Рейтинг студентів-бюджетників

  • 411
  • 2017/08/02

Нормативна інформація

Положення про рейтинг

П.І.Б. Рейтинг Льгота Спеціальність Група
1 Тохтар Анастасія Олегівна 107.25 Інженерне матеріалознавство ПМ-15
2 Синенко Артем Артемович 105.86 Металургія М-14-1
3 Алексеєнко Олексій Ігорович 103.14 Металургія М-14-1
4 Голюк Катерина Володимирівна 102.75 Інженерне матеріалознавство МТ-14
5 Нагнібеда Микита Миколайович 102.75 Металургія ОМТ-16-М
6 Корнілова Катерина Віталіївна 102.43 Матеріалознавство МТ-16
7 Швець Ганна Валеріївна 101.8 + Металургія М-14-2
8 Чекмак Сергій Олександрович 100.2 Металургія М-14-2
9 Максимишина Олена Сергіївна 99.29 Матеріалознавство МТ-16
10 Івченко Альберт Олександрович 99 Матеріалознавство МТ-16
11 Танурков Іван Семенович 98.86 Металургія М-16
12 Джелалі Вікторія Олегівна 98.38 Інженерне матеріалознавство ПМ-15
13 Голинський Михайло Андрійович 98.29 Матеріалознавство МТ-16
14 Голощапов Ігор Володимирович 98 Металургія М-14-1
15 Келін Олександр Олександрович 97.75 Інженерне матеріалознавство МТ-14
16 Трохман Владислав Олександрович 97.75 Інженерне матеріалознавство МТ-14
17 Куліков Артем Сергійович 97.75 Металургія ОМТ-16-М
18 Зуб Євген Андрійович 97.4 Матеріалознавство ПМ-16-М
19 Пахомов Дмитро Сергійович 96.86 Матеріалознавство МТ-16
20 Плохіх Андрій Андрійович 96.86 Металургія М-14-1
21 Сальніченко Віктор Дмитрович 96.8 Ливарне виробництво МЛ-14
22 Калатало Андрій Васильович 96.5 Металургія М-16-У
23 Дубініна Ганна Володимирівна 96.5 Інженерне матеріалознавство МТ-14
24 Литовченко Діана Олександрівна 96.14 Металургія М-14-1
25 Паржиховський Владислав Ігорович 96 Металургія М-14-1
26 Голуб Карина Дмитрівна 95.86 Металургія М-14-1
27 Копитоненко Ігор Володимирович 95.8 Металургія МЛ-16-М
28 Булавка Анастасія Андріївна 95.5 Інженерне матеріалознавство МТ-14
29 Пічугін Анатолій Олександрович 95.25 Металургія М-15
30 Тарануха Микола Володимирович 94.25 Металургія М-15
31 Горбаченко Кристина Володимирівна 94.25 Інженерне матеріалознавство МТ-14
32 Байдак Євгенія Сергіївна 94.14 Металургія М-16
33 Гудим Любов Олександрівна 94.14 Металургія М-16
34 Грецингер Гертруда Робертівна 92.25 Інженерне матеріалознавство МТ-14
35 Шерстюк Олександр Юрійович 92 Металургія М-16-У
36 Грішаєв Станіслав Володимирович 91.4 Ливарне виробництво МЛ-14
37 Муза Вікторія Валентинівна 91 Інженерне матеріалознавство МТ-14
38 Морін Дмитро Миколайович 90.8 Матеріалознавство МТ-16-У
39 Шаповалов Ігор Олегович 90.8 Металургія М-14-2
40 Ярова Поліна Анатоліївна 89.75 Інженерне матеріалознавство МТ-14
41 Станкевич Марина Сергіївна 89.63 Інженерне матеріалознавство ПМ-15
42 Іванін Кирило Дмитрович 89.4 Матеріалознавство КПМ-16-М
43 Пархоменко Марія Валентинівна 88.8 Ливарне виробництво МЛ-14
44 Піхно Кирило Валерійович 87 Металургія М-15
45 Коссе Оксана Сергіївна 86.71 Металургія М-16
46 Кузьмін Дмитро Олегович 86.5 Інженерне матеріалознавство МТ-14
47 Шишман Іван Іванович 86 Металургія М-16-У
48 Мастепанов Валентин Сергійович 85.4 Ливарне виробництво МЛ-14
49 Зайцев Артур Романович 85 Матеріалознавство КПМ-16-М
50 Пекач Микита Геннадійович 84 Ливарне виробництво МЛ-14
51 Оксененко Дар`я Миколаївна 83.2 Матеріалознавство ПМ-16-М
52 Сотніченко Олександр Володимирович 82.71 Металургія М-16
53 Карабан Микита Валерійович 82.25 Інженерне матеріалознавство ПМ-15
54 Колбаса Сергій Іванович 81.5 Металургія М-15
55 Секачов Григорій Геннадійович 81.5 Металургія М-16-У
56 Алейнічев Максим Ігорович 81.43 Металургія М-16
57 Бордюжа Альона Романівна 80 Інженерне матеріалознавство ПМ-15
58 Дроженко Людмила Дмитрівна 80 Інженерне матеріалознавство МТ-14
59 Курилов Ян Миколайович 79.8 Металургія МЛ-16-М
60 Щетінін Владислав Олександрович 75.43 Матеріалознавство МТ-16
61 Савченко Павло Павлович 74.8 Матеріалознавство МТ-16-У
62 Шаталов Максим Володимирович 74.5 Металургія М-15
63 Погорельська Анастасія Сергіївна 73.33 Металургія М-16-У
64 Терещенко Марина Сергіївна 73.17 Металургія М-16-У
65 Гармаш Валерій Валерійович 71.29 Матеріалознавство МТ-16
66 Лисенко Дмитро Євгенович 68.5 Металургія М-16-У
П.І.Б. Рейтинг Льгота Спеціальність Група
1 Власенков Олександр Андрійович 106 Транспортні технології ПТ-16-М
2 Ковальова Наталія Олегівна 101 Транспортні технології ОМП-16-М
3 Андросова Аліна Олексіївна 100.67 Транспортні технології АТ-16-М
4 Богданова Марія Олегівна 100.2 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
5 Васіна Дар`я Максимівна 100.2 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
6 Томенко Володимир Костянтинович 100.17 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-14
7 Будченко Ольга Володимирівна 99.67 Транспортні технології ТС-16-М
8 Нечепоренко Валерія Олександрівна 99.67 Транспортні технології (Промисловий транспорт) ПТ-15
9 Халамей Олександр Сергійович 99.67 Транспортні технології ТС-16-М
10 Черипко Катерина Євгенівна 99.2 Транспортні технології ТТ-16-2
11 Волков Данило Володимирович 99 Транспортні технології ОМП-16-М
12 Перепелиця Тетяна Анатоліївна 98.75 Транспортні технології ПТ-16-М
13 Кладовщикова Надія Олександрівна 98.4 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-15
14 Лиманський Сергій Олександрович 98.4 Транспортні технології ТТ-16-2
15 Бережан Анастасія Олександрівна 98.2 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
16 Суханова Вероніка Сергіївна 97.8 Транспортні технології (Промисловий транспорт) ПТ-14
17 Вікторова Поліна Вікторівна 97.6 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
