Економічний факультет (ЕкФ)

П. І. Б. Рейтинг Група Розмір стипендії
1 Бессонова Анна Володимирівна 109.6 ОА-18-М 1892
2 Дмитрієнко Олена Володимирівна 109.33 ФБС-18-М 1892
3 Семенова Світлана Анатоліївна 109.33 МН-17 1892
4 Дорошкевич Ганна Василівна 109.17 ФБС-18-М 1892
5 Аріхбаєва Світлана Вікторівна 109.14 ЕП-18-М 1892
6 Іващенко Ірина Вікторівна 109.14 ЕП-18-М 1892
7 Баркалова Анастасія Володимирівна 109 ОА-18-М 1892
8 Переверзєв Олександр Геннадійович 109 ОА-16 1892
9 Погорелов Валерій Миколайович 109 КСС-18-М 1892
10 Горбань Дар`я В`ячеславівна 108.8 МН-16 1892
11 Папуш Ганна Олексіївна 108.5 МК-18-М 1892
12 Воробйова Катерина Андріївна 108.4 МН-18-М 1892
13 Жураковська Галина Євгенівна 108.4 ОА-17 1892
14 Мотовчі Ганна Сергіївна 108.4 ЕП-16 1892
15 Федай Максим Дмитрович 108 МН-17 1892
16 Неровня Анастасія Вікторівна 107.86 ЕП-18-М 1892
17 Прима Дар`я Андріївна 107.83 МК-18-М 1892
18 Коротков Микита Ігорович 107.75 МН-17-У 1892
19 Маштакова Ольга Григорівна 107.4 КСС-18-М 1892
20 Затєєва Катерина Михайлівна 107 КСС-18-М 1892
21 Сидоренко Олена Юріївна 107 ЕП-17 1892
22 Дегтярьов Леонід Антонович 106.8 ОА-17-У 1892
23 Коваленко Єлизавета Костянтинівна 106.6 МН-16 1892
24 Криклива Єлизавета Юріївна 106.6 ЕП-18 1892
25 Голі-Оглу Марина Олександрівна 106.14 ЕП-18-М 1892
26 Тормишева Катерина Михайлівна 106 ЕП-17 1892
27 Ромашко Ірина Сергіївна 105.6 ЕП-18 1892
28 Ізотова Вікторія Олександрівна 105.33 МН-17 1892
29 Сусарова Ірина Павлівна 102.6 ОА-17 1892
30 Мілованов Денис Русланович 102 ЕП-16 1892
31 Бутенко Олег Віталійович 100.6 КСС-18-М 1892
32 Фельдман Поліна Вадимівна 100.5 МН-18 1892
33 Слепенчук Аліна Олександрівна 99.4 МН-18-М
34 Костиць Альбіна Олександрівна 96.4 МН-18-М
35 Пишна Анастасія Олександрівна 95.67 ОА-16
36 Єфремова Лілія Валеріївна 95.6 МТЛ-16
37 Верзилова Карина Сергіївна 91.5 ЕП-17
38 Шаповалов Іван Анатолійович 91.4 ОА-18
39 Сідякін Максим Олександрович 89.5 МН-18
40 Семенкова Анастасія Олексіївна 86.5 МН-17-У
41 Миронюк Богдан Віталійович 86 ОА-18
42 Шиян Юлія Вікторівна 84.8 ОА-18-М
43 Кликова Вікторія Сергіївна 83.8 ЕП-16
44 Степанова Марія Олександрівна 83.4 МН-16
45 Пожидаєва Анна Олександрівна 78.71 ЕП-18-М
46 Михайлова Вікторія Денисівна 75.67 МН-17
47 Марченко Богдан Дмитрович 73.75 МН-18
48 Яйленко Кирило Олегович 72.71 ЕП-18-М
49 Воздвиженська Вікторія Анатоліївна 71 ЕП-16
50 Аджимуратов Ренат Недімович 68.25 МН-18
51 Миронюк Дар`я Степанівна 68 МН-18
52 Руденко Іван Дмитрович 68 МН-18
53 Савченко Олексій Андрійович 64.75 МН-18
54 Газієва Олександра Геннадіївна 63.8 ЕП-18
55 Усенко Катерина Олександрівна 63.33 МН-17
56 Скляренко Світлана Юріївна 62.33 МН-17
57 Черніков Микита Олександрович 62.2 МК-18
58 Антонюк Анастасія Олегівна 62 МН-18-У
59 Дем`яненко Альона Олександрівна 62 МН-18-У
60 Мельник Тетяна Олександрівна ФБС-18-М
61 Флорінський Владислав Олегович МН-18-М
62 Воскресенська Тетяна Костянтинівна МК-18-М
63 Гнезділов Руслан Юрійович КСС-18-М
64 Челахова Марія Анатоліївна ЕП-18-М
65 Недбайло Олексій Іванович МН-17-У
66 Галич Максим Святославович ОА-17
67 Келя Юлія Сергіївна МН-18-У
68 Осьмуха Юлія Віталіївна МН-18-У
69 Подоляка Софія Андріївна МН-18-У
70 Застряліна Ольга Миколаївна ОА-18
71 Попов Руслан Романович ОА-18
72 Турлак Володимир Володимирович ЕП-18
73 Железняк Максим Анатолійович ОА-17-У
74 Савченко Ганна Павлівна ОА-17-У

Енергетичний факультет (ЕнФ)

  П. І. Б Рейтинг Група Розмір стипендії
1 Чалий Дмитро Володимирович 103.4 ЕПП-18-М 2416
2 Голубятник Олексій Сергійович 102.4 ЕПП-18-М 2416
3 Єрохіна Ганна Ігорівна 101.6 ЕПП-18 2416
4 Науменко Максим Дмитрович 100.6 ЕМ-18-М 2416
5 Гулак Сергій Олександрович 99.5 ПТЕ-17 1660
6 Науменко Сергій Дмитрович 98.8 ЕМ-18-М 2416
7 Кузнецова Ольга Олександрівна 98.29 ПТЕ-18-М 2416
8 Сидоренко Наталія Сергіївна 98.17 ПТЕ-17-У 2416
9 Кукін Ілля Андрійович 97.83 ПТЕ-17-У 2416
10 Ходехін Андрій Євгенович 97.33 ПТЕ-16 2416
11 Шатровський Олександр Дмитрович 97 ПТЕ-17 2416
12 Бажан Максим Євгенович 96.29 ПТЕ-18-М 1660
13 Здраздас Михайло Сергійович 95.67 ЕПА-16 2416
14 Прошин Володимир Олегович 95.6 ЕПП-18-М 2416
15 Сташевський Микита Олександрович 95.14 АЕС-16 2416
16 Самітов Артур Едуардович 94.6 ЕПП-18-М 2416
17 Руппа Руслан Олександрович 93.88 ЕПП-17 1660
18 Буров Вадим Вадимович 93.4 ЕПП-18 1660
19 Погребець Альона Сергіївна 93.33 ПТЕ-16 1660
20 Маляков Ігор Васильович 93.29 ПТЕ-18-М 2416
21 Черниш Гліб Олегович 92.8 ЕПП-18 1660
22 Данілець Олександра В`ячеславівна 92.67 ПТЕ-16 2416
