,75БА-202910
7Коваленко Євген Євгенович101,75МН-192910ВПО
8Ромашко Ірина Сергіївна101,5ЕП-22-М2910
9Болгаріна Аліна Андріївна100,25МТЛ-212910
10Булигіна Аліна Павлівна100МТЛ-22-М2910
11Сідякін Максим Олександрович99,67БА-22-М2910
12Бондаренко Анастасія Вадимівна99,2ФБС-202910
13Веліканова Кристина Сергіївна99ФБС-202910ВПО
14Терещенко Наталя Ігорівна98,8ЕП-192910
15Тохтамір Ніна Анастасівна98,75МН-202910
16Миронюк Богдан Віталійович98,4ОА-22-М2910
17Кармазіна Віра Андріївна98,25МК-212910
18Полуботко Юлія Валеріївна97,8ЕП-192910
19Терстуях Аліна Романівна97,8ПТБ-212910
20Кривенко Марія Михайлівна97,8ОА-22-М2910
21Стешенко Юлія Ігорівна97,25ОА-202910
22Кропова Катерина Юріївна97,14ОА-192910
23Застряліна Олена Миколаївна96,8ОА-22-М2910
24Кисленко Дар`я Олексіївна96МН-202910
25Шевченко Аліна Андріївна96ОА-222910ВПО
26Братусь Діана Василівна95,8МН-222910ВПО
27Галанін Олександр Артемович95,75МТЛ-212910
28Черніков Микита Олександрович95,75МК-22-М2910ВПО
29Шатова Яна Ігорівна95,75ФБС-212910
30Криклива Єлизавета Юріївна95,25ЕП-22-М2910
31Юнгблюд Катерина Едуардівна95,25МН-212910
32Мучкіна Вероніка Олександрівна95МК-212910
33Харченко Анастасія Сергіївна95ОА-192910+4026Особа з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування
34Медведєва Олександра Олегівна94,8МТЛ-202910
35Гречмак Ірина Сергіївна94,6ЕП-192000
36Кравченко Дар`я Максимівна94,2ФБС-202000
37Панжар Олена Ігорівна93,75ПТБ-202910ВПО
38Вервейко Антоніна Романівна93,6МН-222910
39Янгічер Дарія Олексіївна93,5ОА-202910
40Фельдман Поліна Вадимівна93,4МН-22-М2000
41Шаруда Катерина Олексіївна93,25ЕП-212000
42Писаренко Валерія Віталіївна93МН-192910
43Лисенко Вікторія Олександрівна92ПТБ-202910
44Шаповалов Іван Анатолійович91,8ОА-22-М2000
45Вищекус Анастасія Віталіївна91,5БА-212000
46Карнаухов Микита Романович91МН-202000ВПО
47Ходєєва Вероніка Віталіївна90,8ЕП-222000ВПО
48Сурган Вікторія Вадимівна90,5ОА-202000ВПО
49Глущенко Віталій Олексійович90,4БА-222000
50Марченко Аліна Андріївна90МН-192910
51Жук Дмитро Олександрович89,75ОА-202000
52Хаваліц Олена Миколаївна89,5ПТБ-222000
53Перекрест Катерина Валеріївна89,25ОА-202000
54Медведєв Максим Валерійович89БА-192000
55Сушич Андрій Олександрович89МК-212000Особа з інвалідністю
56Меркуліна Олександра Максимівна88,25ПТБ-192000ВПО
57Яцеленко Дар`я Віталіївна87МН-212000
58Прокопенко Анастасія Сергіївна86,75ПТБ-202000
59Бордюгов Данило Олександрович86,75МН-192000
60Свистула Алеся Володимирівна86МТЛ-22-М2000
61Шевлякова Ганна Олексіївна85,4ЕП-192000
62Єфіменко Вероніка Сергіївна84,75ОА-202000ВПО
63Стебліна Крістіна Сергіївна84,57ОА-192000
64Устінова Дар`я Едуардівна84ЕП-192000
65Долгальова Катерина Андріївна83,5ПТБ-202000
66Гомонко Тетяна Михайлівна83,25ЕП-212000
67Кузьміч Тетяна Олександрівна83ФБС-19
68Магер Олександра Василівна81,8ЕП-19
69Болхадере Катерина Станіславівна81,75ОА-20
70Костиць Олена Геннадіївна81,5МН-191180ВПО
71Євтушенко Ліліана Андріївна81,25БА-214026Особа з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування
72Колібаба Крістіна Вячеславівна80,25МН-191180ВПО
73Климович Данило Іванович78,6ОА-21
74Ковтуненко Анастасія Сергіївна78МК-19
75Назаренко Карина Сергіївна78ПТБ-20
76Радченко Анастасія Сергіївна77,75ПТБ-191180ВПО
77Мухін Валерій Андрійович77,5БА-201180ВПО
78Кафтанатій Олександр Юрійович77,25МК-201180ВПО
79Миронюк Дар`я Степанівна76,33МТЛ-22-М1180ВПО
80Максимов Ілля Георгійович75,75МН-21
81Мотузенко Валерія Олексіївна75,6БА-221180особа з числа дітей учасників бойових дій
82Юрочко Марія Олександрівна73,6ФБС-22
83Левко Анастасія Юріївна73,25МК-20
84Панченко Данило Романович71,25ОА-20
85Якуненко Ольга Олегівна71,25МК-20
86Вюнсковський Валерій Віталійович70МТЛ-22
87Ключніков Владислав Юрійович70МК-221180ВПО
88Свистунов Євген Олександрович65,25ПТБ-19
89Луценко Дмитро Сергійович65МН-211180ВПО
90Юдін Данило Ігорович63,43ОА-19
91Михайловська Катерина Володимирівна63,14ОА-19
92Гаращенко Вадим Олександрович61,5МН-191180УБД
93Шкапа Ганна Сергіївна0МТЛ-19
94Москаленко Катерина Андріївна0МН-22-МВПО
95Железняк Ліна Семенівна0МТЛ-19
96Єлісєєва Марина Олександрівна0МТЛ-20ВПО
97Вовк Ілля Артемович0ФБС-20
98Шувалова Аліса Олегівна0МН-22-М
99Биваліна Анастасія Володимирівна0ЕП-20
100Кисельов Павло Дмитрович0ЕП-20
101Щербакова Наталія Олексіївна0МН-20
102Кулакова Ніка Сергіївна0ЕП-20
103Никонова Марія Ігорівна0МК-19
104Агарков Даниіл Олексійович0МК-19ВПО
105Перепелиця Віта Віталіївна0ФБС-19
106Козлова Марія Миколаївна0МК-21
107Травінчева Софія Олексіївна0МН-19
108Щепка Анастасія Олегівна0УП-22-МВПО
109Мороз Софія Михайлівна0ПТБ-19ВПО
110Ситнік Аліна Сергіївна0МН-20
111Сидоренко Євген Вікторович0ПТБ-20
112Савченко Олексій Андрійович0УП-22-М
113Бірюков Микита Іванович0МТЛ-21Особа з числа дітей учасників бойових дій
114Дмитренко Катерина Геннадіївна0МН-20
115Щербак Артем Володимирович0ПТБ-20
116Пехтерєва Аліна Вадимівна0МТЛ-20
117Гончарова Наталя Ігорівна0МН-19ВПО
118Вакула Катерина Євгенівна0ЕП-20
119Новіков Микита Михайлович0МН-20
120Духанін Артем Андрійович0МК-22
121Панделі Вікторія Михайлівна0ПТБ-20
122Аджимуратов Ренат Недімович0УП-22-М
123Мотрук Владислав Олегович0ФБС-21
124Жданов Микита Максимович0БА-21
125Михайлов Андрій Андрійович0ПТБ-21
126Овчинніков Данило Олексійович0МТЛ-19
127Цюрюкало Анастасія Олексіївна0ПТБ-20
128Пегарєва Вікторія Олександрівна0МН-20
129Ємельянов Сергій Сергійович0ПТБ-21
130Левянков Владислав Сергійович0МТЛ-19
131Ахунзянов Віталій Олександрович0ОА-20
132Лопатіна Дар`я Антонівна0ОА-20
133Гумеч Олександр Вікторович0МТЛ-19
134Корабльова Марія Вікторівна0БА-20
135Мелєх Еммануїл Дмитрович0БА-20
136Сорокіна Ганна Сергіївна0ЕП-20
137Вірченко Олександр Віталійович0МК-21ВПО
138Козак Марія Андріївна0ЕП-20
139Хмара Лариса Павлівна0ЕП-20ВПО
140Грідін Геннадій Романович0БА-20
141Аміт Еліран0МТЛ-19Особа з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування
142Дягілєв Олексій Костянтинович0МТЛ-19
143Табія Євген Володимирович0МТЛ-19
144Макаренко Артур Костянтинович0ПТБ-22
145Марченко Анатолій Олегович0МТЛ-20
146Смик Владислав Олександрович0МТЛ-19ВПО
147Куранов Микита Андрійович0ФБС-20
148Мотозюк Євген Богданович0ЕП-22
149Другов Данило Миколайович0МТЛ-20
150Навізінський Сергій Романович0МТЛ-20ВПО
151Величко Надія Леонідівна0БА-20
152Трофимова Аліна Сергіївна0ЕП-19
153Кокарєва Ангеліна Сергіївна0ЕП-20
154Пачаджи Даніїл Олександрович0БА-21ВПО
155Пшеничний Микита Олександрович0ЕП-20
156Сініцина Софія Сергіївна0ЕП-21
157Воїн Богдан Геннадійович0МК-20
158Романович Дар`я Максимівна0МК-20
159Арутюнян Ашот Оганнесович0ФБС-20
160Бондаренко Віталій Віталійович0ЕП-19
161Кочубей Анжеліка Валеріївна0ЕП-19
162Михайлов Артур Олександрович0ЕП-19
163Логунцов Микита Павлович0МН-19
164Остапенко Данило Олексійович0МН-19
165Турлак Володимир Володимирович0ЕП-22-М

Факультет інформаційних технологій (ФІТ)

