Адреса та контакти
Адреса юридична :
вул. Університетська, 7, м. Марiуполь, 87555, Україна
Адреса для листування:
вул. Гоголя, 29, ауд. 314; м.Дніпро; 49044
Адреса місця фактичного розташування :
м.Дніпро, вул. Гоголя, 29, ауд. 314.
Телефони :
Приймальна ректора (098) 484 05 33 Приймальна комісія: (068) 157 07 11 Загальний відділ: інформація оновлюється Профком: (098) 110 99 79 Прес-центр: Очікується оновлення Навчальний відділ: інформація оновлюється
E-mail :
Запитання та відповіді
Задати власне питання
Порядок і умови виконання запиту:
Запитання приймаються цілодобово у будь який календарний день. Розгляд запитань виконується відповідальними особами, згідно з категорією запитання. Відповіді надаються у робочі дні та часи протягом 3-х робочіх днів включно, починаючи з найближчого робочого дня після отримання запитання. Не надаються відповіді на запитання, які не стосуються діяльності університету, не є питанням по суті або містять некоректні вирази
Персональні контакти
Контакти директорів інститутів, деканів факультетів, завідуючих кафедрами
Інститут підвищення кваліфікації (Заочна форма навчання)
Бурко Вадим АнатолійовичТВО директора інституту підвищення кваліфікації (студенти заочної форми навчання), кандидат технічних наук, доцент
ТВО директора інституту підвищення кваліфікації (студенти заочної форми навчання), кандидат технічних наук, доцент
Докладніше
Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту
Колосок Валерія МихайлівнаДиректор ННІЕМ, завідувачка кафедри, докт. економ. наук, професор
Директор ННІЕМ, завідувачка кафедри, докт. економ. наук, професор
Докладніше
Мутерко Ганна МиколаївнаЗавідувач кафедри економіки підприємств, кандидат економічних наук, доцент
Завідувач кафедри економіки підприємств, кандидат економічних наук, доцент
Докладніше
Капранова Лариса ГригорівнаЗаступник директора з навчально-методичної роботи, завідувачка кафедрою економічної теорії та підприємництва, кандидат економічних наук, доцент
Заступник директора з навчально-методичної роботи, завідувачка кафедрою економічної теорії та підприємництва, кандидат економічних наук, доцент
Докладніше
Амельницька Олена Володимирівнакандидат економічних наук, доцент, завідувачка кафедри інноватики та управління
кандидат економічних наук, доцент, завідувачка кафедри інноватики та управління
Докладніше
Горохова Тетяна ВадимівнаВ.о. завідуючого кафедрою маркетинга та бізнес-адміністрування, кандидат економічних наук, доцент
В.о. завідуючого кафедрою маркетинга та бізнес-адміністрування, кандидат економічних наук, доцент
Докладніше
Бессонова Світлана Іванівнак.е.н., професор кафедри обліку та аудиту
к.е.н., професор кафедри обліку та аудиту
Докладніше
Колосок Валерія МихайлівнаДиректор ННІЕМ, завідувачка кафедри, докт. економ. наук, професор
Директор ННІЕМ, завідувачка кафедри, докт. економ. наук, професор
Докладніше
Мінц Олексій Юрійовичдоктор економічних наук, професор, завідуючий кафедрою «Фінанси і банківська справа»
доктор економічних наук, професор, завідуючий кафедрою «Фінанси і банківська справа»
Докладніше
Навчально-науковий інститут сучасних технологій
Верескун Михайло ВікторовичВ.о. директора Навчально-наукового інституту сучасних технологій, завідувач кафедрою «Soft Skills», д.е.н., професор кафедри економіки підприємств
В.о. директора Навчально-наукового інституту сучасних технологій, завідувач кафедрою «Soft Skills», д.е.н., професор кафедри економіки підприємств
Докладніше