23 Єнакієв Костянтин Іванович 92.5 ЕПП-17 1660
24 Осокін Кирило Андрійович 92.33 ЕПА-16 1660
25 Саєнко Олександр Сергійович 92 ЕПА-18-М 2416
26 Перевозов Сергій Володимирович 91.25 ЕПП-17 1660
27 Діденко Максим Олександрович 90.25 ЕПА-18-М 2416
28 Хассай Денис Леонідович 90.25 ЕПП-18-У 1660
29 Тітікова Анастасія Віталіївна 89.83 ПТЕ-16 1660
30 Мицкан Катерина Володимирівна 89.6 ТЕ-18 1660
31 Аксьонов Микита Олександрович 89.5 ЕПП-18-У 1660
32 Стьопін Валерій Романович 89.43 АЕС-16 1660
33 Туяхов Андрій Олегович 88.33 ЕПА-16 1660
34 Спиридонов Олексій Романович 88.17 ЕПА-16 1660
35 Сакун Сергій Олександрович 87.83 ЕПА-16 1660
36 Алексєєв Сергій Рустамович 87.2 АЕС-18-М 1660
37 Чин-Чин Артур Олегович 85.8 АЕС-18-М 1660
38 Кошарний Андрій Миколайович 85.75 ПТЕ-18-У 1600
39 Клафас Руслан Володимирович 85.57 АЕС-16 1660
40 Слугін Володимир Сергійович 85.4 ЕПП-18-М 1660
41 Батора Микита Русланович 85.25 ЕПП-18-У 1660
42 Скрябін Леонід Борисович 84.5 ЕПП-17 1660
43 Саган Єлизавета Сергіївна 84.5 ЕПП-18-У 1660
44 Галковський Віктор Ігорович 83.4 АЕС-18-М 1660
45 Корніюк Віталій Володимирович 82.57 АЕС-16 1660
46 Іванов Олександр Михайлович 82.2 ЕПП-18 1660
47 Флят Микита Віталійович 81.38 ЕПП-18-У
48 Коротун Поліна Віталіївна 81.2 ТЕ-18
49 Мельник Віктор Іванович 80 ЕПП-18-У
50 Хазнаферов Микита Олександрович 79.83 ЕПА-16
51 Журавльов Дмитро Сергійович 79.5 ЕПП-17
52 Ліхобабін Іван Олексійович 79.25 ЕПП-18-У
53 Овчеренко Сергій Максимович 78.63 ЕПП-18-У
54 Мілованов Сергій Ігорович 78.63 ЕПП-17
55 Півень Світлана Валентинівна 78 ПТЕ-18-У
56 Олейніков Олександр Борисович 77.75 ЕПП-17
57 Дудка Сергій Анатолійович 77.5 ЕПП-18-У
58 Капанін Дмитро Андрійович 77.5 ПТЕ-18-У 1180
59 Павленко Анатолій Андрійович 75.13 ЕПП-17
60 Любкін Михайло Андрійович 73.6 ЕПП-18
61 Марченко Дмитро Володимирович 73.5 ЕПП-17
62 Павлів Богдан Віталійович 72.5 ЕПП-17 1180
63 Кузнецов Олександр Артемович 70.8 ЕПП-18
64 Величко Олексій Сергійович 69.5 ЕПП-18-У
65 Карпенко Владислав Владиславович 69.25 ПТЕ-18-У
66 Сенькін Олексій Олегович 66.67 ПТЕ-16 1180
67 Гнатюк Микита Сергійович 64.63 ЕПП-17 1180
68 Ковалевський Пилип Ігорович 61.2 ЕПП-18

Металургійний факультет (МФ)

  П. І. Б Рейтинг Група Розмір стипендії, грн
1 Шевченко Катерина Олексіївна 104.86 МТ-18 2416
2 Костиць Катерина Олександрівна 98 МТ-18 2416
3 Зурнаджи Артем Іванович 91.29 МТ-18 1660
4 Лушпа Олександр Олегович 90.57 М-18 1660
5 Малишевський Артур Олександрович 104.5 МТ-17 2416
6 Арабаджи Вікторія Вікторівна 104 М-17 2416
7 Савчук Артем Володимирович 95.75 МТ-17 1660
8 Некрашевич Марко Олександрович 93.5 М-17 1660
9 Гаран Іван Петрович 91.5 М-18-У 1660
10 Ліходєд Андрій Григорович 90 М-17 1660
11 Саєнко Антон Андрійович 86 М-17 1660
12 Гудим Любов Олександрівна 105.8 М-16 2416
13 Голинський Михайло Андрійович 97 МТ-16 2416
14 Засорін Іван Іванович 95.8 МТ-16 2416
15 Максимишина Олена Сергіївна 93.6 МТ-16 2416
16 Пахомов Дмитро Сергійович 93 МТ-16 2416
17 Грицай Олексій Євгенович 92 М-17-У 1660
18 Івченко Альберт Олександрович 91.6 МТ-16 2416
19 Сотніченко Олександр Володимирович 91.2 М-16 1660
20 Байдак Євгенія Сергіївна 89.6 М-16 1660
21 Корнілова Катерина Віталіївна 88.8 МТ-16 1660
22 Гармаш Валерій Валерійович 88.4 МТ-16 1660
23 Сейфуллаєв Руслан Сулдузович 86.8 М-17-У 1660
24 Катрич Віталій Олегович 86 М-17-У 1660
25 Танурков Іван Семенович 87.6 М-16 1660
26 Плохіх Андрій Андрійович 101.5 МЧМ-18-М 2416
27 Голощапов Ігор Володимирович 101.25 МЧМ-18-М 2416
28 Голюк Катерина Володимирівна 99.25 МВП-18-М 2416
29 Чекмак Сергій Олександрович 99 ОМТ-18-М 2416
30 Алексеєнко Олексій Ігорович 99 МЧМ-18-М 2416
31 Сальніченко Віктор Дмитрович 96.75 МЧМ-18-М 2416
32 Швець Ганна Валеріївна 96.4 ОМТ-18-М 2416
33 Келін Олександр Олександрович 95.25 МВП-18-М 2416
34 Грецингер Гертруда Робертівна 95.25 МВП-18-М 2416
35 Ярова Поліна Анатоліївна 93.75 МВП-18-М 2416
36 Синенко Артем Артемович 92.5 МЧМ-18-М 1660
37 Горбаченко Кристина Володимирівна 90.5 МВП-18-М 2416
38 Кіба Ярослав Ігорович 88.2 ОМТ-18-М 1660
39 Дубініна Ганна Володимирівна 87 МВП-18-М 1660
40 Муза Вікторія Валентинівна 86.25 МВП-18-М 1660
41 Булавка Анастасія Андріївна 86 МВП-18-М 1660
42 Голуб Карина Дмитрівна 85 МЧМ-18-М 1660

Соціально-гуманітарний факультет (СГф)

  П. І. Б Рейтинг Спеціальність Група Розмір стипендії
1 Гонтар Марія Анатоліївна 108.83 Соціальна робота СР-17 1892
2 Новікова Світлана Євгенівна 108.33 Соціальна робота СР-17 1892