П. І. БРейтингГрупаРозмір стипендіїСоціальна група
1Гвоздієнко Дмитро Федорович105,38ВТ-192000
2Біленко Андрій Павлович104,33КН-20-12910
3Зайцев Даніїл Вадимович104БМІ-192910
4Голубець Артур Олексійович104КН-22-М2910
5Парахін Руслан Олегович103,67КН-21-12910
6Тіктінська Світлана Олексіївна103,25ВТ-192910
7Акімова Орина Борисівна102,5БМІ-222910
8Ковальов Олег Олексійович102,33КІ-22-М2910
9Омельяненко Сергій Сергійович100,75ВТ-192910
10Чмірьова Єлизавета Валентинівна99,86КМ-192910
11Калініченко Анатолій Сергійович99,5БМІ-192910
12Перцев Євген Андрійович99,33КН-20-22910
13Коломойченко Еміль Андрійович98,38ВТ-192910
14Случевський Руслан Вікторович98,17БМІ-192910
15Сагізли Артур Родіонович98,13ВТ-192910
16Шеляг Кирило Анатолійович97,5КН-192910
17Шамлі Ольга Миколаївна97,17БМІ-192910
18Гірчук Аліна Олегівна97,17БМІ-192910
19Айнагоз Андрій Вікторович96КН-22-М2910
20Таразанов Микита Олександрович95,75ВТ-192910
21Солдатов Данило Вікторович95,71МА-202910
22Єсакова Софія Володимирівна95,67КН-21-12000
23Козлов Микита Андрійович95,6КМ-212910
24Синицін Руслан Валерійович95,33КН-21-22910
25Єфімов Павло Сергійович95ВТ-22-М2910
26Краснянський Павло Андрійович94,6ВТ-202910
27Баранова Катерина Євгенівна94,6КМ-222000
28Минько Андрій Ігорович94КМ-192000
29Катрич Вероніка Олександрівна94БМІ-22-М2000
30Міхєєнко Ілля Сергійович93,57МА-202000
31Шабанова Марія Віталіївна93,5БМІ-202000
32Шевченко Артем Євгенович93,33КН-20-22000
33Гончаренко Тимофій Дмитрович93,25КН-22-М2000
34Рейжевський Михайло Ігорович92,67КН-20-22000
35Банбан Дар`я Олексіївна92,6ВТ-202910
36Ангеловська Олександра Сергіївна92,4БМІ-22-М2910
37Волобуєв Єгор Сергійович92,2ВТ-202910
38Мурашова Катерина Сергіївна92БМІ-22-М2000
39Карцелюба Уляна Максимівна91,86МА-202000
40Мойсеєнко Олександр Михайлович91БМІ-22-М2000
41Шевчук Руслан Дмитрович90,5КН-22-М2000
42Козир Богдан Іванович90,17КІТ-22-М2000
43Татарка Владислав Станіславович89,67ВТ-22-М2000
44Кочетков Микита Вадимович89,5КН-21-12000
45Бородін Данило Романович89,2КМ-212000
46Чекмак Артур Віталійович88,86МА-202000
47Кіріакіді Софія Костянтинівна87,6ВТ-202000
48Котович Артем Володимирович87,5КН-21-22000
49Петров Роман Геннадійович87,4КМ-212000
50Щербакова Варвара Андріївна86,67МА-21-12000
51Костогриз Микита Іванович86,4ВТ-212000
52Калашніков Сергій Юрійович85,8ВТ-202000
53Рижов Володимир Андрійович85,67КН-20-22000
54Гримзіна Катерина Олексіївна85,25КН-222000
55Бондаренко Анастасія Олександрівна85,2БМІ-22-М2000
56Волобуєва Крістіна Сергіївна84,83КН-20-12000
57Далекорій Дар`я Андріївна84,75КН-222000
58Нікулін Олексій Євгенович84,63МА-192000
59Винокуров Матвій Денисович84,17МА-222000
60Гунін Владислав Богданович83,29МА-202000
61Коніщева Олена Євгенівна83КН-20-22000
62Январьов Артем Андрійович82,88МА-192000
63Синенко Іван Андрійович82,5КН-21-12000
64Маслій Іван Вадимович81,5КН-21-22000
65Синявський Кирило Костянтинович81,33КН-21-12000
66Іващенко Арсеній Павлович80,57МА-202000
67Прилипіна Жанна Андріївна80,33БМІ-212000
68Залевська Діана Олександрівна80КМ-22-М2000
69Добриця Владислав Володимирович79,83МА-21-12000
70Семонович Денис Сергійович79,83БМІ-202000
71Дем`ян Іван Олексійович79,25КН-222000
72Бобронніков Даніїл Олександрович78,63МА-192000
73Бесага Данило Олександрович78МА-21-22000
74Масовець Володимир Олександрович77,75КН-222000
75Руденкова Анна Андріївна77,67МА-21-12000
76Каверда Катерина Вікторівна77,33БМІ-212000+4026особа з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування
77Прилуцький Віталій Миколайович77,17КН-21-12000
78Шастун Володимир Володимирович76,67КН-20-22000
79Кирилов Данило Андрійович76,57МА-202000
80Сукрухо Олександра Віталіївна76,5КН-21-12000
81Юхно Михайло Володимирович75,14МА-202000
82Єрьомічев Богдан Володимирович75,13МА-192000
83Шеремет Дмитро Вадимович74,83МА-222000
84Папакін Максим Вікторович74,5МА-192000
85Чернов Данило Сергійович74,38МА-192000
86Володарський Максим Миколайович74,33ВТ-222000
87Бєлопольський Артур Ігорович74,17МА-222000
88Колисниченко Микита Євгенович74КН-222000
89Чапля Віктор Валерійович73,71МА-202000
90Будько Родіон Олександрович73,6КМ-222000
91Боруш Орина Андріївна73,33БМІ-192000
92Джемілєва Діана Едімівна73,25ВТ-192000
93Голдаєв Артем Сергійович73МА-192000
94Василейко Ілля Олександрович72,75ВТ-192000
95Костенко Володимир Олексійович72,63МА-192000+4026особа з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування
96Ахременко Олександр Сергійович72,33ВТ-222000
97Чернишов Павло Сергійович72,33МА-21-22000
98Мурадов Артур Алійович72,33ВТ-222000
99Кононов Артем Ігорович71,5МА-21-1
100Мальований Олександр Сергійович71,25КН-22
101Мезенцев Гліб Дмитрович69,67КН-21-11180внутрішньо переміщена особа
102Копійка Олександр Сергійович69,33КН-20-1
103Висоцький Микола Андрійович69,29КМ-19
104Дерябін Семен Олександрович69,2ВТ-21
105Усатий Дмитро Юрійович68,33КН-21-2
106Єлфімов Дмитро Сергійович67,5КН-221180внутрішньо переміщена особа
107Карацюба Кирило Вадимович66,88МА-19
108Суханін Ярослав Ігорович66,5КН-20-2
109Титоренко Владислав Віталійович66,33МА-21-1
110Федосєєнко Максим Віталійович64,8ВТ-20
111Москаленко Дмитро Олександрович62,75МА-191180особа з числа дітей учасників бойових дій

Соціально-гуманітарний факультет (СГФ)

П. І. Б.РейтингГрупаРозмір стипендіїСоціальна група
1Костиць Катерина Олександрівна105,5МВП-22-М3711
2Шевченко Катерина Олексіївна102,5МДМ-22-М3711
3Литвинов Ільдар Михайлович102,33М-193711
4Приседський Максим Романович101,6ЕПП-212550
5Шмат Крістіна Миколаївна100,83ПТЕ-22-М3711
6Яркін Ярослав Владиславович100М-20-У3711
7Тосхопаран Михайло Андрійович99,4М-213711
8Сумарок Ярослав Сергійович98,75М-202550
9Третяк Дмитро Васильович98,67М-20-У3711
10Зурнаджи Артем Іванович98МВП-22-М3711
11Коротун Поліна Віталіївна98ЕМ-22-М2550
12Черниш Гліб Олегович97,5ЕПА-22-М3711
13Кравчук Ілля Олександрович97,33М-193711
14Новак Олексій Андрійович97МДМ-22-М3711
15Сибільов Денис Ігорович96,25М-21-У3711
16Ковальчук Максим Вячеславович95,6ЕПП-212550
17Дьяконова Ганна Ігорівна95,25МДМ-22-М2550
18Жуков Микита Олександрович95ЕПП-212550
19Капацина Діана Сергіївна94,33ТЕ-192910
20Чудновець Дарія Костянтинівна93,25МВП-22-М2550
21Кудряшов Олександр Олександрович92,33ЕПА-22-М3711
22Гроза Олександр Геннадійович91,33ЕПП-202550
23Буц Артем Миколайович90,83МТ-193711
24Хорошилов Андрій Максимович90,71ЕПА-192550
25Соболєв Ілля Володимирович88,86ЕПА-192550
26Руппа Руслан Олександрович88,8ЕПП-22-М2550
27Карпов Михайло Геннадійович88,25МТ-202550
28Хлєстов Гліб Ігорович88,17ЕМ-22-М2550
29Павленко Павло Віталійович87,67М-192550
30Балим Дмитро Федорович87ЕМБ-22-М2550
31Біленко Софія Сергіївна87ЕПА-22-М2550
32Журба Артем Ігорович87МТ-212550
33Ткаченко Данило Миколайович86,67М-192550
34Лебедєв Валерій Дмитрович86ЕПА-192550
35Тарасенко Данііл Романович85,29ЕПА-192550
36Лапшин Владислав Михайлович83,67М-192550
37Плескач Іван Гаврилович83,67М-192550
38Стражир Аліна Олексіївна83М-21-У2550
39Лужанський Валерій Валерійович83М-192550
40Васильєв Кирило Сергійович82,75МТ-202550+4026Особа з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування
41Рябінін Данило Романович81,86ЕПА-20-У2550
42Середа Олександр Сергійович81,57ЕПА-192550
43Бамбула Богдан Миколайович81,4ЕПП-212550
44Погорєлко Віктор Володимирович81,29ЕПП-20-У2550
45Лисенко Ігор Андрійович80,29ЕПА-192550
46Ніколаєв Микита Юрійович80,29ЕПА-192550
47Зал Володимир Сергійович79,67М-192550
48Дранга Володимир Володимирович79,29ЕПА-192550
49Каширін Дмитро Володимирович78,8ОМТ-22-М2550
50Новік Кирило Олександрович77,8ЕПП-212550
51Кожушина Андрій Андрійович77.17ПТЕ-21-У1180інвалідність ІІІ групи
52Тимченко Валентин Сергійович76,86ЕПА-20-У2550
53Вовк Іван Васильович76,83ЕПА-22-М2550
54Гуров Владислав Валерійович76,75МТ-204026Особа з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування
55Богдан Олександр Ігоревич76М-211180ВПО
56Казаков Микита Дмитрович75,71ЕПА-20-У2550
57Кірієнко Данило Володимирович74ОМТ-22-М2550
58Лушпа Олександр Олегович73МЧМ-22-М2550
59Шевяхов Владислав Миколайович71,33ЕПП-202550
60Соколов Іван Олександрович70,8ОМТ-22-М2550
61Равлюк Анастасія Олександрівна70,4ТЕ-222000
62Касьян Олександр Дмитрович68,8М-211180ВПО
63Тохтар Сергій Сергійович68,67М-192550

Факультет транспортных технологий (ФТТ)