18 Руднєв Андрій Олексійович 97.33 Транспортні технології ОМП-16-М
19 Консік Вікторія Русланівна 97.2 Транспортні технології ТТ-16-2
20 Малюкова Валерія Олександрівна 97.2 Транспортні технології (Митний контроль на транспорті) ТК-14
21 Садим Єлизавета Андріївна 97.2 Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень) ОМП-14
22 Богдяж Олексій Анатолійович 97 Транспортні технології АТ-16-М
23 Шаповалова Аліса Олегівна 96.83 Транспортні технології У-ПТ-16
24 Ковальчук Крістіна Вадимівна 96.8 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
25 Шеленков Сергій Сергійович 96.67 Транспортні технології ОМП-16-М
26 Василянська Оксана Федорівна 96.6 + Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
27 Попова Аліна Василівна 96.6 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
28 Черкасова Валерія Валеріївна 96.6 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
29 Куркчи Костянтин Олександрович 96.5 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-14
30 Сурженко Анастасія Дмитрівна 96.4 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
31 Широкородова Владислава Олексіївна 96.2 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-15
32 Аріхбаєв Сергій Сергійович 96 + Транспортні технології ТС-16-М
33 Богуславський Дмитро Сергійович 96 Транспортні технології АТ-16-М
34 Зімонов Станіслав Сергійович 96 Транспортні технології ОМП-16-М
35 Іващенко Вікторія Ігорівна 96 Транспортні технології ОМП-16-М
36 Саламбаш Олена Олександрівна 96 Транспортні технології ТС-16-М
37 Мінаєва Катерина Володимирівна 95.8 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-15
38 Золотніцька Ольга Геннадіївна 95.67 Транспортні технології (Промисловий транспорт) ПТ-15
39 Коваленко Сергій Дмитрович 95.4 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
40 Грязєва Анастасія Олександрівна 95.2 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-15
41 Димаренко Марія Григорівна 95 Транспортні технології ОМП-16-М
42 Муцко Іван Олексійович 94.83 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-14
43 Зеленська Ольга Олександрівна 94.75 Транспортні технології ПТ-16-М
44 Пічахчі Станіслав Миколайович 94.67 Транспортні технології ТС-16-М
45 Сизко Анастасія Петрівна 94.6 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
46 Мельник Олександр Ігорович 94.4 Транспортні технології ТТ-16-1
47 Романенко Юлія Олегівна 94.4 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
48 Блошкіна Дар`я Андріївна 94.2 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
49 Віннікова Олександра Сергіївна 94.2 Транспортні технології (Митний контроль на транспорті) ТК-14
50 Бессараб Олексій Олексійович 94 Транспортні технології ТС-16-М
51 Бєльц Вікторія Олександрівна 93.8 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
52 Демченко Вікторія Віталіївна 93.8 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
53 Дудко Марія Олександрівна 93.8 Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень) ОМП-14
54 Одинцова Анастасія Олександрівна 93.6 Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень) ОМП-14
55 Печеришна Валерія Юріївна 93.6 Транспортні технології ТТ-16-2
56 Токмакова Вікторія Олександрівна 93.6 Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень) ОМП-14
57 Дружинін Сергій Миколайович 93.4 Транспортні технології (Митний контроль на транспорті) ТК-14
58 Кадуха Марина Михайлівна 93.4 + Транспортні технології У-АТ-16
59 Кощієнко Владислав Володимирович 93.4 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
60 Капцова Ірина Вікторівна 93.33 Транспортні технології АТ-16-М
61 Зелений Ярослав Олексійович 93.2 Транспортні технології (Промисловий транспорт) ПТ-14
62 Кияненко Микола Андрійович 93.2 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
63 Кундель Єлизавета Олександрівна 93 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
64 Маркіна Єлизавета Миколаївна 93 Транспортні технології (Промисловий транспорт) ПТ-14
65 Ткаченко Олександр Сергійович 93 Транспортні технології ОМП-16-М
66 Баландюк Марина Ігорівна 92.8 Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень) ОМП-14
67 Бурдін Євген Дмитрович 92.67 Транспортні технології ТС-16-М
68 Грушевський Віктор Дмитрович 92.6 Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень) ОМП-14
69 Гмиря Олександр Володимирович 92.4 Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень) ОМП-14
70 Чернова Яніна Василівна 92.2 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
71 Шолохов Володимир Вадимович 92.2 Транспортні технології ТТ-16-1
72 Атрощенко Олександр Костянтинович 92 Транспортні технології (Промисловий транспорт) ПТ-14
73 Насібов Амір Аріф огли 92 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
74 Зайцева Анна Сергіївна 91.8 Транспортні технології ТТ-16-2
75 Кузьменко Юлія Олегівна 91.8 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
76 Меркулов Андрій Робертович 91.8 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
77 Тимощук Катерина Володимирівна 91.8 Транспортні технології ТТ-16-2
78 Щукіна Марія Андріївна 91.8 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
79 Фоменко Валерія Юріївна 91.67 Транспортні технології ТС-16-М
80 Аболимова Юлія Русланівна 91.5 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-14
81 Кацюк Юлія Олександрівна 91.33 Транспортні технології ОМП-16-М
82 Божко Богдан Олександрович 90.8 Транспортні технології У-АТ-16
83 Крецу Анастасія Віталіївна 90.8 Транспортні технології ТТ-16-2
84 Чепухіна Інна Дмитрівна 90.6 Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень) ОМП-14