3 Гаращенко Ірина Леонідівна 106.2 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-2 1892
4 Бойко Єлизавета Василівна 105.83 Соціальна робота СР-17 1892
5 Мерквіладзе Саломе Теймуразівна 105 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-16-1 1892
6 Спінка Карина Павлівна 104.83 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
7 Зеленська Вікторія Сергіївна 102.75 Соціальна робота СР-18 1892
8 Коваленко Дар`я Дмитрівна 102.5 Туризм ТУР-17 1892
9 Аліпа Валерія Вікторівна 101.33 Соціальна робота СР-18-М 1892
10 Цікілєк Анжеліка Давидівна 101.33 Соціальна робота СР-18-М 1892
11 Бондаренко Альона Олександрівна 100.4 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1 1892
12 Маковєй Дар`я Володимирівна 100.33 Соціальна робота СР-18-М 1892
13 Сердюк Анастасія Андріївна 100.25 Туризм ТУР-17 1892
14 Верцман Софія Олегівна 99.83 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-16-1 1892
15 Абсалікова Лисавета Віталіївна 99.5 Соціальна робота СР-18 1892
16 Кошель Ангеліна Володимирівна 99.5 Туризм ТУР-17 1300
17 Онищенко Катерина Євгенівна 99.33 Соціальна робота СР-18-М 1892
18 Ітулін Микола Юрійович 99 Туризм ТУР-18 1892
19 Єрмолаєва Карина Володимирівна 98.4 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1 1892
20 Казакова Єлизавета Сергіївна 98.25 Соціальна робота СР-18 1892
21 Васильченко Ганна Андріївна 97.5 Туризм ТУР-17 1892
22 Панченко Іво Михайлович 97.2 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М 1892
23 Сагір Анастасія Іллівна 97 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
24 Северин Руслана Сергіївна 96.67 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18-М 1892
25 Бакуліна Поліна Віталіївна 96 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
26 Рогатинська Орина Романівна 96 Туризм ТУР-17 1892
27 Ковальова Катерина Романівна 96 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
28 Трубачова Вікторія Юріївна 95.8 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-2 1892
29 Мурза Ганна Георгіївна 95.5 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
30 Береза Валентина Вікторівна 95.5 Туризм ТУР-17 1892
31 Голосна Марія Юріївна 95 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
32 Клєніна Олександра Борисівна 94.2 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М 1892
33 Міхеєнко Карина Олександрівна 94.17 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
34 Павленко Людмила Олександрівна 94 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
35 Бондаренко Карина Сергіївна 94 Соціальна робота СР-18 1892
36 Свічкарьова Альона Дмитрівна 94 Туризм ТУР-18 1300
37 Кравчута Юлія Сергіївна 93.75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
38 Садовець Валерія Романівна 93 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1 1300
39 Кухаречко Катерина Костянтинівна 92.75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
40 Кобяцька Валерія Олексіївна 92.67 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-16-1 1892
41 Кримська Анастасія Миколаївна 92.5 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
42 Васильєв Дмитро Олексійович 92.33 Соціальна робота СР-17 1892
43 Дрюк Ангеліна Русланівна 92.2 Соціальна робота СР-16 1892
44 Беркут Аліна Антонівна 91.25 Туризм ТУР-17 1300
45 Кузнецова Альбіна Василівна 91 Соціальна робота СР-18 1300
46 Ткаченко Юрій Андрійович 90.8 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1 1892
47 Веретеннікова Руслана Олександрівна 90.67 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18-М 1300
48 Підлісний Дмитро Вікторович 90.25 Соціальна робота СР-18
49 Пермінова Яна Олегівна 89.75 Туризм ТУР-17
50 Гречмак Ганна Сергіївна 89 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
51 Рахімова Катерина Нураліівна 88.6 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
52 Гаджі Ірина Миколаївна 88 Cлов`янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18
53 Патріча Поліна Юріївна 87.75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
54 Кирпичникова Марія Олександрівна 87.67 Соціальна робота СР-17
55 Семенова Владислава Олександрівна 87.5 Cлов`янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18
56 Клименко Олександра Вадимівна 87.25 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
57 Дьоміна Дар`я Олександрівна 86.71 Туризм ТУР-16
58 Харченко Лідія Василівна 86 Соціальна робота СР-18
59 Мудрагель Аліна Сергіївна 85.4 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
60 Якубова Ольга Ігорівна 85.4 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