Бараненко Тетяна КонстантинівнаВ.о. завідуючого кафедрою автоматизації систем електропостачання та електроприводу, кандидат технічних наук, доцент
В.о. завідуючого кафедрою автоматизації систем електропостачання та електроприводу, кандидат технічних наук, доцент
Докладніше
Хлєстова Ольга АнатоліївнаЗавідувачка кафедри промислових теплоенергетичних установок і теплопостачання , завідувачка секцією охорони праці й навколишнього середовища
Завідувачка кафедри промислових теплоенергетичних установок і теплопостачання , завідувачка секцією охорони праці й навколишнього середовища
Докладніше
Хлєстова Ольга АнатоліївнаЗавідувачка кафедри промислових теплоенергетичних установок і теплопостачання , завідувачка секцією охорони праці й навколишнього середовища
Завідувачка кафедри промислових теплоенергетичних установок і теплопостачання , завідувачка секцією охорони праці й навколишнього середовища
Докладніше
Бараненко Тетяна КонстантинівнаВ.о. завідуючого кафедрою автоматизації систем електропостачання та електроприводу, кандидат технічних наук, доцент
В.о. завідуючого кафедрою автоматизації систем електропостачання та електроприводу, кандидат технічних наук, доцент
Докладніше
Олійник Інна МихайлівнаЗавідувачка кафедри матеріалознавства та перспективних технологій, кандидат технічних наук, доцент
Завідувачка кафедри матеріалознавства та перспективних технологій, кандидат технічних наук, доцент
Докладніше
Бакланский Валентин МихайловичВ.о.завідувача кафедри металургії чорних металів, к.т.н., доцент
В.о.завідувача кафедри металургії чорних металів, к.т.н., доцент
Докладніше
Каргін Сергій Борисовичв.о.зав. кафедри ОМТ, доцент, кандидат технічних наук
в.о.зав. кафедри ОМТ, доцент, кандидат технічних наук
Докладніше
Трофімова Лариса ОлексіївнаВ.о. зав.кафедри теорії металургійних процесів і ливарного виробництва, к.т.н., доцент
В.о. зав.кафедри теорії металургійних процесів і ливарного виробництва, к.т.н., доцент
Докладніше
Бутенко Елеонора ОлегівнаЗавідувачка кафедри хімічної технології та інженерії
Завідувачка кафедри хімічної технології та інженерії
Докладніше
Соціально-гуманітарний факультет
Марченко Ірина Федорівнадекан соціально-гуманітарного факультету, доцент кафедри інформатики, кандидат технічних наук, в.о. декана факультету інженерної та мовної підготовки
декан соціально-гуманітарного факультету, доцент кафедри інформатики, кандидат технічних наук, в.о. декана факультету інженерної та мовної підготовки
Докладніше
Голі-Оглу Тамара ВойцехівнаЗавідувач кафедри перекладу, кандидат філологічних наук, доцент кафедри, заступник декана соціально-гуманітарного факультету
Завідувач кафедри перекладу, кандидат філологічних наук, доцент кафедри, заступник декана соціально-гуманітарного факультету
Докладніше
Ташкінова Оксана Анатоліївнакандидат соціологічних наук, доцент, завідувачка кафедри соціології та соціальної роботи
кандидат соціологічних наук, доцент, завідувачка кафедри соціології та соціальної роботи
Докладніше
Любчук Ольга Костянтинівназавідувачка кафедри туризму, професор, доктор наук з державного управління, кандидат психологічних наук
завідувачка кафедри туризму, професор, доктор наук з державного управління, кандидат психологічних наук
Докладніше
Жижома Оксана ОлександрівнаВ.о. зав.кафедри української мови та слов’янської філології, доцент
В.о. зав.кафедри української мови та слов’янської філології, доцент
Докладніше
Бабич Тетяна Михайлівна
Холодинська Світлана МиколаївнаЗавідувач кафедри філософських наук та історії України, доктор культурології, доцент
