Нормативная информация

Положения о рейтингах

  П. І. Б Рейтинг Група Розмір стипендії, грн
1 Шевченко Катерина Олексіївна 104.86 МТ-18 2416
2 Костиць Катерина Олександрівна 98 МТ-18 2416
3 Зурнаджи Артем Іванович 91.29 МТ-18 1660
4 Лушпа Олександр Олегович 90.57 М-18 1660
5 Малишевський Артур Олександрович 104.5 МТ-17 2416
6 Арабаджи Вікторія Вікторівна 104 М-17 2416
7 Савчук Артем Володимирович 95.75 МТ-17 1660
8 Некрашевич Марко Олександрович 93.5 М-17 1660
9 Гаран Іван Петрович 91.5 М-18-У 1660
10 Ліходєд Андрій Григорович 90 М-17 1660
11 Саєнко Антон Андрійович 86 М-17 1660
12 Гудим Любов Олександрівна 105.8 М-16 2416
13 Голинський Михайло Андрійович 97 МТ-16 2416
14 Засорін Іван Іванович 95.8 МТ-16 2416
15 Максимишина Олена Сергіївна 93.6 МТ-16 2416
16 Пахомов Дмитро Сергійович 93 МТ-16 2416
17 Грицай Олексій Євгенович 92 М-17-У 1660
18 Івченко Альберт Олександрович 91.6 МТ-16 2416
19 Сотніченко Олександр Володимирович 91.2 М-16 1660
20 Байдак Євгенія Сергіївна 89.6 М-16 1660
21 Корнілова Катерина Віталіївна 88.8 МТ-16 1660
22 Гармаш Валерій Валерійович 88.4 МТ-16 1660
23 Сейфуллаєв Руслан Сулдузович 86.8 М-17-У 1660
24 Катрич Віталій Олегович 86 М-17-У 1660
25 Танурков Іван Семенович 87.6 М-16 1660
26 Плохіх Андрій Андрійович 101.5 МЧМ-18-М 2416
27 Голощапов Ігор Володимирович 101.25 МЧМ-18-М 2416
28 Голюк Катерина Володимирівна 99.25 МВП-18-М 2416
29 Чекмак Сергій Олександрович 99 ОМТ-18-М 2416
30 Алексеєнко Олексій Ігорович 99 МЧМ-18-М 2416
31 Сальніченко Віктор Дмитрович 96.75 МЧМ-18-М 2416
32 Швець Ганна Валеріївна 96.4 ОМТ-18-М 2416
33 Келін Олександр Олександрович 95.25 МВП-18-М 2416
34 Грецингер Гертруда Робертівна 95.25 МВП-18-М 2416
35 Ярова Поліна Анатоліївна 93.75 МВП-18-М 2416
36 Синенко Артем Артемович 92.5 МЧМ-18-М 1660
37 Горбаченко Кристина Володимирівна 90.5 МВП-18-М 2416
38 Кіба Ярослав Ігорович 88.2 ОМТ-18-М 1660
39 Дубініна Ганна Володимирівна 87 МВП-18-М 1660
40 Муза Вікторія Валентинівна 86.25 МВП-18-М 1660
41 Булавка Анастасія Андріївна 86 МВП-18-М 1660
42 Голуб Карина Дмитрівна 85 МЧМ-18-М 1660

П. І. Б. Рейтинг Група Розмір стипендії
1 Васіна Дар`я Максимівна 109.5 ТС-18-М 1892
2 Шаліна Катерина Миколаївна 107 АТ-17 1892
3 Черкасова Валерія Валеріївна 106.75 ТС-18-М 1892
4 Врадій Віталій Дмитрович 105.33 ПТ-17 1892
5 Кирильченко Софія Миколаївна 105.33 ПТ-17 1892
6 Тимофєєнко Максим Юрійович 103.33 ПТ-17 1892
7 Голяк Анастасія Михайлівна 103.17 ТС-17 1300
8 Сенатосенко Ростислав Володимирович 102.8 ТТ-18-1 1892
9 Мовчан Володимир Олександрович 102.5 ОМП-17 1892
10 Горбачевська Олександра Максимівна 102.17 ПТ-17 1892
11 Попова Аліна Василівна 100.25 ТС-18-М 1892
12 Блошкіна Дар`я Андріївна 100 ОМП-18-М 1892
13 Бєльц Вікторія Олександрівна 99.75 ОМП-18-М 1892
14 Садим Єлизавета Андріївна 99.75 ОМП-18-М 1892
15 Куркчи Костянтин Олександрович 99.6 АТ-18-М 1892
16 Ягмурджі Антон Анатолійович 99.4 АТ-17-У 1892
17 Токмакова Вікторія Олександрівна 99.2 ПТ-18-М 1892
18 Баландюк Марина Ігорівна 99 АТ-18-М 1892
19 Малюкова Валерія Олександрівна 99 ОМП-18-М 1892
20 Одинцова Анастасія Олександрівна 99 АТ-18-М 1892
21 Гагаріна Анна Олександрівна 98.8 ТТ-18-2 1892
22 Вінковська Юлія Олегівна 98.5 ТС-18-М 1892
23 Левада Олексій Максимович 98.5 ПТ-18-У 1892
24 Писаренко Станіслав Родіонович 98.5 ОМП-17 1892
25 Ржевський Володимир Олександрович 98.5 ОМП-17 1892
26 Романенко Юлія Олегівна 98.5 ОМП-18-М 1892
27 Ігнатова Ганна Сергіївна 98.4 ПТ-16 1892
28 Ленський Іван Андрійович 98 ПТ-18-У 1892
29 Мельник Олександр Ігорович 97.8 АТ-16 1892
30 Узун Геннадій Максимович 97.75 ОМП-18-М 1892
31 Мороз Вікторія Артемівна 97.67 ТС-17 1892
32 Маник Ірина Сергіївна 97.6 ТТ-18-2 1892
33 Порохня Надія Максимівна 97.6 АТ-18-М 1892
34 Сербо Ірина Володимирівна 97.4 ПТ-16 1892
35 Канавіна Юлія Віталіївна 97.2 ОМП-17-У 1892
36 Черипко Катерина Євгенівна 97.2 ОМП-16 1892
37 Мельников В`ячеслав Ігорович 97.17 ОМП-18-У 1892
38 Консік Вікторія Русланівна 96.8 ОМП-16 1892
39 Вялков Анатолій Владиславович 96.67 ОМП-17 1892
40 Гмиря Олександр Володимирович 96.25 ОМП-18-М 1892
41 Янова Олександра Ігорівна 96.2 ОМП-16 1892
42 Ворожбит Олена Володимирівна 96 ПТ-17-У 1892
43 Грушевський Віктор Дмитрович 96 ОМП-18-М 1892
44 Зайцева Анна Сергіївна 96 ОМП-16 1892
45 Булигін Олексій Олександрович 95.8 ТТ-18-1 1892
46 Грешнікова Анастасія Олександрівна 95.67 АТ-18-У 1892
47 Дремблюга Катерина Дмитрівна 95.6 ПТ-17-У 1892
48 Житникова Вікторія Володимирівна 95.4 АТ-17-У 1892
49 Тимощук Катерина Володимирівна 95.4 ОМП-16 1892
50 Шолохов Володимир Вадимович 95.4 АТ-16 1892
51 Кіріязі Марія Дмитрівна 95.25 ТС-18-М 1892
52 Кіор Юлія Едуардівна 95.2 ПТ-17-У 1892
53 Ребро Ярослав Вячеславович 95.2 ТТ-18-2 1892
54 Печеришна Валерія Юріївна 95 ОМП-16 1892
55 Азізян Артур Олександрович 94.8 ОМП-17-У 1892
56 Атрощенко Олександр Костянтинович 94.4 ПТ-18-М 1892
57 Щукіна Марія Андріївна 94 ТС-18-М 1300
58 Крецу Анастасія Віталіївна 93.8 ОМП-16 1892
59 Мамонтов Микола Романович 93.8 ОМП-16 1892