61 Стьопкін Роман Володимирович 85.25 Соціальна робота СР-18
62 Вініченко Аліна Євгенівна 85.17 Соціальна робота СР-17
63 Хизилкоз Дмитро Олександрович 85.14 Туризм ТУР-16
64 Вакуленко Анастасія Миколаївна 84.5 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17
65 Лобанова Юлія Сергіївна 83.67 Соціальна робота СР-18-М
66 Шелковнікова Ксенія Костянтинівна 83.5 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
67 Савченко Денис Олегович 83.2 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1
68 Шайдуллін Даниіл Анджейович 83 Соціальна робота СР-18
69 Порохня Аліна Сергіївна 82.75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-3
70 Кадушкевич Катерина Валентинівна 82 Туризм ТУР-17
71 Балацька Катерина Олексіївна 81.75 Туризм ТУР-17
72 Висоцький Роман Рамізович 81.25 Туризм ТУР-17
73 Ушакова Дар`я Геннадіївна 80.8 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-16
74 Копатько Олексій Олександрович 79.33 Соціальна робота СР-17
75 Бреденко Надія Сергіївна 78.67 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18-М
76 Третьякова Наталія Олександрівна 78.67 Соціальна робота СР-17
77 Антонова Анастасія Григорівна 78.17 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17
78 Носачова Мар`я Сергіївна 76.67 Соціальна робота СР-17
79 Зоткіна Наталя Євгенівна 76 Соціальна робота СР-17
80 Коваленко Валентина Миколаївна 76 Соціальна робота СР-17
81 Іванова Єлизавета Дмитрівна 75.4 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
82 Володіна Ганна Олександрівна 75.25 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
83 Тютюма Ярослав Олександрович 75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
84 Стефаниць Софія Андріївна 73 Соціальна робота СР-18
85 Фрідман Ілона Євгенівна 71.4 Соціальна робота СР-16
86 Федоренко Анастасія Ігорівна 70 Соціальна робота СР-17
87 Юнусова Венера Ізетівна 69.6 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-16
88 Медвєдєва Валерія Олексіївна 69.25 Соціальна робота СР-18
89 Калиниченко Марія Василівна 67.4 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-16
90 Гуржі Альбіна Едгарівна 67.25 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-2
91 Черкес Ольга Василівна 66.17 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17

Факультет інформаційних технологій (ФІТ)

П. І. Б Рейтинг Група Розмір стипендії
1 Разумний Олександр Владиславович 108.43 КН-18-М 1892
2 Пеклова Наталя Миколаївна 108.4 БМІ-16 1892
3 Решетников Антон Олександрович 108.14 КН-17 1892
4 Голубець Артур Олексійович 107.75 КН-18 1892
5 Котлубей Тетяна Євгенівна 107.75 КН-18 1892
6 Бикон Микита Анатолійович 107.71 ВТ-17 1892
7 Пеклова Олена Миколаївна 107.2 БМІ-16 1892
8 Кульбака Наталя Владиславівна 106.88 КН-16 1892
9 Бухарова Анастасія Олексіївна 106.75 КН-16 1892
10 Ченцов Андрій Віталійович 106.5 ВТ-18 1892
11 Бикон Данило Анатолійович 106.14 КН-17 1892
12 Подольніков Ілля Віталійович 106.13 КН-16 1892
13 Стамбулжи Дмитро Андрійович 106 КМ-17 1892
14 Телеско Катерина Геннадіївна 105.8 БМІ-16 1892
15 Сердюк Ксенія Юріївна 105.4 МА-16 1892
16 Руденков Максим Андрійович 105 МА-16 1892
17 Павловський Іван Анатолійович 104.71 ВТ-16 1892
18 Бідник Аліна Олександрівна 104.43 ВТ-16 1892
19 Тіктінський Дмитро Олексійович 104.4 БМІ-17 1892
20 Перець Євгенія Олегівна 104.14 КН-17 1892
21 Мальований Юрій Олексійович 103.5 ВТ-18 1300
22 Московцова Олександра Дем`янівна 103.2 БМІ-17 1892
23 Біжук Данило Сергійович 103.14 КН-17 1300
24 Остапенко Раіса Василівна 103.13 КН-16 1892
25 Яремко Олександр Миколайович 102.88 КН-16 1300
26 Хохлова Карина Юріївна 102.86 КН-17 1300
27 Гавашелі Владислав Геннадійович 102.6 МА-16 1892
28 Назаренко Леонід Олександрович 102.14 МА-17 1892
29 Пегарєва Вероніка Олександрівна 102 МА-18 1300
30 Грицай Артем Сергійович 102 КН-18-М 1892
31 Жиловник Марія Олександрівна 101.8 БМІ-17 1892
32 Пузь Сергій Олександрович 101.5 ВТ-18 1892
33 Сидорова Альона Геннадіївна 101.29 КН-17 1892
34 Тілінін Сергій Вадимович 101.29 ВТ-17 1892
35 Логвінов Єгор Дмитрович 101.25 КН-16 1300
36 Шитова Марина Василівна 101.2 КМ-16 1892
37 Фоменкова Валерія Віталіївна 100.88 КН-16 1892
38 Дощанський Дмитро Віталійович 100.6 МА-18 1300
39 Мойсеєнко Олександр Михайлович 100.5 БМІ-18 1892
40 Турченко Вадим Андрійович 100 ВТ-18 1892
41 Котихова Людмила Дмитрівна 99.57 КН-18-М 1892
42 Палій Ігор Дмитрович 99.43 КН-17 1300
43 Антоненко Єлизавета Олександрівна 99.29 КМ-17 1892
44 Лаптєва Єлизавета Сергіївна 99.13 КН-16 1892
