Меню

Поділитись

Економічний факультет (ЕкФ) 2020/21 навч. рік 2 семестр

П. І. Б. Рейтинг Група Розмір стипендії
Семенова Світлана Анатоліївна 110 МН-17 1892
Сидоренко Олена Юріївна 110 ЕП-17 1892
Тормишева Катерина Михайлівна 110 ЕП-17 1892
Федай Максим Дмитрович 110 МН-17 1892
Горбань Дар`я В`ячеславівна 109.75 БА-20-М 1892
Медведєв Максим Валерійович 109.25 БА-19 1892
Жураковська Галина Євгенівна 109.17 ОА-17 1892
Бляхман Катерина Євгенівна 109 ФБС-20 1892
Зозуля Фаїна Геннадіївна 108.25 МК-20-М 1892
Кропова Катерина Юріївна 107.75 ОА-19 1892
Сусарова Ірина Павлівна 107.5 ОА-17 1892
Мотовчі Ганна Сергіївна 107.25 ЕП-20-М 1892
Ромашко Ірина Сергіївна 107.17 ЕП-18 1892
Волік Олександра Романівна 107 МК-20 1892
Халецька Анастасія Юріївна 107 ОА-19 1892
Микитенко Анастасія Володимирівна 106.25 ОА-19 1892
Криклива Єлизавета Юріївна 106.17 ЕП-18 1892
Ізотова Вікторія Олександрівна 106 МН-17 1892
Ольховська Тетяна Ігорівна 105.83 ОА-17 1892
Стешенко Юлія Ігорівна 105.8 ОА-20 1892
Булигіна Аліна Павлівна 104 МТЛ-18 1892
Щербакова Наталія Олексіївна 103.8 МН-20 1892
Сідякін Максим Олександрович 103.75 МН-18 1892
Чубенко Вікторія Вікторівна 103.4 МК-20 1892
Терещенко Наталя Ігорівна 103.25 ЕП-19 1892
Полуботко Юлія Валеріївна 103 ЕП-19 1892
Фельдман Поліна Вадимівна 102.75 МН-18 1892
Корабльова Марія Вікторівна 102.6 БА-20 1300
Дьоміна Дар`я Олександрівна 102 КСС-20-М 1892
Бордюгов Данило Олександрович 102 МН-19 1892
Аввакумов Дмитро Максимович 101.33 МН-19 1892
Вакула Катерина Євгенівна 99.6 ЕП-20 1892
Верзилова Карина Сергіївна 99 ЕП-17 1892
Шаповалов Іван Анатолійович 99 ОА-18 1892
Канюшев Дмитро Вільданович 98.75 ОА-20-М 1892
Кисленко Дар`я Олексіївна 98.6 МН-20 1892
Джавлах Анастасія Андріївна 97.5 МН-17 1892
Миронюк Богдан Віталійович 96.83 ОА-18 1892
Сорокіна Ганна Сергіївна 96.6 ЕП-20 1892
Овчаренко Дмитро Дмитрович 96 ЕП-20-М 1892
Писаренко Валерія Віталіївна 95.67 МН-19 1892
Величко Надія Леонідівна 95 БА-20 1300
Медведєва Олександра Олегівна 94.67 МТЛ-20 1300
Гаврил-Оглу Софія Павлівна 94.4 ОА-20 1300
Єфремова Лілія Валеріївна 94.25 МН-20-М 1892
Козак Марія Андріївна 93.8 ЕП-20 1300
Кокарєва Ангеліна Сергіївна 93.8 ЕП-20 1300
Федяніна Анастасія Сергіївна 92 ФБС-20-М 1892
Юдін Данило Ігорович 91 ОА-19 1300
Долгальова Катерина Андріївна 90.25 ПТБ-20 1300
Параскевіна Ніна Анастасівна 88.6 МН-20 1300

Енергетичний факультет (ЕнФ) 2020/21 навч. рік 2 семестр

П. І. Б Рейтинг Група Розмір стипендії
Сташевський Микита Олександрович 102 АЕС-20-М 2416
Бочаров Дмитро Михайлович 99.6 ПТЕ-19 2416
Єнакієв Костянтин Іванович 97.67 ЕКС-17-1 2416
Буров Вадим Вадимович 97.57 ЕПП-18 1660
Кукін Ілля Андрійович 96.5 ПТЕ-20-М 2416
Флят Микита Віталійович 96.5 ЕКС-18-У-1 2416
Батора Микита Русланович 96.17 ЕКС-18-У-2 2416
Погребець Альона Сергіївна 95.67 ПТЕ-20-М 1660
Шатровський Олександр Дмитрович 95.57 ПТЕ-17 2416
Дудка Сергій Анатолійович 95.33 ЕКС-18-У-2 2416
Хассай Денис Леонідович 95.14 ЕПА-18-У 2416
Руппа Руслан Олександрович 94.83 ЕКС-17-1 2416
Аксьонов Микита Олександрович 94.33 ЕКС-18-У-2 2416
Здраздас Михайло Сергійович 94.33 ЕПА-20-М 2416
Скрябін Леонід Борисович 94.17 ЕКС-17-1 2416
Алексєєв Олексій Олексійович 94 ЕПП-20 1660
Капацина Діана Сергіївна 94 ТЕ-19 1660
Черниш Гліб Олегович 93.71 ЕПА-18 1660
Сакун Сергій Олександрович 93 ЕПА-20-М 1660
Тарасенко Данііл Романович 93 ЕПП-19 1660
Туяхов Андрій Олегович 93 ЕПА-20-М 1660
Мицкан Катерина Володимирівна 91.83 ТЕ-18 1660
Коротун Поліна Віталіївна 91.5 ТЕ-18 1660
Гулак Сергій Олександрович 91.14 ПТЕ-17 1660
Кудряшов Олександр Олександрович 89.14 ЕПА-19-У 1660
Шмат Крістіна Миколаївна 89 ПТЕ-19-У 1660
Біленко Софія Сергіївна 87.57 ЕПА-18 1660
Коломєєць Ілля Романович 87 ПТЕ-20 1660
Подрезенко Владислав Сергійович 87 ЕПА-19-У 1660
Богиніч Дмитро Сергійович 85.6 ЕПП-20 1660
Ніколаєв Микита Юрійович 85.33 ЕПП-19 1660
Дейкін Костянтин Борисович 85.2 ЕПП-20 1660
Коломоєць Вадим Дмитрович 85.14 ЕПА-19-У 1660
Хорошилов Андрій Максимович 85 ЕПП-19 1660
Середа Олександр Сергійович 84.83 ЕПП-19 1660
Єрохіна Ганна Ігорівна 84.43 ЕПП-18 1660
Тарадада Юрій Юрійович 84.4 ПТЕ-19 1660
Ходехін Андрій Євгенович 83.33 ПТЕ-20-М 1660
Костенюк Владислав Андрійович 83 ЕПП-19 1660
Жіжномірська Юстина Валеріївна 88.83 ПТЕ-19-У 1660
Погорєлко Віктор Володимирович 82.83 ЕПП-20-У 1660
Соболєв Ілля Володимирович 82 ЕПП-19 1660
Овчеренко Сергій Максимович 81.71 ЕПА-18-У 1660
Казаков Микита Дмитрович 81.67 ЕПП-20-У 1660
Лебедєв Валерій Дмитрович 81.5 ЕПП-19 1660
Прутових Данило Андрійович 81.2 ЕПП-20 1660
Бойко Тетяна Михайлівна 81 ТЕ-19 1660
Осіпова Марина Павлівна 81 ТЕ-19 1660
Жорновой Микита Валентинович 79 ЕПП-19 1660
Шевченко Андрій Ігорович 78 ТЕ-19 1660
Головкова Олександра Олександрівна 77.5 ПТЕ-19-У 1660
Стеблін Владислав Ігорович 76.8 ПТЕ-19 1660
Олейніков Олександр Борисович 76.17 ЕКС-17-1 1660
Шевяхов Владислав Миколайович 75.4 ЕПП-20 1660
Поронко Дмитро Олександрович 73.83 ЕПП-20-У 1660
Сірко Вікторія Вадимівна 73.6 ПТЕ-19 1660
Звягінцев Марко Вікторович 72.5 ЕПП-20-У 1660
Перевозов Сергій Володимирович 72.33 ЕКС-17-1 1660
Зиковський Михайло Олексійович 72.17 ЕПП-20-У 1660
Галкін Павло Михайлович 71.8 ЕПП-20 1660
Бушуєв Сергій Миколайович 70.67 ЕПП-19 1660
Булденко Олександр Сергійович 70.17 ЕПП-19 1660
Соколова Дар`я Романівна 66 ТЕ-19 1660
Масленников Олександр Ігорович 65.33 ЕПП-19 1660