П. І. Б.РейтингГрупаРозмір стипендіїСоціальна група
1Сарахман Артем Володимирович109,75ОМП-192910
2Хомяк Андрій Едуардович101,5ОМП-202910
3Гагаріна Анна Олександрівна101,33ТС-22-М2910
4Маник Ірина Сергіївна101,17ОМП-22-М2910
5Сєрих Дмитро Олександрович99,33ОМП-22-М2910
6Авраменко Тамара Володимирівна99,33ПТ-202910
7Жерновий Кирило Олександрович99,17ОМП-22-М2910
8Дженчако Анастасія Вадимівна98,33ПТ-192910
9Шабан Володимир Євгенович98,13ОМП-192910
10Матвієнко Микита Сергійович98ОМП-21-У2910
11Кушнір Євген Ігорович97,8АТ-212910особа з інвалідністю
12Авакян Марія Олександрівна97,17ПТ-192910
13Маслова Катерина Олександрівна97,17ОМП-22-М2910
14Дорошенко Ілля Юрійович96,75ОМП-192000
15Карнаух Катерина Іванівна96,33ОМП-22-М2910
16Нікітін Олег Олегович96,2АТ-21-У2910
17Каламітра Тетяна Володимирівна96,13ОМП-192910
18Романюк Євген Сергійович96АТ-20-У2910
19Мусенко Богдан Олексійович95,88ОМП-192910
20Дегтяр Артур Русланович95,6АТ-22-М2910
21Романовська Софія Владиславівна95,33АТ-192000
22Ребро Ярослав Вячеславович94,67ОМП-22-М2000
23Шатохіна Вікторія Віталіївна94,67ПТ-192910
24Лихачов Максим Владиславович94,4ОМП-212000
25Смоляний Андрій Михайлович94,4ОМП-212910
26Федоров Костянтин Володимирович94ОМП-202910
27Біруль Олександр Сергійович94ПТ-20-У2000
28Бондаренко Олександра Олександрівна93,88ОМП-192910
29Шуба Дар`я Олексіївна93,67ПТ-192910
30Давіденко Віталій Миколайович93ОМП-202000
31Крамська Валерія Олексіївна92,83АТ-192000
32Скиба Анастасія Андріївна92,5АТ-20-У2000
33Біленький Олексій Костянтинович92,33ТТ-222000ВПО
34Соломанчук Данило Олександрович92ОМП-192910
35Врадій Віталій Дмитрович91,86ПТ-22-М2000
36Фомін Данііл Олексійович91,63ОМП-192000
37Сосновцев Віталій Олександрович91,5ПТ-212000
38Шостак Софія Валеріївна91,4ОМП-212000
39Буга Олександр Андрійович91,25ОМП-202910
40Косінов Данило Сергійович91ОМП-20-У2000
41Литвинов Микита Олексійович90,88ОМП-192000
42Коровін Дмитро Ярославович90,5ОМП-192000
43Чучмай Ростислав Дмитрович90,33ПТ-192000
44Булигін Олексій Олександрович90,2АТ-22-М2000
45Мітічкін Артем Ігорович89,75ОМП-192000
46Шевченко Євгенія Ігорівна89,6ОМП-212000
47Кравцова Олександра Іванівна89,5АТ-192000ВПО
48Трошкіна Вєра Едуардівна88,83ПТ-192000
49Акольцев Микита Юрійович88,33ТТ-222000ВПО
50Луханін Максим Володимирович88,2АТ-22-М2000
51Гайдуков Олексій Вікторович88ТТ-222000
52Завгородній Олександр Сергійович88ПТ-22-М2000
53Немченко Анастасія Дмитрівна88АТ-192000
54Плотников Володимир Васильович87,67ТС-22-М2000
55Смага Олександр Володимирович87,4ОМП-212000
56Катунов Ігор Володимирович86,67ОМП-22-М2000
57Миронов Богдан Олександрович86ОМП-202000
58Махсма Дмитро Олегович85,78ПТ-22-У2000
59Охотін Антон Віталійович85,67ПТ-192000
60Гладченко Марина Андріївна84,83АТ-20-У2000
61Нишкур Максим Леонідович84,75ОМП-202000
62Патрікєєв Артур Сергійович84,5ОМП-202000
63Личковський Максим Сергійович84,33АТ-20-У2000
64Тяжченко Олег Ігорович83,67ПТ-202000
65Папуш Віталій Андрійович82,6ОМП-212000
66Хаджинов Артем Дмитрович82,5ОМП-202000
67Крючков Денис Олександрович82,2ОМП-212000
68Крашневська Олена Євгенівна81,6АТ-22-М2000ВПО
69Галавура Микита Валентинович81,25ОМП-202000
70Садовська Марія Василівна81,2ОМП-212000
71Ковельянін Владислав Ігорович80,83ПТ-20-У2000
72Клепиков Микола Сергійович80,6ОМП-212000
73Гулицький Микита Олексійович79,75ОМП-202000
74Коробчич Денис Валерійович78АТ-22-М4026особа з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківсь-кого піклування
75Гуцов Дмитро Скергыйович75,37АТ-22-М1180ВПО

Навчально-науковий інститут сучасних технологій (ННІСТ)

№ з/пПІБРейтингГрупаРозмір стипендії, грн.Соціальна група
1Костиць Катерина Олександрівна105,5МВП-22-М3711
2Шевченко Катерина Олексіївна102,5МДМ-22-М3711
3Приседський Максим Романович101,6ЕПП-212550
4Шмат Крістіна Миколаївна100,83ПТЕ-22-М3711
5Тосхопаран Михайло Андрійович99,4М-213711
6Сумарок Ярослав Сергійович98,75М-202550
7Зурнаджи Артем Іванович98МВП-22-М3711
8Коротун Поліна Віталіївна98ЕМ-22-М2550
9Черниш Гліб Олегович97,5ЕПА-22-М3711
10Новак Олексій Андрійович97МДМ-22-М3711
11Сибільов Денис Ігорович96,25М-21-У3711
12Ковальчук Максим Вячеславович95,6ЕПП-212550
13Дьяконова Ганна Ігорівна95,25МДМ-22-М2550
14Жуков Микита Олександрович95ЕПП-212550
15Чудновець Дарія Костянтинівна93,25МВП-22-М2550
16Кудряшов Олександр Олександрович92,33ЕПА-22-М3711
17Гроза Олександр Геннадійович91,33ЕПП-202550
18Руппа Руслан Олександрович88,8ЕПП-22-М2550
19Карпов Михайло Геннадійович88,25МТ-202550
20Хлєстов Гліб Ігорович88,17ЕМ-22-М2550
21Балим Дмитро Федорович87ЕМБ-22-М2550
22Біленко Софія Сергіївна87ЕПА-22-М2550
23Журба Артем Ігорович87МТ-212550
24Стражир Аліна Олексіївна83М-21-У2550
25Васильєв Кирило Сергійович82,75МТ-202550Соціальна і академічна
26Бамбула Богдан Миколайович81,4ЕПП-212550
27Каширін Дмитро Володимирович78,8ОМТ-22-М2550
28Новік Кирило Олександрович77,8ЕПП-212550
29Вовк Іван Васильович76,83ЕПА-22-М2550
30Кірієнко Данило Володимирович74ОМТ-22-М2550
31Лушпа Олександр Олегович73МЧМ-22-М2550
32Шевяхов Владислав Миколайович71,33ЕПП-202550
33Соколов Іван Олександрович70,8ОМТ-22-М2550
34Равлюк Анастасія Олександрівна70,4ТЕ-222000
35Литвинов Ільдар Михайлович102,33М-193711
36Яркін Ярослав Владиславович100М-20-У3711
37Третяк Дмитро Васильович98,67М-20-У3711
38Кравчук Ілля Олександрович97,33М-193711
39Капацина Діана Сергіївна94,33ТЕ-192910
40Буц Артем Миколайович90,83МТ-193711
41Хорошилов Андрій Максимович90,71ЕПА-192550
42Соболєв Ілля Володимирович88,86ЕПА-192550
43Павленко Павло Віталійович87,67М-192550
44Ткаченко Данило Миколайович86,67М-192550
45Лебедєв Валерій Дмитрович86ЕПА-192550
46Тарасенко Данііл Романович85,29ЕПА-192550
47Лапшин Владислав Михайлович83,67М-192550
48Плескач Іван Гаврилович83,67М-192550
49Лужанський Валерій Валерійович83М-192550
50Рябінін Данило Романович81,86ЕПА-20-У2550
51Середа Олександр Сергійович81,57ЕПА-192550
52Погорєлко Віктор Володимирович81,29ЕПП-20-У2550
53Лисенко Ігор Андрійович80,29ЕПА-192550
54Ніколаєв Микита Юрійович80,29ЕПА-192550
55Зал Володимир Сергійович79,67М-192550
56Дранга Володимир Володимирович79,29ЕПА-192550
57Тимченко Валентин Сергійович76,86ЕПА-20-У2550
58Казаков Микита Дмитрович75,71ЕПА-20-У2550
59Тохтар Сергій Сергійович68,67М-192550
60Васильєв Кирило Сергійович82,75МТ-204026особа з числа дітей-сиріт та позбавлених
61Кожушина Андрій Андрійович77.17ПТЕ-21-У1180інвалідність ІІІ групи по зору
62Гуров Владислав Валерійович76,75МТ-201180особа з числа дітей-сиріт та позбавлених
63Богдан Олександр Ігоревич76М-211180внутрішньо-переміщена особа
64Касьян Олександр Дмитрович68,8М-211180внутрішньо- переміщена особа
65Бойко Яків МиколайовичАЕС-22-МВідмовлено через наявність академічних заборгованостейвнутрішньо переміщена особа
66Бурштика Максим СергійовичТЕ-21Відмовлено через наявність академічних заборгованостейвнутрішньо переміщена особа
67Кетков Дмитро ОлександровичМ-22Відмовлено через наявність академічних заборгованостейвнутрішньо переміщена особа
68Ковалевський Пилип ІгоровичЕПА-22-МВідмовлено через наявність академічних заборгованостейвнутрішньо переміщена особа
69Білоус Максим МиколайовичЕПП-21-УВідмовлено через наявність академічних заборгованостейособа з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування
70Луньов Ілля ВіталійовичЕПП-19Відмовлено через наявність академічних заборгованостейособа з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

Факультет машинобудування та зварювання (ФМЗ)