Завідувач кафедри філософських наук та історії України, доктор культурології, доцент
Докладніше
Факультет інженерної та мовної підготовки
Марченко Ірина Федорівнадекан соціально-гуманітарного факультету, доцент кафедри інформатики, кандидат технічних наук, в.о. декана факультету інженерної та мовної підготовки
декан соціально-гуманітарного факультету, доцент кафедри інформатики, кандидат технічних наук, в.о. декана факультету інженерної та мовної підготовки
Докладніше
Щепка Оксана АнатоліївнаЗавідувач кафедри гуманітарних дисциплін і мовної підготовки іноземних громадян, кандидат філологічних наук, доцент
Завідувач кафедри гуманітарних дисциплін і мовної підготовки іноземних громадян, кандидат філологічних наук, доцент
Докладніше
Рассохін Дмитро Олександровичдоцент секції механічного обладнання заводів чорної металургії, кандидат технічних наук
доцент секції механічного обладнання заводів чорної металургії, кандидат технічних наук
Докладніше
Сорокіна Маріанна ЄвгенівнаВ.о. завідувача кафедри Сорокіна Маріанна Євгенівна
В.о. завідувача кафедри Сорокіна Маріанна Євгенівна
Докладніше
Факультет інформаційних технологій
Балалаєва Олена Юріївнадекан факультету інформаційних технологій, кандидат технічних наук, доцент кафедри інформатики
декан факультету інформаційних технологій, кандидат технічних наук, доцент кафедри інформатики
Докладніше
Жовтобрух Серій АнатолійовичВ.о. завідувача кафедри автоматизації і комп’ютерних технологій, старший викладач
В.о. завідувача кафедри автоматизації і комп’ютерних технологій, старший викладач
Докладніше
Азархов Олександр Юрійовичзавідувач кафедри біомедичної інженерії, доктор медичних наук, кандидат технічних наук, доцент
завідувач кафедри біомедичної інженерії, доктор медичних наук, кандидат технічних наук, доцент
Докладніше
Федосова Ірина Василівна1Завідувач кафедри комп’ютерних наук, доктор педагогічних наук, професор, доцент, кандидат економічних наук за спеціальністю «Економіко-математичне моделювання»
Завідувач кафедри комп’ютерних наук, доктор педагогічних наук, професор, доцент, кандидат економічних наук за спеціальністю «Економіко-математичне моделювання»
Докладніше
Сергієнко Анастасія Валентинівназаступник декана ФІТ з навчальної роботи, завідувачка кафедрою інформатики, кандитат технічних наук
заступник декана ФІТ з навчальної роботи, завідувачка кафедрою інформатики, кандитат технічних наук
Докладніше
Федосова Ірина Василівна1Завідувач кафедри комп’ютерних наук, доктор педагогічних наук, професор, доцент, кандидат економічних наук за спеціальністю «Економіко-математичне моделювання»
Завідувач кафедри комп’ютерних наук, доктор педагогічних наук, професор, доцент, кандидат економічних наук за спеціальністю «Економіко-математичне моделювання»
Докладніше
Єфременко Василь Георгієвичзавідувач кафедри фізики, професор, доктор технічних наук
завідувач кафедри фізики, професор, доктор технічних наук
Докладніше
Факультет машинобудування та зварювання
Суглобов Володимир ВасильовичДекан факультету машинобудування та зварювання, професор кафедри підйомно-транспортних машин і деталей машин, доктор технічних наук, професор
Декан факультету машинобудування та зварювання, професор кафедри підйомно-транспортних машин і деталей машин, доктор технічних наук, професор
Докладніше
Симонов Сергій ІгоровичЗаступник декана з виховної роботи, кандидат технічних наук, доцент.
Заступник декана з виховної роботи, кандидат технічних наук, доцент.