45 Шестаков Максим Володимирович 98.71 МА-17 1892
46 Яблокова Анастасія Вікторівна 98.63 КН-16 1892
47 Васькін Олексій Сергійович 98.14 МА-17 1892
48 Стахов Дмитро Сергійович 98.14 ВТ-16 1892
49 Акимченко Анастасія Максимівна 98 КН-17 1892
50 Ковальов Олег Олексійович 98 ВТ-18 1300
51 Аніщік Вячеслав Сергійович 98 КН-16 1892
52 Малахов Владислав Євгенович 97.6 БМІ-16 1892
53 Якименко Анастасія Євгенівна 97.6 БМІ-17 1892
54 Гуртовий Володимир Олексійович 97.6 КМ-16 1892
55 Юзвенко Сергій Валентинович 97.57 МА-17 1300
56 Аністратенко Вікторія Віталіївна 97.57 КМ-17 1300
57 Демків Владислав Миколайович 97.5 МА-18-М 1892
58 Кравченко Андрій Олександрович 97.5 КМ-18-М 1892
59 Оржеховський Микола Миколайович 97.29 ВТ-17 1892
60 Баланюк Олександра Олегівна 97.25 КН-16 1892
61 Меньших Олена Володимирівна 97 БМІ-18 1892
62 Якуб`як Дмитро Анатолійович 96.75 КН-16 1892
63 Гарбузенко Олександр Віталійович 96.13 КН-16 1300
64 Мурашова Катерина Сергіївна 96 БМІ-18 1892
65 Глєбова Юлія Олексіївна 96 КМ-18 1892
66 Король Марія Олегівна 95.5 МА-18-М 1892
67 Орлов Дмитро Ігорович 95.5 ВТ-18-М 1892
68 Березовський Денис Андрійович 95.43 ВТ-17 1300
69 Базилєв Данило Ігорович 95.17 КІ-18-М 1892
70 Щербатих Микита Андрійович 95.14 КН-17 1892
71 Таранов Іван Романович 95.14 ВТ-16 1300
72 Лях Світлана Миколаївна 95.13 КН-16 1892
73 Чекмак Євген Олександрович 95 БМІ-18 1892
74 Козир Богдан Іванович 94.6 МА-18 1300
75 Сивак Дар`я Сергіївна 94.6 КМ-16 1300
76 Григор`єв Володимир Олександрович 94.57 ВТ-17 1300
77 Клімов Євгеній Геннадійович 94.43 МА-17 1300
78 Візенкова Марія Іванівна 94.4 БМІ-17 1300
79 Івахненко Наталія Олександрівна 94.14 КМ-17 1300
80 Риженкова Олена Вікторівна 94 БМІ-17 1300
81 Волков Олександр Сергійович 93.86 КН-18-М 1300
82 Кулішова Катерина Олексіївна 93.86 ВТ-16 1892
83 Щербакова Валерія Олексіївна 93.8 КМ-16 1892
84 Ніколаєв Єгор Юрійович 93.75 КН-18 1892
85 Нечепуренко Костянтин Олександрович 93.75 КМ-18 1892
86 Симон Микола Валерійович 93.71 ВТ-17 1300
87 Андрєєв Іван Андрійович 93.25 КН-18 1300
88 Радіонов Павло Сергійович 93.25 КН-18 1892
89 Кличков Віталій Олександрович 93 ВТ-17 1300
90 Дордуров Артур Вікторович 92.8 МА-18-У 1300
91 Кажан Дар`я В`ячеславівна 92.5 КН-18 1300
92 Олійник Роман Олексійович 92.5 ВТ-18 1300
93 Анциферова Ольга Ігорівна 92.5 КМ-18 1300
94 Гнатюк Катерина Андріївна 92.5 КМ-18 1300
95 Шевчук Руслан Дмитрович 92 КН-18
96 Бондаренко Анастасія Олександрівна 91.5 БМІ-18
97 Патріча Дмитро Олексійович 91.5 КН-18
98 Гребенькова Анастасія Володимирівна 91.14 ВТ-16
99 Карпенко Владислав Євгенович 91 МА-16
100 Саєнко Євген Олександрович 90.5 КІ-18-М
101 Пісклова Дар`я Михайлівна 89.86 МА-17
102 Калафат Валерія Артемівна 89.86 КМ-17
103 Крутіков Владислав Андрійович 89.43 ВТ-17
104 Куциянов Іван Геннадійович 89.29 КМ-17
105 Давидова Поліна Георгіївна 89 КН-18
106 Якименко Олександр Ігорович 88.75 МА-18-М
107 Малишев Олексій Ігорович 88.6 КМ-16
108 Лайко Юрій Олександрович 88.5 КН-18
109 Кривошей Єлизавета Сергіївна 88.5 КН-16
110 Забельський Олександр Віталійович 88 КМ-18-М
111 Цивадиць Павло Олександрович 85.33 ВТ-18-М
112 Гвоздь Євгенія Віталіївна 84.2 МА-18
113 Черепченко Олег Олександрович 82.5 КН-18
114 Гарін Євген Борисович 82.4 МА-18-У
115 Романюта Максим Олегович 81.43 ВТ-16
116 Ширін В`ячеслав Сергійович 80.86 КН-17
117 Вахтін Олександр Євгенович 79.6 МА-18
118 Маліков Олег Леонідович 76.86 КН-17
119 Силка Віталій Іванович 76.57 МА-17
120 Натяма Олександр Сергійович 75 МА-17
121 Єлькін Сергій Олександрович 74.8 МА-18
122 Залевська Діана Олександрівна 74.75 КМ-18
123 Кудінов Данило Анатолійович 74.43 МА-17
124 Федоров Микита Андрійович 70.75 КН-16
125 Кічик Костянтин Володимирович 69.57 КМ-17
126 Якубик Едуард Михайлович 69.25 КМ-18
127 Чобану Родіон Володимирович 69 КМ-18-М
128 Усманов Артем Тимурович 68.29 МА-17
129 Воронік Богдан Сергійович 66.43 КМ-17
130 Борисова Ольга Дмитрівна 66.2 МА-18-У

Факультет машинобудування та зварювання (ФМЗ)

ПІБ Рейтинг Група Розмір стипендії, грн
1 Голуненко Станіслав Вадимович 83.67 АБС-18 1300
2 Жиліна Милана Вікторівна 101 АБС-18 1892
3 Афонін Денис Романович 83.6 ІМ-18 1660
4 Гусейнов Артем Сергійович 85.4 ІМ-18 1660
5 Босий Дмитро Олександрович 83.67 ПГС-18 1300
6 Іщенко Данило Віталійович 84 ПГС-18 1300
7 Зал Дмитро Євгенович 77 ТіУВ-18 1660
8 Коренєв Олександр Вікторович 78.4 ТіУВ-18 1660
9 Медведєв Данило Єгорович 95 ТіУВ-18 1660
10 Пахниць Віталій Сергійович 78.2 ТіУВ-18 1660