Металургійний факультет (МФ) 2020/21 навч. рік 2 семестр

П. І. Б Рейтинг Група Розмір стипендії
Сумарок Ярослав Сергійович 88 М-20 1660
Шишман Олексій Олександрович 70 М-20 1660
Трошенков Єгор Олександрович 80.25 МТ-20 1660
Васильєв Кирило Сергійович 70.5 МТ-20 1660
Голинський Михайло Андрійович 96.75 МВП-20-М 2416
Засорін Іван Іванович 95 МВП-20-М 2416
Абрамов Валентин Сергійович 94.75 МВП-20-М 2416
Максимишина Олена Сергіївна 93.25 МВП-20-М 2416
Пахомов Дмитро Сергійович 84.75 МВП-20-М 1660
Щетінін Владислав Олександрович 77.75 МВП-20-М 1660
Гудим Любов Олександрівна 101.5 МЧМ-20-М 2416
Сотніченко Олександр Володимирович 91.25 МЧМ-20-М 1660
Танурков Іван Семенович 87 МЧМ-20-М 1660
Коссе Оксана Сергіївна 63.5 МЧМ-20-М 1660
Кравчук Ілля Олександрович 80.5 М-19 1660
Павленко Павло Віталійович 78.25 М-19 1660
Фалалєєв Кирило Володимирович 89 МТ-19 1660
Сімонов Олексій Олексійович 81.75 МТ-19 1660
Костиць Катерина Олександрівна 105.5 МТ-18 2416
Шевченко Катерина Олексіївна 102.5 МТ-18 2416
Зурнаджи Артем Іванович 101 МТ-18 2416
Дьяконова Ганна Ігорівна 99.25 МТ-18 1660
Чудновець Дарія Костянтинівна 93.25 МТ-18 1660
Новак Олексій Андрійович 90.5 МТ-18 1660
Каширін Дмитро Володимирович 92 М-19-У 1660
Мухін Денис Володимирович 92 М-19-У 1660
Єрмоленко Геннадій Віталійович 90.25 М-19-У 1660
Астахов Анатолій Олексійович 84.25 М-19-У 1660
Арабаджи Вікторія Вікторівна 97.57 М-17 2416
Ліходєд Андрій Григорович 95.14 М-17 2416
Савчук Артем Володимирович 103 МТ-17 2416
Малишевський Артур Олександрович 101 МТ-17 2416
Гаран Іван Петрович 92.14 М-18-У 1660
Повод Іван Володимирович 90.29 М-18-У 1660
Желудкова Карина Віталіївна 88.8 МТ-18-У 1660