Докладніше
Захарова Ірина Вячеславовназавідувачка кафедри зварювання та споріднених технологій , доктор технічних наук, доцент
завідувачка кафедри зварювання та споріднених технологій , доктор технічних наук, доцент
Докладніше
Носовська Олена ВікторівнаЗаступник декана з виховної роботи факультету інженерної і мовної підготовки (ФІМП), кандидат технічних наук, доцент кафедри механічного обладнання заводів чорної металургії
Заступник декана з виховної роботи факультету інженерної і мовної підготовки (ФІМП), кандидат технічних наук, доцент кафедри механічного обладнання заводів чорної металургії
Докладніше
Кудінова Катерина ВіталієвнаЗаступник декана ФМЗ з навчальної роботи, доцент секції наноінженерії у галузевому машинобудуванні, канд. техн. наук, доцент
Заступник декана ФМЗ з навчальної роботи, доцент секції наноінженерії у галузевому машинобудуванні, канд. техн. наук, доцент
Докладніше
Лаврік Валерій Павловичзавідувач кафедри підйомно-транспортних машин і деталей машин, кандидат технічних наук, доцент
завідувач кафедри підйомно-транспортних машин і деталей машин, кандидат технічних наук, доцент
Докладніше
Лещенко Олександр ІвановичКерівник секції секції технології машинобудування, канд.техн.наук, доцент
Керівник секції секції технології машинобудування, канд.техн.наук, доцент
Докладніше
Факультет транспортних технологій
Маслак Ганна ВікторівнаДекан факультету транспортних технологій, доцент кафедри транспортних технологій підприємств, к.т.н., доктор філософії
Декан факультету транспортних технологій, доцент кафедри транспортних технологій підприємств, к.т.н., доктор філософії
Докладніше
Фалендиш Анатолій Петровичдоктор технічних наук, професор
Фалендиш Анатолій Петровичдоктор технічних наук, професор
Красулін Олександр Станіславовичв.о. зав. кафедрою "Транспортные технологии предприятий", заступник декана з вихової роботи ФТТ, старший викладач
в.о. зав. кафедрою "Транспортные технологии предприятий", заступник декана з вихової роботи ФТТ, старший викладач
Докладніше
Фалендиш Анатолій Петровичдоктор технічних наук, професор
Контакти викладачів
натисніть, щоб дізнатися про персону
А Б Бабич Тетяна Михайлівна Бакланский Валентин Михайлович (В.о.завідувача кафедри металургії чорних металів, к.т.н., доцент) Балалаєва Олена Юріївна (декан факультету інформаційних технологій, кандидат технічних наук, доцент кафедри інформатики) Балухтіна Валентина Василівна (старший викладач) Бараненко Тетяна Константинівна (В.о. завідуючого кафедрою автоматизації систем електропостачання та електроприводу, кандидат технічних наук, доцент) Барахович Олена Геннадіївна (Адміністратор кафедри) Белопольський Микола Григорович (Завідувач кафедри обліку та аудиту, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії економічних наук України) Бессонова Анна Володимирівна (асистент кафедри обліку та аудиту ) Бессонова Світлана Іванівна (к.е.н., професор кафедри обліку та аудиту) Бєлова Наталя Вікторівна (кандидат філософських наук, доцент) Біленька Вікторія Вікторівна (Голова профбюро СГФ, Завідувач навчально-методичного кабінету ) Біленька Вікторія Вікторівна (Завідувач навчально-методичного кабінету кафедри соціології та соціальної роботи) Білоус-Сергєєва Світлана Олександрівна (Заступник директора з виховної роботи, доцент кафедри економічної теорії та підприємництва, кандидат економічних наук, доцент; заступник голови профспілки) Білоус-Сергєєва Світлана Олександрівна (Заступник голови профспілки, доцент, к.е.