11 Пачаджи Олександр Олександрович 78.2 ТіУВ-18 1660
12 Поздняков Дмитро Андрійович 99 ТіУВ-18 2416
13 Радіонов Данило Олександрович 80.6 ТіУВ-18 1660
14 Гініятов Азат Алмазович 99.29 АБС-17 1892
15 Городецька Вікторія Василівна 84.57 АБС-17 1300
16 Кацай Аліна Сергіївна 86.86 АБС-17 1300
17 Полікарпова Дар`я Володимирівна 84.86 АБС-17 1300
18 Савенко Анастасія Олександрівна 84.43 АБС-17 1300
19 Велігоненко Альона Олександрівна 81.5 ВІ-18-П 1660
20 Гриньов Володимир Володимирович 92.67 ВІ-18-П 2416
21 Балакіна Вікторія Валеріївна 94.67 ІМ-17 2416
22 Бантюков Владислав Вікторович 94.5 ІМ-17 2416
23 Ліскун Артем Олександрович 88.83 ІМ-17 1660
24 Токій Костянтин Вадимович 80.33 ІМ-17 1660
25 Чекуров Ілля Сергійович 95.5 ІМ-17 2416
26 Зінзер Олександра Олександрівна 91.83 МБ-17 1660
27 Калач Дмитро Сергійович 82.83 МБ-17 1660
28 Куцев Дмитро Вячеславович 85.17 МБ-17 1660
29 Лименько Микита Олексійович 81.5 МБ-17 1660
30 Лях Олександр Дмитрович 95.67 МБ-17 2416
31 Сітнікова Олена Валеріївна 91.83 МБ-17 1660
32 Косарєва Анна-Марія Олегівна 89.6 ПБ-17 1300
33 Мацегора Алла Романівна 101.2 ПБ-17 1892
34 Попова Юлія Ігорівна 97.6 ПБ-17 1892
35 Базовкін Максим Сергійович 81.4 ПГС-17 1300
36 Веліканов Дмитро Васильович 85.4 ПГС-17 1300
37 Копач Ілля Сергійович 78.6 ПГС-17 1300
38 Оренчук Андрій Васильович 85 ПГС-17 1300
39 Шпаков Андрій Євгенович 87 ПГС-17 1300
40 Воєвода Володимир Володимирович 86 ТіУВ-17 1660
41 Воробйов Богдан Ігорович 84.67 ТіУВ-17 1660
42 Гавриленко Дмитро Русланович 85.83 ТіУВ-17 1660
43 Голубков Олександр Володимирович 86.5 ТіУВ-17 1660
44 Зал Кирило Миколайович 87.17 ТіУВ-17 1660
45 Кондратенко Руслан Миколайович 99.83 ТіУВ-17 2416
46 Маркевич Валерій Валерійович 83.33 ТіУВ-17 1660
47 Мошенко Сергій Сергійович 95.17 ТіУВ-17 2416
48 Ніколаєв Роман Вікторович 94.33 ТіУВ-17 2416
49 Партакела Олександр Васильович 88.83 ТіУВ-17 1660
50 Солодкий Станіслав Владиславович 88.83 ТіУВ-17 1660
51 Хохлов Олександр Анатолійович 89.5 ТіУВ-17 1660
52 Ашла Тетяна Дмитрівна 90.67 ТіУЗ-18-П 1660
53 Дудиченко Карина Вадимівна 81.33 ТіУЗ-18-П 1660
54 Коваленко Роман Миколайович 87.33 ТіУЗ-18-П 1660
55 Коломоєць Олексій Георгійович 85.83 ТіУЗ-18-П 1660
56 Колосов Данило Сергійович 88.5 ТіУЗ-18-П 1660
57 Мельничук Віктор Володимирович 78.33 ТіУЗ-18-П 1660
58 Недзельський Микита Віталійович 81.67 ТіУЗ-18-П 1660
59 Сидоренко Сергій Володимирович 86.5 ТіУЗ-18-П 1660
60 Чулошніков Степан Сергійович 87.67 ТіУЗ-18-П 1660
61 Щербак Микита Володимирович 85.83 ТіУЗ-18-П 1660
62 Якименко Віктор Андрійович 86.5 ТіУЗ-18-П 1660
63 Єварлак Віктор Вікторович 86.33 ВІ-16 1660
64 Рубежанський Максим Сергійович 87.67 ВІ-16 1660
65 Кушнір Ірина Олегівна 82.17 ІМ-16 1660
66 Павленко Олексій Миколайович 92.67 ІМ-16 2416
67 Сологуб Василь Борисович 93.83 ІМ-16 2416
68 Чурсін Микита Георгійович 82.17 ІМ-16 1660
69 Грицюк Андрій Олександрович 82 МЗ-16 1660
70 Юріка Іван Іванович 86.67 МЗ-16 1660
71 Дроздова Анастасія Едуардівна 96 ПБ-16 1892
72 Харламенко Аліна Сергіївна 84.17 ПБ-16 1300
73 Аріх Олександр Вячеславович 77.33 ПГС-16 1300
74 Аріх Тетяна Ігорівна 90.5 ПГС-16 1300
75 Грамлюк Микита Андрійович 90.5 ПГС-16 1892
76 Кириченко Анатолій Сергійович 80.17 ПГС-16 1300
77 Малахова Валерія Євгенівна 104.67 ПГС-16 1892
78 Мілешкін Антон Юрійович 95.67 ПГС-16 1892
79 Підтоптана Марія Сергіївна 99.5 ПГС-16 1892
80 Рязанцев Андрій Володимирович 79.5 ПГС-16 1300
81 Столяренко Кристина Олексіївна 97 ПГС-16 1892
82 Тур Олександр Сергійович 94.83 ПГС-16 1892
83 Хабібулліна Євгенія Ернстівна 95.83 ПГС-16 1892
84 Афанасьєв Олександр Сергійович 90.67 ПТМ-16 1660
85 Дем`яненко Данило Євгенович 87.67 ПТМ-16 1660
86 Жижкін Сергій Віталійович 92.67 ПТМ-16 1660
87 Косарєв Еммануїл Олегович 98.17 ПТМ-16 2416
88 Синєвод Денис Геннадійович 84.5 ПТМ-16 1660
89 Брілов Олександр Олександрович 83.2 ТіУВ-16 1660
90 Дем`яненко Анна Олександрівна 97.2 ТіУВ-16 2416
91 Кришов Микола Ігорович 83.2 ТіУВ-16 1660
92 Паназдир Олександр Дмитрович 96.8 ТіУВ-16 2416
93 Псарьова Марія Володимирівна 95.8 ТіУВ-16 2416
94 Узун Марко Романович 95 ТіУВ-16 2416
95 Юрченко Олег Олександрович 94 ТіУВ-16 2416
96 Малахов Олександр Сергійович 89.5 ТіУЗ-17-П 1660
97 Шелюстенко Олександр Володимирович 82.25 ТіУЗ-17-П 1660
1 Голосной Юрій Юрійович 87.5 ВІ-18-М 1660
2 Ткаченко Тетяна Костянтинівна 92 ВІ-18-М 1660
3 Воскобойніков Олексій Андрійович 86.25 ІП-18-М 1660
4 Ліпинський Олександр Олександрович 90.5 ІП-18-М 1660
5 Сиротюк Павло Валерійович 96 МЗ-18-М 2416