Соціально-гуманітарний факультет (СГф) 2020/21 навч. рік 1 семестр

  П. І. Б Рейтинг Спеціальність Група Розмір стипендії
1 Гонтар Марія Анатоліївна 108.83 Соціальна робота СР-17 1892
2 Новікова Світлана Євгенівна 108.33 Соціальна робота СР-17 1892
3 Гаращенко Ірина Леонідівна 106.2 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-2 1892
4 Бойко Єлизавета Василівна 105.83 Соціальна робота СР-17 1892
5 Мерквіладзе Саломе Теймуразівна 105 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-16-1 1892
6 Спінка Карина Павлівна 104.83 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
7 Зеленська Вікторія Сергіївна 102.75 Соціальна робота СР-18 1892
8 Коваленко Дар`я Дмитрівна 102.5 Туризм ТУР-17 1892
9 Аліпа Валерія Вікторівна 101.33 Соціальна робота СР-18-М 1892
10 Цікілєк Анжеліка Давидівна 101.33 Соціальна робота СР-18-М 1892
11 Бондаренко Альона Олександрівна 100.4 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1 1892
12 Маковєй Дар`я Володимирівна 100.33 Соціальна робота СР-18-М 1892
13 Сердюк Анастасія Андріївна 100.25 Туризм ТУР-17 1892
14 Верцман Софія Олегівна 99.83 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-16-1 1892
15 Абсалікова Лисавета Віталіївна 99.5 Соціальна робота СР-18 1892
16 Кошель Ангеліна Володимирівна 99.5 Туризм ТУР-17 1300
17 Онищенко Катерина Євгенівна 99.33 Соціальна робота СР-18-М 1892
18 Ітулін Микола Юрійович 99 Туризм ТУР-18 1892
19 Єрмолаєва Карина Володимирівна 98.4 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1 1892
20 Казакова Єлизавета Сергіївна 98.25 Соціальна робота СР-18 1892
21 Васильченко Ганна Андріївна 97.5 Туризм ТУР-17 1892
22 Панченко Іво Михайлович 97.2 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М 1892
23 Сагір Анастасія Іллівна 97 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
24 Северин Руслана Сергіївна 96.67 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18-М 1892
25 Бакуліна Поліна Віталіївна 96 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
26 Рогатинська Орина Романівна 96 Туризм ТУР-17 1892
27 Ковальова Катерина Романівна 96 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
28 Трубачова Вікторія Юріївна 95.8 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-2 1892
29 Мурза Ганна Георгіївна 95.5 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
30 Береза Валентина Вікторівна 95.5 Туризм ТУР-17 1892
31 Голосна Марія Юріївна 95 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
32 Клєніна Олександра Борисівна 94.2 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М 1892
33 Міхеєнко Карина Олександрівна 94.17 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
34 Павленко Людмила Олександрівна 94 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
35 Бондаренко Карина Сергіївна 94 Соціальна робота СР-18 1892
36 Свічкарьова Альона Дмитрівна 94 Туризм ТУР-18 1300
37 Кравчута Юлія Сергіївна 93.75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
38 Садовець Валерія Романівна 93 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1 1300
39 Кухаречко Катерина Костянтинівна 92.75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
40 Кобяцька Валерія Олексіївна 92.67 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-16-1 1892
41 Кримська Анастасія Миколаївна 92.5 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
42 Васильєв Дмитро Олексійович 92.33 Соціальна робота СР-17 1892
43 Дрюк Ангеліна Русланівна 92.2 Соціальна робота СР-16 1892
44 Беркут Аліна Антонівна 91.25 Туризм ТУР-17 1300
45 Кузнецова Альбіна Василівна 91 Соціальна робота СР-18 1300
46 Ткаченко Юрій Андрійович 90.8 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1 1892
47 Веретеннікова Руслана Олександрівна 90.67 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18-М 1300
48 Підлісний Дмитро Вікторович 90.25 Соціальна робота СР-18
49 Пермінова Яна Олегівна 89.75 Туризм ТУР-17
50 Гречмак Ганна Сергіївна 89 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
51 Рахімова Катерина Нураліівна 88.6 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
52 Гаджі Ірина Миколаївна 88 Cлов`янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18
53 Патріча Поліна Юріївна 87.75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
54 Кирпичникова Марія Олександрівна 87.67 Соціальна робота СР-17
55 Семенова Владислава Олександрівна 87.5 Cлов`янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18
56 Клименко Олександра Вадимівна 87.25 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
57 Дьоміна Дар`я Олександрівна 86.71 Туризм ТУР-16
58 Харченко Лідія Василівна 86 Соціальна робота СР-18
59 Мудрагель Аліна Сергіївна 85.4 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
60 Якубова Ольга Ігорівна 85.4 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
61 Стьопкін Роман Володимирович 85.25 Соціальна робота СР-18
62 Вініченко Аліна Євгенівна 85.17 Соціальна робота СР-17
63 Хизилкоз Дмитро Олександрович 85.14 Туризм ТУР-16
64 Вакуленко Анастасія Миколаївна 84.5 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17
65 Лобанова Юлія Сергіївна 83.67 Соціальна робота СР-18-М
66 Шелковнікова Ксенія Костянтинівна 83.5 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
67 Савченко Денис Олегович 83.2 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1
68 Шайдуллін Даниіл Анджейович 83 Соціальна робота СР-18
69 Порохня Аліна Сергіївна 82.75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-3
70 Кадушкевич Катерина Валентинівна 82 Туризм ТУР-17
71 Балацька Катерина Олексіївна 81.75 Туризм ТУР-17
72 Висоцький Роман Рамізович 81.25 Туризм ТУР-17
73 Ушакова Дар`я Геннадіївна 80.8 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-16
74 Копатько Олексій Олександрович 79.33 Соціальна робота СР-17
75 Бреденко Надія Сергіївна 78.67 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18-М
76 Третьякова Наталія Олександрівна 78.67 Соціальна робота СР-17
77 Антонова Анастасія Григорівна 78.17 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17
78 Носачова Мар`я Сергіївна 76.67 Соціальна робота СР-17
79 Зоткіна Наталя Євгенівна 76 Соціальна робота СР-17
80 Коваленко Валентина Миколаївна 76 Соціальна робота СР-17
81 Іванова Єлизавета Дмитрівна 75.4 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
82 Володіна Ганна Олександрівна 75.25 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
83 Тютюма Ярослав Олександрович 75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
84 Стефаниць Софія Андріївна 73 Соціальна робота СР-18
85 Фрідман Ілона Євгенівна 71.4 Соціальна робота СР-16
86 Федоренко Анастасія Ігорівна 70 Соціальна робота СР-17
87 Юнусова Венера Ізетівна 69.6 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-16
88 Медвєдєва Валерія Олексіївна 69.25 Соціальна робота СР-18
89 Калиниченко Марія Василівна 67.4 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-16
90 Гуржі Альбіна Едгарівна 67.25 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-2
91 Черкес Ольга Василівна 66.17 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17