н., доцент кафедри економічної теоріі та підприємництва) Бірюков Микита Михайлович (кандидат економічних наук, викладач) Бовдур Вікторія Олександрівна (зав. лабораторією секції вищої та прикладної математики) Боднар Оксана Федорівна (Завідувачка навчально-методичним кабінетом) Боєцька Лариса Вікторівна (Завідувач лабораторією кафедри інформатики) Борзіло Оксана Олександрівна (асистент секції вищої та прикладної математики) Бреденко Надія Сергіївна (Асистент кафедри української мови та слов’янської філології) Буланчук Галина Григорівна (доцент секції вищої та прикладної математики, кандидат фізико-математичних наук) Бурак Ганна Геннадіївна (зав.метод кабінетом) Бурак Павло Валерійович (фахівець ННІЕМ) Бурко Вадим Анатолійович (ТВО директора інституту підвищення кваліфікації (студенти заочної форми навчання), кандидат технічних наук, доцент) Бурко Вадим Анатолійович (член профкому, доцент, к.т.н. ННІСТ Кафедра охорони праці, ІПК) Бурова Дар’я Володимирівна (кандидат технічних наук, доцент) Бутенко Елеонора Олегівна (Завідувачка кафедри хімічної технології та інженерії) В Г Галина Віра Іванівна (Старший лаборант) Гаркуша Віталія Сергіївна ( доцент кафедри архітектури, кандидат технічних наук, доцент) Гармаш Олена Леонідівна (В.о. професора кафедри перекладу, докт.філол.наук, професор) Гетманець Олена Борисівна (Секретар профспілки, старший інспектор відділу кадрів) Гладир Яна Станіславівна (Доцент кафедри української мови та слов’янської філології, канд. філол. наук, доцент) Говорова Руслана Анатоліївна (Секретар ННІЕМ) Годун Тетяна Миколаївна (старший викладач) Годун Тетяна Миколаївна (голова профбюро ФМЗ, старший викладач) Голі-Оглу Тамара Войцехівна (Завідувач кафедри перекладу, кандидат філологічних наук, доцент кафедри, заступник декана соціально-гуманітарного факультету
) Голоцукова Юлія Олександрівна (Доцент кафедри української мови та слов’янської філології, канд. філол. наук, доцент) Гома Жанна Олександрівна (Голова профбюро ФІМП, сарший лаборант кафедра гуманітарних дисциплін і мовної підготовки іноземних громадян) Гончар Вікторія Василівна (професор кафедри, доктор економічних наук) Горбоконь Алла Володимирівна (Голова профбюро ВСП"Маріупольський машинобудівний фаховий коледж, викладач 1 категорії ВСП"Маріупольський машинобудівний фаховий коледж) Горелова Ольга Іванівна (фахівець ННІЕМ) Горохова Аліна Романівна (асистент) Горохова Тетяна Вадимівна (В.о. завідуючого кафедрою маркетинга та бізнес-адміністрування, кандидат економічних наук, доцент) Графов Віктор Вячеславович (старший викладач секції вищої та прикладної математики) Гривцова Олена Миколаївна (завідувачка лабораторією «Центр туризмознавства», асистент кафедри туризму) Григоренко Володимир Устинович (д.т.н., професор кафедри обробки металів тиском) Гудзь Сергій Анатолійович (доцент кафедри архітектури, кандидат технічних наук, доцент ) Гудим Любов Олександрівна (член профкому, Аспірантка А 136, ННІСТ) Гудко Вікторія Анатоліївна (Голова профбюро ФТТ, Зав.лаб.каф.рстс) Д Є Ж З І Ісаєв Андрій Борисович (старший викладач) Іщенко Анатолій Олексійович (Доктор технічних наук, професор кафедра підйомно-транспортних машин і деталей машин: Секція механічного обладнання заводів чорної металургії при кафедрі ПТМіДМ, лауреат премії Ради Міністрів СРСР) К Калінін Олександр Володимирович (доктор економічних наук, доцент) Камишникова Евеліна Вікторівна (д.е.н., професор кафедри економіки підприємств) Капранов Максим Андрійович (асистент) Капранова Лариса Григорівна (Заступник директора з навчально-методичної роботи, завідувачка кафедрою економічної теорії та підприємництва, кандидат економічних наук, доцент ) Капустін Олексій Євгенович (доцент кафедри хімічної технології і інженерії, професор) Капустін Станіслав Володимирович (Ассистент секції механічного обладнання заводів чорної металургії) Каргін Сергій Борисович (в.