Рейтинг студентів-бюджетників

ДВНЗ "ПДТУ" > Студенту > Рейтинг студентів-бюджетників
 Переклади:
  • Українська
  • Русский
3346

Економічний факультет (ЕкФ)

П. І. Б. Рейтинг Група
Нікітін Денис Олександрович 108.8 КСС-17-М
Пеліхова Маргарита Андріївна 108.6 МН-17-М
Капранов Максим Андрійович 108.4 КСС-17-М
Добровольська Яна Віталіївна 108.33 МТЛ-15
Павлюк Вікторія Андріївна 108 ЕП-15
Репіна Анастасія Рустамівна 108 МТЛ-15
Яйленко Кристина Олегівна 107.83 ФБС-17-М
Сидоренко Олена Юріївна 107.5 ЕП-17
Горбань Дар`я В`ячеславівна 107.4 МН-16
Рицька Аліна Олексіївна 107.25 ОА-15
Мельничак Анна Миколаївна 107 МК-17-М
Фоменко Юрій Романович 107 МК-15
Гушило Катерина Олександрівна 106.83 ФБС-17-М
Цибуліна Вікторія Сергіївна 106.6 МК-17-М
Жураковська Галина Євгенівна 106.5 ОА-17
Дуднікова Олена Романівна 106 БА-17-М
Дробязко Марія Володимирівна 106 ЕП-15
Ілюхіна Ольга Максимівна 106 ОА-15
Присяжна Ганна Андріївна 105.8 МК-17-М
Шпотаковська Наталія Олександрівна 105.6 ОА-17-М
Земських Тетяна Олександрівна 105.5 ФБС-17-М
Козачухний Артем Ігорович 105.2 МК-15
Стрижак Дар`я Едуардівна 105.2 ЕП-15
Мєхінті Пилип Оладеле Амос 105 ІВ-17-М
Куртяник Михайло Сергійович 104.8 ОА-17-М
Кульбака Сергій Олександрович 104.6 УІД-17-М
Тормишева Катерина Михайлівна 104.5 ЕП-17
Семенова Світлана Анатоліївна 104.33 МН-17
Переверзєв Олександр Геннадійович 104.2 ОА-16
Пишна Анастасія Олександрівна 103.6 ОА-16
Мілованов Денис Русланович 103.2 ЕП-16
Шинкаренко Інна Андріївна 103 ОА-17-М
Матвейчук Валентина Євгенівна 102.8 МК-17-М
Клімашова Валерія Вікторівна 102.67 МН-17
Антипюк Яна Іванівна 102.6 МК-17-М
Скорік Яна Володимирівна 102.43 ЕП-17-М
Козіс Володимир Валерійович 102.14 ЕП-17-М
Мотовчі Ганна Сергіївна 102 ЕП-16
Кругляков Роман Ігорович 102 УП-17-М
Науменко Надія Юріївна 101.25 ОА-15
Олефіренко Катерина Сергіївна 100.2 УП-17-М

Енергетичний факультет (ЕнФ)

