Розклад вступних іспитів та апеляцій (денна форма)

ДВНЗ "ПДТУ" > Прес-центр > Розклад вступних іспитів та апеляцій (денна форма)
 Переклади:
  • Українська
  • Русский
353

Розклад вступних іспитів та апеляцій

на 1 курс денної форми навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» для абітурієнтів зі спеціальними умовами вступу

Предмет Дата проведення іспитів
Час проведення іспитів Дата проведення апеляції Час проведення апеляції
Іноземна мова 21.07 08.00 23.07. 14.00–17.00
Творчий  конкурс* (рисунок) 09.00
Українська мова і література 23.07 08.00 24.07. 14.00–17.00
Співбесіда 10.00    
Математика 24.07 08.00 25.07. 14.00–17.00
Географія
Історія України 25.07 08.00 26.07. 14.00–17.00
Творчий конкурс (композиція) 09.00    
Фізика 26.07 08.00 27.07. 14.00–17.00
Біологія

*Консультація для іспиту «Творчий конкурс (рисунок і композиція)» – 20.07.2018, 16:00, ауд.5.231;

Іспити проводяться у 5 корпусі, при собі обов’язково мати паспорт


Розклад вступних іспитів за фахом

на денну форму навчання для здобуття освітнього ступеня  «бакалавр» на базі молодшого спеціаліста
та для отримання другої вищої освіти

 

Факультет Код спеціальності Консультація Іспити Апеляція
Економічний ФК, ОА, МК, МН, ЕП, МТЛ

26 липня

 

14:00

5-й корпус

27 липня

8:00 – 1 етап

10:00 – 2 етап

12:00 – 3 етап

28 липня

 

14:00 – 17:00

ауд. 5.227

Транспортних технологій ПТ, ОМП, АТ, ТС
Інформаційних технологій ВТ, МА, КМ, КН, БІ
Енергетичний АЕС, ЕПП, ЕПА, ПТЕ
Металургійний МЧМ, ОМТ, МТ, МЛ
Соціально-гуманітарний РП, РУП, СР, ТУР
Машинобудування МЗ, ПТМ, ВІ, ТМ, ПГС, ТіУЗ, ТіУВ
та зварювання Архітектура

27.07.   9:00  – рисунок

29.07.   9:00  – композиція

Іспити проводяться у 5 корпусі, при собі обов’язково мати паспорт


Розклад вступних іспитів, консультацій та апеляцій

на денну форму навчання для здобуття освітнього ступеня «магістр»

Факультет Спеціальності Консультація Іспити за фахом   на споріднену спеціальність Іспити за фахом  на неспоріднену спеціальність Іспити іноземна мова Апеляція за фахом Апеляція іноз. мова
Економічний ФК, ОА, МК, МН (УІД, УП,  БА), ЕП (ЕД),

ІВ,  КСС

з іноз.мови –  27.07., 12:00

Бл.А-2, А-3

 

за фахом – 27.07., 13:00

на спеціалізованих кафедрах

29.07.

08:00

29.07.

14:00

31.07.

08:00

30.07

14:00-17:00

ауд.5.227

01.08.

14:00–17:00

ауд.5.227

Транспортних технологій ПТ, ОМП,, АТ, ТС
Машинобудування і зварювання ТМ, МЗ, ПТМ, ВІ, ІП, ОМС,

ПС, ПГС

ТіУЗ, ТіУВ,  КПМ

Металургійний МЧ, МС, МФХ, ОМТ,  МЛ, МТ, МВ

29.07.

11:00

31.07.

11:00

Інформаційних технологій КМ, ВТ, КН, МА, КІТ, КІ
Енергетичний АЕС, ЕПА, ЕПП,        ПТЕ, ЕМ
Соціально-гуманітарний СР, РП, РУП

28.07.2018,  08:00 – додаткове вступне випробування (співбесіда за фахом) –       для абітурієнтів, які подали заяви на неспоріднену спеціальність.

Іспити проводяться у 5 корпусі, при собі обов’язково мати паспорт

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter або це повідомлення.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.


Коментарі:
всього 0

Маріупольська міська рада Міністерство освіти і науки України ERASMUS+

Повідомити про помилку