П. І. Б.РейтингГрупаРозмір стипендіїСоціальна група
1Ярошевич Ярослав Юрійович99,67ТіУВ-193711
2Роговий Сергій Олександрович97,8ТіУВ-22-М3711
3Поздняков Дмитро Андрійович97,2ТіУВ-22-М3711
4Бережна Аліна Ігорівна96,67АБС-202910
5Костраш Роман Костянтинович96,67ТіУВ-193711
6Гудим Олександр Олександрович96,4МЗ-22-М3711
7Глова Андрій Олександрович96ІМ-213711
8Медведєв Данило Єгорович96ТіУВ-22-М3711
9Сапоненко Олена Володимирівна96ТіУВ-193711
10Височина Дар`я Олександрівна95,83АБС-192910
11Стародуб Анастасія Олександрівна95,8ПГС-212910
12Бобров Дмитро Володимирович95,67ТіУВ-193711
13Марченко Віктор Юрійович95,67ПГС-202910
14Куделя Владислав Ігорович95ТіУВ-193711
15Будюк Олександр Олександрович94,8ТіУВ-22-М3711
16Рукосуєва Юлія Михайлівна94,25ТМ-22-М3711
17Калітвінцева Софія Юріївна94,17ПГС-21-П2910
18Зал Олександр Євгенович94ТіУВ-22-М3711
19Пахниць Віталій Сергійович93,8ТіУВ-22-М3711
20Тихоненко Давид Віталійович93,67ТіУВ-193711
21Тогобицька Дар`я Олександрівна93,67АБС-202910
22Щепка Віталій Олександрович93,6ТіУВ-22-М3711
23Гуртовенко Денис Сергійович93,33ТіУВ-193711
24Капсевич Валентин Вікторович93,2ТіУВ-22-М2550
25Романчук Владислав Сергійович93ТіУВ-22-М3711
26Щуренко Сергій Васильович93ТіУВ-193711
27Бобрицький Михайло Валерійович92,83ПГС-202000
28Грицай Єлизавета Владиславівна92,83АБС-202910
29Зал Дмитро Євгенович92,6ТіУВ-22-М3711
30Грецька Катерина Вікторівна92,33АБС-212000
31Купич Петро Тарасович92,33ТіУВ-193711
32Смоляна Ксенія Олегівна92,33АБС-212000
33Борзенко Даниїл Андрійович92,2ТіУВ-22-М2550
34Богданов Олександр Тимофійович92ТіУВ-193711
35Зайцева Вікторія Ігорівна92АБС-192910
36Торбенко Еліза Миколаївна92АБС-222000
37Казаков Владислав Олександрович91,83АБС-192910
38Крехов Богдан Олександрович91,67ТіУВ-202550
39Вєрютін Дмитро Миколайович91,25ПГС-222000
40Брунько Андрій Тарасович91,17ПГС-22-М2000
41Тосхопаран Амелія Євгенівна91АБС-202910
42Філічкіна Вероніка Романівна90,83ПГС-192910
43Сокур Володимир Олександрович90,8ТіУВ-22-М2550
44Ходаковський Володимир Олександрович90,75МБ-193711
45Дорошенко Сергій Олександрович90,67ПГС-22-М2000
46Литвин Марина Андріївна90,5ПГС-192910
47Мельник Богдан Васильович90,17ПГС-192000
48Швець Денис Владиславович90МБ-193711
49Шпак Анастасія Олександрівна90ТіУВ-192550
50Радіонов Данило Олександрович89,8ТіУВ-22-М2550
51Кокодєй Денис Віталійович89,5МБ-192550
52Лукіна Вероніка Ігорівна89,5ПГС-192550
53Метляєв Іван Олегович89,5МБ-192550
54Тартачний Владислав Євгенович89,4ТіУВ-22-М2550
55Гаврилова Ангеліна Олегівна89,33ПГС-192000
56Афонін Денис Романович88,5ТМ-22-М2550
57Босий Дмитро Олександрович88,5ПГС-22-М2000
58Анкушин Михайло Михайлович88,33ТіУВ-202550
59Зименко Іван Ігорович88,33ТіУВ-202550
60Вашедська Анастасія Володимирівна88,17ПГС-22-М2000
61Бакута Вячеслав Володимирович88НТМ-22-М2550
62Шкондін Дмитро Васильович88ТМ-22-М2550
63Олейнікова Тетяна Сергіївна87,67ТіУВ-192550+4026
64Андрощук Микита Олексійович87,33ПГС-192000
65Коршунов Григорій Романович87,2ТіУВ-22-М2550
66Бурховецька Анна Вікторівна87АБС-192000
67Анісімов Олександр Євгенович86,8ТіУВ-22-М2550
68Борисенко Артем Владиславович88,67ТіУВ-202550
69Хаджинов Олександр Сергійович88,25МБ-222550
70Городовенко Олексій Володимирович86ТіУВ-192550
71Кривокоріна Наталія Вячеславівна86ІП-22-М2550
72Шевченко Андрій Павлович85,83ПГС-192000
73Харакоз Даніїл Андрійович85,67ТіУВ-192550
74Темченко Вероніка Олександрівна85,6ПГС-22-П2000
75Ольхова Тетяна Сергіївна85,4ІП-22-М2550
76Клименко Владислав Сергійович85ТіУВ-192550
77Олейнік Едуард Артурович85ТіУВ-22-М2550
78Тараненко Максим Олегович85МБ-192550
79Щербак Євгеній Геннадійович85МБ-192550
80Саркіц Володимир Олегович84,67ТіУВ-192550
81Михайліченко Віталій Олександрович84ТіУВ-22-М2550
82Кущенко Максим Ігорович83,67ПГС-192000
83Башкіров Олександр Романович83,33ПГС-192000
84Бойко Павло Миколайович82,67АБС-202000
85Міначенко Олександр Олександрович82,67ТіУВ-192550
86Соловйов Максим Євгенович82,5АБС-192000
87Угроватий Владислав Володимирович82,33АБС-202000
88Герасько Лілія Олексіївна82МБ-192550
89Мінченко Олег Олегович81,8ТіУВ-22-М2550
90Бедюк Володимир Павлович81,67ТіУВ-192550+4026
91Зеленський Марко Олегович81ТіУВ-192550
92Фтиць Федір Сергійович81ТіУВ-202550
93Сарбаш Олег Сергійович80,33ТіУВ-202550
94Хавалиць Владислав Євгенович80,33ТіУВ-192550
95Шаповалов Олександр Олегович80,33ТіУВ-192550
96Прищепо Вадим Русланович79,4ТіУВ-212550
97Зименко Андрій Олександрович79,33ТіУВ-20
98Величко Ольга Геннадіївна79МЗ-22-М
99Бовенко Назарій Олегович78,83ПГС-19
100Мірошник Максим Володимирович78,75МБ-194026
101Кругляк Євген Олександрович78,67ТіУВ-20
102Негрей Максим Едуардович78,33ТіУВ-20
103Жуков Іван Максимович78ТіУВ-20
104Рязанцев Андрій Ігорович78ТМ-22-М
105Жеребко Максим Русланович77,83ПГС-191180
106Харланов Михайло Юрійович77,67ТіУВ-19
107Бордейчук Іван Васильович77,33ТіУВ-19
108Карабакієв Еміль Серверович77,33ТіУВ-19
109Пілов Іван Денисович76,67ТіУВ-20
110Кошелєв Владислав Вячеславович75,75ТіУВ-22
111Коломоєць Микола Геннадійович75МБ-19
112Пахар Богдан Володимирович75МБ-19
113Солук Дмитро Дмитрович75МБ-19
114Сидоренко Владислав Олександрович74,75МБ-19
115Шалигіна Надія Станіславівна74,75ТіУВ-22
116Каманець Даниил Олександрович74,67ТіУВ-20
117Федоркін Артем Андрійович74,5ПГС-19
118Зібров Микита Денисович74,33АБС-19
119Березовий Микола Миколайович73,33ТіУВ-20
120Третьяков Віталій Сергійович73,33ТіУВ-20
121Рижова Олена Володимирівна73,17ПГС-194026
122Реков Ілля Олександрович72ТіУВ-20
123Сачко Олександр Вікторович70ТіУВ-20
124Яних Андрій Дмитрович69,17ПГС-19
125Загороднєв Роман Миколайович67ТіУВ-20
126Віноградов Микола Сергійович61,67ТіУВ-204026
121
121
122
123
124
125
126

Рейтинг магістрантів першокурсників 2022-2023 навч. ріку 1 семестр

Соціально-гуманітарний факультет (СГФ)

ПІБРейтингГрупаРозмір стипендіїСоціальна група
Гома Жанна Олександрівна200,000РУП-22-М2000
Вавриків Анастасія Юріївна200,000РП-22-М2000
Вініченко Аліна Євгенівна200,000СР-22-М2000
Гойман Крістіна Дмитрівна200,000ТУР-22-М2000
Соболь Андрій Вікторович195,000РУП-22-М2000
Сагір Анастасія Іллівна190,000РП-22-М2000
Кулешова Анастасія Олександрівна189,550СР-22-М2000
Абсалікова Лисавета Віталіївна188,000СР-22-М2000
Вовк Катерина Вікторівна186,000ТУР-22-М2000
Мурза Ганна Георгіївна186,000РП-22-М2000
Бондаренко Карина Сергіївна178,00СР-22-М1180внутр. переміщ. особа
Графова Анастасія Олегівна132,00РУП-22-М3722особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування
Заливча Юлія Вадимівна180,00РП-22-М1180внутр. переміщ. особа
Кухаречко Катерина Костянтинівна176,00РП-22-М3722особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування
Побережець Тетяна Анатоліївна182,00СР-22-М1180внутр. переміщ. особа
Тарасенко Анастасія Юріївна140,00ТУР-22-М3722особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування
Тарасова Лідія Василівна150,00РУП-22-М1180внутр. переміщ. особа

Факультет транспортных технологий (ФТТ)

П. І. Б.РейтингСпеціальністьГрупаКурсРозмір стипендіїСоціальна група
Маник Ірина Сергіївна196Транспортні технології (на автомобільному транспорті)ОМП-22-м12000
Сенатосенко Ростислав Володимирович192Транспортні технології (на автомобільному транспорті)АТ-22-м12000
Гагаріна Анна Олександрівна190Транспортні технології (на залізничному транспорті)ТС-22-м12000
Жерновий Кирило Олександрович188Транспортні технології (на автомобільному транспорті)ОМП-22-м12000
Крашневська Олена Євгенівна186Транспортні технології (на автомобільному транспорті)АТ-22-м12000
Лукирич Дар`я Володимирівна184Транспортні технології (на залізничному транспорті)ТТ-22-м12000
Катунов Ігор Володимирович184Транспортні технології (на автомобільному транспорті)ОМП-22-м12000
Маслова Катерина Олександрівна184Транспортні технології (на автомобільному транспорті)ОМП-22-м12000
Сєрих Дмитро Олександрович184Транспортні технології (на автомобільному транспорті)ОМП-22-м12000
Карнаух Катерина Іванівна182Транспортні технології (на автомобільному транспорті)ОМП-22-м12000
Булигін Олексій Олександрович182Транспортні технології (на автомобільному транспорті)АТ-22-м12000
Ребро Ярослав Вячеславович180Транспортні технології (на автомобільному транспорті)ОМП-22-м12000
Разінкіна Катерина Романівна176Транспортні технології (на залізничному транспорті)ТТ-22-м12000
Гуцов Д.С.134Транспортні технології (на автомобільному транспорті)АТ-22-М11180внутрішньо переміщена особа
Коробчич Д.В.136Транспортні технології (на автомобільному транспорті)АТ-22-М13722особа з числа дітей-сиріт

Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту (ННІЕМ)

 Призначення академічної стипендії студентам 1 курсу магістратури на осінній семестр 2022-2023 н.р.             
П. І. Б.Середній балДодатко-вий балРейтингВідмін-никСпеціальністьГрупаКурсРозмір стипендіїСоціальна група
1Криклива Єлизавета Юріївна0,00097,000194,000ЕкономікаЕП-22-М12000
2Ромашко Ірина Сергіївна0,00097,000194,000ЕкономікаЕП-22-М12000
3Шаповалов Іван Анатолійович0,00095,000190,000Облік і оподаткуванняОА-22-М12000
4Миронюк Богдан Віталійович0,00094,000188,000Облік і оподаткуванняОА-22-М12000
5Булигіна Аліна Павлівна0,00094,000188,000МенеджментМТЛ-22-М12000
6Сідякін Максим Олександрович0,00092,000184,000МенеджментБА-22-М12000
7Фельдман Поліна Вадимівна0,00092,000184,000МенеджментМН-22-М12000
8Щепка Анастасія Олегівна178,500178,500МенеджментУП-22-М11180ВПО
9Усманов Артем Тимурович175,000175,000МенеджментБА-22-М1
10Кривенко Марія Михайлівна0,00087,000174,000Облік і оподаткуванняОА-22-М1
11Москаленко Катерина Андріївна0,00087,000174,000МенеджментМН-22-М11180ВПО
12Застряліна Олена Миколаївни167,000167,000Облік і оподаткуванняОА-22-М1
13Аджимуратов Ренат Недімович0,00080,000160,000МенеджментУП-22-М11180ВПО
14Лазаренко Максим Олексійович153,500153,500МаркетингІТМК-22-М1
15Черніков Микита Олександрович0,00074,000148,000МаркетингМК-22-М11180ВПО
16Турлак Володимир Володимирович0,00073,000146,000ЕкономікаЕП-22-М1
17Миронюк Дар`я Степанівна0,00071,000142,000МенеджментМТЛ-22-М11180ВПО
18Савченко Олексій Андрійович0,00071,000142,000МенеджментУП-22-М1
19Свистула Алеся Володимирівна0,00070,000140,000МенеджментМТЛ-22-М1
20Шувалова Аліса Олегівна0,00070,000140,000МенеджментМН-22-М1

Факультет інформаційних технологій (ФІТ)

ПІБРейтингГрупаРозмір стипендіїСоціальна категорія
1Голубець Артур Олексійович186КН-22-М2000
2Єфімов Павло Сергійович184ВТ-22-М2000
3Татарка Владислав Станіславович184ВТ-22-М2000
4Ченцов Андрій Віталійович184КІ-22-М2000
5Пузь Сергій Олександрович180ВТ-22-М2000
6Мурашова Катерина Сергіївна178БМІ-22-М2000
7Мальований Юрій Олексійович176ВТ-22-М2000
8Айнагоз Андрій Вікторович176КН-22-М2000
9Ковальов Олег Олексійович174КІ-22-М2000
10Шевчук Руслан Дмитрович174КН-22-М2000
11Козир Богдан Іванович174КІТ-22-М2000
12Ангеловська Олександра Сергіївна174БМІ-22-М2000
13Катрич Вероніка Олександрівна174БМІ-22-М2000
14Залевська Діана Олександрівна172КМ-22-М1180ВПО
16Коляндра Катерина Дмитрівна170КІТ-22-М
17Бондаренко Анастасія Олександрівна168БМІ-22-М
18Гончаренко Тимофій Дмитрович166КН-22-М
20Дощанський Дмитро Віталійович158МА-22-М
21Мойсеєнко Олександр Михайлович158БМІ-22-М
22Гарін Євген Борисович156КН-22-М
23Кажан Дар`я В`ячеславівна154КН-22-М
24Івочкін Дмитро Володимирович154КІТ-22-М
25Давидова Поліна Георгіївна146КН-22-М
26Долга Віра Ігорівна144КМ-22-М
27Чайковський Данило Денисович144КІТ-22-М
28Мехедько В`ячеслав Олександрович144БМІ-22-М1180ВПО
30Лайко Юрій Олександрович140КН-22-М
31Єлькін Сергій Олександрович140МА-22-М
32Василенко Руслан Євгенович138КН-22-М
33Величко Костянтин Євгенович138КІТ-22-М
35Дьомкін Олексій Сергійович136КІТ-22-М