П. І. Б Рейтинг Група
Антипов Володимир Вадимович 104.14 ЕПП-15
Демідко Максим Едуардович 104 ПТЕ-15
Ходехін Андрій Євгенович 102.6 ПТЕ-16
Науменко Максим Дмитрович 102.13 ПТЕ-14
Науменко Сергій Дмитрович 101.5 ПТЕ-14
Смирнов Антон Сергійович 101.43 ЕПП-15
Тітікова Анастасія Віталіївна 100.4 ПТЕ-16
Тетерєв Станіслав Сергійович 99.6 ПТЕ-15
Калушка Олександр Володимирович 98.86 ЕПП-15
Погребець Альона Сергіївна 98 ПТЕ-16
Саєнко Іван Юрійович 96.83 ЕПП-17-М
Мінін Денис Геннадійович 96 ЕПА-15
Напльоков Сергій Сергійович 95.71 ЕПП-16-У
Коромисленко Владислав Юрійович 95.71 ЕПА-15
Данілець Олександра В`ячеславівна 95.6 ПТЕ-16
Горбатко Ілля Дмитрович 95.43 ЕПП-15
Сєрий Даніїл Вікторович 95.29 ЕПА-15
Гулак Сергій Олександрович 95 ПТЕ-17
Григоренко Олександр Євгенович 94.43 ЕПП-15
Сташевський Микита Олександрович 94.4 ЕПП-17-У
Шатровський Олександр Дмитрович 93.8 ПТЕ-17
Немашкало Дар`я Олександрівна 93.17 АЕС-17-М
Сєрорєз Анастасія Олегівна 93.17 ЕПА-17-М
Литвиненко Ольга Віталіївна 93 ПТЕ-16-У
Матяшов Дмитро Миколайович 92.83 ЕПА-17-М
Сидоренко Наталія Сергіївна 92.6 ПТЕ-17-У
Прошин Володимир Олегович 92.13 ЕПП-14
Іщенко Артур Олегович 92 АЕС-17-М
Кохан Петро Сергійович 92 ПТЕ-15
Кукін Ілля Андрійович 91.8 ПТЕ-17-У
Пукаліна Анжела Геннадіївна 91.71 ЕПП-16-У
Пічугін Максим Олександрович 91.67 ЕПА-17-М
Воронцова Аліна Володимирівна 91.6 ПТЕ-15
Оренчук Роман Васильович 91.29 ЕПП-15
Єршова Катерина Юріївна 91.2 ПТЕ-15
Ізотов Олексій Володимирович 91.17 АЕС-17-М
Голубятник Олексій Сергійович 91.13 ЕПП-15-У
Кузнецова Ольга Олександрівна 91 ПТЕ-14
Золоткова Денна Володимирівна 91 ПТЕ-16-У
Чалий Дмитро Володимирович 89.63 ЕПП-14
Швєдова Тетяна Федорівна 89.6 ПТЕ-16-У
Самітов Артур Едуардович 89.38 ЕПП-15-У
Осокін Кирило Андрійович 89.2 ЕПП-16
Бойко Костянтин Михайлович 88.83 АЕС-17-М
Матвєєв Ігор Олегович 88.33 ЕПП-17-М
Хазнаферов Микита Олександрович 88 ЕПП-16
Харламенко Юрій Сергійович 87.33 АЕС-17-М
Тонконог Павло Володимирович 87.14 ЕПА-14
Сухов Павло Олександрович 87 АЕС-17-М
Антюшин Олександр Володимирович 87 ЕПП-16-У
Жигалов Андрій Володимирович 86.86 ЕПП-16-У
Алексєєв Сергій Рустамович 86.38 ЕПП-14
Бакай Артем Ігорович 86.13 ЕПП-15-У
Першечкін Сергій Анатолійович 84.86 ЕПА-16-У
Єремєєва Анастасія Олегівна 84.8 ПТЕ-15
Кулініч Іван Юрійович 84.57 ЕПП-16-У
Саєнко Олександр Сергійович 84.43 ЕПА-15-У
Черненко Андрій Євгенович 83.5 АЕС-17-М
Образцова Анастасія Сергіївна 83 ЕПА-17-М
Бажан Максим Євгенович 82.63 ПТЕ-14
Туяхов Андрій Олегович 81.8 ЕПП-16
Чернишов Дмитро Ігорович 80.71 ЕПП-16-У
Лавріновський Микола Степанович 79.83 АЕС-17-М
Малишевська Крістіна Володимирівна 79 ПТЕ-17
Гостєв Олександр Олександрович 78 ЕПП-16-У
Галковський Віктор Ігорович 77.71 ЕПА-15-У
Челкак Віталій Павлович 77 АЕС-17-М
Ковбасенко Павло Сергійович 77 ПТЕ-16-У
Смирнов Олександр Михайлович 76.88 ЕПП-14
Пінчук Олександр Васильович 75.86 ЕПА-16-У
Іващенко Вадим Олександрович 75.6 ЕПП-17-У
Сиромятніков Владислав Валерійович 75.17 АЕС-17-М
Руппа Руслан Олександрович 73.75 ЕПП-17
Свіженко Петро Олексійович 73.29 ЕПП-16-У
Єнакієв Костянтин Іванович 73 ЕПП-17
Клафас Руслан Володимирович 71.8 ЕПП-16
Шапурма Владислав Олександрович 71.4 ПТЕ-17
Остапенко Дмитро Сергійович 71.4 ПТЕ-16-У
Чин-Чин Артур Олегович 71.13 ЕПП-14
Гуц Ростислав Віталійович 71 ПТЕ-17
Давшан Олександр Володимирович 70.8 ЕПП-16

Металургійний факультет (МФ)