60 Караченцев Антон Миколайович 93.4 МТЛ-17 1892
61 Остапенко Андрій Сергійович 93.33 АТ-18-У 1892
62 Паничев Артем Олегович 93 ОМП-16 1892
63 Утємбаєв Ілля Андрійович 93 ТТ-18-2 1892
64 Ведь Лада Владленівна 92.8 АТ-17-У 1892
65 Лиманський Сергій Олександрович 92.6 ОМП-16 1892
66 Ткаченко Михайло Олексійович 92.4 АТ-17-У 1892
67 Давиденко Роман Сергійович 91.83 АТ-18-У 1892
68 Катунов Ігор Володимирович 91.6 ТТ-18-2 1300
69 Павлов Ігор Костянтинович 91.6 ОМП-17-У 1300
70 Шурда Борис Антонович 91.4 АТ-17-У 1892
71 Пересада Михайло Дмитрович 91 ПТ-16 1892
72 Бузикін Іван Сергійович 90.67 АТ-17 1300
73 Жерновий Кирило Олександрович 90.4 ТТ-18-2 1892
74 Фабрикатова Єлизавета Олексіївна 90.33 ОМП-17 1300
75 Александров Кирило Олександрович 90 ОМП-17 1300
76 Лисничук Марія Романівна 89.83 АТ-18-У 1300
77 Пихневський Ілля Васильович 89.8 ПТ-16 1300
78 Курницький Руслан Хаджи-Бекірович 89.2 ПТ-17-У 1300
79 Мундулов Антон Ігорович 89.2 ПТ-18-М 1300
80 Резник Марія Сергіївна 88.5 АТ-17 1300
81 Крашневська Олена Євгенівна 88.4 ТТ-18-1 1300
82 Сараф Петро Сергійович 88 ТТ-18-1 1300
83 Меркулов Андрій Робертович 87.5 ОМП-18-М 1300
84 Маслова Катерина Олександрівна 87.2 ТТ-18-2 1300
85 Танасієнко Максим Віталійович 86 ПТ-16 1300
86 Карнаух Катерина Іванівна 85.6 ТТ-18-2
87 Жердєв Андрій Сергійович 85.5 ПТ-18-У
88 Кохан Олександр Сергійович 85.2 ТТ-18-1
89 Шевченко Дар`я Олександрівна 85.2 АТ-18-М
90 Лубяніченко Павло Сергійович 84.4 ПТ-17-У
91 Брижатий Данило Анатолійович 84.33 АТ-18-У
92 Барвинський Віктор Романович 84 АТ-18-М
93 Ушуллу Анна Дмитрівна 83.8 ПТ-16
94 Авраменко Любов Володимирівна 83.6 ПТ-16
95 Пономарьова Дар`я Олегівна 83 ОМП-18-М
96 Черніков Владислав Миколайович 81.67 АТ-17
97 Завгородній Олександр Сергійович 81.6 ТТ-18-1
98 Самусь Євгеній Вікторович 81.4 ТТ-18-1
99 Лук`янов Віктор Геннадійович 80.83 АТ-17
100 Головецький Владислав Артурович 80.17 ОМП-18-У
101 Пасютін Валерій Олександрович 79.17 АТ-17
102 Забровська Анастасія Георгіївна 79 АТ-18-У
103 Поспєшний Родіон В`ячеславович 78.83 АТ-18-У
104 Кулівець Дмитро Олександрович 78.2 ПТ-16
105 Булаш Роман Володимирович 77.5 АТ-17
106 Личак Владислав Ігорович 77.25 ТС-18-М
107 Романов Олександр Олександрович 77 ОМП-17
108 Мельник Сергій Петрович 76.67 АТ-18-У
109 Буханько Сергій Сергійович 76 ОМП-16
110 Потапчук Владислав Андрійович 76 АТ-16
111 Сушко Олександр Віталійович 75.8 ТТ-18-1
112 Кобзар Ігор Андрійович 75.17 АТ-17
113 Чирикін Федір Володимирович 74.2 АТ-16
114 Півень Леонід Олександрович 73.2 ТТ-18-2
115 Дьяченко Ярослава Віталіївна 72.17 ОМП-18-У
116 Антоненко Карина Андріївна 71.5 АТ-18-У
117 Шалін Ілля Станіславович 71.4 ТТ-18-1
118 Янгічер Анастасія Олексіївна 71.2 ТТ-18-1
119 Білостоцький Ростислав Сергійович 70.67 АТ-18-У
120 Богинський Микола Сергійович 70.6 ТТ-18-2
121 Камінський Владислав Олегович 70.2 АТ-16
122 Левицький Антон Олександрович 69.2 АТ-17-У
123 Прокопенко Михайло Валерійович 68 АТ-16
124 Іванов Вячеслав Андрійович 66.8 АТ-18-М
125 Шульга Олег Сергійович 66.4 ПТ-18-М
126 Міндила Олександр Володимирович 64.8 ТТ-18-2
127 Токовой Герман Станіславович 63.2 АТ-17-У
1 Караянов Микита Олегович 344.2 ОМП-19-М стипендия
2 Омельченко Дмитро Олексійович 331.6 ОМП-19-М стипендия
3 Кораблінський Євген Олегович 330.4 ОМП-19-М стипендия
4 Захватаєв Микита Михайлович 326.8 АТ-19-М стипендия
5 Кладовщикова Надія Олександрівна 323.8 ТС-19-М стипендия
6 Агеєв Олексій Олексійович 315.8 ТС-19-М стипендия
7 Жуков Владислав Андрійович 315.2 ТС-19-М стипендия
8 Ворошилін Вадим Євгенович 313.4 АТ-19-М стипендия
9 Грязєва Анастасія Олександрівна 313 АТ-19-М стипендия
10 Василянська Оксана Федорівна 312.8 ОМП-19-М стипендия
11 Насібов Амір 311.4 ОМП-19-М стипендия
12 Чубар Євген Олександрович 310.4 ОМП-19-М стипендия
13 Вікторова ПолінаВікторівн а 308 ТС-19-М стипендия
14 Коваль Костянтин Ілліч 304.4 ПТ-19-М стипендия
15 Золотніцька Ольга Геннадіївна 303.2 ПТ-19-М стипендия
16 Бадалян Віктор Самвелович 303.2 АТ-19-М
17 Кадуха Марина Михайлівна 302.8 АТ-19-М
18 Коваленко Сергій Дмитрович 302.4 ТС-19-М
19 Недбаєв Сергій Сергійович 298.8 АТ-19-М
20 Абальмаз Валерій Костянтинович 298.4 АТ-19-М
21 Мінаєва Катерина Володимирівна 297.8 АТ-19-М
22 Грєвцов Дмитро Олександрович 294.4 АТ-19-М
23 Романченко Віталій Сергійович 291.2 ТС-19-М
24 Демченко Вікторія Віталіївна 291 АТ-19-М
25 Подковіна Наталія Костянтинівна 290.2 АТ-19-М
26 Швець-Бучавий Антон Олексійович 285.4 ПТ-19-М
27 Нечепоренко Валерія Олександрівна 283.6 ПТ-19-М
28 Авджи Павло Павлович 283.4 АТ-19-М
29 Спаська Кристина Сергіївна 280.2 АТ-19-М
30 Кузьма Олександр Миколайович 279.6 АТ-19-М
31 Дубінін Георгій Феліксович 279.4 ПТ-19-М
32 Баклажкова Аліса Олегівна 278.4 ПТ-19-М
33 Сіваєв Владислав Олександрович 269 ПТ-19-М
34 Юр Владислав Олексійович 258.4 ПТ-19-М
35 Ганюк Крістіна Ігорівна 255.8 ПТ-19-М

ПІБ Рейтинг Група Розмір стипендії, грн
1 Голуненко Станіслав Вадимович 83.67 АБС-18 1300
2 Жиліна Милана Вікторівна 101 АБС-18 1892
3 Афонін Денис Романович 83.6 ІМ-18 1660