о.зав. кафедри ОМТ, доцент, кандидат технічних наук) Кечеджі Оксана Вікторівна (Старший викладач кафедри перекладу) Кіріцева Олена Вікторівна (член профкому, ст. викладач Факультет транспортних технологій) Кленін Олег Володимирович (Радник ректора з питань комерціалізації, віце-президент Академії економічних наук України, доктор економічних наук, професор кафедри обліку та аудиту) Клецька Ольга Віталіївна (Кандидат технічних наук, в.о. завідувачки кафедри рухомого складу транспортних систем) Коваленко Інна Володимирівна (Голова Адміністративно-управлінського профбюро , фахівець 2 категої навчального відділу) Кожушкін Михайло Едуардович (к.е.н., старший викладач кафедри транспортного менеджменту і логістики) Колосок Валерія Михайлівна (Директор ННІЕМ, завідувачка кафедри, докт. економ. наук, професор) Колосок Едуард Володимирович (асистент кафедри економічної теорії та підприємництва) Корецький Олександр Володимирович (Майстер виробничого навчання) Коростова Ірина Олександрівна (кандидат економічних наук) Косова Анастасія Романівна (завідувачка навчально-методичним кабінетом кафедри інноватики та управління) Косогова Наталя Георгіївна (секретар деканату факультету машинобудування та зварювання) Котихова Людмила Дмитрівна (асистент) Кравченко Володимир Михайлович (Доктор технічних наук, професор кафедри підйомно-транспортних машин і деталей машин: Секція механічного обладнання заводів чорної металургії при кафедрі ПТМіДМ, академік Української технологічної академії) Кравченко Марина Сергіївна (кандидат економічних наук, доцент) Крапівіна Галина Олексіївна (доцент кафедри туризму, доцент, кандидат наук з державного управління) Красулін Олександр Станіславович (в.о. зав. кафедрою "Транспортные технологии предприятий", заступник декана з вихової роботи ФТТ, старший викладач) Кривенко Ольга Вікторівна (Доцент кафедри інформатики, кандидат технічних наук) Кругленко Людмила Володимирівна (Доцент кафедри перекладу, канд. пед. наук, доцент) Кудінова Катерина Віталієвна (Заступник декана ФМЗ з навчальної роботи, доцент секції наноінженерії у галузевому машинобудуванні, канд. техн. наук, доцент) Кузнецова Юлія Вікторівна (кандидат юридичних наук) Л Лаврік Валерій Павлович (завідувач кафедри підйомно-транспортних машин і деталей машин, кандидат технічних наук, доцент
) Лаврова Ірина Іванівна (Кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри філософських наук та історії України , 2019) Лактіонова Ольга Юхимівна (к.е.н., доцент) Ларіонова Світлана Василівна (Начальник відділу з організації виховної та соціально-гуманітарної роботи, голова Первинної профспілкової організації ДВНЗу "ПДТУ") Левицька Тетяна Олександрівна (доцент, кандидат технічних наук) Ленцов Ігор Альбертович (проректор з наукової роботи, кандидат технічних наук , доцент,) Лещенко Олександр Іванович (Керівник секції секції технології машинобудування, канд.техн.наук, доцент) Лупаренко Олена Валентинівна (доцент секції вищої та прикладної математики, кандидат технічних наук