П. І. Б Рейтинг Група
Тохтар Анастасія Олегівна 105.5 ПМ-15
Максимишина Олена Сергіївна 103.75 МТ-16
Ксеніта Маргарита Олександрівна 100.8 МВП-17-М
Булавка Анастасія Андріївна 100.14 МТ-14
Корнілова Катерина Віталіївна 99.75 МТ-16
Харченко Ігор Ігорович 99 МЧМ-17-М
Гудим Любов Олександрівна 98.75 М-16
Арабаджи Вікторія Вікторівна 98.75 М-17
Синенко Артем Артемович 98.6 М-14-1
Лагошин Олексій Васильович 98.4 МЧМ-17-М
Швець Ганна Валеріївна 98.17 М-14-2
Карук Ігор Володимирович 97.2 МЧМ-17-М
Чекмак Сергій Олександрович 96.67 М-14-2
Калатало Андрій Васильович 96.25 М-16-У
Пічугін Анатолій Олександрович 96 М-15
Тріма Владислав Олександрович 95.5 ОМТ-17-М
Литовченко Діана Олександрівна 95 М-14-1
Бордюжа Альона Романівна 95 ПМ-15
Плохіх Андрій Андрійович 95 М-14-1
Кусса Роман Олександрович 94.8 МВП-17-М
Малишевський Артур Олександрович 94.75 МТ-17
Алексеєнко Олексій Ігорович 94.6 М-14-1
Паржиховський Владислав Ігорович 94.4 М-14-1
Папаценко Юлія Володимирівна 94.33 ОМТ-17-М
Сальніченко Віктор Дмитрович 94.17 МЛ-14
Голинський Михайло Андрійович 94 МТ-16
Железняк Максим Олегович 94 МЧМ-17-М
Іванін Кирило Дмитрович 93.75 КПМ-16-М
Крупа Аліна Євгеніївна 93.6 МВП-17-М
Голощапов Ігор Володимирович 93.4 М-14-1
Голюк Катерина Володимирівна 93.29 МТ-14
Шерстюк Олександр Юрійович 93.25 М-16-У
Морін Дмитро Миколайович 92.83 МТ-16-У
Тарануха Микола Володимирович 92.5 М-15
Грецингер Гертруда Робертівна 92.43 МТ-14
Голуб Карина Дмитрівна 92.2 М-14-1
Некрашевич Марко Олександрович 92 М-17
Мартин Артем Валерійович 91.8 МВП-17-М
Зайцев Артур Романович 91.75 КПМ-16-М
Пекач Микита Геннадійович 91.33 МЛ-14
Горбаченко Кристина Володимирівна 91.29 МТ-14
Трохман Владислав Олександрович 91.29 МТ-14
Ярова Поліна Анатоліївна 91.29 МТ-14
Івченко Альберт Олександрович 91.25 МТ-16
Байдак Євгенія Сергіївна 91 М-16
Келін Олександр Олександрович 90.86 МТ-14
Хорошун Олексій Володимирович 90.83 ОМТ-17-М
Коканігічева Тетяна Сергіївна 90.8 МЧМ-17-М
Станкевич Марина Сергіївна 89.75 ПМ-15
Муза Вікторія Валентинівна 89.71 МТ-14
Савченко Павло Павлович 89.67 МТ-16-У
Колбаса Сергій Іванович 89.25 М-15
Шаталов Максим Володимирович 88.5 М-15
Дубініна Ганна Володимирівна 88.43 МТ-14
Пахомов Дмитро Сергійович 87 МТ-16
Березка Вікторія Валеріївна 86.83 ОМТ-17-М
Грішаєв Станіслав Володимирович 86.67 МЛ-14
Кіба Ярослав Ігорович 86.67 М-14-2
Аріх Георгій Олександрович 86.17 ОМТ-17-М
Секачов Григорій Геннадійович 86 М-16-У
Шишман Іван Іванович 86 М-16-У
Погорельська Анастасія Сергіївна 84.5 М-16-У
Бабенко Анатолій Сергійович 83 М-15
Крамаренко Ігор Павлович 82.8 МЧМ-17-М
Черепін Олександр Миколайович 82.75 М-15
Савчук Артем Володимирович 81.75 МТ-17
Дроженко Людмила Дмитрівна 80 МТ-14
Терещенко Марина Сергіївна 79.5 М-16-У
Піхно Кирило Валерійович 78.5 М-15
Пасютін Ярослав Сергійович 78.2 МЧМ-17-М
Сейфуллаєв Руслан Сулдузович 77.75 М-17-У
Мукомел Ірина Вадимівна 77.75 МТ-17
Коссе Оксана Сергіївна 77.5 М-16
Авдеєнков Денис Олександрович 71.5 М-15
Сотніченко Олександр Володимирович 65.25 М-16

Соціально-гуманітарний факультет (СГф)