Навчально-науковий інститут сучасних технологій (ННІСТ)

Факультет машинобудування та зварювання (ФМЗ)

П. І. Б.Середній балДодатко-вий балРейтингВідмін-никСпеціальністьГрупаКурсРозмір стипендіїСоціальна група
1Бородаєнко Аліна Євгенівна200200Галузеве машинобудуванняМЗ-22-М12550
2Величко Ольга Геннадіївна200200Галузеве машинобудуванняМЗ-22-М12550
3Брунько Андрій Тарасович200200Будівництво та цивільна інженеріяПГС-22-М12000
4Щепка Віталій Олександрович200200Прикладна механікаТіУВ-22-М12550
5Поздняков Дмитро Андрійович198,8198,8Прикладна механікаТіУВ-22-М12550
6Рукосуєва Юлія Михайлівна195,2195,2Прикладна механікаТМ-22-М12550
7Бакута Вячеслав Володимирович195195Галузеве машинобудуванняНТМ-22-М12550
8Шкондін Дмитро Васильович192,8192,8Прикладна механікаТМ-22-М12550
9Медведєв Данило Єгорович191,2191,2Прикладна механікаТіУВ-22-М12550
10Гусейнов Артем Сергійович187,2187,2Прикладна механікаТМ-22-М12550
11Босий Дмитро Олександрович186,8186,8Будівництво та цивільна інженеріяПГС-22-М12000
12Гудим Олександр Олександрович185,6185,6Галузеве машинобудуванняМЗ-22-М12550
13Гриньов Володимир Володимирович184184Галузеве машинобудуванняОМС-22-М12550
14Дорошенко Сергій Олександрович184184Будівництво та цивільна інженеріяПГС-22-М12000
15Афонін Денис Романович183,6183,6Прикладна механікаТМ-22-М12550
16Ольхова Тетяна Сергіївна179179Галузеве машинобудуванняІП-22-М12550
17Зал Дмитро Євгенович175,2175,2Прикладна механікаТіУВ-22-М12550
18Дегерменджі Іван Петрович173,6173,6Будівництво та цивільна інженеріяПГС-22-М1
19Пахниць Віталій Сергійович173,6173,6Прикладна механікаТіУВ-22-М1
20Вашедська Анастасія Володимирівна171,6171,6Будівництво та цивільна інженеріяПГС-22-М1
21Зал Олександр Євгенович171,2171,2Прикладна механікаТіУВ-22-М1
22Капсевич Валентин Вікторович171,2171,2Прикладна механікаТіУВ-22-М1
23Сокур Володимир Олександрович170170Прикладна механікаТіУВ-22-М1
24Картечев Іван Сергійович169,6169,6Будівництво та цивільна інженеріяПГС-22-М1
25Кривокоріна Наталія Вячеславівна168168Галузеве машинобудуванняІП-22-М1
26Будюк Олександр Олександрович167,6167,6Прикладна механікаТіУВ-22-М11180
27Романчук Владислав Сергійович167,6167,6Прикладна механікаТіУВ-22-М11180
28Василенко Павло Васильович166166Прикладна механікаТМ-22-М1
29Борзенко Даниїл Андрійович165,2165,2Прикладна механікаТіУВ-22-М1
30Роговий Сергій Олександрович163,6163,6Прикладна механікаТіУВ-22-М1
31Радіонов Данило Олександрович160160Прикладна механікаТіУВ-22-М1
32Шевченко Ярослав Григорович158,8158,8Будівництво та цивільна інженеріяПГС-22-М1
33Гришко Олексій Олегович152152Будівництво та цивільна інженеріяПГС-22-М1
34Тартачний Владислав Євгенович151,2151,2Прикладна механікаТіУВ-22-М11180
35Анісімов Олександр Євгенович150150Прикладна механікаТіУВ-22-М11180
36Рязанцев Андрій Ігорович144,4144,4Прикладна механікаТМ-22-М1
37Коршунов Григорій Романович143,6143,6Прикладна механікаТіУВ-22-М11180
38Косарєва Анна-Марія Олегівна142142Галузеве машинобудуванняВІ-22-М1
39Мінченко Олег Олегович138,8138,8Прикладна механікаТіУВ-22-М1
40Салманов Раіль Бафаїль огли137,6137,6Галузеве машинобудуванняПТМ-22-М1
41Олейнік Едуард Артурович132,4132,4Прикладна механікаТіУВ-22-М1
42Михайліченко Віталій Олександрович128,8128,8Прикладна механікаТіУВ-22-М1
43Семенов Ілля Геннадійович125,6125,6Будівництво та цивільна інженеріяПГС-22-М1

Рейтинг бакалаврів першокурсників 2022-2023 навч. ріку 1 семестр

Соціально-гуманітарний факультет (СГФ)

ПІБРейтингГрупаРозмір стипендіїСоціальна група
Гайдамак Тетяна Валентинівна200РУП-222000,00
Монахова Софія Андріївна200РУП-222000,00
Логачов Андрій Сергійович200РП-222000,00
Гуменюк Анна Борисівна200СР-222000,00
Войтишина Наталя Миколаївна197,184СР-222000,00
Павлова Анастасія Володимирівна187,564СР-222000,00
Гагуліна Ангеліна Микитівна177,84ТУР-222000,00
Вященко Дарина Олександрівна165,36РП-221180,00внутрішньо переміщена особа
Майборода Сергій Максимович141,44ТУР-223721,50дитина, позбавлена батьківського піклування
Міхеєнкова Анастасія Сергіївна133,432РП-221180,00внутрішньо переміщена особа
Орлов Владислав Ігорович67,5РП-21-21180,00внутрішньо переміщена особа
Стоніс Діана Вадимівна60РУП-211180,00внутрішньо переміщена особа
Фонарьова Діана Миколаївна60РУП-191180,00внутрішньо переміщена особа
Ситін Володимир Сергійович79,75РП-21-11180,00внутрішньо переміщена особа
Шевченко Олександра Сергіївна81,67ТУР-201180,00внутрішньо переміщена особа
Бєльська Тетяна Юріївна146,432ТУР-221180внутр. переміщ. особа

Факультет транспортных технологий (ФТТ)

 П. І. Б.РейтингСпеціальністьГрупаКурсРозмір стипендіїСоціальна група
1Біленький Олексій Костянтинович151,27Транспортні технології (на залізничному транспорті)ТТ-2212000
2Махсма Дмитро Олегович149,00Транспортні технології (на залізничному транспорті)ПТ-22-У12000
3Гайдуков Олексій Вікторович148,61Транспортні технології (на автомобільному транспорті)ТТ-2212000

Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту (ННІЕМ)

П. І. Б.Середній балДодатко-вий балРейтингВідмін-никСпеціальністьГрупаКурсРозмір стипендіїСоціальна група
1Глущенко Віталій Олексійович200,000МенеджментБА-2212000ВПО
2Юрочко Марія Олександрівна197,340Фінанси, банківська справа та страхуванняФБС-2212000
3Лукаш Михайло Ігорович177,060МаркетингМК-2212000
4Мотозюк Євген Богданович170,976ЕкономікаЕП-2212000
5Вервейко Антонина Романівна170,508МенеджментМН-2212000ВПО
6Шевченко Аліна Андріївна168,688Облік і оподаткуванняОА-2211180ВПО
7Мотузенко Валерія Олексіївна167,804МенеджментБА-221
8Ключніков Владислав Юрійович166,053МаркетингМК-2211180ВПО
9Макаренко Артур Костянтинович161,200Підприємництво, торгівля та біржова діяльністьПТБ-221
10Братусь Діана Василівна160,264МенеджментМН-2211180ВПО
11Ходєєва Вероніка Віталіївна160,056ЕкономікаЕП-2211180ВПО
12Хаваліц Олена Миколаївна159,380Підприємництво, торгівля та біржова діяльністьПТБ-221
13Вюнсковський Валерій Віталійович155,844МенеджментМТЛ-221
14Духанін Артем Андрійович152,776МаркетингМК-221

Факультет інформаційних технологій (ФІТ)

№ з/пПІБРейтингГрупаКурсРозмір стипендії, грнСоціальна категорія
1Баранова Катерина Євгенівна200КМ-2212000
2Яковлев Кирило Ігорович200ВТ-2212000
3Акімова Орина Борисівна197,496БМІ-2212000
4Ахременко Олександр Сергійович197,392ВТ-2212000
5Будько Родіон Олександрович195,416КМ-2212000
6Горбунов Федір Ігорович193,544ВТ-2212000
7Москаленко Іван В`ячеславович177,424КН-2212000
8Дем`ян Іван Олексійович168,584КН-2212000
9Винокуров Матвій Денисович165,167МА-2212000
10Гримзіна Катерина Олексіївна164,632КН-2212000
11Приймаков Марк Олегович161,772МА-2211180ВПО
12Мурадов Артур Алійович161,72ВТ-221
13Масовець Володимир Олександрович159,952КН-221
14Полієвиць В`ячеслав Віталійович159,328КН-221
15Колисниченко Микита Євгенович158,808КН-221
16Далекорій Дар`я Андріївна156,936КН-221
17Бєлопольський Артур Ігорович155,938МА-2211180ВПО
18Володарський Максим Миколайович153,92ВТ-221
19Мальований Олександр Сергійович148,824КН-221
20Шумейко Іван Ігорович148,304МА-2211180ВПО
21Парфенюк Богдан Романович146,284МА-221
22Шеремет Дмитро Вадимович143,314МА-221
23Прожейко Микита Геннадійович142,711ВТ-221
24Суходольський Ігор Володимирович135,782ВМ-221
25Єлфімов Дмитро Сергійович134,056КН-221

Навчально-науковий інститут сучасних технологій (ННІСТ)

Факультет машинобудування та зварювання (ФМЗ)

П. І. Б.Середній балДодатко-вий балРейтингВідмін-никСпеціальністьГрупаКурсРозмір стипендіїСоціальна група
1Вєрютін Дмитро Миколайович183,094183,094Будівництво та цивільна інженеріяПГС-2212000
2Торбенко Еліза Миколаївна176,8176,8Архітектура та містобудуванняАБС-2212000
3Гордієнко Олександр Максимович164,53164,53Галузеве машинобудуванняМБ-2212550
4Хаджинов Олександр Сергійович158,271158,271Галузеве машинобудуванняМБ-2211180
5Кошелєв Владислав Вячеславович155,938155,938Прикладна механікаТіУВ-221
6Яшний Володимир Олександровим150,634150,634Прикладна механікаІМ-331
7Венія Олександр Олександрович150,421150,421Галузеве машинобудуванняМБ-221
8Ісаков Дмитро Сергійович134,297134,297Галузеве машинобудуванняМБ-2213721,5
9Темченко Вероніка Олександрівна130,5130,5Будівництво та цивільна інженеріяПГС-22-П1

Рейтинг студентів за першою атестацією 2021-2022 навч. рік 2 семестр

Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту (ННІЕМ)