4 Гусейнов Артем Сергійович 85.4 ІМ-18 1660
5 Босий Дмитро Олександрович 83.67 ПГС-18 1300
6 Іщенко Данило Віталійович 84 ПГС-18 1300
7 Зал Дмитро Євгенович 77 ТіУВ-18 1660
8 Коренєв Олександр Вікторович 78.4 ТіУВ-18 1660
9 Медведєв Данило Єгорович 95 ТіУВ-18 1660
10 Пахниць Віталій Сергійович 78.2 ТіУВ-18 1660
11 Пачаджи Олександр Олександрович 78.2 ТіУВ-18 1660
12 Поздняков Дмитро Андрійович 99 ТіУВ-18 2416
13 Радіонов Данило Олександрович 80.6 ТіУВ-18 1660
14 Гініятов Азат Алмазович 99.29 АБС-17 1892
15 Городецька Вікторія Василівна 84.57 АБС-17 1300
16 Кацай Аліна Сергіївна 86.86 АБС-17 1300
17 Полікарпова Дар`я Володимирівна 84.86 АБС-17 1300
18 Савенко Анастасія Олександрівна 84.43 АБС-17 1300
19 Велігоненко Альона Олександрівна 81.5 ВІ-18-П 1660
20 Гриньов Володимир Володимирович 92.67 ВІ-18-П 2416
21 Балакіна Вікторія Валеріївна 94.67 ІМ-17 2416
22 Бантюков Владислав Вікторович 94.5 ІМ-17 2416
23 Ліскун Артем Олександрович 88.83 ІМ-17 1660
24 Токій Костянтин Вадимович 80.33 ІМ-17 1660
25 Чекуров Ілля Сергійович 95.5 ІМ-17 2416
26 Зінзер Олександра Олександрівна 91.83 МБ-17 1660
27 Калач Дмитро Сергійович 82.83 МБ-17 1660
28 Куцев Дмитро Вячеславович 85.17 МБ-17 1660
29 Лименько Микита Олексійович 81.5 МБ-17 1660
30 Лях Олександр Дмитрович 95.67 МБ-17 2416
31 Сітнікова Олена Валеріївна 91.83 МБ-17 1660
32 Косарєва Анна-Марія Олегівна 89.6 ПБ-17 1300
33 Мацегора Алла Романівна 101.2 ПБ-17 1892
34 Попова Юлія Ігорівна 97.6 ПБ-17 1892
35 Базовкін Максим Сергійович 81.4 ПГС-17 1300
36 Веліканов Дмитро Васильович 85.4 ПГС-17 1300
37 Копач Ілля Сергійович 78.6 ПГС-17 1300
38 Оренчук Андрій Васильович 85 ПГС-17 1300
39 Шпаков Андрій Євгенович 87 ПГС-17 1300
40 Воєвода Володимир Володимирович 86 ТіУВ-17 1660
41 Воробйов Богдан Ігорович 84.67 ТіУВ-17 1660
42 Гавриленко Дмитро Русланович 85.83 ТіУВ-17 1660
43 Голубков Олександр Володимирович 86.5 ТіУВ-17 1660
44 Зал Кирило Миколайович 87.17 ТіУВ-17 1660
45 Кондратенко Руслан Миколайович 99.83 ТіУВ-17 2416
46 Маркевич Валерій Валерійович 83.33 ТіУВ-17 1660
47 Мошенко Сергій Сергійович 95.17 ТіУВ-17 2416
48 Ніколаєв Роман Вікторович 94.33 ТіУВ-17 2416
49 Партакела Олександр Васильович 88.83 ТіУВ-17 1660
50 Солодкий Станіслав Владиславович 88.83 ТіУВ-17 1660
51 Хохлов Олександр Анатолійович 89.5 ТіУВ-17 1660
52 Ашла Тетяна Дмитрівна 90.67 ТіУЗ-18-П 1660
53 Дудиченко Карина Вадимівна 81.33 ТіУЗ-18-П 1660
54 Коваленко Роман Миколайович 87.33 ТіУЗ-18-П 1660
55 Коломоєць Олексій Георгійович 85.83 ТіУЗ-18-П 1660
56 Колосов Данило Сергійович 88.5 ТіУЗ-18-П 1660
57 Мельничук Віктор Володимирович 78.33 ТіУЗ-18-П 1660
58 Недзельський Микита Віталійович 81.67 ТіУЗ-18-П 1660
59 Сидоренко Сергій Володимирович 86.5 ТіУЗ-18-П 1660
60 Чулошніков Степан Сергійович 87.67 ТіУЗ-18-П 1660
61 Щербак Микита Володимирович 85.83 ТіУЗ-18-П 1660
62 Якименко Віктор Андрійович 86.5 ТіУЗ-18-П 1660
63 Єварлак Віктор Вікторович 86.33 ВІ-16 1660
64 Рубежанський Максим Сергійович 87.67 ВІ-16 1660
65 Кушнір Ірина Олегівна 82.17 ІМ-16 1660
66 Павленко Олексій Миколайович 92.67 ІМ-16 2416
67 Сологуб Василь Борисович 93.83 ІМ-16 2416
68 Чурсін Микита Георгійович 82.17 ІМ-16 1660
69 Грицюк Андрій Олександрович 82 МЗ-16 1660
70 Юріка Іван Іванович 86.67 МЗ-16 1660
71 Дроздова Анастасія Едуардівна 96 ПБ-16 1892
72 Харламенко Аліна Сергіївна 84.17 ПБ-16 1300
73 Аріх Олександр Вячеславович 77.33 ПГС-16 1300
74 Аріх Тетяна Ігорівна 90.5 ПГС-16 1300
75 Грамлюк Микита Андрійович 90.5 ПГС-16 1892
76 Кириченко Анатолій Сергійович 80.17 ПГС-16 1300
77 Малахова Валерія Євгенівна 104.67 ПГС-16 1892
78 Мілешкін Антон Юрійович 95.67 ПГС-16 1892
79 Підтоптана Марія Сергіївна 99.5 ПГС-16 1892
80 Рязанцев Андрій Володимирович 79.5 ПГС-16 1300
81 Столяренко Кристина Олексіївна 97 ПГС-16 1892
82 Тур Олександр Сергійович 94.83 ПГС-16 1892
83 Хабібулліна Євгенія Ернстівна 95.83 ПГС-16 1892
84 Афанасьєв Олександр Сергійович 90.67 ПТМ-16 1660
85 Дем`яненко Данило Євгенович 87.67 ПТМ-16 1660
86 Жижкін Сергій Віталійович 92.67 ПТМ-16 1660
87 Косарєв Еммануїл Олегович 98.17 ПТМ-16 2416
88 Синєвод Денис Геннадійович 84.5 ПТМ-16 1660
89 Брілов Олександр Олександрович 83.2 ТіУВ-16 1660
90 Дем`яненко Анна Олександрівна 97.2 ТіУВ-16 2416
91 Кришов Микола Ігорович 83.2 ТіУВ-16 1660
92 Паназдир Олександр Дмитрович 96.8 ТіУВ-16 2416
93 Псарьова Марія Володимирівна 95.8 ТіУВ-16 2416
94 Узун Марко Романович 95 ТіУВ-16 2416
95 Юрченко Олег Олександрович 94 ТіУВ-16 2416
96 Малахов Олександр Сергійович 89.5 ТіУЗ-17-П 1660
97 Шелюстенко Олександр Володимирович 82.25 ТіУЗ-17-П 1660
1 Голосной Юрій Юрійович 87.5 ВІ-18-М 1660
2 Ткаченко Тетяна Костянтинівна 92 ВІ-18-М 1660
3 Воскобойніков Олексій Андрійович 86.25 ІП-18-М 1660
4 Ліпинський Олександр Олександрович 90.5 ІП-18-М 1660
5 Сиротюк Павло Валерійович 96 МЗ-18-М 2416
6 Голосна Ганна Юріївна 93.75 ОМС-18-М 2416
7 Ципко Катерина Володимирівна 99 ОМС-18-М 2416
8 Воробйов Владислав Валерійович 91.4 ПГС-18-М 1892
9 Герман Катерина Олександрівна 95 ПГС-18-М 1892