П. І. Б Середній бал Група
Мовчан Ганна Вікторівна 109.6 СР-15
Спінка Карина Павлівна 106 РУП-17
Мороз Вікторія Олександрівна 105 СР-15
Бондаренко Альона Олександрівна 104.5 РП-17-1
Голі-Оглу Катерина Ігорівна 103.8 РП-17-М
Кошель Ангеліна Володимирівна 103.25 ТУР-17
Денисенко Дар`я Сергіївна 102.2 СР-15
Рогатинська Орина Романівна 101.5 ТУР-17
Гаращенко Ірина Леонідівна 100.75 РП-17-2
Береза Валентина Вікторівна 99.75 ТУР-17
Трубачова Вікторія Юріївна 99.75 РП-17-2
Булгакова Світлана Андріївна 99 СР-15
Тимошенко Наталя Іванівна 98.4 СР-15
Коваленко Дар`я Дмитрівна 98.25 ТУР-17
Верцман Софія Олегівна 96.75 РП-16-1
Павленко Людмила Олександрівна 96.75 РУП-17
Мерквіладзе Саломе Теймуразівна 96.75 РП-16-1
Кримська Анастасія Миколаївна 96.25 РУП-17
Саламбаш Дар`я Олександрівна 96.25 РУП-16
Яриш Яна Олександрівна 95 РП-17-М
Гонтар Марія Анатоліївна 95 СР-17
Грачова Альона Ігорівна 95 РП-15
Гребенюк Марина Дмитрівна 94.8 РП-15
Маковєй Дар`я Володимирівна 94.75 СР-14
Голосна Марія Юріївна 94.25 РУП-17
Єрмолаєва Карина Володимирівна 94 РП-17-1
Васильєв Дмитро Олексійович 94 СР-17
Ткаченко Юрій Андрійович 94 РП-17-1
Рябцева Станіслава Геннадіївна 93.8 РП-17-М
Тоцька Катерина Сергіївна 93.4 СР-17-М
Васильченко Ганна Андріївна 92.75 ТУР-17
Новікова Світлана Євгенівна 92.33 СР-17
Хлєбнікова Анастасія Олександрівна 92 СР-17-М
Ушакова Дар`я Геннадіївна 91.5 РУП-16
Міхеєнко Карина Олександрівна 91.25 РУП-17
Бакуліна Поліна Віталіївна 91.25 РУП-17
Лаюрова Руслана Олександрівна 91 РУП-14
Панова Вікторія Олегівна 91 РУП-15
Щербакова Наталія Леонідівна 90.43 РУП-14
Бойко Єлизавета Василівна 90.33 СР-17
Чуднова Юлія Ігорівна 90.33 РУП-15
Терентьєва Світлана Сергіївна 90 СР-15
Сердюк Анастасія Андріївна 89.25 ТУР-17
Кирпичникова Марія Олександрівна 88.33 СР-17
Вакуленко Анастасія Миколаївна 88.25 РУП-17
Беркут Аліна Антонівна 88 ТУР-17
Кобяцька Валерія Олексіївна 87.75 РП-16-1
Третьякова Наталія Олександрівна 87.67 СР-17
Бреденко Надія Сергіївна 87 РУП-17-М
Сенько Кристина Віталіївна 86.6 РУП-17-М
Папенко Денис Сергійович 86.4 РУП-17-М
Савченко Поліна Олегівна 85.75 РП-16-1
Кадушкевич Катерина Валентинівна 85.75 ТУР-17
Рябушева Валерія Сергіївна 85.4 СР-15
Змієвська Інна Валеріївна 85.33 СР-17
Біла Юлія Олександрівна 84.8 СР-15
Дьоміна Дар`я Олександрівна 84.67 ТУР-16
Зоткіна Наталя Євгенівна 84.33 СР-17
Лук`янцева Тамара Сергіївна 83.75 РУП-17
Вініченко Аліна Євгенівна 83 СР-17
Садовець Валерія Романівна 82.5 РП-17-1
Федоренко Анастасія Ігорівна 82 СР-17
Клименко Данило Максимович 81.4 СР-15
Носачова Мар`я Сергіївна 81 СР-17
Копатько Олексій Олександрович 80.33 СР-17
Балацька Катерина Олексіївна 79.75 ТУР-17
Савченко Денис Олегович 79.75 РП-17-1
Коваленко Валентина Миколаївна 79.67 СР-17
Юнусова Венера Ізетівна 79.5 РУП-16
Солдатенко Олексій Миколайович 77.75 РП-17-1
Іванова Єлизавета Дмитрівна 76.83 РП-14
Гумеч Ілона Євгенівна 75.75 СР-16
Дрюк Ангеліна Русланівна 75 СР-16
Черкес Ольга Василівна 70.5 РУП-17
Штоль Олеся Геннадіївна 70.5 РП-14
Калиниченко Марія Василівна 69.75 РУП-16
Антонова Анастасія Григорівна 67.75 РУП-17
Булах Алеся Валеріївна 64.67 СР-17
Танаджі Кристина Вячеславівна 64.25 СР-16

Факультет інформаційних технологій (ФІТ)