85 Пономарьова Дар`я Олегівна 90.4 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
86 Плахтєєва Дар`я Сергіївна 90.17 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-14
87 Ганюк Крістіна Ігорівна 90 Транспортні технології У-ПТ-16
88 Малахов Олексій Дмитрович 89.75 Транспортні технології ПТ-16-М
89 Караянов Микита Олегович 89.2 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-15
90 Порохня Надія Максимівна 89.2 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
91 Романченко Віталій Сергійович 89.2 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
92 Куциянова Стелла Павлівна 89 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-14
93 Стрилецька Анастасія Олександрівна 88.83 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-14
94 Швець-Бучавий Антон Олексійович 88.83 Транспортні технології У-ПТ-16
95 Шестаков Олексій Едуардович 88.33 Транспортні технології ТС-16-М
96 Агеєв Олексій Олексійович 88 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-15
97 Ганжерлі Сергій Сергійович 87.83 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-14
98 Пещерін Олександр Павлович 87.67 Транспортні технології ОМП-16-М
99 Паничев Артем Олегович 87.6 Транспортні технології ТТ-16-2
100 Краснопольська Ірина Дмитрівна 87.5 Транспортні технології ПТ-16-М
101 Кузнєцов Едуард Михайлович 87.5 Транспортні технології ПТ-16-М
102 Ясиненко Михайло Олексійович 87.2 Транспортні технології (Митний контроль на транспорті) ТК-14
103 Приходько Максим Олександрович 87 Транспортні технології ПТ-16-М
104 Шерстяк Валерій Андрійович 87 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
105 Красуцька Олена Володимирівна 86.75 Транспортні технології ПТ-16-М
106 Гринюк Євгеній Олександрович 86.67 Транспортні технології АТ-16-М
107 Захватаєв Микита Михайлович 86.4 Транспортні технології У-АТ-16
108 Кораблінський Євген Олегович 86 + Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-15
109 Кудін Дмитро Ігорович 85.5 Транспортні технології ПТ-16-М
110 Пересада Михайло Дмитрович 84.8 Транспортні технології ТТ-16-1
111 Танасієнко Максим Віталійович 84.8 Транспортні технології ТТ-16-1
112 Лафазан Василь Васильович 84.5 Транспортні технології ПТ-16-М
113 Поплавська Ірина Вікторівна 83.6 Транспортні технології У-АТ-16
114 Жуков Владислав Андрійович 83.4 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
115 Лященко Ірина Ігорівна 83.4 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
116 Чередниченко Микита Віталійович 83.33 Транспортні технології АТ-16-М
117 Утургаурі Юлія Сергіївна 83 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
118 Білозоров Дмитро Валентинович 80.83 Транспортні технології У-ПТ-16
119 Ігнатова Ганна Сергіївна 80.2 Транспортні технології ТТ-16-1
120 Шаповалов Артем Олександрович 80 Транспортні технології ПТ-16-М
121 Кочубей Сергій Сергійович 79.75 Транспортні технології ПТ-16-М
122 Чубар Євген Олександрович 79.4 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
123 Церахто Дмитро Олександрович 78.67 Транспортні технології (Автомобільний транспорт) АТ-14
124 Узун Геннадій Максимович 76.8 Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень) ОМП-14
125 Хистов Владлен Сергійович 76.8 Транспортні технології У-АТ-16
126 Кулівець Дмитро Олександрович 76.2 Транспортні технології ТТ-16-1
127 Потапчук Владислав Андрійович 76 Транспортні технології ТТ-16-1
128 Арабаджи Кирил Васильович 75.75 Транспортні технології ПТ-16-М
129 Богаченко Євгенія Дмитрівна 75.75 Транспортні технології ПТ-16-М
130 Дужая Надія Анатоліївна 75.75 Транспортні технології ПТ-16-М
131 Буханько Сергій Сергійович 75 Транспортні технології ТТ-16-2
132 Іванченко Олександра Сергіївна 75 Транспортні технології ПТ-16-М
133 Ребров Руслан Олегович 74.4 Транспортні технології У-АТ-16
134 Шемент Роман Сергійович 74.17 Транспортні технології У-ПТ-16
135 Сербо Ірина Володимирівна 73 Транспортні технології ТТ-16-1
136 Омельченко Дмитро Олексійович 72.6 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
137 Бєзєлюк Максим Ігорович 71.6 + Транспортні технології ТТ-16-2
138 Моторний Денис Едуардович 71.6 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
139 Згара Володимир Олександрович 71 Транспортні технології ОМП-16-М
140 Колларова Марина Владиславівна 70.4 + Транспортні технології ТТ-16-1
141 Андреєв Богдан Олександрович 70 + Транспортні технології ПТ-16-М
142 Ушуллу Анна Дмитрівна 68 Транспортні технології ТТ-16-1
143 Канюков Максим Миколайович 67.4 Транспортні технології (Транспортні системи) ТС-15
144 Мосендз Ігор Борисович 66.6 Транспортні технології ТТ-16-2
145 Авраменко Любов Володимирівна 65.2 Транспортні технології ТТ-16-1
П.І.Б. Рейтинг Льгота Спеціальність Група
1 Попова Світлана Олександрівна 98.13 Будівництво ПГС-14
2 Бурим Кристина Сергіївна 95.5 Будівництво ПГС-15-П
3 Дрозденко Олена Сергіївна 93.25 Будівництво ПГС-15
4 Кудла Роман Олексійович 93.13 Будівництво ПГС-14
5 Булигіна Вікторія Євгенівна 92.5 Будівництво ПГС-15-П
6 Лоскот Дмитро Олександрович 91.75 Будівництво ПГС-14
7 Проскурин Антон Олексійович 91.75 Будівництво ПГС-14
8 Онищенко Максим Олександрович 91.63 Будівництво ПГС-14
9 Зоренко Артур Сергійович 90.75 Будівництво ПГС-14
10 Воробйов Владислав Валерійович 90.25 Будівництво ПГС-14
11 Поставний Марк Олегович 88.88 Будівництво ПГС-15-П
12 Полеопуло Овідій Георгійович 88.25 Будівництво ПГС-14
13 Доценко Євгенія Ігорівна 87.75 Будівництво ПГС-14
14 Анісімов Сергій Олександрович 87.25 Будівництво ПГС-15