10 Голоядов Дмитро Миколайович 88.6 ПГС-18-М 1300
11 Кудла Роман Олексійович 97.2 ПГС-18-М 1892
12 Лоскот Дмитро Олександрович 91.2 ПГС-18-М 1892
13 Полеопуло Овідій Георгійович 91.8 ПГС-18-М 1892
14 Тоцький Дмитро Дмитрович 85.4 ПГС-18-М 1300
15 Левченко Ігор Андрійович 90.4 ПТМ-18-М 2416
16 Іванов Станіслав Сергійович 91.6 ТіУВ-18-М 1660
17 Костенко Олена Геннадіївна 101 ТіУВ-18-М 2416
18 Костраш Віктор Костянтинович 97.6 ТіУВ-18-М 2416
19 Русанін Іван Євгенович 99.2 ТіУВ-18-М 2416
20 Ситнікова Тетяна Володимирівна 97.2 ТіУВ-18-М 2416
21 Стеркус Артем Олександрович 94.4 ТіУВ-18-М 1660
22 Тарасов Олексій Олександрович 99.4 ТіУВ-18-М 2416
23 Труфанов Віталій Олегович 94.4 ТіУВ-18-М 1660
24 Улитич Євген Сергійович 93 ТіУВ-18-М 1660
25 Шолудько Андрій Ігорович 98.8 ТіУВ-18-М 2416
26 Буріков Сергій Віталійович 95.2 ТіУЗ-18-М 2416
27 Вольський Едуард Вікторович 95 ТіУЗ-18-М 2416
28 Жижома Олег Ігорович 96 ТіУЗ-18-М 2416
29 Кончаківський Максим Володимирович 91.8 ТіУЗ-18-М 2416
30 Пугачов Євген Віталійович 94.6 ТіУЗ-18-М 2416
31 Рибалко Олександр Юрійович 99.2 ТіУЗ-18-М 2416
1 Арцханов Руслан Русланович 75.33 ТіУВ-17 1180
2 Брілов Олександр Олександрович 83.2 ТіУВ-16 2360
3 Воронкова Тетяна Олексіївна 75.5 АБС-18 1180
4 Касьянчук Гліб Дмитрович 68.33 ТіУВ-17 1180
5 Косарєв Еммануїл Олегович 98.17 ПТМ-16 2360
6 Косарєва Анна-Марія Олегівна 89.6 ПБ-17 2360
7 Кришов Микола Ігорович 83.2 ТіУВ-16 2360
8 Левченко Євгеній Євгенович 76.33 ТіУВ-17 1180
9 Мазур Віталій Анатолійович 72.67 МБ-17 2360
10 Масіч Андрій Петрович 63.6 ТіУВ-18 1180
11 Михайлик Федір Георгійович 61.4 ТіУВ-18 2360
12 Мішин Ян Дмитрович 62.4 ТіУВ-18 1180
13 Недзельський Микита Віталійович 81.67 ТіУЗ-18-П 2360
14 Олейнік Едуард Артурович 63.6 ТіУВ-18 2360
15 Папакица Сергій Сергійович 68.6 ПБ-17 1180
16 Рижов Артем Володимирович 68 ПГС-17 2360
17 Романенко Карина Андріївна 66.6 ТіУВ-18 2360
18 Салманов Раіль Бафаїль огли 72.33 МБ-18 1180
19 Семенов Руслан Олександрович 68.43 АБС-17 1180
20 Сокур Володимир Олександрович 76.8 ТіУВ-18 1180
21 Солодкий Станіслав Владиславович 88.83 ТіУВ-17 2360
22 Тартачний Владислав Євгенович 62.6 ТіУВ-18 1180
23 Терехова Віолетта Романівна 71.67 ІМ-17 2360
24 Федоров Данило Романович 76.17 ПГС-16 1180
25 Чекмак Іван Федорович 66.33 ТіУВ-17 1180
26 Шалікін Іван Сергійович 76.5 ТіУВ-17 1180
27 Шехалі Микола Олександрович 62.2 ТіУВ-18 1180
28 Штепа Давид Олегович 72 ТіУЗ-18-П 1180

  П. І. Б Рейтинг Спеціальність Група Розмір стипендії
1 Гонтар Марія Анатоліївна 108.83 Соціальна робота СР-17 1892
2 Новікова Світлана Євгенівна 108.33 Соціальна робота СР-17 1892
3 Гаращенко Ірина Леонідівна 106.2 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-2 1892
4 Бойко Єлизавета Василівна 105.83 Соціальна робота СР-17 1892
5 Мерквіладзе Саломе Теймуразівна 105 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-16-1 1892
6 Спінка Карина Павлівна 104.83 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
7 Зеленська Вікторія Сергіївна 102.75 Соціальна робота СР-18 1892
8 Коваленко Дар`я Дмитрівна 102.5 Туризм ТУР-17 1892
9 Аліпа Валерія Вікторівна 101.33 Соціальна робота СР-18-М 1892
10 Цікілєк Анжеліка Давидівна 101.33 Соціальна робота СР-18-М 1892
11 Бондаренко Альона Олександрівна 100.4 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1 1892
12 Маковєй Дар`я Володимирівна 100.33 Соціальна робота СР-18-М 1892
13 Сердюк Анастасія Андріївна 100.25 Туризм ТУР-17 1892
14 Верцман Софія Олегівна 99.83 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-16-1 1892
15 Абсалікова Лисавета Віталіївна 99.5 Соціальна робота СР-18 1892
16 Кошель Ангеліна Володимирівна 99.5 Туризм ТУР-17 1300
17 Онищенко Катерина Євгенівна 99.33 Соціальна робота СР-18-М 1892
18 Ітулін Микола Юрійович 99 Туризм ТУР-18 1892
19 Єрмолаєва Карина Володимирівна 98.4 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1 1892
20 Казакова Єлизавета Сергіївна 98.25 Соціальна робота СР-18 1892
21 Васильченко Ганна Андріївна 97.5 Туризм ТУР-17 1892
22 Панченко Іво Михайлович 97.2 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М 1892
23 Сагір Анастасія Іллівна 97 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
24 Северин Руслана Сергіївна 96.67 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18-М 1892
25 Бакуліна Поліна Віталіївна 96 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
26 Рогатинська Орина Романівна 96 Туризм ТУР-17 1892
27 Ковальова Катерина Романівна 96 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
28 Трубачова Вікторія Юріївна 95.8 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-2 1892
29 Мурза Ганна Георгіївна 95.5 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
30 Береза Валентина Вікторівна 95.5 Туризм ТУР-17 1892
31 Голосна Марія Юріївна 95 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
32 Клєніна Олександра Борисівна 94.2 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М 1892
33 Міхеєнко Карина Олександрівна 94.17 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