Факультет інформаційних технологій (ФІТ) 2020/21 навч. рік 2 семестр

П. І. Б. Рейтинг Група Розмір стипендії
Хохлова Карина Юріївна 105.8 КН-17 1892
Тіктінський Дмитро Олексійович 105.5 БМІ-17 1892
Московцова Олександра Дем`янівна 105.33 БМІ-17 1892
Кулішова Катерина Олексіївна 104.6 ВТ-20-М 1892
Голубець Артур Олексійович 104.43 КН-18 1892
Гребенькова Анастасія Володимирівна 104.4 ВТ-20-М 1892
Жиловник Марія Олександрівна 104.17 БМІ-17 1892
Сіромаха Аліна Геннадіївна 104 КН-17 1892
Біжук Данило Сергійович 103.6 КН-17 1892
Карелін Олександр Сергійович 102.5 МА-19 1892
Лухтура Георгій Федорович 102 ВТ-20 1892
Кіріакіді Софія Костянтинівна 101.5 ВТ-20 1892
Клімов Євгеній Геннадійович 101.25 МА-17 1300
Бикон Микита Анатолійович 100.67 ВТ-17 1892
Аністратенко Вікторія Віталіївна 100.5 КМ-17 1300
Ковальов Олег Олексійович 100 ВТ-18 1300
Біленко Андрій Павлович 99.75 КН-20-1 1892
Бухарова Анастасія Олексіївна 99.25 КІ-20-М 1892
Оржеховський Микола Миколайович 98.67 ВТ-17 1892
Мосьпан Крістіна Дмитрівна 98.6 БМІ-20 1892
Решетников Антон Олександрович 98.6 КН-17 1892
Зайцев Данило Володимирович 98.5 БМІ-19 1892
Антоненко Єлизавета Олександрівна 98.5 КМ-17 1892
Турченко Вадим Андрійович 98.33 ВТ-18 1892
Остапенко Раіса Василівна 98.25 КН-20-М 1892
Коніщева Олена Євгенівна 97.75 КН-20-2 1892
Шпинько Андрій В`ячеславович 97.75 КН-20-2 1300
Козир Богдан Іванович 97.43 МА-18 1300
Симон Микола Валерійович 97.33 ВТ-17 1892
Григор`єв Володимир Олександрович 97.17 ВТ-17 1892
Перцев Євген Андрійович 97 КН-20-2 1892
Яблокова Анастасія Вікторівна 97 КН-20-М 1892
Пузь Сергій Олександрович 96.83 ВТ-18 1892
Шабанова Марія Віталіївна 96.8 БМІ-20 1892
Чекмак Артур Віталійович 96.67 МА-20 1892
Риженкова Олена Вікторівна 96.67 БМІ-17 1892
Подольніков Ілля Віталійович 96.5 КН-20-М 1892
Тітова Ілона Ігорівна 96.5 КН-20-2 1892
Стамбулжи Дмитро Андрійович 96.5 КМ-17 1892
Стахов Дмитро Сергійович 96.4 ВТ-20-М 1892
Копійка Олександр Сергійович 96.25 КН-20-1 1892
Катрич Вероніка Олександрівна 96.2 БМІ-18 1892
Чернявська Надія Сергіївна 96.17 БМІ-17 1892
Дордуров Артур Вікторович 96.13 МА-17 1300
Крутіков Владислав Андрійович 95.83 ВТ-17 1300
Меньших Олена Володимирівна 95.8 БМІ-18 1892
Бідник Аліна Олександрівна 95.8 ВТ-20-М 1892
Нігмодзянов Микита Андрійович 95.8 КМ-19 1892
Назаренко Леонід Олександрович 95.75 МА-17 1300
Сидорова Альона Геннадіївна 95.6 КН-17 1892
Ченцов Андрій Віталійович 95.5 ВТ-18 1892
Волобуєва Крістіна Сергіївна 95.25 КН-20-1 1892
Акимченко Анастасія Максимівна 95.2 КН-17 1892
Банбан Дар`я Олексіївна 95 ВТ-20 1892
Коломойченко Еміль Андрійович 94.8 ВТ-19 1892
Волобуєв Єгор Сергійович 94.75 ВТ-20 1892
Клітотехніс Едуард Георгійович 94.67 МА-19 1892
Чмірьова Єлизавета Валентинівна 94.6 КМ-19 1892
Ніколаєв Єгор Юрійович 94.43 КН-18 1892
Радіонов Павло Сергійович 94.43 КН-18 1892
Ангеловська Олександра Сергіївна 94.2 БМІ-18 1892
Шевченко Артем Євгенович 94 КН-20-2 1300
Перець Євгенія Олегівна 93.8 КН-17 1892
Мурашова Катерина Сергіївна 93.4 БМІ-18 1892
Васькін Олексій Сергійович 93.38 МА-17 1300
Тілінін Сергій Вадимович 93.17 ВТ-17 1300
Бикон Данило Анатолійович 92.8 КН-17 1892
Шеляг Кирило Анатолійович 92.4 КН-19 1300
Кругляк Вероніка Олександрівна 92.14 МА-18 1300
Патріча Дмитро Олексійович 92.14 КН-18 1892
Айнагоз Андрій Вікторович 92 КН-18 1300
Сокол Олена Вячеславівна 92 ВТ-20-М 1300
Калафат Валерія Артемівна 91.83 КМ-17 1300
Котлубей Тетяна Євгенівна 91.71 КН-18 1892
Олійник Роман Олексійович 91.67 ВТ-18 1300
Шевчук Руслан Дмитрович 91.43 КН-18 1300
Нечепуренко Костянтин Олександрович 91.25 КМ-18 1300
Кличков Віталій Олександрович 91 ВТ-17 1300
Юзвенко Сергій Валентинович 90.88 МА-17 1300