15 Сокол Олена Вячеславівна 85 Будівництво ПГС-15-П
16 М`ясникова Аліна Ігорівна 84.5 Будівництво ПГС-15
17 Голоядов Дмитро Миколайович 82 Будівництво ПГС-15-П
18 Мазур Ангеліна Михайлівна 81.13 Будівництво ПГС-15-П
19 Малахова Валерія Євгенівна 98.5 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16
20 Правілова Ірина Вадимівна 96.25 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
21 Морозова Альона Ігорівна 95.4 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-М
22 Папакіна Ганна Сергіївна 95.25 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
23 Петрова Ольга Олегівна 95.25 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
24 Подковка Катерина Анатоліївна 95.2 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-М
25 Рогожин Ігор Сергійович 93.4 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-М
26 Рубцов Владислав Миколайович 92.8 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-М
27 Рахуба Анастасія Олександрівна 92 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
28 Янусов Євген Олександрович 91.75 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
29 Кононенко Дмитро Олександрович 91.5 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
30 Муравєшкіна Лілія Сергіївна 91.5 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
31 Грамлюк Микита Андрійович 91.25 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16
32 Головін Олег Юрійович 91 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
33 Мішалова Ольга Сергіївна 91 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
34 Котельникова Марія Олександрівна 90.25 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
35 Чижденко Таїсія Володимирівна 90.25 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
36 Хабібулліна Євгенія Ернстівна 90 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16
37 Ардальянов Ілля Іванович 89 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
38 Кузнецова Альона Вадимівна 88.25 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
39 Підтоптана Марія Сергіївна 88.25 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16
40 Сивенко Олександр Юрійович 88.25 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
41 Волков Владислав Андрійович 86 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-М
42 Тур Олександр Сергійович 85.25 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16
43 Бєліков Євген Олександрович 85.2 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-М
44 Бовкун Тетяна Валентинівна 85 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16
45 Климов Дмитро Володимирович 82.25 Будівництво та цивільна інженерія ПГС-16-П
46 Михайленко Денис Олегович 109 Галузеве машинобудування ПТМ-16-М
47 Бондаренко Олександр Володимирович 103.8 Галузеве машинобудування МЗ-16-М
48 Улаєва Тетяна Олександрівна 103.4 Галузеве машинобудування МЗ-16-М
49 Іванченко Ілля Олексійович 100.5 Галузеве машинобудування ПТМ-16-М
50 Широкорадюк Олексій Анатолійович 99 Галузеве машинобудування ПТМ-16-М
51 Ставицький Олег Олегович 98.5 Галузеве машинобудування ВІ-16-М
52 Зінов Артем Геннадійович 97.75 Галузеве машинобудування ПТМ-16-М
53 Савков Андрій Ігорович 96.75 Галузеве машинобудування ПТМ-16-М
54 Полещук Владислав Сергійович 88.57 Галузеве машинобудування МЗ-16-П
55 Шклярук Ольга Сергіївна 88 Галузеве машинобудування МЗ-16-П
56 Сирцов Олексій Володимирович 87.14 Галузеве машинобудування МЗ-16-П
57 Жульов Олександр Ігорович 87 Галузеве машинобудування ІП-16-М
58 Синєвод Денис Геннадійович 84.25 Галузеве машинобудування МБ-16
59 Ліскун Микита Миколайович 84.14 Галузеве машинобудування МЗ-16-П
60 Ващук Анастасія Василівна 83 Галузеве машинобудування ВІ-16-П
61 Подолян Сергій Олександрович 80.86 Галузеве машинобудування МЗ-16-П
62 Синдецький Едуард Олександрович 102.2 Зварювання ТіУВ-15
63 Жижома Олег Ігорович 96.6 Зварювання У-ТіУЗ-15
64 Костенко Олена Геннадіївна 96 Зварювання ТіУВ-14
65 Лаврентьєв Богдан Андрійович 95.4 Зварювання ТіУВ-15
66 Тарасов Олексій Олександрович 94.4 Зварювання ТіУВ-14
67 Пугачов Євген Віталійович 94 Зварювання У-ТіУЗ-15
68 Пучков Максим Вікторович 94 Зварювання У-ТіУЗ-15
69 Буріков Сергій Віталійович 93.6 Зварювання У-ТіУЗ-15
70 Бодягін Владислав Сергійович 93.4 Зварювання ТіУВ-15
71 Костраш Віктор Костянтинович 92.6 Зварювання ТіУВ-14
72 Бган Сергій Олександрович 92.4 Зварювання У-ТіУЗ-15
73 Вольський Едуард Вікторович 92.2 Зварювання У-ТіУЗ-15
74 Іванов Станіслав Сергійович 90.8 Зварювання ТіУВ-14
75 Гаргола Дмитро Сергійович 90.4 Зварювання ТіУВ-15
76 Попов Микола Миколайович 90.4 Зварювання ТіУВ-15
77 Рибалко Олександр Юрійович 89.6 Зварювання У-ТіУЗ-15
78 Бессараб Кристина Валеріївна 89.4 Зварювання ТіУВ-14
79 Русанін Іван Євгенович 89.4 Зварювання ТіУВ-14
80 Фадєєв Олександр Олександрович 87.8 Зварювання У-ТіУЗ-15
81 Стеркус Артем Олександрович 86.8 Зварювання ТіУВ-14
82 Шолудько Андрій Ігорович 86.8 Зварювання ТіУВ-14
83 Рублевський Микита Григорович 84.6 Зварювання ТіУВ-15
84 Ситнікова Тетяна Володимирівна 84.4 Зварювання ТіУВ-14
85 Казаков Дмитро Сергійович 82.4 Зварювання У-ТіУЗ-15
86 Танабаш Максим Вікторович 81 Зварювання ТіУВ-15
87 Автомонов Дмитро Валерійович 96.6 Інженерна механіка ІМ-14
88 Коломоєць Владислав Костянтинович 94.6 Інженерна механіка ІМ-14
89 Кудряшова Наталя Іванівна 92 Інженерна механіка ІМ-14
90 Сіробаба Анатолій Петрович 91.8 Інженерна механіка ІМ-14
91 Андрєєв Олег Олегович 89.29 Інженерна механіка ІМ-15
92 Деріневський Артур Юрійович 81.8 Інженерна механіка ІМ-14