П. І. Б.РейтингГрупаРозмір стипендіїСоціальна група
1Халецька Анастасія Юріївна100,86ОА-192910
2Кармазіна Віра Андріївна100,5МК-212910
3Бляхман Катерина Євгенівна100,5ФБС-202910
4Аввакумов Дмитро Максимович100,4МН-192910
5Харченко Анастасія Сергіївна99ОА-1929103721,5
6Сидоренко Олена Юріївна99МК-21-М2910
7Стешенко Юлія Ігорівна98,14ОА-202910
8Терстуях Аліна Романівна98ПТБ-212910
9Болгаріна Аліна Андріївна97,8МТЛ-212910
10Кропова Катерина Юріївна97,43ОА-192910
11Перекрест Катерина Валеріївна97,43ОА-202000
12Терещенко Наталя Ігорівна97ЕП-192910
13Нікітюк Олеся Олександрівна96,86ОА-202910
14Галанін Олександр Артемович96,8МТЛ-212910
15Медведєва Олександра Олегівна96,4МТЛ-202910
16Полуботко Юлія Валеріївна96,17ЕП-192910
17Кравченко Дар`я Максимівна96ФБС-202910
18Тормишева Катерина Михайлівна96ЕП-21-М2910
19Сусарова Ірина Павлівна95,8ОА-21-М2910
20Ковтуненко Анастасія Сергіївна95,14МК-192910
21Козлова Марія Миколаївна94,67МК-212910
22Юнгблюд Катерина Едуардівна94,6МН-212910
23Шатова Яна Ігорівна94,33ФБС-212000
24Жураковська Галина Євгенівна94,29ЕП-21-М2910
25Вищекус Анастасія Віталіївна94,17БА-212910
26Подобєдова Ксенія Олександрівна94ФБС-21-М2910
27Рикиянова Крістіна Ігорівна93,88МТЛ-21-М2910
28Медведєв Максим Валерійович93,86БА-192910
29Долгальова Катерина Андріївна92,5ПТБ-202910
30Матюшенко Діана Дмитрівна92,5БА-202910
31Шаруда Катерина Олексіївна92,33ЕП-212910
32Верзилова Карина Сергіївна92,29ЕП-21-М2910
33Писаренко Валерія Віталіївна92,2МН-192000
34Андрєєва Катерина Віталіївна92ІТМК-21-М2910
35Агарков Даниіл Олексійович91,71МК-192000
36Травінчева Софія Олексіївна91,6МН-192000
37Лисенко Вікторія Олександрівна91,5ПТБ-202000
38Мучкіна Вероніка Олександрівна91,5МК-212000
39Бордюгов Данило Олександрович90,8МН-192000
40Панжар Олена Ігорівна90,75ПТБ-201180
41Гомонко Тетяна Михайлівна90ЕП-212000
42Козак Марія Андріївна90ЕП-202000
43Сорокіна Ганна Сергіївна90ЕП-202000
44Яцеленко Дар`я Віталіївна90МН-212000
45Болхадере Катерина Станіславівна89,71ОА-202000
46Шкапа Ганна Сергіївна89,33МТЛ-192000
47Марченко Аліна Андріївна89МН-192000
48Дубовой Дмитро Сергійович88,83КСС-21-М
49Дубовой Іван Сергійович88,83КСС-21-М
50Жданов Микита Максимович88,83БА-21
51Кисленко Дар`я Олексіївна88,8МН-201180
52Кокарєва Ангеліна Сергіївна88,75ЕП-20
53Сушич Андрій Олександрович88МК-211180
54Овчинніков Данило Олексійович86,83МТЛ-19
55Михайловська Катерина Володимирівна86,57ОА-19
56Устінова Дар`я Едуардівна85,83ЕП-19
57Коваленко Ірина Едуардівна85,63МТЛ-21-М
58Аксюзов Сергій Вікторович84,83ФБС-21-М
59Шевлякова Ганна Олексіївна84,67ЕП-19
60Сініцина Софія Сергіївна84ЕП-21
61Биваліна Анастасія Володимирівна83,5ЕП-20
62Меркуліна Олександра Максимівна83,5ПТБ-191180
63Мухін Валерій Андрійович83,25БА-201180
64Пачаджи Даніїл Олександрович82,5БА-211180
65Кафтанатій Олександр Юрійович82,4МК-201180
66Юдін Данило Ігорович82,29ОА-19
67Гончарова Наталя Ігорівна80,8МН-191180
68Євтушенко Ліліана Андріївна77,67БА-213927
69Гаращенко Вадим Олександрович76,6МН-191180
70Луценко Дмитро Сергійович76МН-211180
71Петрухін Ігор Юрійович75,17ФБС-21-М
72Хмара Лариса Павлівна69,75ЕП-201180
73Железняк Ліна Семенівна69,5МТЛ-19
74Левко Анастасія Юріївна68,8МК-20
75Навізінський Сергій Романович67МТЛ-201180
76Кладіті Денис Олегович64ІТМК-21-М
77Смик Владислав Олександрович61,67МТЛ-191180
78Дягілєв Олексій Костянтинович60,17МТЛ-19
79Лупаций Дар`я Олександрівна0ЕП-21
80Вірченко Олександр Віталійович0МК-211180
81Максимов Ілля Георгійович0МН-21
82Бірюков Микита Іванович0МТЛ-21
83Дущак Поліна Василівна0ОА-21
84Климович Данило Іванович0ОА-21
85Лафазан Георгій Михайлович0ПТБ-21
86Михайлов Андрій Андрійович0ПТБ-21
87Мотрук Владислав Олегович0ФБС-21
88Величко Надія Леонідівна0БА-20
89Графов Станіслав Олегович0БА-20
90Корабльова Марія Вікторівна0БА-20
91Вакула Катерина Євгенівна0ЕП-20
92Пшеничний Микита Олександрович0ЕП-20
93Альбермах Інна Олександрівна0МК-20
94Баленко Анастасія Євгенівна0МК-20
95Воїн Богдан Геннадійович0МК-20
96Чубенко Вікторія Вікторівна0МК-20
97Кривошеєва Вікторія Миколаївна0МН-20
98Пегарєва Вікторія Олександрівна0МН-20
99Тохтамір Ніна Анастасівна0МН-20
100Щербакова Наталія Олексіївна0МН-20
101Єлісєєва Марина Олександрівна0МТЛ-201180
102Гаврил-Оглу Софія Павлівна0ОА-20
103Янгічер Дарія Олексіївна0ОА-20
104Арутюнян Ашот Оганнесович0ФБС-20
105Веліканова Кристина Сергіївна0ФБС-20
106Куранов Микита Андрійович0ФБС-20
107Бондаренко Віталій Віталійович0ЕП-19
108Остапенко Данило Олексійович0МН-19
109Сиротюк Олександра Іванівна0МН-19
110Аміт Еліран0МТЛ-19
111Бєлкін Іван Васильович0МТЛ-19
112Гумеч Олександр Вікторович0МТЛ-19
113Табія Євген Володимирович0МТЛ-19
114Микитенко Анастасія Володимирівна0ОА-19
115Сініцина Наталя Петрівна0БА-21-М
116Московцова Олександра Дем`янівна0КСС-21-М
117Семенова Світлана Анатоліївна0МН-21-М
118Ізотова Вікторія Олександрівна0УП-21-М

Навчально-науковий інститут сучасних технологій (ННІСТ)

ПІБРейтингГрупаРозмір стипендії, грн.Діти та особи з інвалідністю по зору та слуху
1Пейкерт Ілля Євгенович71ЕПП-212550
2Приседський Максим Романович70,4ЕПП-212550
3Бамбула Богдан Миколайович69,8ЕПП-212550
4Жуков Микита Олександрович81,2ЕПП-212550
5Кондрашов Василь Васильович68,8ЕПП-212550
6Новік Кирило Олександрович69,6ЕПП-212550
7Тосхопаран Михайло Андрійович89М-212550
8Касьян Олександр Дмитрович73,67М-212550
9Богдан Олександр Ігорович71,33М-212550
10Толкач Єгор Олександрович71М-212550
11Коноваленко Кирило Олегович70,17М-212550
12Грек Кирило Романович67,5М-212550
13Дяченко Олександр Анатолійович64,83М-212550
14Журба Артем Ігорович90,5МТ-212550
15Жерліцин Володимир Миколайович83МТ-212550
16Турусов Євген82МТ-212550
17Кураєв Данило Андрійович76,83МТ-212550
18Гроза Олександр Геннадійович92ЕПП-202550
19Шевяхов Владислав Миколайович91,83ЕПП-202550
20Прутових Данило Андрійович91ЕПП-202550
21Алексєєв Олексій Олексійович84,83ЕПП-202550
22Сумарок Ярослав Сергійович93М-203711
23Карпов Михайло Геннадійович74,4МТ-202550
24Сибільов Денис Ігорович89,38М-21-У2550
25Стражир Аліна Олексіївна88,13М-21-У2550
26Гусак Олександра Олексіївна78,38М-21-У2550
27Прийма Андрій Олександрович73,25М-21-У2550
28Коломєєць Ілля Романович100ПТЕ-203711
29Кожушина Андрій Андрійович94,33ПТЕ-21-У2550
30Бородкін Валентин Сергійович84,33ПТЕ-21-У2550
31Щьоткін Богдан Романович85,33ТЕ-202000
32Хорошилов Андрій Максимович81,67ЕПА-192550
33Тарасенко Данііл Романович81,17ЕПА-192550
34Соболєв Ілля Володимирович79,5ЕПА-192550
35Лебедєв Валерій Дмитрович77,67ЕПА-192550
36Середа Олександр Сергійович77ЕПА-192550
37Дранга Володимир Володимирович76,17ЕПА-192550
38Лисенко Ігор Андрійович70,33ЕПА-192550
39Ніколаєв Микита Юрійович67,5ЕПА-192550
40Тимченко Валентин Сергійович69,17ЕПА-20-У2550
41Погорєлко Віктор Володимирович81,33ЕПП-20-У2550
42Кравчук Ілля Олександрович94,4М-193711
43Литвинов Ільдар Михайлович93,6М-193711
44Павленко Павло Віталійович85М-192550
45Лужанський Валерій Валерійович84,8М-192550
46Ткаченко Данило Миколайович78,6М-192550
47Зал Володимир Сергійович76,4М-192550
48Плескач Іван Гаврилович76М-192550
49Сікорський Іван Олександрович66,2М-192550
50Артюх Роман Євгенович64,2М-192550
51Тохтар Сергій Сергійович64,2М-192550
52Буц Артем Миколайович91,4МТ-192550
53Сімонов Олексій Олексійович82МТ-192550
54Третяк Дмитро Васильович91,2М-20-У3711
55Яркін Ярослав Владиславович88,6М-20-У2550
56Костенко Дмитро Сергійович66М-20-У2550
57Зубарев Владислав Олексійович65М-20-У2550
58Бідний Володимир Дмитрович64,4М-20-У2550
59Бездушний Данило Ігорович64,2М-20-У2550
60Бочаров Дмитро Михайлович90,4ПТЕ-193711
61Капацина Діана Сергіївна93,4ТЕ-192910
62Шатровський Олександр Дмитрович91,17ЕМ-21-М3711
63Єнакієв Костянтин Іванович87,8ЕПП-21-М2550
64Скрябін Леонід Борисович86,8ЕПП-21-М2550
65Лєпорський Сергій Володимирович82,5МВП-21-М2550
66Малишевський Артур Олександрович92,5МДМ-21-М3711
67Савчук Артем Володимирович90,5МДМ-21-М3711
68Абальмаз Артем Миколайович81,25МДМ-21-М2550
69Арабаджи Вікторія Вікторівна95,2ОМТ-21-М3711
70Некрашевич Марко Олександрович89ОМТ-21-М2550
71Саєнко Антон Андрійович83,4ОМТ-21-М2550
72Повод Іван Володимирович83ОМТ-21-М2550
73Солонарь Олександр Романович79,8ОМТ-21-М2550
74Шишман Олексій Олександрович63М-20внутр.переміщ.особа1180
75Гуров Владислав Валерійович66,25М-20пільга3721,5
76Варламов Єгор Михайлович64ТЕ-21
77Лапшин Владислав Михайлович64М-19
78Стурза Костянтин Савович64М-19
79Шишман Олексій Олександрович63М-20

Соціально-гуманітарний факультет (СГФ)