) Лухтура Федір Іванович (старший викладач) Любарцев Вадим Володимирович (Асистент кафедри автоматизації систем електропостачання та електроприводу) Любарцева Юлія Ігорівна (Старший викладач кафедри автоматизації систем електропостачання та електроприводу) Любчук Ольга Костянтинівна (завідувачка кафедри туризму, професор, доктор наук з державного управління, кандидат психологічних наук) М Мавріна Марина Ігорівна (кандидат економічних наук, старший викладач) Мазур Владислав Олександрович (Доцент секції наноінженерії в галузевому машинобудуванні, канд. техн. наук) Мазуренко Олена Сергіївна (Старший лаборант кафедри автоматизації систем електропостачання та електроприводу) Майорова Ірина Миколаївна (доктор економічних наук, професор) Максименко Маріанна Вікторівна (секретар деканату факультету машинобудування та зварювання) Малишева Інна Юхимівна (кандидат технічних наук, доктор філософії (PhD), доцент) Маліч Людмила Анатоліївна (кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри інноватики та управління) Мальцева Ольга Володимирівна (Доцент кафедри соціології та соціальної роботи, доктор філософських наук, доцент) Малярчук Наталя Григорівна (В.о. доцента кафедри соціології та соціальної роботи, канд.істор.наук) Марченко Ірина Федорівна (декан соціально-гуманітарного факультету, доцент кафедри інформатики, кандидат технічних наук, в.о. декана факультету інженерної та мовної підготовки ) Маслак Ганна Вікторівна (Декан факультету транспортних технологій, доцент кафедри транспортних технологій підприємств, к.т.н., доктор філософії) Маслов Володимир Олександрович (доктор технічних наук, професор) Махiнько Вікторія Янівна (кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку та аудиту) Махінько Вікторія Янівна (Голова профбюро ННІЕМ , к.е.н. доцент, доцент кафедри обліку і аудиту ) Мєдвєдєва Марина Володимирівна (старший викладач) Мізун Вікторія Миколаївна (завідувач навчально-методичного кабінету кафедри економічної теорії та підприємництва) Мініна Ольга Сергіївна (Начальник військово-облікової частини) Мінц Олексій Юрійович (доктор економічних наук, професор, завідуючий кафедрою «Фінанси і банківська справа») Мірошниченко Вікторія Ігорівна (доцент кафедри інформатики за сумісництвом, кандидат технічних наук, доцент кафедри автоматизації, електро- та робототехнічних систем metinvest polytechnic) Міщенко Світлана Олегівна (Керівниця відділу забезпечення якості освіти, ліцензування та акредитації; доцент кафедри економічної теорії та підприємництва, кандидат економічних наук) Мкртчян Єгор Арутюнович (старший викладач, кандидат технічних наук) Монін Володимир Львович Мутерко Ганна Миколаївна (Завідувач кафедри економіки підприємств, кандидат економічних наук, доцент) Н О П П'ятикоп Олена Євгенівна (Доцент, кандидат технічних наук за спеціальністю “Інформаційні технології”) Пересічна Євгенія Костянтинівна (Завідувач кабінету навчально-методичного кафедри економіки підприємств) Пінчук Ольга Kирилівна (начальник відділу дистанційного навчання) Полупанова Катерина Олександрівна (начальник відділу міжнародних проєктів, за сумісництвом асистент кафедри МтаБА) Пономарьова Людмила Володимирівна (Канд.філол.н., доцент кафедри української мови і слав’янської філології; заступник голови Методичної ради; голова комісії з оцінювання педагогічної майстерності викладачів; член методичної комісії «Гуманізація та гуманітаризація навчального процесу») Потапова Наталія Миколаївна (к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств) Проніна Ольга Ігорівна (доцент, кандидат технічних наук, заступник декана ФІТ з виховної роботи) Проніна Ольга Ігорівна (Голова профбюро ФІТ, к.т.н., доцент, доцент кафедри комп'ютерних наук) Прус В’ячеслав В’ячеславович (Професор кафедри автоматизації систем електропостачання та електроприводу, доктор технічних наук, доцент) Р С Савенко Ольга Сергіївна (Доцент кафедри автоматизації систем електропостачання та електроприводу, кандидат технічних наук) Саєнко Юрій Леонідович (Перший проректор, професор кафедри автоматизації систем електропостачання та електроприводу, доктор технічних наук, професор