93 Венжега Андрій Олександрович 104.86 Машинобудування МБ-15
94 Федорова Саміра Рамізовна 104 Машинобудування МЗ-14
95 Ципко Катерина Володимирівна 97.86 Машинобудування ВІ-14
96 Голосна Ганна Юріївна 92.43 Машинобудування ВІ-14
97 Луканін Владислав Андрійович 92.43 Машинобудування МЗ-15
98 Трикоз Максим Сергійович 92 Машинобудування МБ-15
99 Швед Юлія Олександрівна 91.17 Машинобудування МЗ-14
100 Пономаренко Анна Олександрівна 89.57 Машинобудування МБ-15
101 Писатков Володимир Олександрович 88.86 Машинобудування МБ-15
102 Кадигроб Олександр Олександрович 88.67 Машинобудування МЗ-14
103 Нестеренко Кирило Леонідович 88.29 Машинобудування МБ-15
104 Суботін Микита Миколайович 88 Машинобудування МБ-15
105 Шаповалова Маргарита Миколаївна 87.29 Машинобудування МБ-15
106 Костигов Борис Олександрович 85.71 Машинобудування МБ-15
107 Ткаченко Тетяна Костянтинівна 85.29 Машинобудування ВІ-14
108 Шестаков Дмитро Олександрович 82.86 Машинобудування МБ-15
109 Нікітінський Євген Миколайович 98.2 Менеджмент КСС-16-М
110 Ракоміна Тетяна Миколаївна 98 Менеджмент КСС-16-М
111 Вербицький Євген Дмитрович 105 Прикладна механіка ТМ-16-М
112 Куберський Євгеній Валерійович 105 Прикладна механіка ТМ-16-М
113 Мурашко Андрій Олександрович 104.5 Прикладна механіка ТіУВ-16-М
114 Єгоров Валерій Олександрович 102.5 Прикладна механіка ТіУВ-16-М
115 Пархоменко Оксана Олександрівна 102.5 Прикладна механіка ТіУВ-16-М
116 Поливяний Владислав Сергійович 99.5 Прикладна механіка ТіУВ-16-М
117 Псарьова Марія Володимирівна 99.5 Прикладна механіка ТіУВ-16
118 Рибалка Андрій Олександрович 99.5 Прикладна механіка ТіУЗ-16-М
119 Ковальова Оксана Володимирівна 99 Прикладна механіка ТіУЗ-16-М
120 Логвіненко Антон Андрійович 97.5 Прикладна механіка ТіУВ-16-М
121 Пісарєвський Олег Іванович 97.5 Прикладна механіка ТіУЗ-16-М
122 Класинський Олександр Сергійович 97 Прикладна механіка ОМС-16-М
123 Халєєв Антон Іванович 97 Прикладна механіка ТМ-16-М
124 Карпі Данііл Олегович 95 Прикладна механіка ТіУВ-16-М
125 Лугін Кирило Володимирович 95 Прикладна механіка ТіУВ-16-М
126 Тягунов Денис Володимирович 93 Прикладна механіка ТіУЗ-16-М
127 Василенко Матвій Анатолійович 92.5 Прикладна механіка ТМ-16-М
128 Комлик Віктор Валерійович 92.5 Прикладна механіка ТМ-16-М
129 Матвєєв Володимир Володимирович 92 Прикладна механіка ТМ-16-М
130 Шол Тамара Лазарівна 89.9 Прикладна механіка У-ТіУЗ-16
131 Захаров Максим Юрійович 87.5 Прикладна механіка ТіУЗ-16-М
132 Христенко Олексій Олексійович 87.25 Прикладна механіка ОМС-16-М
133 Кушнір Ірина Олегівна 85.5 Прикладна механіка ІМ-16
134 Дем`яненко Анна Олександрівна 83.75 Прикладна механіка ТіУВ-16
135 Павленко Олексій Миколайович 82.75 Прикладна механіка ІМ-16
136 Герасименко Антон Геннадійович 81.8 Прикладна механіка У-ТіУЗ-16
137 Кроча Вікторія Олегівна 81.7 Прикладна механіка У-ТіУЗ-16
138 Узун Марко Романович 81 Прикладна механіка ТіУВ-16
139 Пижова Катерина Олексіївна 93 Професійна освіта ПБ-15
140 Сидоренко Євген Володимирович 92.2 Професійна освіта ПБ-16-П
141 Прима Дар`я Андріївна 91 Професійна освіта ПГС-15-П
142 Мілешкін Антон Юрійович 88 Професійна освіта ПГС-16
143 Облучинський Богдан Віталійович 81.38 Професійна освіта ПГС-15-П
П.І.Б. Рейтинг Льгота Спеціальність Група
1 Мовчан Ганна Вікторівна 107.86 + РП-16-1
2 Булгакова Світлана Андріївна 107.43 РП-16-1
3 Денисенко Дар`я Сергіївна 105 РУП-16
4 Грачова Альона Ігорівна 99.83 РУП-16
5 Мерквіладзе Саломе Теймуразівна 99 СР-15
6 Гребенюк Марина Дмитрівна 98.83 СР-15
7 Верцман Софія Олегівна 97.25 СР-15
8 Терентьєва Світлана Сергіївна 96.14 СР-15
9 Щербакова Наталія Леонідівна 94.8 СР-15
10 Савченко Поліна Олегівна 94.5 СР-15
11 Саламбаш Дар`я Олександрівна 94.2 РП-15
12 Мороз Вікторія Олександрівна 94.14 РП-15
13 Трифонов Василь Сергійович 94 РП-15
14 Чуднова Юлія Ігорівна 93.33 РУП-15
15 Тимошенко Наталя Іванівна 92.57 РУП-15
16 Панова Вікторія Олегівна 92.17 РУП-14
17 Коробська Наталія Володимирівна 91.6 РП-16-М
18 Ушакова Дар`я Геннадіївна 91.2 СР-16
19 Дрюк Ангеліна Русланівна 88.5 + СР-16
20 Гумеч Ілона Євгенівна 85 + СР-16
21 Дьоміна Дар`я Олександрівна 82.4 + СР-16
22 Калиниченко Марія Василівна 79.6 + ТУР-16
23 Танаджі Кристина Вячеславівна 75.83 + РУП-16
24 Авраімова Карина Геннадіївна 67.67 + СР-15
П.І.Б. Рейтинг Льгота Спеціальність Група
1 Любарцев Вадим Володимирович 108.25 ЕПП-16-М
2 Фотікова Юлія Ігорівна 107 ЕПП-16-М
3 Пятигорець Ярослав Васильович 106.75 ЕПП-16-М
4 Ходехін Андрій Євгенович 105.75 ПТЕ-16
5 Григоренко Катерина Ігорівна 105.75 АЕС-16-М
6 Кара Олена Михайлівна 104.67 ЕПА-16-М
7 Золоткова Денна Володимирівна 104 ПТЕ-16-У
8 Калушка Олександр Володимирович 101.5 ЕПП-15
9 Литвиненко Ольга Віталіївна 98.75 ПТЕ-16-У
10 Тетерєв Станіслав Сергійович 98.5 ПТЕ-15
11 Демідко Максим Едуардович 98.25 ПТЕ-15
12 Козлова Каріна Едуардівна 98 ЕТ-16-М
13 Антипов Володимир Вадимович 97.71 ЕПП-15
14 Науменко Сергій Дмитрович 96.83 ПТЕ-14
15 Погребець Альона Сергіївна 96.75 ПТЕ-16
16 Науменко Максим Дмитрович 96.33 ПТЕ-14
17 Швєдова Тетяна Федорівна 95.5 ПТЕ-16-У
18 Воронцова Аліна Володимирівна 95.5 ПТЕ-15
19 Єршова Катерина Юріївна 95.5 ПТЕ-15
20 Ковальова Анна Андріївна 94.5 АЕС-16-М
21 Плахотник Карина Євгенівна 94.29 ПТЕ-16-М
22 Данілець Олександра В`ячеславівна 94.25 ПТЕ-16
23 Сєрий Даніїл Вікторович 94.14 ЕПА-15
24 Пижиков Андрій В`ячеславович 94.14 ПТЕ-16-М
25 Гнєзділов Руслан Юрійович 94 ЕПП-15-У
26 Калюжний Ілля Дмитрович 94 ПТЕ-14
27 Кохан Петро Сергійович 93.5 ПТЕ-15