П. І. Б Рейтинг Група
Пеклова Наталя Миколаївна 108.4 БМІ-16
Пеклова Олена Миколаївна 107.8 БМІ-16
Тілінін Сергій Вадимович 107.25 ВТ-17
Остапенко Раіса Василівна 107.14 КН-16
Юхно Давид Володимирович 107 КН-15
Якін Костянтин Юрійович 106 КН-15
Антоненко Єлизавета Олександрівна 106 КМ-17
Стамбулжи Дмитро Андрійович 106 КМ-17
Таранов Іван Романович 105.14 ВТ-16
Попова Інна Андріївна 105 ВТ-15
Крутіков Владислав Андрійович 104.75 ВТ-17
Бідник Аліна Олександрівна 104.14 ВТ-16
Павловський Іван Анатолійович 104.14 ВТ-16
Кулішова Катерина Олексіївна 104 ВТ-16
Шитова Марина Василівна 104 КМ-16
Стахов Дмитро Сергійович 103.43 ВТ-16
Малишев Олексій Ігорович 103.17 КМ-16
Шилков Андрій Олександрович 103 КІТ-17-М
Ракова Ірина Олександрівна 102.8 КМ-15
Луковников Олександр Вікторович 102.6 ВТ-15
Нікітін Владислав Сергійович 102.5 КН-15
Хохлова Карина Юріївна 102.25 КН-17
Гуртовий Володимир Олексійович 101.67 КМ-16
Бикон Микита Анатолійович 100.5 ВТ-17
Кличков Віталій Олександрович 100.5 ВТ-17
Сидорова Альона Геннадіївна 100.5 КН-17
Московцова Олександра Дем`янівна 100.4 БМІ-17
Сивак Дар`я Сергіївна 100.17 КМ-16
Бикон Данило Анатолійович 100 КН-17
Семенко Владислав Олегович 100 ВТ-17-М
Ганошенко Роман Ігорович 99.5 ВТ-17-М
Осадчий Микита Сергійович 99.5 КН-15
Тіктінський Дмитро Олексійович 99.2 БМІ-17
Вакуленко Тетяна Вадимівна 98.83 ВТ-17-М
Бобришева Олександра Віталіївна 98.67 КН-17-М
Яблокова Анастасія Вікторівна 98.57 КН-16
Акимченко Анастасія Максимівна 98.25 КН-17
Романюта Максим Олегович 98.43 ВТ-16
Симон Микола Валерійович 98.25 ВТ-17
Жиловник Марія Олександрівна 98 БМІ-17
Леуцький Микита Геннадійович 98 БМІ-15
Жилкін Максим Сергійович 97.83 КН-17-М
Катран Данило Германович 97.71 МА-15
Лисих Тетяна Георгіївна 97.6 КМ-15
Баланюк Олександра Олегівна 97.29 КН-16
Потапов Данило Олександрович 97.25 ВТ-17
Єрьоменко Олена Михайлівна 97.17 КН-17-М
Березовський Денис Андрійович 97 ВТ-17
Гребенькова Анастасія Володимирівна 96.86 ВТ-16
Шкарабура Вероніка Валеріївна 96.83 ВТ-17-М
Ханча Христина Василівна 96.71 ВТ-16
Василенко Вадим Вікторович 96.67 ВТ-17-М
Бухарова Анастасія Олексіївна 96.57 КН-16
Лабухін-Іванов Олександр Геннадійович 96.5 КН-17-М
Оржеховський Микола Миколайович 96.5 ВТ-17
Топорков Сергій Артурович 96.4 МА-17-М
Безуглов Руслан Олександрович 96.38 КН-15
Лаптєва Єлизавета Сергіївна 96.29 КН-16
Моісеєва Аліна Дмитрівна 96 БМІ-15
Кульбака Наталя Владиславівна 95.86 КН-16
Фоменкова Валерія Віталіївна 95.71 КН-16
Руденков Максим Андрійович 95 МА-17-У
Перець Євгенія Олегівна 95 КН-17
Решетников Антон Олександрович 95 КН-17
Подольніков Ілля Віталійович 94.57 КН-16
Поляк Ілля Сергійович 94.2 ВТ-15
Гарбузенко Олександр Віталійович 94.14 КН-16
Саяпіна Євгенія Олександрівна 94 КМ-15
Кунак Владислав Олександрович 93.83 КН-17-М
Ангєлова Діана Володимирівна 93.5 КН-17-М
Сердюк Ксенія Юріївна 93.43 МА-16
Зубарєв Олександр Андрійович 93.4 ВТ-15
Мітченко Владислав Олександрович 93.33 ВТ-17-М
Видра Анастасія Андріївна 93.2 ВТ-15
Аніщік Вячеслав Сергійович 92.86 КН-16
Щербакова Валерія Олексіївна 92.83 КМ-16
Каленов Олексій Володимирович 92.8 ВТ-15
Кривошей Єлизавета Сергіївна 92.43 КН-16
Малахов Владислав Євгенович 91.8 БМІ-16
Полторак Дар`я Володимирівна 91.6 КІТ-17-М
Зубкова Аліса Костянтинівна 91.17 БМІ-15
Шимширт Валентин Володимирович 91.17 КН-17-М
Дєєв Олександр Олексійович 91.14 МА-15
Хохуля Владислав Ігорович 91 ВТ-17-М
Шипілова Анастасія Сергіївна 90.67 ВТ-17-М
Башманов Єгор Дмитрович 90.57 КН-16
Бабіч Олександр Марчелович 90.4 КМ-15
Лихушин Іван Вячеславович 90.2 КМ-15
Аністратенко Вікторія Віталіївна 89.75 КМ-17
Яремко Олександр Миколайович 89.71 КН-16
Кривченков Дмитро Євгенович 89.67 КН-17-М
Ланін Олександр Андрійович 89.67 ВТ-17-М
Дем`яненко Тетяна Олегівна 89.17 БМІ-15
Якуб’як Дмитро Анатолійович 88.21 КН-16
Назаренко Леонід Олександрович 87.8 МА-17
Біжук Данило Сергійович 87.25 КН-17
Щербатих Микита Андрійович 87.25 КН-17

Факультет машинобудування та зварювання (ФМЗ)