34 Павленко Людмила Олександрівна 94 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
35 Бондаренко Карина Сергіївна 94 Соціальна робота СР-18 1892
36 Свічкарьова Альона Дмитрівна 94 Туризм ТУР-18 1300
37 Кравчута Юлія Сергіївна 93.75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
38 Садовець Валерія Романівна 93 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1 1300
39 Кухаречко Катерина Костянтинівна 92.75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1 1892
40 Кобяцька Валерія Олексіївна 92.67 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-16-1 1892
41 Кримська Анастасія Миколаївна 92.5 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17 1892
42 Васильєв Дмитро Олексійович 92.33 Соціальна робота СР-17 1892
43 Дрюк Ангеліна Русланівна 92.2 Соціальна робота СР-16 1892
44 Беркут Аліна Антонівна 91.25 Туризм ТУР-17 1300
45 Кузнецова Альбіна Василівна 91 Соціальна робота СР-18 1300
46 Ткаченко Юрій Андрійович 90.8 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1 1892
47 Веретеннікова Руслана Олександрівна 90.67 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18-М 1300
48 Підлісний Дмитро Вікторович 90.25 Соціальна робота СР-18
49 Пермінова Яна Олегівна 89.75 Туризм ТУР-17
50 Гречмак Ганна Сергіївна 89 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
51 Рахімова Катерина Нураліівна 88.6 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
52 Гаджі Ірина Миколаївна 88 Cлов`янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18
53 Патріча Поліна Юріївна 87.75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
54 Кирпичникова Марія Олександрівна 87.67 Соціальна робота СР-17
55 Семенова Владислава Олександрівна 87.5 Cлов`янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18
56 Клименко Олександра Вадимівна 87.25 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
57 Дьоміна Дар`я Олександрівна 86.71 Туризм ТУР-16
58 Харченко Лідія Василівна 86 Соціальна робота СР-18
59 Мудрагель Аліна Сергіївна 85.4 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
60 Якубова Ольга Ігорівна 85.4 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
61 Стьопкін Роман Володимирович 85.25 Соціальна робота СР-18
62 Вініченко Аліна Євгенівна 85.17 Соціальна робота СР-17
63 Хизилкоз Дмитро Олександрович 85.14 Туризм ТУР-16
64 Вакуленко Анастасія Миколаївна 84.5 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17
65 Лобанова Юлія Сергіївна 83.67 Соціальна робота СР-18-М
66 Шелковнікова Ксенія Костянтинівна 83.5 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
67 Савченко Денис Олегович 83.2 Германські мови та літератури (переклад включно) РП-17-1
68 Шайдуллін Даниіл Анджейович 83 Соціальна робота СР-18
69 Порохня Аліна Сергіївна 82.75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-3
70 Кадушкевич Катерина Валентинівна 82 Туризм ТУР-17
71 Балацька Катерина Олексіївна 81.75 Туризм ТУР-17
72 Висоцький Роман Рамізович 81.25 Туризм ТУР-17
73 Ушакова Дар`я Геннадіївна 80.8 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-16
74 Копатько Олексій Олександрович 79.33 Соціальна робота СР-17
75 Бреденко Надія Сергіївна 78.67 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша - російська РУП-18-М
76 Третьякова Наталія Олександрівна 78.67 Соціальна робота СР-17
77 Антонова Анастасія Григорівна 78.17 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17
78 Носачова Мар`я Сергіївна 76.67 Соціальна робота СР-17
79 Зоткіна Наталя Євгенівна 76 Соціальна робота СР-17
80 Коваленко Валентина Миколаївна 76 Соціальна робота СР-17
81 Іванова Єлизавета Дмитрівна 75.4 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-М
82 Володіна Ганна Олександрівна 75.25 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
83 Тютюма Ярослав Олександрович 75 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-1
84 Стефаниць Софія Андріївна 73 Соціальна робота СР-18
85 Фрідман Ілона Євгенівна 71.4 Соціальна робота СР-16
86 Федоренко Анастасія Ігорівна 70 Соціальна робота СР-17
87 Юнусова Венера Ізетівна 69.6 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-16
88 Медвєдєва Валерія Олексіївна 69.25 Соціальна робота СР-18
89 Калиниченко Марія Василівна 67.4 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-16
90 Гуржі Альбіна Едгарівна 67.25 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська РП-18-2
91 Черкес Ольга Василівна 66.17 Слов’янські мови та літератури (переклад включно) РУП-17

П.І.Б. Рейтинг Група Розмір стипендії
1 Хорошилов Андрій Максимович 91 ЕПП-19 2416
2 Середа Олександр Сергійович 90 ЕПП-19 1660
3 Тарасенко Данііл Романович 88.75 ЕПП-19 1660
4 Соболєв Ілля Володимирович 85.75 ЕПП-19 1660
5 Лебедєв Валерій Дмитрович 79 ЕПП-19 1660
6 Костенко Владислав Андрійович 78.5 ЕПП-19 1660
7 Дранга Володимир Володимирович 75.25 ЕПП-19 1660
8 Бушуєв Сергій Миколайович 74 ЕПП-19 1660
9 Бочаров Дмитро Михайлович 99.6 ПТЕ-19 2416
10 Капацина Діана Сергіївна 107.2 ТЕ-19 2416