) Самотугін Сергій Савелійович (доктор технічних наук, професор, академік Нью-Йоркської міжнародної АН) Самотугіна Юлія Сергіївна (кандидат технічних наук, доцент) Сараєва Ольга Віталіївна (Заступник директора ННІСТ з виховної роботи, кандидат історичних наук, доцент кафедри філософських наук та історії України 068 7820184 saraeva.ov84@gmail.com) Сахно Світлана Віталіївна (доцент кафедри туризму, кандидат психологічних наук) Свєткіна Олена Юріївна (Професор кафедри біомедичної інженерії за сумісництвом, доктор технічних наук, професор, завідувачка кафедри хімії НТУ «Дніпровська політехніка») Свирина Наталія Леонідівна (старший лаборант) Селезньов Анатолій Іванович (Провiдний фахiвець відділу забезпечення якості освіти, ліцензування та акредитації) Сергієнко Анастасія Валентинівна (заступник декана ФІТ з навчальної роботи, завідувачка кафедрою інформатики, кандитат технічних наук) Сергієнко Анастасія Валентинівна (член профкому, к.т.н., зав.кафедри інформатики) Сергієнко Юрій Вікторович (к.т.н., доктор філософії, доцент) Сєдова Наталя Вікторівна (бухгалтер, фахівець відділу виховної і соціально-гуманітарної роботи ) Симонов Сергій Ігорович (Заступник декана з виховної роботи, кандидат технічних наук, доцент.) Сідельов Павло Анатолійович (Асистент кафедри "Фінанси і банківська справа", Ph.D.) Сідун Наталія Миколаївна (асистент кафедри інофрматики за сумісництвом) Сілі Іван Іванович (Доцент кафедри «Біомедична інженерія», кандидат технічних наук) Скосирєв Віктор Георгійович (Доцент кафедри автоматизації систем електропостачання та електроприводу, кандидат технічних наук) Солідор Наталя Аркадіївна (кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії (PhD), доцент кафедри інноватики та управління
) Сорокіна Маріанна Євгенівна (В.о. завідувача кафедри Сорокіна Маріанна Євгенівна) Стаценко Тетяна Валеріїівна (старший лаборант кафедри іноземних мов за сумісництвом, викладач кафедри гуманітарних дисциплін і мовної підготовки іноземних громадян) Суглобов Володимир Васильович (Декан факультету машинобудування та зварювання, професор кафедри підйомно-транспортних машин і деталей машин, доктор технічних наук, професор) Суровцева Ірина Юріївна (Доцент кафедри соціології та соціальної роботи, канд. істор. наук, доцент) Суходольський Ігор Володимирович (Завідувач лабораторією програмних проєктів) Т У Ф Х Хавалиць Наталія Вікторівна (завідувач лабораторією) Хаджинов Олександр Сергійович (кандидат технічних наук, доцент) Хаджинова Олена Вікторівна (В.о. ректора ДВНЗ "ПДТУ", доктор економічних наук, професор) Хамбур Катерина Олександрівна (заступник по роботі зі студентами, студентка групи МВП-22-М) Хара Марина Володимирівна (Заступник декана ФТТ з навчальної роботи, доцент кафедри транспортних технологій підприємств, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії) Харченко Мілана Валеріївна (Старший лаборант кафедри соціології та соціальної роботи) Хасай Ольга Сергіївна (т.в.о. заступника директора ІПК) Хлєстова Ольга Анатоліївна (Завідувачка кафедри промислових теплоенергетичних установок і теплопостачання , завідувачка секцією охорони праці й навколишнього середовища) Холод Ірина Миколаївна (фахівець ІПК) Холодинська Світлана Миколаївна (Завідувач кафедри філософських наук та історії України, доктор культурології, доцент) Холькін Олександр Михайлович (професор секції вищої та прикладної математики, доктор фізико-математичних наук, професор) Ц Ч Ш Щ Я