ПІБРейтингГрупаРозмір стипендії
1Румянцева Марія Павлівна96,25СР-212910
2Глинянська Дар`я Андріївна95СР-212910
3В`ячеславова Софія Анатоліївна93СР-212910
4Приходько Данило Миколайович91,75СР-212910
5Ходоровський Богдан Вадимович91,25СР-212910
6Кара Єлизавета Андріївна90СР-212910
7Гончар Владислава Денисівна98,8ТУР-212910
8Шевченко Тетяна Олександрівна96,2ТУР-212910
9Каранда Микита Олександрович93,2ТУР-212910
10Андрєєв Володимир Дмитрович98,4ТУР-212910
11Безхлібна Ганна Іванівна88,2ТУР-212000
12Зацепіна Тетяна Віталіївна97,4ТУР-212910
13Васьковська Анна Олексіївна96,6ТУР-212910
14Власов Максим Сергійович94РП-21-12910
15Черненко Вікторія Дмитрівна88,25РП-21-12000
16Торчило Вікторія Валеріївна92,75РП-21-22910
17Журавльова Дар`я Сергіївна92СР-202000
18Болотова Вікторія Андріївна89СР-202000
19Дзерницька Ксенія Олександрівна89СР-202000
20Кривенкова Анастасія Сергіївна96,17ТУР-202910
21Ільїна Інеса Андріївна98ТУР-202910
22Гавріян Катерина Олексіївна96,33ТУР-202910
23Темірханова Анна Сергіївна95,4РП-20-12910
24Храбан Олександра Сергіївна95РП-20-12910
25Лига Тетяна Євгенівна94,6РП-20-12910
26Безлєпкіна Анастасія Олегівна94,4РП-20-12910
27Гомзякова Софія Олександрівна94,4РП-20-12910
28Ковальчук Влада Володимирівна94,2РП-20-12910
29Шарафутдінова Ганна Юріївна93,6РП-20-12910
30В`юніченко Софія Юріївна91,2РП-20-12000
31Опанасенко Марія Петрівна91,5РУП-202000
32Феодорі Юлія Михайлівна91,5РУП-202910
33Рилькова Дар`я Андріївна90РУП-202000
34Попова Афіна Вадимівна94РУП-202910
35Антонова Анастасія Олександрівна94,83СР-192910
36Капранова Вікторія Іванівна94,33СР-192000
37Рєзнікова Наталія Михайлівна94СР-192910
38Потапенко Олексій Сергійович90,5СР-192000
39Шестова Єлизавета Олексіївна89СР-192000
40Михайленко Анастасія Петрівна89СР-192000
41Юркіна Марія Сергіївна97,5СР-192910
42Машир Ігор Олегович94ТУР-192910
43Ханча Марія Костянтинівна99ТУР-192910
44Мазур Валерія Максимівна92ТУР-192910
45Булгакова Діана Сергіївна99,33РП-19-12910
46Ковальчук Олег Васильович93РП-19-12910
47Конівченко Олександра Євгенівна92,5РП-19-12910
48Симоненко Крістіна Сергіївна91,33РП-19-12910
49Маркітан Таїсія Євгенівна90,83РП-19-12000
50Колодій Ірина Олександрівна89РП-19-22000
51Мар`янова Вероніка Ігорівна88,5РУП-192000
52Шубіна Юлія Вікторівна88,5РУП-192000
53Бойко Єлизавета Василівна107СР-21-М2910
54В`ячеславова Валерія Анатоліївна97,5СР-21-М2910
55Васильєв Дмитро Олексійович96СР-21-М2910
56Шабельник Ірина Валеріївна95СР-21-М2910
57Кирпичникова Марія Олександрівна94СР-21-М2910
58Коваленко Дар`я Дмитрівна89СР-21-М2000
59Садовець Валерія Романівна95,2РП-21-М2910
60Ткаченко Юрій Андрійович92,6РП-21-М2910
61Ярьоменко Дмитро Георгійович91,6РП-21-М2910
62Котов Максим Сергійович80,75РП-21-11180
63Дмитренко Вікторія Віталіївна81РП-21-21180
64Дзигало Марина Дмитрівна60РУП-211180
65В`юніченко Софія Юріївна91,2РП-20-13721.50
66Манько Юлія В`ячеславівна78РП-20-31180
67Борота Галина Степанівна77,83СР-203721.50
68Берестовенко Анна Андріївна86,83СР-201180
69Широка Аліса Олександрівна88СР-201180
70Григор`єва Світлана Вікторівна79,33ТУР-203721.50
71Золочевська Софі Михайлівна72,83РП-19-11180
72Кравчута Дарина Сергіївна74,33РП-19-11180
73Пархоменко Станислав Олександрович70,33РП-19-21180
74Писаткова Аліна Яківна79,17РП-19-21180
75Журавльова Тетяна Олександрівна72РУП-193721.50
76Антонова Анастасія Олександрівна94,83СР-193721.50
77Булі Олександра Валеріївна83,33СР-191180
78Підкамінецька Зоряна Павлівна85,5СР-191180
79Рингач Карина Олександрівна78,2ТУР-191180
80Моїсеєнко Михайло Андрійович63.50РП-21-21180
81Петрів Ярослав Андрійович77.50РП-21-11180
82Темір Марина Василівна62,5,СР-213721.50
83Залата Людмила Володимирівна68,77СР-201180
84Савченко Ганна Андріївна72,67РУП-191180
85Любічева Катерина Олександрівна73,33СР-191180
86Антонова Анастасія Григорівна60РУП-21-М1180

Факультет інформаційних технологій (ФІТ)

П. І. БРейтингГрупаРозмір стипендії
1Омельяненко Сергій Сергійович106,4ВТ-192910
2Біленко Андрій Павлович101,86КН-20-12910
3Солдатов Данило Вікторович101,29МА-202910
4Антоненко Єлизавета Олександрівна99,75КМ-21-М2910
5Сіромаха Аліна Геннадіївна99,6КН-21-М2910
6Зайцев Даніїл Вадимович99,4БМІ-192910
7Шевченко Артем Євгенович98,43КН-20-22910
8Бикон Микита Анатолійович98,25ВТ-21-М2910
9Нікулін Олексій Євгенович98,17МА-192910
10Олєйніков Олександр Дмитрович98КН-21-12910
11Козлов Микита Андрійович97,75КМ-212910
12Таразанов Микита Олександрович97,4ВТ-192910
13Чмірьова Єлизавета Валентинівна97,2КМ-192910
14Парахін Руслан Олегович97КН-21-12910
15Гвоздієнко Дмитро Федорович96,6ВТ-192910
16Гірчук Аліна Олегівна96,2БМІ-192910
17Москаленко Дмитро Олександрович95,83МА-192910
18Крутіков Владислав Андрійович95,75ВТ-21-М2910
19Карцелюба Уляна Максимівна95,71МА-202000
20Некрасова Дар`я Романівна95,5КМ-212910
21Добриця Владислав Володимирович95,2МА-21-12910
22Коломойченко Еміль Андрійович95,2ВТ-192910
23Анісімова Анастасія Сергіївна95ВТ-212910
24Сидорова Альона Геннадіївна95КН-21-М2910
25Шпинько Андрій В`ячеславович94,86КН-20-22910
26Оржеховський Микола Миколайович94,75ВТ-21-М2910
27Сукрухо Олександра Віталіївна94,75КН-21-12910
28Бобронніков Даніїл Олександрович94,67МА-192910
29Случевський Руслан Вікторович94,6БМІ-192910
30Банбан Дар`я Олексіївна94,6ВТ-202000
31Бараненко Данило Сергійович94,5МА-192910
32Єрьомічев Богдан Володимирович94,33МА-192910
33Іванов Кирило Борисович94,33МА-192910
34Карелін Олександр Сергійович94,33МА-192910
35Шут Дмитро Сергійович94,33МА-192910
36Кузьмін Дмитро Сергійович94,25ВТ-212910
37Назаренко Леонід Олександрович94,25МА-21-М2910
38Голдаєв Артем Сергійович94,17МА-192910
39Шабанова Марія Віталіївна93,83БМІ-202000
40Григор`єв Володимир Олександрович93,75ВТ-21-М2910
41Котович Артем Володимирович93,75КН-21-22910
42Єсакова Софія Володимирівна93,5КН-21-12000
43Шеляг Кирило Анатолійович93,5КН-192000
44Перець Євгенія Олегівна93,4КН-21-М2910
45Чекмак Артур Віталійович93,14МА-202910
46Сагізли Артур Родіонович92,8ВТ-192910
47Коніщева Олена Євгенівна92,57КН-20-22910
48Петров Роман Геннадійович92,5КМ-212910
49Палій Ігор Дмитрович92,4КН-21-М2000
50Кіріакіді Софія Костянтинівна92,4ВТ-202000
51Волобуєва Крістіна Сергіївна92,29КН-20-12000
52Кучеренко Даниїл Олександрович92,2ВТ-192910
53Каверда Катерина Вікторівна92БМІ-212910
54Симон Микола Валерійович91,75ВТ-21-М2910
55Решетников Антон Олександрович91,6КН-21-М2000
56Волобуєв Єгор Сергійович90,6ВТ-202000
57Міхєєнко Ілля Сергійович90,57МА-202000
58Василейко Ілля Олександрович90ВТ-192910
59Коновалов Артем Ігорович90КІ-21-М2000
60Хромєєв Андрій Олександрович89,75КН-21-12000
61Маслій Іван Вадимович89,5КН-21-22000
62Минько Андрій Ігорович89КМ-192000
63Мезенцев Гліб Дмитрович88,75КН-21-12000
64Синицін Руслан Валерійович88,25КН-21-22000
65Костогриз Микита Іванович88ВТ-212000
66Семонович Денис Сергійович87,83БМІ-202000
67Кочетков Микита Вадимович87,5КН-21-12000
68Лухтура Георгій Федорович87,4ВТ-202000
69Березовський Денис Андрійович86,5ВТ-21-М2000
70Натяма Олександр Сергійович86КІТ-21-М2000
71Боруш Орина Андріївна85,8БМІ-192000
72Шамлі Ольга Миколаївна85,2БМІ-192000
73Шестаков Максим Володимирович85КІТ-21-М2000
74Гупало Олег Олександрович84ВТ-212000
75Прилуцький Віталій Миколайович84КН-21-12000
76Беднягін Олексій Володимирович83,8МА-21-22000
77Синенко Іван Андрійович83,75КН-21-12000
78Ховен Ольга Олександрівна83КН-20-22000
79Кічик Костянтин Володимирович82,5КМ-21-М2000
80Копійка Олександр Сергійович82,14КН-20-12000
81Кирилов Данило Андрійович81МА-202000
82Чапля Віктор Валерійович81МА-202000
83Щербатих Микита Андрійович80,8КН-21-М2000
84Дерябін Семен Олександрович80,75ВТ-212000
85Кононов Артем Ігорович80,4МА-21-12000
86Январьов Артем Андрійович80МА-192000
87Волков Олександр Євгенович80КІ-21-М2000
88Чернишов Павло Сергійович79,8МА-21-22000
89Щербакова Варвара Андріївна77МА-21-12000
90Чернов Данило Сергійович76,67МА-192000
91Левицька Катерина Романівна75,6МА-21-22000
92Волосович Іван Романович75,2МА-21-12000
93Калашніков Сергій Юрійович75,2ВТ-202000
94Кличков Віталій Олександрович75ВТ-21-М2000
95Синявський Кирило Костянтинович74,5КН-21-1
96Крамськой Єгор Олексійович74,25КН-19
97Клепіков Данило Андрійович73ВТ-21
98Бесага Данило Олександрович72,6МА-21-2
99Крилов Микита Борисович72,5КН-19
100Круг Анастасія Володимирівна72ВТ-19
101Колосенко Олег Дмитрович70,38КН-19
102Стремоух Владислав Юрійович70МА-21-2
103Минзар Артем Русланович70ВТ-21
104Соловйов Артем Євгенович69,75КН-19
105Гунін Владисла Богданович69,71МА-20
106Папакін Максим Вікторович69,5МА-19
107Красуля Владислав Янович69,29МА-20
108Кольцов Кирило Ярославович67,14МА-20
109Биков Юрій Олександрович65,8ВТ-19
110Джемілєва Діана Едімівна65,2ВТ-19
111Кучеренко Олексій Михайлович65ВТ-21
112Хартахай Гаррій Сергійович64,5МА-19
113Петішов Георгій Олександрович63,75ВТ-21
114Костенко Володимир Олексійович63,33МА-19
115Клітотехніс Едуард Георгійович62,5МА-19
116Рядченко Микита Петрович61КН-21-М
117Уколов Михайло Олександрович60МА-19
118Яблончук Микита Сергійович60ВТ-19