П. І. Б Рейтинг Група
Бантюков Владислав Вікторович 93 ІМ-17
Ліскун Артем Олександрович 91 ІМ-17
Чекуров Ілля Сергійович 96.5 ІМ-17
Лименько Микита Олексійович 79 МБ-17
Лях Олександр Дмитрович 98.25 МБ-17
Базовкін Максим Сергійович 81 ПГС-17
Гініятов Азат Алмазович 98 ПГС-17
Городецька Вікторія Василівна 96 ПГС-17
Кацай Аліна Сергіївна 96.5 ПГС-17
Мацегора Алла Романівна 96.5 ПГС-17
Оренчук Андрій Васильович 89.25 ПГС-17
Папакица Сергій Сергійович 76.25 ПГС-17
Шпаков Андрій Євгенович 87.75 ПГС-17
Арцханов Руслан Русланович 74.25 ТіУВ-17
Воєвода Володимир Володимирович 75.75 ТіУВ-17
Гавриленко Дмитро Русланович 88.75 ТіУВ-17
Голубков Олександр Володимирович 90 ТіУВ-17
Єгоров Олександр Олексійович 94.75 ТіУВ-17
Жуков Владислав Олександрович 77.5 ТіУВ-17
Зал Кирило Миколайович 88.75 ТіУВ-17
Кадяєва Софія Олександрівна 74.5 ТіУВ-17
Каманець Іван Іванович 74.25 ТіУВ-17
Касьянчук Гліб Дмитрович 77.25 ТіУВ-17
Кондратенко Руслан Миколайович 95 ТіУВ-17
Мошенко Сергій Сергійович 90.5 ТіУВ-17
Ніколаєв Роман Вікторович 94.75 ТіУВ-17
Партакела Олександр Васильович 75 ТіУВ-17
Хохлов Олександр Анатолійович 74.25 ТіУВ-17
Єварлак Віктор Вікторович 80 ВІ-16
Кіріцев Дмитро Олександрович 78.25 ВІ-16
Рубежанський Максим Сергійович 83 ВІ-16
Глушко Євген Ігорович 78.75 ІМ-16
Кушнір Ірина Олегівна 92.75 ІМ-16
Павленко Олексій Миколайович 88 ІМ-16
Чурсін Микита Георгійович 76.75 ІМ-16
Афанасьєв Олександр Сергійович 82.25 МЗ-16
Грицюк Андрій Олександрович 94.25 МЗ-16
Юріка Іван Іванович 89 МЗ-16
Дроздова Анастасія Едуардівна 93.2 ПБ-16
Мілешкін Антон Юрійович 93 ПБ-16
Грамлюк Микита Андрійович 96 ПГС-16
Малахова Валерія Євгенівна 104.8 ПГС-16
Підтоптана Марія Сергіївна 93.6 ПГС-16
Рязанцев Андрій Володимирович 74.2 ПГС-16
Столяренко Кристина Олексіївна 91.6 ПГС-16
Тур Олександр Сергійович 100 ПГС-16
Хабібулліна Євгенія Ернстівна 94.8 ПГС-16
Дем`яненко Данило Євгенович 88.25 ПТМ-16
Жижкін Сергій Віталійович 82 ПТМ-16
Косарєв Еммануїл Олегович 83.25 ПТМ-16
Синєвод Денис Геннадійович 84 ПТМ-16
Дем`яненко Анна Олександрівна 90.75 ТіУВ-16
Кришов Микола Ігорович 73.75 ТіУВ-16
Паназдир Олександр Дмитрович 86.25 ТіУВ-16
Псарьова Марія Володимирівна 92.5 ТіУВ-16
Узун Марко Романович 90.25 ТіУВ-16
Юрченко Олег Олександрович 88.5 ТіУВ-16
Гебеков Олексій Сергійович 84.75 ТіУЗ-17-П
Малахов Олександр Сергійович 84.25 ТіУЗ-17-П
Герасименко Антон Геннадійович 78.63 У-ТіУЗ-16
Козарь Регіна Олександрівна 79.25 У-ТіУЗ-16
Кроча Вікторія Олегівна 80.25 У-ТіУЗ-16
Павленок Владислав Вікторович 74.38 У-ТіУЗ-16
Пандазі Юрій Вікторович 77 У-ТіУЗ-16
Шол Тамара Лазарівна 90.5 У-ТіУЗ-16
Андрєєв Олег Олегович 90 ІМ-15
Бридня Микола Миколайович 76.57 МБ-15
Венжега Андрій Олександрович 98.14 МБ-15
Костигов Борис Олександрович 86 МБ-15
Нестеренко Кирило Леонідович 85 МБ-15
Писатков Володимир Олександрович 93 МБ-15
Пономаренко Анна Олександрівна 82.43 МБ-15
Суботін Микита Миколайович 87.29 МБ-15
Трикоз Максим Сергійович 86 МБ-15
Шаповалова Маргарита Миколаївна 85.14 МБ-15
Луканін Владислав Андрійович 95.17 МЗ-15
Сирцов Олексій Володимирович 85.67 МЗ-15
Шклярук Ольга Сергіївна 79 МЗ-15
Пижова Катерина Олексіївна 98 ПБ-15
Сидоренко Євген Володимирович 86.2 ПБ-15
Ардальянов Ілля Іванович 82 ПГС-15
Головін Олег Юрійович 90.4 ПГС-15
Дрозденко Олена Сергіївна 97 ПГС-15
Кононенко Дмитро Олександрович 93 ПГС-15
Котельникова Марія Олександрівна 92.2 ПГС-15
Кузнецова Альона Вадимівна 89.6 ПГС-15
М`ясникова Аліна Ігорівна 87.8 ПГС-15
Мішалова Ольга Сергіївна 85.6 ПГС-15
Муравєшкіна Лілія Сергіївна 88 ПГС-15
Папакіна Ганна Сергіївна 95.6 ПГС-15
Петрова Ольга Олегівна 95.6 ПГС-15
Правілова Ірина Вадимівна 96.8 ПГС-15
Рахуба Анастасія Олександрівна 94.8 ПГС-15
Чижденко Таїсія Володимирівна 91.8 ПГС-15
Янусов Євген Олександрович 95.6 ПГС-15
Бодягін Владислав Сергійович 93.67 ТіУВ-15
Гаргола Дмитро Сергійович 93.33 ТіУВ-15
Лаврентьєв Богдан Андрійович 100.83 ТіУВ-15