11 Шевченко Андрій Ігорович 87 ТЕ-19 1660
12 Бойко Тетяна Михайлівна 80.4 ТЕ-19 1660
13 Єрохіна Ганна Ігорівна 97.8 ЕПП-18 1660
14 Буров Вадим Вадимович 94.8 ЕПП-18 1660
15 Черниш Гліб Олегович 91.2 ЕПП-18 1660
16 Кудряшов Олександр Олександрович 85,6 ЕПП-19-У 1660
17 Коломоєць Вадим Дмитрович 83.4 ЕПП-19-У 1660
18 Вотяков Артем Сергійович 83 ЕПП-19-У 1660
19 Подрезенко Владислав Сергійович 80 ЕПП-19-У 1660
20 Базикін-Квітка Дмитро Вікторович 78.2 ЕПП-19-У 1660
21 Жижномірська Юстина Валеріївна 94.8 ПТЕ-19-У 1660
22 Шмат Крістіна Миколаївна 92.4 ПТЕ-19-У 1660
23 Мицкан Катерина Володимирівна 95.2 ТЕ-18 1660
24 Коротун Поліна Віталіївна 87.2 ТЕ-18 1660
25 Руппа Руслан Олександрович 96.83 ЕКС-17-1 2416
26 Єнакієв Костянтин Іванович 91 ЕКС-17-1 1660
27 Перевозов Сергій Володимирович 87.83 ЕКС-17-1 1660
28 Скрябін Леонід Борисович 85.17 ЕКС-17-1 1660
29 Журавльов Дмитро Сергійович 79.33 ЕКС-17-1 1660
30 Флят Микита Віталійович 91.5 ЕКС-18-У-1 1660
31 Батора Микита Русланович 88.17 ЕКС-18-У-2 1660
32 Аксьонов Микита Олександрович 85.83 ЕКС-18-У-2 1660
33 Дудка Сергій Анатолійович 75.67 ЕКС-18-У-2 1660
34 Саган Єлизавета Сергіївна 75.67 ЕКС-18-У-2 1660
35 Хассай Денис Леонідович 94.6 ЕПА-18-у 2416
36 Мельник Віктор Іванович 79.2 ЕПА-18-У 1660
37 Овчеренко Сергій Максимович 76.6 ЕПА-18-У 1660
38 Гулак Сергій Олександрович 81.4 ПТЕ-17 1660
39 Шатровський Олександр Дмитрович 94.6 ПТЕ-17 2416
40 Ходехін Андрій Євгенович 91.67 ПТЕ-16 2416
41 Погребець Альона Сергіївна 97 ПТЕ-16 1660
42 Горбунова Марія Олександрівна 79.67 ПТЕ-16 1660
43 Тітікова Анастасія Віталіївна 88.33 ПТЕ-16 1660
44 Кукін Ілля Андрійович 94.5 ПТЕ-17-У 2416
45 Сидоренко Наталія Сергіївна 93.83 ПТЕ-17-У 2416
46 Напльоков Сергій Сногійович 94.25 АЕС-19-М 2416
47 Смирнов Антон Сергійович 93.5 АЕС-19-М 2416
48 Ігнатьєв Іван Леонідович 84 АЕС-19-М 1660
49 Гостєв Олександр Олександрович 84.75 АЕС-19-М 1660
50 Золоткова Денна Володимирівна 106.67 ЕМ-19-М 2416
51 Щербаков Дмитро Миколайович 96.83 ЕМ-19-М 2416
52 Воронцова Аліна Володимирівна 95 ЕМ-19-М 1660
53 Єршова Катерина Юріївна 94.5 ЕМ-19-М 1660
54 Щербина Назар Сергійович 93.83 ЕМ-19-М 1660
55 Коромисленко Владислав Юрійович 93.2 ЕПА-19-М 2416
56 Горбатко Ілля Дмитрович 92 ЕПА-19-М 2416
57 Григоренко Олександр Євгенович 90.8 ЕПА-19-М 2416
58 Мінін Денис Геннадійович 88 ЕПА-19-М 1660
59 Антипов Володимир Вадимович 102 ЕПП-19-М 2416
60 Калушка Олександр Володимирович 93.25 ЕПП-19-М 1660
61 Пукаліна Анжела Геннадіївна 89.25 ЕПП-19-М 1660
62 Жигалов Андрій Володимирович 84.75 ЕПП-19-М 1660
63 Тетерєв Станіслав Сергійович 101 ПТЕ-19-М 1660
64 Демідко Максим Едуардович 86 ПТЕ-19-М 1660
65 Єремєєва Анастасія Олегівна 82 ПТЕ-19-М 1660
66 Кохан Петро Сергійович 88.67 ПТЕ-19-М 1660
67 Жорновой Микита Валентинович 74 ЕПП-19 1660
68 Сташевський Микита Олександрович 102 ЕКС-17-У-2 1660
69 Корніюк Віталій Володимирович 88 ЕКС-17-У-2 1660
70 Стьопін Валерій Романович 85.29 ЕКС-17-У-2 1660
71 Клафас Руслан Володимирович 81 ЕКС-16-2 1660
72 Здраздас Михайло Сергійович 91.63 ЕПА-16 2416
73 Спиридонов Олексій Романович 88.13 ЕПА-16 1660
74 Туяхов Андрій Олегович 90.5 ЕПА-16 1660
75 Сакун Сергій Олександрович 86.13 ЕПА-16 1660
76 Осокін Кирило Андрійович 85.13 ЕПА-16 1660
77 Гнатюк Микола Сергійович 66.5 ЕКС-17-1 1180
78 Головкова Олександра Олександрівна 73 ПТЕ-19-У 2360
79 Тищенко Влада Володимирівна 71.8 ПТЕ-19-У 2360
80 Капанін Дмитро Андрійович 71.6 ПТЕ-18-У 1180

П. І. Б Рейтинг Група Розмір стипендії
1 Разумний Олександр Владиславович 108.43 КН-18-М 1892
2 Пеклова Наталя Миколаївна 108.4 БМІ-16 1892
3 Решетников Антон Олександрович 108.14 КН-17 1892
4 Голубець Артур Олексійович 107.75 КН-18 1892
5 Котлубей Тетяна Євгенівна 107.75 КН-18 1892
6 Бикон Микита Анатолійович 107.71 ВТ-17 1892
7 Пеклова Олена Миколаївна 107.2 БМІ-16 1892
8 Кульбака Наталя Владиславівна 106.88 КН-16 1892
9 Бухарова Анастасія Олексіївна 106.75 КН-16 1892
10 Ченцов Андрій Віталійович 106.5 ВТ-18 1892
11 Бикон Данило Анатолійович 106.14 КН-17 1892
12 Подольніков Ілля Віталійович 106.13 КН-16 1892
13 Стамбулжи Дмитро Андрійович 106 КМ-17 1892
14 Телеско Катерина Геннадіївна 105.8 БМІ-16 1892
15 Сердюк Ксенія Юріївна 105.4 МА-16 1892
16 Руденков Максим Андрійович 105 МА-16 1892
17 Павловський Іван Анатолійович 104.71 ВТ-16 1892
18 Бідник Аліна Олександрівна 104.43 ВТ-16 1892
19 Тіктінський Дмитро Олексійович 104.4 БМІ-17 1892
20 Перець Євгенія Олегівна 104.14 КН-17 1892
21 Мальований Юрій Олексійович 103.5 ВТ-18 1300
22 Московцова Олександра Дем`янівна 103.2 БМІ-17 1892
23 Біжук Данило Сергійович 103.14 КН-17 1300
24 Остапенко Раіса Василівна 103.13 КН-16 1892
25 Яремко Олександр Миколайович 102.88 КН-16 1300
26 Хохлова Карина Юріївна 102.86 КН-17 1300
27 Гавашелі Владислав Геннадійович 102.6 МА-16 1892
28 Назаренко Леонід Олександрович 102.14 МА-17 1892
29 Пегарєва Вероніка Олександрівна 102 МА-18 1300
30 Грицай Артем Сергійович 102 КН-18-М 1892
31 Жиловник Марія Олександрівна 101.8 БМІ-17 1892