6 Голосна Ганна Юріївна 93.75 ОМС-18-М 2416
7 Ципко Катерина Володимирівна 99 ОМС-18-М 2416
8 Воробйов Владислав Валерійович 91.4 ПГС-18-М 1892
9 Герман Катерина Олександрівна 95 ПГС-18-М 1892
10 Голоядов Дмитро Миколайович 88.6 ПГС-18-М 1300
11 Кудла Роман Олексійович 97.2 ПГС-18-М 1892
12 Лоскот Дмитро Олександрович 91.2 ПГС-18-М 1892
13 Полеопуло Овідій Георгійович 91.8 ПГС-18-М 1892
14 Тоцький Дмитро Дмитрович 85.4 ПГС-18-М 1300
15 Левченко Ігор Андрійович 90.4 ПТМ-18-М 2416
16 Іванов Станіслав Сергійович 91.6 ТіУВ-18-М 1660
17 Костенко Олена Геннадіївна 101 ТіУВ-18-М 2416
18 Костраш Віктор Костянтинович 97.6 ТіУВ-18-М 2416
19 Русанін Іван Євгенович 99.2 ТіУВ-18-М 2416
20 Ситнікова Тетяна Володимирівна 97.2 ТіУВ-18-М 2416
21 Стеркус Артем Олександрович 94.4 ТіУВ-18-М 1660
22 Тарасов Олексій Олександрович 99.4 ТіУВ-18-М 2416
23 Труфанов Віталій Олегович 94.4 ТіУВ-18-М 1660
24 Улитич Євген Сергійович 93 ТіУВ-18-М 1660
25 Шолудько Андрій Ігорович 98.8 ТіУВ-18-М 2416
26 Буріков Сергій Віталійович 95.2 ТіУЗ-18-М 2416
27 Вольський Едуард Вікторович 95 ТіУЗ-18-М 2416
28 Жижома Олег Ігорович 96 ТіУЗ-18-М 2416
29 Кончаківський Максим Володимирович 91.8 ТіУЗ-18-М 2416
30 Пугачов Євген Віталійович 94.6 ТіУЗ-18-М 2416
31 Рибалко Олександр Юрійович 99.2 ТіУЗ-18-М 2416
1 Арцханов Руслан Русланович 75.33 ТіУВ-17 1180
2 Брілов Олександр Олександрович 83.2 ТіУВ-16 2360
3 Воронкова Тетяна Олексіївна 75.5 АБС-18 1180
4 Касьянчук Гліб Дмитрович 68.33 ТіУВ-17 1180
5 Косарєв Еммануїл Олегович 98.17 ПТМ-16 2360
6 Косарєва Анна-Марія Олегівна 89.6 ПБ-17 2360
7 Кришов Микола Ігорович 83.2 ТіУВ-16 2360
8 Левченко Євгеній Євгенович 76.33 ТіУВ-17 1180
9 Мазур Віталій Анатолійович 72.67 МБ-17 2360
10 Масіч Андрій Петрович 63.6 ТіУВ-18 1180
11 Михайлик Федір Георгійович 61.4 ТіУВ-18 2360
12 Мішин Ян Дмитрович 62.4 ТіУВ-18 1180
13 Недзельський Микита Віталійович 81.67 ТіУЗ-18-П 2360
14 Олейнік Едуард Артурович 63.6 ТіУВ-18 2360
15 Папакица Сергій Сергійович 68.6 ПБ-17 1180
16 Рижов Артем Володимирович 68 ПГС-17 2360
17 Романенко Карина Андріївна 66.6 ТіУВ-18 2360
18 Салманов Раіль Бафаїль огли 72.33 МБ-18 1180
19 Семенов Руслан Олександрович 68.43 АБС-17 1180
20 Сокур Володимир Олександрович 76.8 ТіУВ-18 1180
21 Солодкий Станіслав Владиславович 88.83 ТіУВ-17 2360
22 Тартачний Владислав Євгенович 62.6 ТіУВ-18 1180
23 Терехова Віолетта Романівна 71.67 ІМ-17 2360
24 Федоров Данило Романович 76.17 ПГС-16 1180
25 Чекмак Іван Федорович 66.33 ТіУВ-17 1180
26 Шалікін Іван Сергійович 76.5 ТіУВ-17 1180
27 Шехалі Микола Олександрович 62.2 ТіУВ-18 1180
28 Штепа Давид Олегович 72 ТіУЗ-18-П 1180

Факультет транспортных технологий (ФТТ)

П. І. Б. Рейтинг Група Розмір стипендії
1 Васіна Дар`я Максимівна 109.5 ТС-18-М 1892
2 Шаліна Катерина Миколаївна 107 АТ-17 1892
3 Черкасова Валерія Валеріївна 106.75 ТС-18-М 1892
4 Врадій Віталій Дмитрович 105.33 ПТ-17 1892
5 Кирильченко Софія Миколаївна 105.33 ПТ-17 1892
6 Тимофєєнко Максим Юрійович 103.33 ПТ-17 1892
7 Голяк Анастасія Михайлівна 103.17 ТС-17 1300
8 Сенатосенко Ростислав Володимирович 102.8 ТТ-18-1 1892
9 Мовчан Володимир Олександрович 102.5 ОМП-17 1892
10 Горбачевська Олександра Максимівна 102.17 ПТ-17 1892
11 Попова Аліна Василівна 100.25 ТС-18-М 1892
12 Блошкіна Дар`я Андріївна 100 ОМП-18-М 1892
13 Бєльц Вікторія Олександрівна 99.75 ОМП-18-М 1892
14 Садим Єлизавета Андріївна 99.75 ОМП-18-М 1892
15 Куркчи Костянтин Олександрович 99.6 АТ-18-М 1892
16 Ягмурджі Антон Анатолійович 99.4 АТ-17-У 1892
17 Токмакова Вікторія Олександрівна 99.2 ПТ-18-М 1892
18 Баландюк Марина Ігорівна 99 АТ-18-М 1892
19 Малюкова Валерія Олександрівна 99 ОМП-18-М 1892
20 Одинцова Анастасія Олександрівна 99 АТ-18-М 1892
21 Гагаріна Анна Олександрівна 98.8 ТТ-18-2 1892
22 Вінковська Юлія Олегівна 98.5 ТС-18-М 1892
23 Левада Олексій Максимович 98.5 ПТ-18-У 1892
24 Писаренко Станіслав Родіонович 98.5 ОМП-17 1892
25 Ржевський Володимир Олександрович 98.5 ОМП-17 1892
26 Романенко Юлія Олегівна 98.5 ОМП-18-М 1892
27 Ігнатова Ганна Сергіївна 98.4 ПТ-16 1892
28 Ленський Іван Андрійович 98 ПТ-18-У 1892
29 Мельник Олександр Ігорович 97.8 АТ-16 1892
30 Узун Геннадій Максимович 97.75 ОМП-18-М 1892
31 Мороз Вікторія Артемівна 97.67 ТС-17 1892
32 Маник Ірина Сергіївна 97.6 ТТ-18-2 1892
33 Порохня Надія Максимівна 97.6 АТ-18-М 1892
34 Сербо Ірина Володимирівна 97.4 ПТ-16 1892
35 Канавіна Юлія Віталіївна 97.2 ОМП-17-У 1892
36 Черипко Катерина Євгенівна 97.2 ОМП-16 1892