Гірчук Аліна Олегівна 90.5 БМІ-19 1300
Палій Ігор Дмитрович 89.6 КН-17 1300
Мушик Альона Василівна 89.4 КН-19 1300
Мальований Юрій Олексійович 89.17 ВТ-18 1300
Залевська Діана Олександрівна 89 КМ-18 1300
Можейко Аліна Олегівна 88.8 БМІ-18 1300
Коваленко Вероніка Володимирівна 88.5 МА-17 1300
Шамлі Ольга Миколаївна 88.5 БМІ-19 1300
Березовський Денис Андрійович 88.33 ВТ-17 1300
Прасалова Альона Олександрівна 88.25 КМ-18 1300
Глєбова Юлія Олексіївна 88 КМ-18 1300
Гвоздієнко Дмитро Федорович 87.8 ВТ-19 1300
Жуков Данило Дмитрович 87.75 ВТ-20 1300
Фролов Олег Вікторович 87.6 КМ-20 1300
Шабанов Микита Олександрович 87.25 КІ-20-М 1300
Гунін Владислав Богданович 86.83 МА-20 1300
Смакотіна Анастасія Євгенівна 86.83 БМІ-17 1300
Сагізли Артур Родіонович 86.8 ВТ-19 1300
Таразанов Микита Олександрович 86.8 ВТ-19 1300
Кучеренко Даниїл Олександрович 86.8 ВТ-19 1300
Калашніков Сергій Юрійович 86.75 ВТ-20 1300
Круг Анастасія Володимирівна 86.6 ВТ-19 1300
Мартинова Ангеліна Дмитрівна 86.6 КМ-20 1300
Минько Андрій Ігорович 86.6 КМ-19 1300
Кольцов Кирило Ярославович 86.5 МА-20 1300
Туровнік Богдан Олексійович 86.33 МА-20 1300
Огнєвой Ярослав Володимирович 86.25 КН-20-1 1300
Пічугіна Валерія Геннадіївна 86.25 КМ-18 1300
Анциферова Ольга Ігорівна 86.25 КМ-18 1300
Случевський Руслан Вікторович 86.17 БМІ-19 1300
Гончаренко Тимофій Дмитрович 85.86 КН-18 1300
Андрєєв Іван Андрійович 85 КН-18 1300
Демидов Данило Сергійович 85 КН-20-1 1300
Івахненко Наталія Олександрівна 84.67 КМ-17 1300
Покотаєв Владислав Олегович 84.67 КМ-17 1300
Омельяненко Сергій Сергійович 84.2 ВТ-19 1300
Фоменкова Валерія Віталіївна 84 КН-20-М 1300
Боруш Орина Андріївна 83.83 БМІ-19 1300
Пісклова Дар`я Михайлівна 83.75 МА-17 1300
Вахтін Олександр Євгенович 83.14 МА-18 1300
Федорченко Михайло Віталійович 82.83 МА-20 1300
Бондаренко Анастасія Олександрівна 82.8 БМІ-18 1300
Шестаков Максим Володимирович 82.75 МА-17
Чапля Віктор Валерійович 82.67 МА-20
Силка Віталій Іванович 82.63 МА-17
Карцелюба Уляна Максимівна 81.83 МА-20
Гуртовий Володимир Олексійович 81.75 КМ-20-М
Василейко Ілля Олександрович 81.6 ВТ-19
Авєрбух Марко Русланович 81.4 БМІ-20
Коваленко Дмитро Олексійович 81 БМІ-20
Семонович Денис Сергійович 80.8 БМІ-20
Міхєєнко Ілля Сергійович 80.5 МА-20
Малишев Олексій Ігорович 80.5 КМ-20-М
Корчевий Олексій Олегович 80.4 КН-17
Корзун Олександра Володимирівна 80.13 МА-17
Іващенко Арсеній Павлович 79.33 МА-20
Солдатов Данило Вікторович 79.17 МА-20
Моісєєв Олексій Романович 79 ВТ-20
Мойсеєнко Олександр Михайлович 78.8 БМІ-18
Хартахай Гаррій Сергійович 77.67 МА-19
Візенкова Марія Іванівна 77.5 БМІ-17
Юхно Михайло Володимирович 75.33 МА-20
Кирикіяс Максим Костянтинович 74.67 МА-19
Щербатих Микита Андрійович 74.6 КН-17
Чернов Данило Сергійович 74 МА-19
Коротков Олександр Олексійович 73.83 МА-19
Чекмак Євген Олександрович 71.4 БМІ-18
Іванченко Микита Юрійович 71.29 МА-18
Гарбузенко Олександр Віталійович 71.25 КН-20-М
Мазурик Олександр Сергійович 71.2 КН-17
Чебанов Богдан Сергійович 70.67 МА-20
Парфенюк Ганна Олексіївна 70.4 ВМ-19
Нікулін Олексій Євгенович 70.33 МА-19
Январьов Артем Андрійович 70.33 МА-19
Москаленко Дмитро Олександрович 69.67 МА-19
Якіна Діана Євгенівна 69.17 БМІ-19
Колосенко Олег Дмитрович 68.6 КН-19
Биков Юрій Олександрович 68.4 ВТ-19
Кажан Дар`я В`ячеславівна 66.29 КН-18
Бараненко Данило Сергійович 66 МА-19
Якубик Едуард Михайлович 65 КМ-18
Шаповаленко Андрій Володимирович 64 КН-19
Колчанов Олександр Дмитрович 63.8 КМ-20
Крилов Микита Борисович 62.6 КН-19
Крамськой Єгор Олексійович 61.8 КН-19
Алексєєв Сергій Віталійович 61.33 МА-19
Папакін Максим Вікторович 60.67 МА-19
Соловйов Артем Євгенович 60.6 КН-19