28 Тітікова Анастасія Віталіївна 93.5 ПТЕ-16
29 Горбатко Ілля Дмитрович 93.43 ЕПП-15
30 Артисюк Дмитро Геннадійович 92.67 ЕПА-16-М
31 Прошин Володимир Олегович 92.6 ЕПП-14
32 Напльоков Сергій Сергійович 92.57 ЕПП-16-У
33 Лупацій Максим Станіславович 92.25 АЕС-16-М
34 Гунченко Ярослав Геннадійович 91.75 ЕПП-16-М
35 Новіков Володимир Вікторович 91.33 ЕПА-16-М
36 Голубятник Олексій Сергійович 91.2 ЕПП-15-У
37 Чалий Дмитро Володимирович 91 ЕПП-14
38 Григоренко Олександр Євгенович 90.29 ЕПП-15
39 Алексєєв Сергій Рустамович 90.2 ЕПП-14
40 Кузнецова Ольга Олександрівна 89.5 ПТЕ-14
41 Смирнов Антон Сергійович 88.71 ЕПП-15
42 Пукаліна Анжела Геннадіївна 88.57 ЕПП-16-У
43 Хав`яр Сергій Олександрович 88.5 ЕПП-16-М
44 Жигалов Андрій Володимирович 88.14 ЕПП-16-У
45 Коромисленко Владислав Юрійович 87.86 ЕПА-15
46 Дансберг Богдан Сергійович 87.75 ЕПП-16-М
47 Васєнєв Кирило Валерійович 87.75 ЕТ-16-М
48 Першечкін Сергій Анатолійович 87.57 ЕПА-16-У
49 Іпатова Анастасія Сергіївна 87.5 ПТЕ-16-У
50 Мінін Денис Геннадійович 87.43 ЕПА-15
51 Антюшин Олександр Володимирович 87 ЕПП-16-У
52 Оренчук Роман Васильович 86.86 ЕПП-15
53 Погорелов Валерій Миколайович 86.2 ЕПП-15-У
54 Тулінов Микита Юрійович 86 АЕС-16-М
55 Чорна Марина Денисівна 85.75 ЕТ-16-М
56 Осокін Кирило Андрійович 85.5 ЕПП-16
57 Єремєєва Анастасія Олегівна 85 ПТЕ-15
58 Єфремов Василь Єгорович 84.86 ПТЕ-16-М
59 Карпов Петро Володимирович 84.75 ЕТ-16-М
60 Хазнаферов Микита Олександрович 84.4 ЕПП-16
61 Кулініч Іван Юрійович 83.86 ЕПП-16-У
62 Халпахчи Василь Олексійович 83.83 ПТЕ-14
63 Смирнов Олександр Михайлович 83.6 ЕПП-14
П.І.Б. Рейтинг Льгота Спеціальність Група
1 Бідник Аліна Олександрівна 109.8 Комп’ютерні науки та інформаційні технології ВТ-16
2 Юхно Давид Володимирович 108.88 Комп’ютерні науки КН-15
3 Якін Костянтин Юрійович 108.63 Комп’ютерні науки КН-15
4 Клименко Олександра Олександрівна 108 Комп’ютерні науки та інформаційні технології ВТ-16-М
5 Таранов Іван Романович 108 Комп’ютерні науки та інформаційні технології ВТ-16
6 Король Марія Олегівна 107.29 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-14
7 Демків Владислав Миколайович 107 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-14
8 Стахов Дмитро Сергійович 105.6 Комп’ютерні науки та інформаційні технології ВТ-16
9 Ханча Христина Василівна 105.6 Комп’ютерні науки та інформаційні технології ВТ-16
10 Разумний Олександр Владиславович 105 Комп’ютерні науки КН-14
11 Шитова Марина Василівна 105 Прикладна математика КМ-16
12 Ракова Ірина Олександрівна 104.5 Прикладна математика КМ-15
13 Голодов Дмитро Вадимович 104.17 Комп’ютерні науки КН-14
14 Грицай Артем Сергійович 104.17 Комп’ютерні науки КН-14
15 Здраздас Денис Сергійович 104.14 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-14
16 Згара Костянтин Геннадійович 103.83 Комп’ютерні науки КН-14
17 Нікітін Владислав Сергійович 103 Комп’ютерні науки КН-15
18 Дьячук Михайло Вікторович 102.8 Комп’ютерні науки та інформаційні технології ВТ-16-М
19 Дудка Маргарита Олексіївна 102 Прикладна математика КМ-14
20 Павловський Іван Анатолійович 101.8 Комп’ютерні науки та інформаційні технології ВТ-16
21 Кравченко Андрій Олександрович 101.71 Прикладна математика КМ-14
22 Бєлєванцева Катерина Олександрівна 101.67 Комп’ютерні науки КН-14
23 Лисих Тетяна Георгіївна 101.67 Прикладна математика КМ-15
24 Остапенко Раіса Василівна 101.6 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
25 Бухарова Анастасія Олексіївна 101.2 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
26 Пасенко Марія Миколаївна 101 Комп’ютерні науки КН-14
27 Степанов Андрій Борисович 101 Комп’ютерні науки та інформаційні технології ВТ-16-М
28 Пеклова Олена Миколаївна 100.25 Біомедична інженерія БМІ-16
29 Лисих Олена Георгіївна 100 Прикладна математика КМ-16-М
30 Базилєв Данило Ігорович 99.5 Інформатика ВТ-14
31 Малахов Владислав Євгенович 99.25 Біомедична інженерія БМІ-16
32 Пеклова Наталя Миколаївна 99.25 Біомедична інженерія БМІ-16
33 Котихова Людмила Дмитрівна 99.17 Комп’ютерні науки КН-14
34 Поліщук Артем Олександрович 99.14 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-14
35 Смолянінов Владислав Вікторович 99.14 Інформатика ВТ-15
36 Луковников Олександр Вікторович 99 Інформатика ВТ-15
37 Пивоварова Катерина Михайлівна 99 Комп’ютерні науки та інформаційні технології ВТ-16-М
38 Рожанський Артур Андрійович 98.71 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-14
39 Анісімов Сергій Сергійович 98.6 Комп’ютерні науки та інформаційні технології ВТ-16-М
40 Донец Наталя Олександрівна 98.25 Прикладна математика КМ-16-М
41 Попова Інна Андріївна 98 Інформатика ВТ-15
42 Фоміна Катерина Сергіївна 97.83 Комп’ютерні науки КН-14
43 Пономарьова Тетяна Володимирівна 97.75 Прикладна математика КМ-16-М
44 Лихушин Іван Вячеславович 97.67 Прикладна математика КМ-15
45 Боєва Аліна Вікторівна 97.17 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16-М
46 Житаренко Ольга Володимирівна 97.14 Прикладна математика КМ-14
47 Баланюк Олександра Олегівна 97 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
48 Орлов Дмитро Ігорович 96.5 Інформатика ВТ-14
49 Нікітін Андрій Сергійович 96.17 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16-М
50 Видра Анастасія Андріївна 96.14 Інформатика ВТ-15
51 Серебрякова Катерина Владиславівна 96 Прикладна математика КМ-16-М
52 Болдирева Антоніна Сергіївна 95.83 Комп’ютерні науки КН-14
53 Скоробогач Максим Сергійович 95.8 Комп’ютерні науки та інформаційні технології ВТ-16-М
54 Саяпіна Євгенія Олександрівна 95.5 Прикладна математика КМ-15