32 Пузь Сергій Олександрович 101.5 ВТ-18 1892
33 Сидорова Альона Геннадіївна 101.29 КН-17 1892
34 Тілінін Сергій Вадимович 101.29 ВТ-17 1892
35 Логвінов Єгор Дмитрович 101.25 КН-16 1300
36 Шитова Марина Василівна 101.2 КМ-16 1892
37 Фоменкова Валерія Віталіївна 100.88 КН-16 1892
38 Дощанський Дмитро Віталійович 100.6 МА-18 1300
39 Мойсеєнко Олександр Михайлович 100.5 БМІ-18 1892
40 Турченко Вадим Андрійович 100 ВТ-18 1892
41 Котихова Людмила Дмитрівна 99.57 КН-18-М 1892
42 Палій Ігор Дмитрович 99.43 КН-17 1300
43 Антоненко Єлизавета Олександрівна 99.29 КМ-17 1892
44 Лаптєва Єлизавета Сергіївна 99.13 КН-16 1892
45 Шестаков Максим Володимирович 98.71 МА-17 1892
46 Яблокова Анастасія Вікторівна 98.63 КН-16 1892
47 Васькін Олексій Сергійович 98.14 МА-17 1892
48 Стахов Дмитро Сергійович 98.14 ВТ-16 1892
49 Акимченко Анастасія Максимівна 98 КН-17 1892
50 Ковальов Олег Олексійович 98 ВТ-18 1300
51 Аніщік Вячеслав Сергійович 98 КН-16 1892
52 Малахов Владислав Євгенович 97.6 БМІ-16 1892
53 Якименко Анастасія Євгенівна 97.6 БМІ-17 1892
54 Гуртовий Володимир Олексійович 97.6 КМ-16 1892
55 Юзвенко Сергій Валентинович 97.57 МА-17 1300
56 Аністратенко Вікторія Віталіївна 97.57 КМ-17 1300
57 Демків Владислав Миколайович 97.5 МА-18-М 1892
58 Кравченко Андрій Олександрович 97.5 КМ-18-М 1892
59 Оржеховський Микола Миколайович 97.29 ВТ-17 1892
60 Баланюк Олександра Олегівна 97.25 КН-16 1892
61 Меньших Олена Володимирівна 97 БМІ-18 1892
62 Якуб`як Дмитро Анатолійович 96.75 КН-16 1892
63 Гарбузенко Олександр Віталійович 96.13 КН-16 1300
64 Мурашова Катерина Сергіївна 96 БМІ-18 1892
65 Глєбова Юлія Олексіївна 96 КМ-18 1892
66 Король Марія Олегівна 95.5 МА-18-М 1892
67 Орлов Дмитро Ігорович 95.5 ВТ-18-М 1892
68 Березовський Денис Андрійович 95.43 ВТ-17 1300
69 Базилєв Данило Ігорович 95.17 КІ-18-М 1892
70 Щербатих Микита Андрійович 95.14 КН-17 1892
71 Таранов Іван Романович 95.14 ВТ-16 1300
72 Лях Світлана Миколаївна 95.13 КН-16 1892
73 Чекмак Євген Олександрович 95 БМІ-18 1892
74 Козир Богдан Іванович 94.6 МА-18 1300
75 Сивак Дар`я Сергіївна 94.6 КМ-16 1300
76 Григор`єв Володимир Олександрович 94.57 ВТ-17 1300
77 Клімов Євгеній Геннадійович 94.43 МА-17 1300
78 Візенкова Марія Іванівна 94.4 БМІ-17 1300
79 Івахненко Наталія Олександрівна 94.14 КМ-17 1300
80 Риженкова Олена Вікторівна 94 БМІ-17 1300
81 Волков Олександр Сергійович 93.86 КН-18-М 1300
82 Кулішова Катерина Олексіївна 93.86 ВТ-16 1892
83 Щербакова Валерія Олексіївна 93.8 КМ-16 1892
84 Ніколаєв Єгор Юрійович 93.75 КН-18 1892
85 Нечепуренко Костянтин Олександрович 93.75 КМ-18 1892
86 Симон Микола Валерійович 93.71 ВТ-17 1300
87 Андрєєв Іван Андрійович 93.25 КН-18 1300
88 Радіонов Павло Сергійович 93.25 КН-18 1892
89 Кличков Віталій Олександрович 93 ВТ-17 1300
90 Дордуров Артур Вікторович 92.8 МА-18-У 1300
91 Кажан Дар`я В`ячеславівна 92.5 КН-18 1300
92 Олійник Роман Олексійович 92.5 ВТ-18 1300
93 Анциферова Ольга Ігорівна 92.5 КМ-18 1300
94 Гнатюк Катерина Андріївна 92.5 КМ-18 1300
95 Шевчук Руслан Дмитрович 92 КН-18
96 Бондаренко Анастасія Олександрівна 91.5 БМІ-18
97 Патріча Дмитро Олексійович 91.5 КН-18
98 Гребенькова Анастасія Володимирівна 91.14 ВТ-16
99 Карпенко Владислав Євгенович 91 МА-16
100 Саєнко Євген Олександрович 90.5 КІ-18-М
101 Пісклова Дар`я Михайлівна 89.86 МА-17
102 Калафат Валерія Артемівна 89.86 КМ-17
103 Крутіков Владислав Андрійович 89.43 ВТ-17
104 Куциянов Іван Геннадійович 89.29 КМ-17
105 Давидова Поліна Георгіївна 89 КН-18
106 Якименко Олександр Ігорович 88.75 МА-18-М
107 Малишев Олексій Ігорович 88.6 КМ-16
108 Лайко Юрій Олександрович 88.5 КН-18
109 Кривошей Єлизавета Сергіївна 88.5 КН-16
110 Забельський Олександр Віталійович 88 КМ-18-М
111 Цивадиць Павло Олександрович 85.33 ВТ-18-М
112 Гвоздь Євгенія Віталіївна 84.2 МА-18
113 Черепченко Олег Олександрович 82.5 КН-18
114 Гарін Євген Борисович 82.4 МА-18-У
115 Романюта Максим Олегович 81.43 ВТ-16
116 Ширін В`ячеслав Сергійович 80.86 КН-17
117 Вахтін Олександр Євгенович 79.6 МА-18
118 Маліков Олег Леонідович 76.86 КН-17
119 Силка Віталій Іванович 76.57 МА-17
120 Натяма Олександр Сергійович 75 МА-17
121 Єлькін Сергій Олександрович 74.8 МА-18
122 Залевська Діана Олександрівна 74.75 КМ-18
123 Кудінов Данило Анатолійович 74.43 МА-17
124 Федоров Микита Андрійович 70.75 КН-16
125 Кічик Костянтин Володимирович 69.57 КМ-17
126 Якубик Едуард Михайлович 69.25 КМ-18
127 Чобану Родіон Володимирович 69 КМ-18-М
128 Усманов Артем Тимурович 68.29 МА-17
129 Воронік Богдан Сергійович 66.43 КМ-17
130 Борисова Ольга Дмитрівна 66.2 МА-18-У

П. І. Б. Рейтинг Група Розмір стипендії
1 Фоменко Юрій Романович 109.25 МК-19-М 1892
2 Добровольська Яна Віталіївна 109 МК-19-М 1892
3 Мотовчі Ганна Сергіївна 109 ЕП-16 1892
4 Рицька Аліна Олексіївна 108.8 ОА-19-М 1892
5 Сидоренко Олена Юріївна 108.8 ЕП-17 1892
6 Коротков Микита Ігорович 108.75 МН-17-У 1892
7 Жураковська Галина Євгенівна 108.67 ОА-17 1892
8 Ілюхіна Ольга Максимівна 108.6 ОА-19-М 1892
9 Костюшин Кирило Геннадійович 108.5 КСС-19-М 1892