Попов Микола Миколайович 93.17 ТіУВ-15
Рублевський Микита Григорович 92.33 ТіУВ-15
Синдецький Едуард Олександрович 98.67 ТіУВ-15
Бган Сергій Олександрович 91.17 У-ТіУЗ-15
Бовнєй Микола Миколайович 76.67 У-ТіУЗ-15
Богданов Ігор Володимирович 78.83 У-ТіУЗ-15
Буріков Сергій Віталійович 94.17 У-ТіУЗ-15
Вольський Едуард Вікторович 92.5 У-ТіУЗ-15
Жижома Олег Ігорович 101.5 У-ТіУЗ-15
Казаков Дмитро Сергійович 83 У-ТіУЗ-15
Пугачов Євген Віталійович 95.33 У-ТіУЗ-15
Пучков Максим Вікторович 94 У-ТіУЗ-15
Реутов Віталій Ігорович 77 У-ТіУЗ-15
Рибалко Олександр Юрійович 88.5 У-ТіУЗ-15
Соловйов Максим Володимирович 83.5 У-ТіУЗ-15
Фадєєв Олександр Олександрович 89.17 У-ТіУЗ-15
Голосна Ганна Юріївна 93.17 ВІ-14
Ткаченко Тетяна Костянтинівна 87.83 ВІ-14
Ципко Катерина Володимирівна 97.33 ВІ-14
Автомонов Дмитро Валерійович 97.6 ІМ-14
Горбатенко Галина Сергіївна 74.4 ІМ-14
Кіор Анастасія Геннадіївна 78.4 ІМ-14
Коломоєць Владислав Костянтинович 89 ІМ-14
Копилова Владислава Миколаївна 75 ІМ-14
Кудряшова Наталя Іванівна 90 ІМ-14
Сіробаба Анатолій Петрович 93.4 ІМ-14
Кадигроб Олександр Олександрович 95.71 МЗ-14
Федорова Саміра Рамізовна 97.43 МЗ-14
Швед Юлія Олександрівна 90.43 МЗ-14
Воробйов Владислав Валерійович 93.17 ПГС-14
Доценко Євгенія Ігорівна 88.83 ПГС-14
Зоренко Артур Сергійович 91.17 ПГС-14
Кудла Роман Олексійович 95.5 ПГС-14
Лоскот Дмитро Олександрович 88.5 ПГС-14
Онищенко Максим Олександрович 89.5 ПГС-14
Полеопуло Овідій Георгійович 86.67 ПГС-14
Попова Світлана Олександрівна 97.83 ПГС-14
Булигіна Вікторія Євгенівна 98.33 ПГС-15-П
Бурим Кристина Сергіївна 93.17 ПГС-15-П
Герман Катерина Олександрівна 86 ПГС-15-П
Голоядов Дмитро Миколайович 83.83 ПГС-15-П
Мазур Ангеліна Михайлівна 86.33 ПГС-15-П
Прима Дар`я Андріївна 92.83 ПГС-15-П
Сокол Олена Вячеславівна 88.33 ПГС-15-П
Бессараб Кристина Валеріївна 94 ТіУВ-14
Костенко Олена Геннадіївна 95 ТіУВ-14
Костраш Віктор Костянтинович 98.67 ТіУВ-14
Лащенко Євген Олегович 74.17 ТіУВ-14
Русанін Іван Євгенович 83.67 ТіУВ-14
Ситнікова Тетяна Володимирівна 86 ТіУВ-14
Стеркус Артем Олександрович 94 ТіУВ-14
Тарасов Олексій Олександрович 97.5 ТіУВ-14
Улитич Євген Сергійович 90.83 ТіУВ-14
Шолудько Андрій Ігорович 80.83 ТіУВ-14
Зрожевський Сергій Анатолійович 90.57 ВІ-17-М
Омельченко Михайло Сергійович 91.29 ВІ-17-М
Ребро Сергій Миколайович 87.14 ВІ-17-М
Теленчи Юлія Едуардівна 94.43 ВІ-17-М
Чередниченко Сергій Євгенович 93.43 ВІ-17-М
Косенко Анатолій Анатолійович 94.14 ІП-17-М
Матейко Яна Вікторівна 93.29 ІП-17-М
Кравчук Євген Олексійович 88.71 МЗ-17-М
Танасієнко Павло Сергійович 98.29 МЗ-17-М
Труш Богдан Сергійович 90.14 МЗ-17-М
Шибіста Яна Миколаївна 100.71 ОМС-17-М
Бєлкіна Валерія Володимирівна 94.4 ПГС-17-М
Дубіна Катерина Владиславівна 92.6 ПГС-17-М
Кемічаджи Дмитро Георгійович 79.2 ПГС-17-М
Ліповецький Пилип Олександрович 85.6 ПГС-17-М
Пошен Маргарита Ігорівна 87.8 ПГС-17-М
Саплінов Антон Романович 84 ПГС-17-М
Горбуля Андрій Миколайович 87.83 ПТМ-17-М
Волосяний Денис Олегович 95.33 ТіУВ-17-М
Гусак Максим Сергійович 91.5 ТіУВ-17-М
Жук Катерина Георгіївна 96.5 ТіУВ-17-М
Матях Владислав Олександрович 95.5 ТіУВ-17-М
Орляк Олександр Олександрович 96.83 ТіУВ-17-М
Панфілов Олександр Олегович 95.17 ТіУВ-17-М
Репашевський Анатолій Едуардович 96.83 ТіУВ-17-М
Яковлев Роман Валерійович 96.67 ТіУВ-17-М
Волинський Ілля Олександрович 92.14 ТіУЗ-17-М
Душенін Станіслав Сергійович 89.86 ТіУЗ-17-М
Здор`єв Володимир Миколайович 84.29 ТіУЗ-17-М
Кібіш Владислав Сергійович 91.43 ТіУЗ-17-М
Мєх Костянтин Олегович 93.43 ТіУЗ-17-М
Остапенко Богдан Дмитрович 87.14 ТіУЗ-17-М
Остапенко Євген Лєонідович 92.14 ТіУЗ-17-М
Юрченко Іван Володимирович 96.14 ТіУЗ-17-М
Дементьєв Олександр Васильович 83.6 ТМ-17-М
Лебедєв Костянтин Олексійович 92.8 ТМ-17-М
Литвиненко Андрій Сергійович 97.8 ТМ-17-М
Нетреба Сергій Федорович 95.2 ТМ-17-М
Свіженко Дмитро Борисович 95.8 ТМ-17-М