55 Зубкова Аліса Костянтинівна 95.43 Біомедична інженерія БМІ-15
56 Кулик Юлія Сергіївна 95.29 Прикладна математика КМ-14
57 Солдатов Дмитро Вікторович 95 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології КІТ-16-М
58 Сєрікова Орина Юріївна 94.67 Прикладна математика КМ-15
59 Кульбака Наталя Владиславівна 94.2 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
60 Чернишов Олег Дмитрович 94.17 Прикладна математика КМ-15
61 Маштакова Ольга Григорівна 93.86 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-14
62 Осадчий Микита Сергійович 93.38 Комп’ютерні науки КН-15
63 Степанюк Катерина Сергіївна 93.2 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КІ-16-М
64 Катран Данило Германович 93 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-15
65 Леуцький Микита Геннадійович 92.86 Біомедична інженерія БМІ-15
66 Яблокова Анастасія Вікторівна 92.8 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
67 Поляк Ілля Сергійович 92.43 Інформатика ВТ-15
68 Сердюк Ксенія Юріївна 92.4 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-16
69 Ісаєва Юлія Сергіївна 92.33 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-15
70 Литвиненко Андрій Альбертович 91.83 Прикладна математика КМ-15
71 Лаптєва Єлизавета Сергіївна 91.8 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
72 Калашнікова Світлана Анатоліївна 91.71 Прикладна математика КМ-14
73 Красуцький Євгеній Анатолійович 91.6 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-16-М
74 Щербакова Валерія Олексіївна 91.5 Прикладна математика КМ-16
75 Мелешин Ярослав Георгійович 91.2 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КІ-16-М
76 Гарбузенко Олександр Віталійович 91 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
77 Ганзіна Дар`я Ігорівна 90.83 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16-М
78 Самойленко Едуард Сергійович 90.67 Комп’ютерні науки КН-14
79 Полякова Альона Ігорівна 90.38 Комп’ютерні науки КН-15
80 Моісеєва Аліна Дмитрівна 90.14 Біомедична інженерія БМІ-15
81 Подольніков Ілля Віталійович 90 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
82 Фоменкова Валерія Віталіївна 90 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
83 Кулішова Катерина Олексіївна 89.6 Комп’ютерні науки та інформаційні технології ВТ-16
84 Каленов Олексій Володимирович 89.29 Інформатика ВТ-15
85 Слюсаренко Євген Олександрович 89.2 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-16-М
86 Дем`яненко Тетяна Олегівна 89.14 Біомедична інженерія БМІ-15
87 Арабов Олексій Ігорович 89 Комп’ютерні науки КН-15
88 Євчук Ольга Сергіївна 88.83 Комп’ютерні науки КН-14
89 Щеников Олександр Валерійович 88.2 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-16
90 Солєєва Олена Вікторівна 87.5 Прикладна математика КМ-15
91 Кривошей Єлизавета Сергіївна 85 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
92 Сокол Іван Ігорович 84.83 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16-М
93 Фіненко Денис Андрійович 84.2 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-16-М
94 Ольховой Дмитро Романович 83.67 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16-М
95 Мініна Карина Геннадіївна 83.5 Комп’ютерні науки КН-15
96 Федоров Микита Андрійович 83 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
97 Шелест Марія Юріївна 82.67 Комп’ютерні науки КН-14
98 Сметаннікова Єлизавета Андріївна 82.63 Комп’ютерні науки КН-15
99 Зубарєв Олександр Андрійович 81.86 Інформатика ВТ-15
100 Гавашелі Владислав Геннадійович 81.2 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-16
101 Полєжаєв Дмитро Віталійович 81 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-14
102 Бухаров Дмитро Володимирович 80.88 Комп’ютерні науки КН-15
103 Самбур Денис Олександрович 80.71 Інформатика ВТ-15
104 Аніщік Вячеслав Сергійович 80.6 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
105 Березка Валерія Костянтинівна 80.25 Прикладна математика КМ-16-М
106 Слобожанінов Максим Максимович 80.2 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-16-М
107 Воробйов Микита Максимович 80 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-16
108 Пахомов Максим Сергійович 80 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-16-У
109 Церцек Олександр Анатолійович 79.67 Прикладна математика КМ-15
110 Якименко Олександр Ігорович 79.14 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-14
111 Забельський Олександр Віталійович 78.43 Прикладна математика КМ-14
112 Лях Світлана Миколаївна 78.4 Комп’ютерні науки та інформаційні технології КН-16
113 Нікітінський Антон Миколайович 78.2 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-16-М
114 Саєнко Євген Олександрович 78.17 Інформатика ВТ-14
115 Пучков Євген Едуардович 77.38 Комп’ютерні науки КН-15
116 Тростянецький Станіслав Олегович 77.17 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-15
117 Воінов Едуард Сергійович 75.83 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-15
118 Єрмілін Антон Іванович 74.57 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-14
119 Безуглов Руслан Олександрович 74.25 Комп’ютерні науки КН-15
120 Гасан Данило Дмитрович 72.86 Біомедична інженерія БМІ-15
121 Кулик Кирило Вадимович 72.33 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-15
122 Орєхов Максим Вадимович 71.83 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-15
123 Абдулалімов Валерій Євгенович 71.13 Комп’ютерні науки КН-15
124 Шкапа Григорій Олександрович 70.2 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-16