10 Ольховська Тетяна Ігорівна 108.5 ОА-17 1892
11 Дегтярьов Леонід Антонович 108 ОА-17-У 1892
12 Мілованов Денис Русланович 108 ЕП-16 1892
13 Федай Максим Дмитрович 107.8 МН-17 1892
14 Карташова Юлія Михайлівна 107.5 БА-19-М 1892
15 Криклива Єлизавета Юріївна 107.5 ЕП-18 1892
16 Мухіна Марія Віталіївна 107.25 ЕП-19-М 1892
17 Тормишева Катерина Михайлівна 107.2 ЕП-17 1892
18 Переверзєв Олександр Геннадійович 107 ОА-16 1892
19 Коваленко Єлизавета Костянтинівна 107 МН-16 1892
20 Стрижак Дар`я Едуардівна 106.67 ЕДПР-19-М 1892
21 Ромашко Ірина Сергіївна 106.5 ЕП-18 1892
22 Полуботко Юлія Валеріївна 106.4 ЕП-19 1892
23 Сусарова Ірина Павлівна 106.33 ОА-17 1892
24 Семенова Світлана Анатоліївна 106.2 МН-17 1892
25 Козачухний Артем Ігорович 106 БА-19-М 1892
26 Ізотова Вікторія Олександрівна 106 МН-17 1892
27 Халецька Анастасія Юріївна 106 ОА-19 1892
28 Горбань Дар`я В`ячеславівна 105.75 МН-16 1892
29 Кропова Катерина Юріївна 105 ОА-19 1892
30 Микитенко Анастасія Володимирівна 104.8 ОА-19 1892
31 Павлюк Вікторія Андріївна 104.5 ЕП-19-М 1892
32 Чернова Анастасія Альбертівна 104 ЕП-19-М 1892
33 Сідякін Максим Олександрович 103 МН-18 1300
34 Шаповалов Іван Анатолійович 102.75 ОА-18 1300
35 Бебешко Валерія Едуардівна 101 МН-19-М 1892
36 Аввакумов Дмитро Максимович 100.6 МН-19 1300
37 Пишна Анастасія Олександрівна 100.4 ОА-16 1892
38 Михайловська Катерина Володимирівна 99 ОА-19 1300
39 Миронюк Богдан Віталійович 98.75 ОА-18 1300
40 Бірюкова Аліна Дмитрівна 98.67 МТЛ-19-М 1892
41 Мізіна Ольга Віталіївна 98.6 ЕП-16 1892
42 Бордюгов Данило Олександрович 98.6 МН-19 1300
43 Фельдман Поліна Вадимівна 98 МН-18 1892
44 Єфремова Лілія Валеріївна 97.67 МТЛ-16 1892
45 Кликова Вікторія Сергіївна 97.6 ЕП-16 1300
46 Агарков Даниіл Олексійович 94.8 МК-19 1300
47 Терещенко Наталя Ігорівна 94.6 ЕП-19 1300
48 Нагайко Олена Ігорівна 94.5 МН-19-М 1892
49 Астахова Анна Олегівна 94 ЕП-19-М
50 Верзилова Карина Сергіївна 93.6 ЕП-17 1180
51 Юдін Данило Ігорович 92.4 ОА-19
52 Савченко Ганна Павлівна 92 ОА-17-У
53 Сергєєв Герман Артурович 92 КСС-19-М
54 Шувалова Аліса Олегівна 91.67 МН-19-У
55 Михайлова Вікторія Денисівна 90.8 МН-17
56 Котова Аліна Сергіївна 90.75 МН-16
57 Семенкова Анастасія Олексіївна 89.25 МН-17-У 1180
58 Джавлах Анастасія Андріївна 87.6 МН-17
59 Меркуліна Олександра Максимівна 87 ПТБ-19 1180
60 Остапенко Данило Олексійович 85.8 МН-19
61 Караченцев Антон Миколайович 85.2 МТЛ-17 2360
62 Травінчева Софія Олексіївна 84.6 МН-19
63 Марченко Аліна Андріївна 84.4 МН-19
64 Бойко Катерина Андріївна 84 МН-19-У
65 Степанова Марія Олександрівна 84 МН-16
66 Герасимова Владислава Володимирівна 82 КСС-19-М
67 Бондаренко Віталій Віталійович 81.4 ЕП-19 1180
68 Аджимуратов Ренат Недімович 80.67 МН-18 1180
69 Гончарова Наталя Ігорівна 76.6 МН-19 1180
70 Марченко Богдан Дмитрович 75.67 МН-18 2360
71 Турлак Володимир Володимирович 73.25 ЕП-18
72 Железняк Максим Анатолійович 69.6 ОА-17-У
73 Савченко Олексій Андрійович 69 МН-18
74 Руденко Іван Дмитрович 68.67 МН-18 1180
75 Коваль Ганна Олександрівна 68.6 ОА-19-М
76 Ковачевич Ярослав Геннадійович 68.5 МТЛ-18
77 Шевлякова Ганна Олексіївна 68.2 ЕП-19
78 Газієва Олександра Геннадіївна 63.5 ЕП-18 1180
79 Воздвиженська Вікторія Анатоліївна 63 ЕП-16 2360
80 Антонюк Анастасія Олегівна 62.8 МН-18-У
81 Усенко Катерина Олександрівна 62.8 МН-17
82 Аміт Еліран 61.25 МТЛ-19 2360
83 Миронюк Дар`я Степанівна 61 МН-18 1180
84 Черніков Микита Олександрович 60.25 МК-18 1180
85 Бондаренко Ігор Володимирович 60 ПТБ-19 2360
86 Булушева Владислава Андріївна 0 ЕП-19-М
87 Бєдакова Крістіна Ігорівна 0 КСС-19-М
88 Поторочина Катерина Андріївна 0 КСС-19-М
89 Недбайло Олексій Іванович 0 МН-17-У
90 Галич Максим Святославович 0 ОА-17
91 Дем'яненко Альона Олександрівна 0 МН-18-У
92 Келя Юлія Сергіївна 0 МН-18-У
93 Осьмуха Юлія Віталіївна 0 МН-18-У
94 Подоляка Софія Андріївна 0 МН-18-У
95 Скляренко Світлана Юріївна 0 МН-17
96 Застряліна Ольга Миколаївна 0 ОА-18
97 Попов Ростислав Романович 0 ОА-18
98 Круш Алеся Володимирівна 0 МТЛ-18
99 Плюхіна Надія Олександрівна 0 ЕП-19-У
100 Амєдов Артем Геннадійович 0 ПТБ-19
101 Яшин Геннадій Геннадійович 0 ПТБ-19
102 Бєлкін Іван Васильвич 0 МТЛ-19
103 Гумеч Олександр Вікторович 0 МТЛ-19
104 Дягілєв Олексій Костянтинович 0 МТЛ-19
105 Овчинніков Данило Олексійович 0 МТЛ-19
106 Смик Владислав Олександрович 0 МТЛ-19
107 Табія Євген Володимирович 0 МТЛ-19
108 Гаращенко Вадим Олександрович 0 МН-19
109 Земляна Діана Валеріївна 0 МН-19
110 Ткаченко Олександра Олександрівна 0 МН-19
111 Швець Кристина Сергіївна 0 МН-19

Переводы:
Опубликовано:
31.07.2017
Обновлено:
25.03.2018
ЭРАЗМУС+ Работаем на будущее! Новый формат сотрудничества бизнеса и образования Научно-исследовательский институт прикладных информационных технологий Мариупольский городской совет Министерство образования и науки Украины
Карантин продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Телефони гарячої лінії університету в умовах карантину: приймальна ректора: 33-34-16; секретаріат: 44-63-11. Детальніше