Факультет машинобудування та зварювання (ФМЗ) 2020/21 навч. рік 2 семестр

П. І. Б. Рейтинг Група
1 Бережна Аліна Ігорівна 98.75 АБС-20
2 Тосхопаран Амелія Євгенівна 98.5 АБС-20
3 Шрамова Катерина Сергіївна 98 АБС-20
4 Грицай Єлизавета Владиславівна 97.5 АБС-20
5 Бойко Павло Миколайович 96.5 АБС-20
6 Колдов Максим Денисович 91 ІМ-20
7 Вольський Дмитро Ігорович 74.67 ІМ-20
8 Галко Павло Ігорович 68.67 ІМ-20
9 Гаврил-Оглу Артур Павлович 98.75 ПГС-20
10 Бобрицький Михайло Валерійович 91.5 ПГС-20
11 Сідненко Катерина Юріївна 84.75 ПГС-20
12 Марченко Віктор Юрійович 72.25 ПГС-20
13 Зозуля Анастасія Денисівна 72 ПГС-20
14 Крехов Богдан Олександрович 93.5 ТіУВ-20
15 Борисенко Артем Владиславович 89.75 ТіУВ-20
16 Зименко Іван Ігорович 89.5 ТіУВ-20
17 Анкушин Михайло Михайлович 87 ТіУВ-20
18 Жуков Іван Максимович 85.75 ТіУВ-20
19 Зименко Андрій Олександрович 85.25 ТіУВ-20
20 Сарбаш Олег Сергійович 80 ТіУВ-20
21 Реков Ілля Олександрович 78 ТіУВ-20
22 Негрей Максим Едуардович 74.75 ТіУВ-20
23 Третьяков Віталій Сергійович 72.75 ТіУВ-20
24 Пілов Іван Денисович 71.5 ТіУВ-20
25 Кругляк Євген Олександрович 70 ТіУВ-20
26 Гарип Микита Сергійович 69.75 ТіУВ-20
27 Фтиць Федір Сергійович 68 ТіУВ-20
28 Загороднєв Роман Миколайович 63.5 ТіУВ-20
29 Височина Дар`я Олександрівна 96.5 АБС-19
30 Казаков Владислав Олександрович 86 АБС-19
31 Зібров Микита Денисович 84.25 АБС-19
32 Бурховецька Анна Вікторівна 80.5 АБС-19
33 Зайцева Вікторія Ігорівна 80 АБС-19
34 Федоренчук Олександра Павлівна 79.25 АБС-19
35 Соловйов Максим Євгенович 76.5 АБС-19
36 Самохвалов Антон Костянтинович 90.2 ІМ-19
37 Мельнікова Оксана Дмитрівна 87.2 ІМ-19
38 Корж Микита Сергійович 85.8 ІМ-19
39 Кашпор Сергій Сергійович 79.4 ІМ-19
40 Ларін Данило Вікторович 79.4 ІМ-19
41 Герасько Лілія Олексіївна 91.75 МБ-19
42 Коломоєць Микола Геннадійович 90.25 МБ-19
43 Сидоренко Владислав Олександрович 90 МБ-19
44 Метляєв Іван Олегович 87.75 МБ-19
45 Тараненко Максим Олегович 84.5 МБ-19
46 Ходаковський Володимир Олександрович 84.25 МБ-19
47 Дем`янюк Іван Олександрович 84 МБ-19
48 Солук Дмитро Дмитрович 84 МБ-19
49 Будюк Микола Миколайович 83.75 МБ-19
50 Мірошник Максим Володимирович 81.75 МБ-19
51 Швець Денис Владиславович 81 МБ-19
52 Коваленко Данило Сергійович 73.5 МБ-19
53 Пахар Богдан Володимирович 69.5 МБ-19
54 Мельник Богдан Васильович 91.25 ПГС-19
55 Федоркін Артем Андрійович 88.75 ПГС-19
56 Шевченко Андрій Павлович 86 ПГС-19
57 Яних Андрій Дмитрович 80 ПГС-19
58 Кузнецов Микита Вадимович 79.25 ПГС-19
59 Башкіров Олександр Романович 77.5 ПГС-19
60 Соколова Антоніна Валентинівна 77.25 ПГС-19
61 Гаврилова Ангеліна Олегівна 75.5 ПГС-19
62 Лукіна Вероніка Ігорівна 70 ПГС-19
63 Ярошевич Ярослав Юрійович 100.5 ТіУВ-19
64 Тихоненко Давид Віталійович 90 ТіУВ-19
65 Бобров Дмитро Володимирович 86.5 ТіУВ-19
66 Сапоненко Олена Володимирівна 85 ТіУВ-19
67 Гуртовенко Денис Сергійович 81.25 ТіУВ-19
68 Щуренко Сергій Васильович 81.25 ТіУВ-19
69 Куделя Владислав Ігорович 78 ТіУВ-19
70 Богданов Олександр Тимофійович 77.75 ТіУВ-19
71 Костраш Роман Костянтинович 77 ТіУВ-19
72 Шпак Анастасія Олександрівна 73 ТіУВ-19
73 Бордейчук Іван Васильович 60 ТіУВ-19
74 Жиліна Милана Вікторівна 101.33 АБС-18
75 Воронкова Тетяна Олексіївна 88.5 АБС-18
76 Кравченко Карина Миколаївна 88.33 АБС-18
77 Реуцький Микола Михайлович 81.8 ВІ-19-П
78 Рукосуєва Юлія Михайлівна 97.2 ІМ-18
79 Гусейнов Артем Сергійович 95.2 ІМ-18
80 Шкондін Дмитро Васильович 90.4 ІМ-18
81 Афонін Денис Романович 82.6 ІМ-18
82 Василенко Павло Васильович 79.8 ІМ-18
83 Рязанцев Андрій Ігорович 75.6 ІМ-18
84 Кулагін Андрій Євгенович 73.4 ІМ-18
85 Тихонова Людмила Олегівна 73.4 ІМ-18
86 Гребенюк Вероніка Олександрівна 71.6 ІМ-18
87 Дубицька Ірина Сергіївна 71 ІМ-18
88 Колмакова Дар`я Геннадіївна 69 ІМ-18
89 Гудим Олександр Олександрович 105 МЗ-19-П
90 Босий Дмитро Олександрович 92 ПГС-18
91 Дегерменджі Іван Петрович 90.83 ПГС-18
92 Іщенко Данило Віталійович 89.33 ПГС-18