125 Чобану Родіон Володимирович 69.57 Прикладна математика КМ-14
126 Єрмолаєв Юрій Юрійович 68.4 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-16
127 Горобченко Максим Олександрович 64.33 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-15
128 Шаповалов Олександр Іванович 63.17 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології МА-15
П.І.Б. Рейтинг Льгота Спеціальність Група
1 Тищенко Вероніка Геннадіївна 110 Менеджмент ІД-16-М
2 Пархоменко Анна Олександрівна 109.44 Менеджмент МТЛ-14
3 Кулаєва Марина Олександрівна 109.2 Економіка підприємства ЕП-14
4 Вакуленко Олександра Олександрівна 109 Маркетинг МК-16-М
5 Щербак Микита Валерійович 108.4 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність ІВ-16-М
6 Кулішова Олена Олексіївна 108.13 Економіка ЕП-16-М
7 Бессонова Анна Володимирівна 108 Облік і аудит ОА-14
8 Добровольська Яна Віталіївна 108 Менеджмент МТЛ-15
9 Потягіна Альбіна Миколаївна 107 Економіка ЕП-16-М
10 Дробязко Марія Володимирівна 106.75 Економіка підприємства ЕП-15
11 Бібік Оксана Ігорівна 106 Маркетинг МК-16-М
12 Ковтун Катерина Вікторівна 105.8 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність ІВ-16-М
13 Пишна Анастасія Олександрівна 105.8 Облік і оподаткування ОА-16
14 Репіна Анастасія Рустамівна 105.75 Менеджмент МТЛ-15
15 Мальцева Вікторія Олександрівна 105.6 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність ІВ-16-М
16 Бондаренко Світлана Вікторівна 105.4 Економіка підприємства ЕП-14
17 Прокопенко Кристина Ігорівна 105.2 Облік і оподаткування ОА-16-М
18 Іващенко Ірина Вікторівна 105 Економіка підприємства ЕП-14
19 Циганкова Ольга Дмитрівна 104.8 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність ІВ-16-М
20 Затєєва Катерина Михайлівна 104.6 Економіка підприємства ЕП-14
21 Ткаченко Юлія Дмитрівна 104.43 Економіка ЕДПР-16-М
22 Бурак Павло Валерійович 104.25 Менеджмент БА-16-М
23 Переверзєв Олександр Геннадійович 103.2 Облік і оподаткування ОА-16
24 Довгаль Марія В`ячеславівна 103.2 Облік і оподаткування ОА-16-М
25 Сорокіна Людмила Сергіївна 103 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність ІВ-16-М
26 Неровня Анастасія Вікторівна 102.8 Економіка підприємства ЕП-14
27 Чайкіна Анастасія Віталіївна 102.8 Облік і оподаткування ОА-16-М
28 Дьяченко Вікторія Русланівна 102.75 Економіка ЕП-16-М
29 Балинська Олена Володимирівна 102.6 Економіка підприємства ЕП-14
30 Судніцина Вікторія Михайлівна 102.25 Менеджмент БА-16-М
31 Рицька Аліна Олексіївна 101.6 Облік і аудит ОА-15
32 Гусак Анастасія Владиславівна 101.5 Менеджмент МТЛ-16-У
33 Сафонова Ксенія Сергіївна 101.4 Маркетинг МК-15
34 Горбань Дар`я В`ячеславівна 101.2 Менеджмент МН-16
35 Ілюхіна Ольга Максимівна 101 Облік і аудит ОА-15
36 Охмуш Михайло Васильович 101 Менеджмент МН-16-М
37 Воробйова Катерина Андріївна 100.67 Менеджмент МН-14
38 Стрижак Дар`я Едуардівна 100.5 Економіка підприємства ЕП-15
39 Павлюк Вікторія Андріївна 100.25 Економіка підприємства ЕП-15
40 Іванюк Дар`я Олегівна 100.17 Менеджмент ІД-16-М
41 Мотовчі Ганна Сергіївна 100 Економіка ЕП-16
42 Усенко Вероніка Павлівна 99.5 Менеджмент БА-16-М
43 Шамрай Артем Олександрович 99.4 Менеджмент УП-16-М
44 Степанова Марія Олександрівна 98.6 Менеджмент МН-16
45 Левченко Анастасія Геннадіївна 98.5 Менеджмент МН-16-М
46 Мілованов Денис Русланович 98.4 Економіка ЕП-16
47 Фоменко Юрій Романович 98.2 Маркетинг МК-15
48 Папуш Олена Олексіївна 98 Економіка ЕП-16-М
49 Шамлі Марія Миколаївна 97.25 Економіка ЕП-16-М
50 Кириченко Марко Юрійович 96.8 Економіка підприємства ЕП-14
51 Булушева Владислава Андріївна 94.75 Економіка підприємства ЕП-15
52 Голтвенко Тетяна Федорівна 94.4 Менеджмент УП-16-М
53 Посігун Олена Володимирівна 94.33 Менеджмент ІД-16-М
54 Кликова Вікторія Сергіївна 93.8 Економіка ЕП-16
55 Кожухов Юрій Юрійович 93.6 Економіка підприємства ЕП-14
56 Данилова Катерина Сергіївна 93.2 Менеджмент УП-16-М
57 Щепка Олександр Віталійович 93.17 Менеджмент ІД-16-М
58 Капранов Кирило Валерійович 93.11 Менеджмент МТЛ-14
59 Туру Юлія Дмитрівна 92.83 Менеджмент МН-16-М
60 Мердова Вікторія Ігорівна 92.83 Менеджмент МН-16-М
61 Самойлова Валерія Олександрівна 92.6 Менеджмент УП-16-М
62 Науменко Надія Юріївна 92.2 Облік і аудит ОА-15
63 Масюта Оксана Сергіївна 92 Менеджмент МН-16-М
64 Вечоркіна Людмила Дмитрівна 91.43 Менеджмент МН-16-У
65 Маленко Оксана Олександрівна 90.57 Економіка ЕДПР-16-М
66 Пінчук Антон Вікторович 90 Економіка підприємства ЕП-15
67 Панченко Богдан Миколайович 89.83 Менеджмент МН-14
68 Сінатос Маргарита Олександрівна 88.75 Економіка підприємства ЕП-15
69 Мізіна Світлана Віталіївна 88.57 Менеджмент МН-16-У
70 Ківер Інна Вадимівна 88.5 Менеджмент МН-16-М
71 Ноздрачова Марія Олександрівна 86 Менеджмент МН-16-У
72 Козачухний Артем Ігорович 85.2 Маркетинг МК-15
73 Артюх Ірина Русланівна 84.75 Менеджмент БА-16-М
74 Багдасар Тетяна Андріївна 81 Менеджмент МН-14
75 Єфремова Лілія Валеріївна 81 Менеджмент МТЛ-16
76 Кадуріна Катерина Василівна 79.75 Менеджмент БА-16-М
77 Золотар Кристина Ігорівна 77.75 Менеджмент БА-16-М
78 Телегіна Крістіна Олександрівна 76.6 Маркетинг МК-15
79 Джеломанов Владислав Валерійович 75 Економіка підприємства ЕП-14
80 Хара Дар`я Ігорівна 73.67 Менеджмент ІД-16-М
81 Хоменко Єлизавета Геннадіївна 69.83 Менеджмент ІД-16-М
82 Жукова Анастасія Сергіївна 66.2 Маркетинг МК-15
83 Мельниченко Дар`я Сергіївна 60 Менеджмент МТЛ-15

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15:12
21/09/2017
Парний тиждень
зараз перерва