ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ!

  • 23
  • 2018/04/16

Переможці II етапу Всеукраїнської олімпіади 2017/2018 навчального року

  1. ТУР Олександр Сергійович
  • студент групи  ПГС-16  факультету машинобудування та зварювання
  • Диплом  І ступеня
  • Олімпіада з «Нарисної геометрії»
  • Керівник: старший викладач кафедри «Підйомно-транспортні машини та деталі машин» Тараніна Олена Володимирівна
 

Переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2017/2018 навчального року

  1. АЛЕКСЄЄВ Сергій Рустанович
  • студент групи  ЕПП-14  енергетичного факультету
  • Диплом  І ступеня
  • Конкурс з напрямку «Гірництво»
  • Керівник: доцент кафедри «Електроенергетичні комплекси і системи»    Бараненко Тетяна Костянтинівна
 
  1. САМІТОВ Артур Едуардович
  • студент групи  ЕПП-15-У  енергетичного факультету
  • Диплом  ІІ ступеня
  • Конкурс з галузі наук «Енергетика»
  • Керівник: завідувач кафедри «Електроенергетичні комплекси і системи»   Саравас Вікторія Євгенівна
 
  1. ГОЛОДОВ Дмитро Вадимович
  • студент  групи КН-14  факультету інформаційних технологій
  • Диплом  ІІ ступеня
  • Конкурс зі спеціальності «Інформаційні системи та технології»
  • Керівник: доцент кафедри комп’ютерних наук П’ятикоп Олена Євгенівна
 
  1. ТРІМА Владислав Олександрович
  • студент групи ОМТ-17-М металургійного факультету
  • Диплом ІІ ступеня
  • Конкурс з напряму «Металургія»
  • Керівник: завідувач кафедри обробки металів тиском,  професор  Кухар Володимир Валентинович
 
  1. САЄНКО Олександр Сергійович
  • студент групи  АЕС-14  енергетичного факультету
  • Диплом  ІІІ ступеня
  • Конкурс з напрямку «Електричні машини і апарати»
  • Керівник: доцент кафедри «Системи автоматизації та електроприводу»    Дяченко Михайло Дмитрович
 
  1. ДМИТРІЄНКО Олена Володимирівна
  • студентка групи  ФК-14  економічного факультету
  • Диплом  ІІІ ступеня
  • Конкурс зі спеціальності «Фінанси і кредит»
  • Керівник: доцент кафедри «Фінанси та банківська справа» Мінц Олексій Юрійович
 
  1. КОХАН Петро Сергійович
  • студент групи  ПТЕУ-15  енергетичного факультету
  • Диплом  ІІІ ступеня
  • Конкурс з галузі наук «Енергетика»
  • Керівник: доцент кафедри «Промислові теплоенергетичні установки та теплопостачання»   Куземко Руслан Димитрович
 
  1. РЕПІНА Анастасія Русланівна
  • студентка групи  МТЛ-15  факультету транспортних технологій
  • Диплом  ІІІ ступеня
  • Конкурс  «Транспортні системи. Логістика»
  • Керівник: завідувач кафедри транспортного менеджменту і логістики, професор Колосок Валерія Михайлівна
 
  1. ПИСАТКОВ Володимир Олександрович
  • студент  групи ПТМ-15  факультету машинобудування та зварювання
  • Диплом  ІІІ ступеня
  • Конкурс зі спеціальності «Галузеве машинобудування (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання)»
  • Керівники: доцент кафедри «Підйомно-транспортні машини та деталі машин» Лоза Аркадій Васильович
 
  1. КРУПА Аліна Євгеніївна, КСЕНІТА Маргарита Олександрівна
  • студентки групи МТ-17-М металургійного факультету
  • Диплом ІІІ ступеня
  • Конкурс з напряму «Металургія»
  • Керівник: завідувач кафедри фізики,  професор Єфременко Василь Георгійович
 
  1. БУРІКОВ Сергій Віталійович
  • студент групи  ТіУЗ-15  факультету машинобудування та зварювання
  • Диплом  ІІІ ступеня
  • Конкурс з напряму «Зварювання»
  • Керівник: доцент кафедри автоматизації і механізації зварювального виробництва Носовський Борис Іванович
 
  1. ШОЛУДЬКО Андрій Ігорович
  • студент групи  ТіУВ-14  факультету машинобудування та зварювання
  • Диплом  ІІІ ступеня
  • Конкурс з напряму «Зварювання»
  • Керівник: старший викладач кафедри металургії і технології зварювального виробництва Зусін Антон Михайлович
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter або це повідомлення.

Коментарі (0):

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Повідомити про помилку

    21:48
    19/04/2018
    Парний тиждень