93 Шевченко Ярослав Григорович 79.83 ПГС-18
94 Манюшкін Віктор Романович 77.5 ПГС-18
95 Поздняков Дмитро Андрійович 91 ТіУВ-18
96 Медведєв Данило Єгорович 85.2 ТіУВ-18
97 Зал Олександр Євгенович 84 ТіУВ-18
98 Роговий Сергій Олександрович 83.6 ТіУВ-18
99 Пачаджи Олександр Олександрович 82.6 ТіУВ-18
100 Коренєв Олександр Вікторович 82.2 ТіУВ-18
101 Сокур Володимир Олександрович 82.2 ТіУВ-18
102 Капсевич Валентин Вікторович 81.8 ТіУВ-18
103 Зал Дмитро Євгенович 81.6 ТіУВ-18
104 Романчук Владислав Сергійович 81.2 ТіУВ-18
105 Пахниць Віталій Сергійович 80.2 ТіУВ-18
106 Масіч Андрій Петрович 78.8 ТіУВ-18
107 Анісімов Олександр Євгенович 75.2 ТіУВ-18
108 Мартиненко Валентин Олександрович 86.8 ТіУЗ-19-П
109 Кореновський Іван Федорович 83.4 ТіУЗ-19-П
110 Попов Данило Геннадійович 79.4 ТіУЗ-19-П
111 Юрчишин Владислав Федорович 78 ТіУЗ-19-П
112 Камишанський Іван Олексійович 73.4 ТіУЗ-19-П
113 Гініятов Азат Алмазович 96.75 АБС-17
114 Кацай Аліна Сергіївна 96.5 АБС-17
115 Полікарпова Дар`я Володимирівна 84 АБС-17
116 Городецька Вікторія Василівна 80 АБС-17
117 Савенко Анастасія Олександрівна 76.75 АБС-17
118 Семенов Руслан Олександрович 74.25 АБС-17
119 Шурда Євген Антонович 71.25 АБС-17
120 Гриньов Володимир Володимирович 95.4 ВІ-18-П
121 Косарєва Анна-Марія Олегівна 91.6 ВІ-18-П
122 Хмель Любов Русланівна 77 ВІ-18-П
123 Балакіна Вікторія Валеріївна 97 ІМ-17
124 Чекуров Ілля Сергійович 95 ІМ-17
125 Ліскун Артем Олександрович 94 ІМ-17
126 Токій Костянтин Вадимович 94 ІМ-17
127 Бантюков Владислав Вікторович 93 ІМ-17
128 Терехова Віолетта Романівна 76 ІМ-17
129 Зінзер Олександра Олександрівна 92.2 МБ-17
130 Куцев Дмитро Вячеславович 84 МБ-17
131 Лименько Микита Олексійович 81.8 МБ-17
132 Сітнікова Олена Валеріївна 81 МБ-17
133 Лях Олександр Дмитрович 80 МБ-17
134 Калач Дмитро Сергійович 79.6 МБ-17
135 Мацегора Алла Романівна 98 ПГС-17
136 Шпаков Андрій Євгенович 97 ПГС-17
137 Базовкін Максим Сергійович 84 ПГС-17
138 Голіков Вадим Сергійович 62.4 ПГС-17
139 Кондратенко Руслан Миколайович 99.75 ТіУВ-17
140 Ніколаєв Роман Вікторович 97.25 ТіУВ-17
141 Мошенко Сергій Сергійович 97 ТіУВ-17
142 Голубков Олександр Володимирович 88.5 ТіУВ-17
143 Гавриленко Дмитро Русланович 87.5 ТіУВ-17
144 Хохлов Олександр Анатолійович 87.5 ТіУВ-17
145 Левченко Євгеній Євгенович 86.25 ТіУВ-17
146 Солодкий Станіслав Владиславович 86 ТіУВ-17
147 Партакела Олександр Васильович 84.75 ТіУВ-17
148 Воєвода Володимир Володимирович 79.5 ТіУВ-17
149 Арцханов Руслан Русланович 77.5 ТіУВ-17
150 Воробйов Богдан Ігорович 70.75 ТіУВ-17
151 Ашла Тетяна Дмитрівна 97 ТіУЗ-18-П
152 Сидоренко Сергій Володимирович 94.5 ТіУЗ-18-П
153 Коваленко Роман Миколайович 93.5 ТіУЗ-18-П
154 Дудиченко Карина Вадимівна 93.25 ТіУЗ-18-П
155 Недзельський Микита Віталійович 91.75 ТіУЗ-18-П
156 Чулошніков Степан Сергійович 91 ТіУЗ-18-П
157 Якименко Віктор Андрійович 87.5 ТіУЗ-18-П
158 Штепа Давид Олегович 86.25 ТіУЗ-18-П
159 Коломоєць Олексій Георгійович 85 ТіУЗ-18-П
160 Юріка Іван Іванович 83.4 МЗ-20-М
161 Малахова Валерія Євгенівна 98.67 ПГС-20-М
162 Тур Олександр Сергійович 92.33 ПГС-20-М
163 Підтоптана Марія Сергіївна 91.83 ПГС-20-М
164 Мілешкін Антон Юрійович 91.5 ПГС-20-М
165 Хабібулліна Євгенія Ернстівна 91.5 ПГС-20-М
166 Аріх Тетяна Ігорівна 85 ПГС-20-М
167 Косарєв Еммануїл Олегович 95 ПТМ-20-М
168 Кругляк Євген Олександрович 70 ТіУВ-20
169 Фтиць Федір Сергійович 68 ТіУВ-20
170 Мірошник Максим Володимирович 80.75 МБ-19
171 Гребенюк Вероніка Олександрівна 71.6 ІМ-18
172 Дубицька Ірина Сергіївна 71 ІМ-18
173 Колмакова Дар`я Геннадіївна 69 ІМ-18
174 Тихонова Людмила Олегівна 73.4 ІМ-18
175 Косарєва Анна-Марія Олегівна 91.6 ВІ-18-П
176 Хмель Любов Русланівна 77 ВІ-18-П
177 Терехова Віолетта Романівна 76 ІМ-17
178 Голіков Вадим Сергійович 62.4 ПГС-17
179 Солодкий Станіслав Владиславович 86 ТіУВ-17
180 Недзельський Микита Віталійович 91.75 ТіУЗ-18-П
181 Косарєв Еммануїл Олегович 93 ПТМ-20-М
182 Кришов Микола Ігорович 86.8 ТіУВ-20-М