Факультет транспортных технологий (ФТТ)

П. І. Б. Рейтинг Група
Нечепоренко Валерія Олександрівна 107.6 ПТ-15
Васіна Дар`я Максимівна 107 ТС-14
Черкасова Валерія Валеріївна 106.6 ТС-14
Андрусенко Ганна Миколаївна 106.57 ОМП-17-М
Золотніцька Ольга Геннадіївна 105.2 ПТ-15
Богданова Марія Олегівна 104.8 ТС-14
Томенко Володимир Костянтинович 104.8 АТ-14
Куркчи Костянтин Олександрович 104 АТ-14
Харченко Ігор Сергійович 103.71 ПТ-17-М
Попова Аліна Василівна 103.2 ТС-14
Ремига Дар`я Вікторівна 102.57 ОМП-17-М
Консік Вікторія Русланівна 101.4 ОМП-16
Кузьменко Юлія Олегівна 100.8 ТС-14
Бережан Анастасія Олександрівна 100.5 ТС-15
Ганюк Крістіна Ігорівна 100 У-ПТ-16
Філімонов Роман Олександрович 100 ОМП-17-М
Шаповалова Аліса Олегівна 100 У-ПТ-16
Малєєва Дар`я Василівна 99.43 ТС-17-М
Дружинін Сергій Миколайович 99.33 ТК-14
Кладовщикова Надія Олександрівна 99.33 АТ-15
Блошкіна Дар`я Андріївна 99 ТС-14
Вікторова Поліна Вікторівна 99 ТС-15
Черипко Катерина Євгенівна 99 ОМП-16
Каширін Антон Іванович 98.88 АТ-17-М
Тюляєва Анна Сергіївна 98.86 ТС-17-М
Малюкова Валерія Олександрівна 98.67 ТК-14
Романенко Юлія Олегівна 98.4 ТС-14
Токмакова Вікторія Олександрівна 98.4 ОМП-14
Сурженко Анастасія Дмитрівна 98.33 ТС-15
Пулях Богдан Андрійович 98.29 ТС-17-М
Садим Єлизавета Андріївна 98.2 ОМП-14
Василянська Оксана Федорівна 98 ТС-15
Коваленко Сергій Дмитрович 98 ТС-15
Кадуха Марина Михайлівна 97.83 У-АТ-16
Мельник Тетяна Олександрівна 97.71 ОМП-17-М
Сизко Анастасія Петрівна 97.67 ТС-15
Чернова Яніна Василівна 97.2 ТС-14
Попова Олена Юріївна 97.14 ТС-17-М
Гмиря Олександр Володимирович 97 ОМП-14
Грушевський Віктор Дмитрович 97 ОМП-14
Суханова Вероніка Сергіївна 96.8 ПТ-14
Віннікова Олександра Сергіївна 96.67 ТК-14
Ковальчук Крістіна Вадимівна 96.5 ТС-15
Широкородова Владислава Олексіївна 96.5 АТ-15

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter або це повідомлення.
Нова пошта Маріупольська міська рада Міністерство освіти і науки України ERASMUS+

Повідомити про помилку