Факультет машинобудування та зварювання (ФМЗ)

П. І. Б.РейтингГрупаРозмір стипендіїСоціальна група
1Голубков Олександр Володимирович100ТіУВ-21-М3711
2Ніколаєв Роман Вікторович100ТіУВ-21-М3711
3Кондратенко Руслан Миколайович99ТіУВ-21-М3711
4Смоляна Ксенія Олегівна96,2АБС-212910
5Бобров Дмитро Володимирович96ТіУВ-193711
6Мацегора Алла Романівна94,6ПГС-21-М2910
7Якименко Віктор Андрійович94,6ТіУЗ-21-М3711
8Калітвінцева Софія Юріївна94,2ПГС-21-П2910
9Височина Дар`я Олександрівна93,75АБС-192910
10Гуртовенко Денис Сергійович93,6ТіУВ-193711
11Соколова Антоніна Валентинівна93,2ПГС-192910
12Гаврилова Ангеліна Олегівна92,8ПГС-192910
13Тихоненко Давид Віталійович92,8ТіУВ-193711
14Ашла Тетяна Дмитрівна92,6ТіУЗ-21-М2550
15Воєвода Володимир Володимирович92,6ТіУВ-21-М2550
16Грецька Катерина Вікторівна92,6АБС-212910
17Попова Юлія Ігорівна92,6ПГС-21-М2910
18Трофимчук Юлія Євгенівна92,6ПГС-21-М2910
19Казаков Владислав Олександрович92,5АБС-192910
20Гринякіна Еліна Олегівна92,17ПГС-212000
21Ярошевич Ярослав Юрійович91,8ТіУВ-192550
22Воробйов Богдан Ігорович91,6ТіУВ-21-М2550
23Стародуб Анастасія Олександрівна91,33ПГС-212000
24Гініятов Азат Алмазович91,2ПГС-21-М2910
25Лукіна Вероніка Ігорівна90,8ПГС-192910
26Мельник Богдан Васильович90,6ПГС-192000
27Коваленко Роман Миколайович90,4ТіУЗ-21-М2550
28Богданов Олександр Тимофійович90ТіУВ-192550
29Мельнікова Оксана Дмитрівна90ІМ-193711
30Філічкіна Вероніка Романівна89,4ПГС-192000
31Литвин Марина Андріївна89,2ПГС-192000
32Охрименко Сергій Олександрович89ІМ-212550
33Бурховецька Анна Вікторівна88,75АБС-192000
34Кущенко Максим Ігорович88,4ПГС-192000
35Башкіров Олександр Романович87,6ПГС-192000
36Куделя Владислав Ігорович87,6ТіУВ-192550
37Щербак Микита Володимирович87,6ТіУЗ-21-М2550
38Ячменьова Олександра Антонівна87,4АБС-212000
39Бобрицький Михайло Валерійович87,2ПГС-202000
40Бережна Аліна Ігорівна86,67АБС-202000
41Глова Андрій Олександрович86ІМ-212550
42Острянін Максим Дмитрович85,8ТіУВ-21-М2550
43Щуренко Сергій Васильович85,6ТіУВ-192550
44Грицай Єлизавета Владиславівна85,17АБС-202000
45Сапоненко Олена Володимирівна85ТіУВ-192550
46Марченко Віктор Юрійович84,2ПГС-202000
47Новіков Анатолій Романович84,2ПГС-21-П2000
48Тосхопаран Амелія Євгенівна84,17АБС-202000
49Бойко Павло Миколайович83АБС-202000
50Охримець Андрій Миколайович82,8ПГС-21-П2000
51Зібров Микита Денисович82,5АБС-192000
52Ходаковський Володимир Олександрович82МБ-192550
53Швець Денис Владиславович82МБ-192550
54Лісун Марія Олександрівна80,2ПГС-21-П2000
55Герасько Лілія Олексіївна80МБ-192550
56Метляєв Іван Олегович80МБ-192550
57Прищепо Вадим Русланович79,6ТіУВ-212550
58Федоркін Артем Андрійович79,2ПГС-192000
59Клименко Владислав Сергійович78,6ТіУВ-192550
60Будюк Микола Миколайович78МБ-192550
61Щербак Євгеній Геннадійович78МБ-192550
62Дмитрієв Данило Миколайович77ПГС-202000
63Харакоз Даніїл Андрійович76,6ТіУВ-192550
64Грот Олексій Володимирович76,2ТіУВ-212550
65Тараненко Максим Олегович76МБ-192550
66Сідненко Катерина Юріївна75,4ПГС-202000
67Солук Дмитро Дмитрович75МБ-192550
68Соловйов Максим Євгенович74,5АБС-192000
69Купич Петро Тарасович74,4ТіУВ-192550
70Шевченко Андрій Павлович74,4ПГС-192000
71Зеленський Марко Олегович74ТіУВ-192550
72Мірошник Максим Володимирович74МБ-1925503721,5
73Андрощук Микита Олексійович72ПГС-192000
74Олейнікова Тетяна Сергіївна71,8ТіУВ-1925503721,5
75Савченко Антон Сергійович71,6ПГС-192000
76Бедюк Володимир Павлович70,8ТіУВ-192550
77Бовенко Назарій Олегович70,8ПГС-192000
78Саркіц Володимир Олегович70,6ТіУВ-192550
79Корж Микита Сергійович70ІМ-192550
80Самохвалов Антон Костянтинович70ІМ-192550
81Міначенко Олександр Олександрович69,2ТіУВ-192550
82Рижова Олена Володимирівна69,2ПГС-1920003721,5
83Кашпор Сергій Сергійович68ІМ-192550
84Тимошенко Артем Сергійович65,6ІМ-212550
85Радченко Руслан Миколайович64ІМ-192550
86Шаповалов Кирило Вікторович56,5ПГС-21
87Охримець Андрій Миколайович82,8ПГС-21-П
88Зименко Андрій Олександрович65ТіУВ-20
89Третьяков Віталій Сергійович40,5ТіУВ-20
90Фтиць Федір Сергійович44,75ТіУВ-20
91Братасюк Ярослав В`ячеславович45,2ТіУВ-21
93Кокарєв Михайло Сергійович72,4ПГС-20
94Реков Ілля Олександрович60,245ТіУВ-20
95Герасько Лілія Олексіївна80МБ-19
96Гарип Микита Сергійович40,75ТіУВ-20
97Сарбаш Олег Сергійович45,75ТіУВ-20
98Шимко Ярослав Сергійович76,67МБ-21-П

Факультет транспортных технологий (ФТТ)

 П. І. Б.РейтингГрупаРозмір стипендії
1Сарахман Артем Володимирович100,67ОМП-192910
2Шостак Софія Валеріївна98,2ТТ-21-3 (ОМП,ТС)2910
3Романовська Софія Владиславівна99,71АТ-192910
4Шаліна Катерина Миколаївна97,5ОМП-21-М2910
5Хомяк Андрій Едуардович97,2ОМП-202910
6Литвинов Микита Олексійович97ОМП-192910
7Дорошенко Ілля Юрійович96,83ОМП-192910
8Тимофєєнко Максим Юрійович98,67ПТ-21-М2910
9Шабан Володимир Євгенович96,33ОМП-192910
10Матвієнко Микита Сергійович96ОМП-21-У2910
11Хаджинов Артем Дмитрович95,2ОМП-202910
12Мірошниченко Ірина Анатоліївна97ОМП-202910
13Косінов Данило Сергійович96,67ОМП-20-У2910
14Супрун Софія Олександрівна94,6ТТ-21-3 (ОМП,ТС)2000
15Каламітра Тетяна Володимирівна94,5ОМП-192910
16Мусенко Богдан Олексійович94,5ОМП-192910
17Помазков Владислав Михайлович94,33ОМП-192910
18Нишкур Максим Леонідович94,2ОМП-202910
19Бондаренко Олександра Олександрівна94,17ОМП-192000
20Коровін Дмитро Ярославович94ОМП-192910
21Мітічкін Артем Ігорович94ОМП-192000
22Соломанчук Данило Олександрович93,67ОМП-192910
23Романюк Євген Сергійович93,5АТ-20-У2910
24Дженчако Анастасія Вадимівна95ПТ-192910
25Авраменко Тамара Володимирівна94,75ПТ-202910
26Вялков Анатолій Владиславович92,67ТС-21-М2910
27Крамська Валерія Олексіївна92,43АТ-192000
28Буга Олександр Андрійович92ОМП-202000
29Вечеров Ярослав Сергійович92ОМП-192000
30Федоров Костянтин Володимирович91,8ОМП-202910
31Шуба Дар`я Олексіївна91,6ПТ-192910
32Скиба Анастасія Андріївна93,5АТ-20-У2910
33Авакян Марія Олександрівна91,2ПТ-192910
34Шатохіна Вікторія Віталіївна91ПТ-192000
35Шевченко Євгенія Ігорівна91ТТ-21-3 (ОМП,ТС)2000
36Галавура Микита Валентинович90ОМП-202000
37Нікітін Олег Олегович92АТ-21-У2910
38Фомін Данііл Олексійович89ОМП-192000
39Немченко Анастасія Дмитрівна88,71АТ-192000
40Хаунов Микита Єгорович88,67ОМП-20-У2000
41Трошкіна Вєра Едуардівна88,6ПТ-192000
42Патрікєєв Артур Сергійович88,2ОМП-202000
43Березовська Анастасія Вікторівна87,5АТ-20-У2000
44Тяжченко Олег Ігорович87,25ПТ-202000
45Кушнір Євген Ігорович87,2ТТ-21-2 (АТ)2000
46Лайко Олег Васильович87ТТ-21-1 (ПТ)2000
47Садовська Марія Василівна87ТТ-21-3 (ОМП,ТС)2000
48Кравцова Олександра Іванівна86,71АТ-192000
49Співак Олександр Олександрович86АТ-21-У2000
50Шабан Віола Олександрівна86ОМП-202000
51Смага Олександр Володимирович85,2ТТ-21-2 (АТ)2000
52Сосновцев Віталій Олександрович87ТТ-21-1 (ПТ)2000
53Панчишкін Олександр Олександрович84,25ПТ-202000
54Аджимуратов Раміль Рустемович83,8ТТ-21-2 (АТ)2000
55Охотін Антон Віталійович83,8ПТ-192000
56Шоуба Максим Юрійович83ПТ-202000
57Дорофєєв Микита Сергійович82,2ТТ-21-2 (АТ)2000
58Давіденко Віталій Миколайович82ОМП-202000
59Смоляний Андрій Михайлович81ТТ-21-3 (ОМП,ТС)2000
60Папуш Віталій Андрійович78,4ТТ-21-3 (ОМП,ТС)2000
61Левада Олексій Максимович78,33ПТ-21-М2000
62Миронов Богдан Олександрович77ОМП-202000
63Боцман Олександр Леонідович76,4АТ-21-У2000
64Ковельянін Владислав Ігорович76ПТ-20-У2000
65Ленський Іван Андрійович77,83ТС-21-М2000
66Бреденко Дмитро Євгенійович75,57АТ-192000
67Лохмаков Артем Володимирович75,4АТ-21-У2000
68Пасютін Валерій Олександрович72,83АТ-21-М2000
69Клепиков Микола Сергійович71,6ТТ-21-2 (АТ)2000