Факультет транспортных технологий (ФТТ) 2020/21 навч. рік 2 семестр

П.І.Б. Рейтинг Група Розмір стипендії, грн
Авраменко Тамара Володимирівна 97.33 ТТ-20-1 1892
Буга Олександр Андрійович 86.67 ТТ-20-2 1300
Галавура Микита Валентинович 88.67 ТТ-20-2 1300
Головко Андрій Георгійович 76.67 ТТ-20-1 1300
Голомазов Олександр Ріхардович 85 ТТ-20-2 1300
Гулицький Микита Олексійович 89.67 ТТ-20-2 1300
Давіденко Віталій Миколайович 89 ТТ-20-2 1300
Курганський Кирило Дмитрович 87 ТТ-20-2 1300
Мірошниченко Ірина Анатоліївна 95.67 ТТ-20-2 1300
Нишкур Максим Леонідович 82.33 ТТ-20-2 1300
Патрікєєв Артур Сергійович 91 ТТ-20-2 1300
Поставитюк В`ячеслав Олександрович 83.33 ТТ-20-1 1300
Регуш Володимир Ярославович 83.67 ТТ-20-2 1300
Уралов Кирило Ігорович 84.33 ТТ-20-2 1300
Федоров Костянтин Володимирович 80.33 ТТ-20-2 1300
Хаджинов Артем Дмитрович 86 ТТ-20-2 1300
Хомяк Андрій Едуардович 87.67 ТТ-20-2 1300
Шабан Віола Олександрівна 88.67 ТТ-20-2 1300
Шоуба Максим Юрійович 90 ТТ-20-1 1300
Авакян Марія Олександрівна 82.29 ПТ-19 1300
Березовська Анастасія Вікторівна 87.5 АТ-20-У 1300
Бондаренко Олександра Олександрівна 90.67 ОМП-19 1300
Бреденко Дмитро Євгенійович 76.67 АТ-19 1300
Вечеров Ярослав Сергійович 78.5 ОМП-19 1300
Гладченко Марина Андріївна 91 АТ-20-У 1300
Дженчако Анастасія Вадимівна 98.43 ПТ-19 1892
Дорошенко Ілля Юрійович 98.67 ОМП-19 1300
Каламітра Тетяна Володимирівна 93.67 ОМП-19 1892
Коломієць Костянтин Юрійович 83.57 ПТ-19 1300
Коровін Дмитро Ярославович 96.67 ОМП-19 1892
Косінов Данило Сергійович 76.83 ОМП-20-У 1300
Кравцова Олександра Іванівна 77.67 АТ-19 1300
Литвинов Микита Олексійович 98 ОМП-19 1892
Мітічкін Артем Ігорович 96.33 ОМП-19 1300
Мусенко Богдан Олексійович 86.83 ОМП-19 1300
Наумов Владислав Едуардович 80.17 АТ-19 1300
Немченко Анастасія Дмитрівна 87.83 АТ-19 1300
Помазков Владислав Михайлович 98.83 ОМП-19 1892
Романовська Софія Владиславівна 103.33 АТ-19 1892
Романюк Євген Сергійович 90.83 АТ-20-У 1300
Сарахман Артем Володимирович 108.5 ОМП-19 1892
Скиба Анастасія Андріївна 91.67 АТ-20-У 1300
Соломанчук Данило Олександрович 94 ОМП-19 1300
Трошкіна Вєра Едуардівна 79.71 ПТ-19 1300
Фомін Данііл Олексійович 94.33 ОМП-19 1892
Чучмай Ростислав Дмитрович 79.29 ПТ-19 1300
Шабан Володимир Євгенович 108 ОМП-19 1892
Шатохіна Вікторія Віталіївна 89 ПТ-19 1300
Шуба Дар`я 94.29 ПТ-19 1300
Олексіївна
Богинський Микола Сергійович 93.5 ОМП-18 1300
Булигін Олексій Олександрович 94.2 АТ-18 1892
Виноградов Артем Олександрович 85.6 АТ-19 -У 1300
Гагаріна Анна Олександрівна 103.5 ТС-18 1892
Грантовський Владислав Федорович 90.8 АТ-19 -У 1300
Дегтяр Артур Русланович 88.4 АТ-19 -У 1300
Жерновий Кирило Олександрович 103.25 ОМП-18 1892
Карнаух Катерина Іванівна 93.75 ОМП-18 1300
Катунов Ігор Володимирович 96.25 ОМП-18 1892
Кравченко Михайло Олексійович 79.5 ПТ-19-У 1300
Крашневська Олена Євгенівна 96.8 АТ-18 1892
Лукирич Дар`я Володимирівна 99.17 ПТ-19-У 1892
Луханін Максим Володимирович 84.2 АТ-19 -У 1300
Магрук Олександр Сергійович 93.75 ОМП-19-У 1892
Маник Ірина Сергіївна 102 ОМП-18 1892
Маслова Катерина Олександрівна 93.75 ОМП-18 1300
Ординський Сергій Сергійович 94 АТ-19 -У 1892
Плотников Володимир Васильович 76.5 ТС-18 1300
Пономаренко Данило Юрійович 80.5 ПТ-19-У 1300
Разінкіна Катерина Романівна 93.5 ПТ-19-У 1300
Ребро Ярослав Вячеславович 97 ОМП-18 1892
Самусь Євгеній Вікторович 80.83 ПТ-18 1300
Сараф Петро Сергійович 96.5 ПТ-18 1892
Сенатосенко Ростислав Володимирович 97.8 АТ-18 1300
Сєрих Дмитро Олександрович 97.75 ОМП-19-У 1892
Утємбаєв Ілля Андрійович 90.75 ТС-18 1300
Александров Кирило Олександрович 95.75 ОМП-17 1892
Брижатий Данило Анатолійович 82.75 АТ-18-У 1300
Бузикін Іван Сергійович 91.75 АТ-17 1300
Врадій Віталій Дмитрович 79.6 ПТ-17 1300
Вялков Анатолій Владиславович 89.25 ОМП-17 1300
Голяк Анастасія Михайлівна 95.75 ТС-17 1300
Грешнікова Анастасія Олександрівна 99.25 АТ-18-У 1892
Жердєв Андрій Сергійович 78.2 ПТ-18-У 1300
Кирильченко Софія Миколаївна 89.4 ПТ-17 1300
Левада Олексій Максимович 94 ПТ-18-У 1300
Ленський Іван Андрійович 100 ПТ-18-У 1892
Лисничук Марія Романівна 92.25 АТ-18-У 1892
Мельников В`ячеслав Ігорович 86.5 ОМП-18-У 1300
Мовчан Володимир Олександрович 98.25 ОМП-17 1300
Мороз Вікторія Артемівна 94.25 ТС-17 1892
Остапенко Андрій Сергійович 92 АТ-18-У 1892
Писаренко Станіслав Родіонович 96.5 ОМП-17 1892
Резник Марія Сергіївна 90 АТ-17 1300
Ржевський Володимир Олександрович 95.25 ОМП-17 1892
Романов Олександр Олександрович 87.5 ОМП-17 1300
Тимофєєнко Максим Юрійович 104.4 ПТ-17 1892
Фабрикатова Єлизавета Олексіївна 91.5 ОМП-17 1300
Шаліна Катерина Миколаївна 102.75 АТ-17 1892
Зайцева Анна Сергіївна 93.33 ОМП-20-М 1892
Засуха Валентина Володимирівна 98.2 АТ-20-М 1892
Ігнатова Ганна Сергіївна 91.17 ТС-20-М 1892
Канавіна Юлія Віталіївна 101.17 ОМП-20-М 1892
Консік Вікторія Русланівна 100 ТС-20-М 1892
Мельник Олександр Ігорович 91.17 ОМП-20-М 1892
Павлов Ігор Костянтинович 87 ОМП-20-М 1300
Пеклова Наталя Миколаївна 94.5 ОМП-20-М 1300
Печеришна Валерія Юріївна 93.67 ОМП-20-М 1892
Тимощук Катерина Володимирівна 97.17 ОМП-20-М 1892
Черипко Катерина Євгенівна 108 ТС-20-М 1892
Шолохов Володимир Вадимович 91.83 ОМП-20-М 1892
Кохан Олександр Сергійович 76.4 АТ-18 1180
Хаунов Микита Єгорович 76.17 ОМП-20-У 1180
Забровська Анастасія Георгіївна 76 АТ-18-У 2360
Крамська Валерія Олексіївна 75.17 АТ-19 1180
Борзикін Ян Андрійович 69.86 ПТ-19 1180
Абільтаров Рефат Фікретович 67.67 АТ-19 1180
Янгічер Анастасія Олексіївна 84.6 АТ-18 1180