37 Мельников В`ячеслав Ігорович 97.17 ОМП-18-У 1892
38 Консік Вікторія Русланівна 96.8 ОМП-16 1892
39 Вялков Анатолій Владиславович 96.67 ОМП-17 1892
40 Гмиря Олександр Володимирович 96.25 ОМП-18-М 1892
41 Янова Олександра Ігорівна 96.2 ОМП-16 1892
42 Ворожбит Олена Володимирівна 96 ПТ-17-У 1892
43 Грушевський Віктор Дмитрович 96 ОМП-18-М 1892
44 Зайцева Анна Сергіївна 96 ОМП-16 1892
45 Булигін Олексій Олександрович 95.8 ТТ-18-1 1892
46 Грешнікова Анастасія Олександрівна 95.67 АТ-18-У 1892
47 Дремблюга Катерина Дмитрівна 95.6 ПТ-17-У 1892
48 Житникова Вікторія Володимирівна 95.4 АТ-17-У 1892
49 Тимощук Катерина Володимирівна 95.4 ОМП-16 1892
50 Шолохов Володимир Вадимович 95.4 АТ-16 1892
51 Кіріязі Марія Дмитрівна 95.25 ТС-18-М 1892
52 Кіор Юлія Едуардівна 95.2 ПТ-17-У 1892
53 Ребро Ярослав Вячеславович 95.2 ТТ-18-2 1892
54 Печеришна Валерія Юріївна 95 ОМП-16 1892
55 Азізян Артур Олександрович 94.8 ОМП-17-У 1892
56 Атрощенко Олександр Костянтинович 94.4 ПТ-18-М 1892
57 Щукіна Марія Андріївна 94 ТС-18-М 1300
58 Крецу Анастасія Віталіївна 93.8 ОМП-16 1892
59 Мамонтов Микола Романович 93.8 ОМП-16 1892
60 Караченцев Антон Миколайович 93.4 МТЛ-17 1892
61 Остапенко Андрій Сергійович 93.33 АТ-18-У 1892
62 Паничев Артем Олегович 93 ОМП-16 1892
63 Утємбаєв Ілля Андрійович 93 ТТ-18-2 1892
64 Ведь Лада Владленівна 92.8 АТ-17-У 1892
65 Лиманський Сергій Олександрович 92.6 ОМП-16 1892
66 Ткаченко Михайло Олексійович 92.4 АТ-17-У 1892
67 Давиденко Роман Сергійович 91.83 АТ-18-У 1892
68 Катунов Ігор Володимирович 91.6 ТТ-18-2 1300
69 Павлов Ігор Костянтинович 91.6 ОМП-17-У 1300
70 Шурда Борис Антонович 91.4 АТ-17-У 1892
71 Пересада Михайло Дмитрович 91 ПТ-16 1892
72 Бузикін Іван Сергійович 90.67 АТ-17 1300
73 Жерновий Кирило Олександрович 90.4 ТТ-18-2 1892
74 Фабрикатова Єлизавета Олексіївна 90.33 ОМП-17 1300
75 Александров Кирило Олександрович 90 ОМП-17 1300
76 Лисничук Марія Романівна 89.83 АТ-18-У 1300
77 Пихневський Ілля Васильович 89.8 ПТ-16 1300
78 Курницький Руслан Хаджи-Бекірович 89.2 ПТ-17-У 1300
79 Мундулов Антон Ігорович 89.2 ПТ-18-М 1300
80 Резник Марія Сергіївна 88.5 АТ-17 1300
81 Крашневська Олена Євгенівна 88.4 ТТ-18-1 1300
82 Сараф Петро Сергійович 88 ТТ-18-1 1300
83 Меркулов Андрій Робертович 87.5 ОМП-18-М 1300
84 Маслова Катерина Олександрівна 87.2 ТТ-18-2 1300
85 Танасієнко Максим Віталійович 86 ПТ-16 1300
86 Карнаух Катерина Іванівна 85.6 ТТ-18-2
87 Жердєв Андрій Сергійович 85.5 ПТ-18-У
88 Кохан Олександр Сергійович 85.2 ТТ-18-1
89 Шевченко Дар`я Олександрівна 85.2 АТ-18-М
90 Лубяніченко Павло Сергійович 84.4 ПТ-17-У
91 Брижатий Данило Анатолійович 84.33 АТ-18-У
92 Барвинський Віктор Романович 84 АТ-18-М
93 Ушуллу Анна Дмитрівна 83.8 ПТ-16
94 Авраменко Любов Володимирівна 83.6 ПТ-16
95 Пономарьова Дар`я Олегівна 83 ОМП-18-М
96 Черніков Владислав Миколайович 81.67 АТ-17
97 Завгородній Олександр Сергійович 81.6 ТТ-18-1
98 Самусь Євгеній Вікторович 81.4 ТТ-18-1
99 Лук`янов Віктор Геннадійович 80.83 АТ-17
100 Головецький Владислав Артурович 80.17 ОМП-18-У
101 Пасютін Валерій Олександрович 79.17 АТ-17
102 Забровська Анастасія Георгіївна 79 АТ-18-У
103 Поспєшний Родіон В`ячеславович 78.83 АТ-18-У
104 Кулівець Дмитро Олександрович 78.2 ПТ-16
105 Булаш Роман Володимирович 77.5 АТ-17
106 Личак Владислав Ігорович 77.25 ТС-18-М
107 Романов Олександр Олександрович 77 ОМП-17
108 Мельник Сергій Петрович 76.67 АТ-18-У
109 Буханько Сергій Сергійович 76 ОМП-16
110 Потапчук Владислав Андрійович 76 АТ-16
111 Сушко Олександр Віталійович 75.8 ТТ-18-1
112 Кобзар Ігор Андрійович 75.17 АТ-17
113 Чирикін Федір Володимирович 74.2 АТ-16
114 Півень Леонід Олександрович 73.2 ТТ-18-2
115 Дьяченко Ярослава Віталіївна 72.17 ОМП-18-У
116 Антоненко Карина Андріївна 71.5 АТ-18-У
117 Шалін Ілля Станіславович 71.4 ТТ-18-1
118 Янгічер Анастасія Олексіївна 71.2 ТТ-18-1
119 Білостоцький Ростислав Сергійович 70.67 АТ-18-У
120 Богинський Микола Сергійович 70.6 ТТ-18-2
121 Камінський Владислав Олегович 70.2 АТ-16
122 Левицький Антон Олександрович 69.2 АТ-17-У
123 Прокопенко Михайло Валерійович 68 АТ-16
124 Іванов Вячеслав Андрійович 66.8 АТ-18-М
125 Шульга Олег Сергійович 66.4 ПТ-18-М
126 Міндила Олександр Володимирович 64.8 ТТ-18-2
127 Токовой Герман Станіславович 63.2 АТ-17-У

Переводы:
Опубликовано:
31.07.2017
Обновлено:
27.06.2019
Працюємо на майбутнє! Новий формат співпраці бізнесу і освіти Науково-дослідний інститут Прикладних інформаційних технологій Маріупольська міська рада Міністерство освіти і науки України