eng ch


Loading


Send this page to a friend Повідомити про помилку. 10-07-2017 10:33

Рейтинг студентів

Економічний факультет

П. І. Б. Група Спеціальність Успішність Додатко-вий бал Загальний рейтинг Відмін-ник Розмір стипендії
1
Тищенко Вероніка Геннадіївна
ІД-16-М
Менеджмент
100
10
110
відм.
1601
2
Пархоменко Анна Олександрівна
МТЛ-14
Менеджмент
99.44
10
109.44
відм.
1601
3
Кулаєва Марина Олександрівна
ЕП-14
Економіка підприємства
99.2
10
109.2
відм.
1601
4
Вакуленко Олександра Олександрівна
МК-16-М
Маркетинг
99
10
109
відм.
1601
5
Щербак Микита Валерійович
ІВ-16-М
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
98.4
10
108.4
відм.
1601
6
Кулішова Олена Олексіївна
ЕП-16-М
Економіка
98.13
10
108.13
відм.
1601
7
Бессонова Анна Володимирівна
ОА-14
Облік і аудит
98
10
108
відм.
1601
8
Добровольська Яна Віталіївна
МТЛ-15
Менеджмент
98
10
108
відм.
1601
9
Потягіна Альбіна Миколаївна
ЕП-16-М
Економіка
97
10
107
відм.
1601
10
Дробязко Марія Володимирівна
ЕП-15
Економіка підприємства
96.75
10
106.75
відм.
1601
11
Бібік Оксана Ігорівна
МК-16-М
Маркетинг
96
10
106
відм.
1601
12
Ковтун Катерина Вікторівна
ІВ-16-М
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
95.8
10
105.8
відм.
1601
13
Пишна Анастасія Олександрівна
ОА-16
Облік і оподаткування
95.8
10
105.8
відм.
1601
14
Репіна Анастасія Рустамівна
МТЛ-15
Менеджмент
95.75
10
105.75
відм.
1601
15
Мальцева Вікторія Олександрівна
ІВ-16-М
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
95.6
10
105.6
відм.
1601
16
Бондаренко Світлана Вікторівна
ЕП-14
Економіка підприємства
97.4
8
105.4
відм.
1601
17
Прокопенко Кристина Ігорівна
ОА-16-М
Облік і оподаткування
95.2
10
105.2
відм.
1601
18
Іващенко Ірина Вікторівна
ЕП-14
Економіка підприємства
98
7
105
відм.
1601
19
Циганкова Ольга Дмитрівна
ІВ-16-М
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
94.8
10
104.8
відм.
1601
20
Затєєва Катерина Михайлівна
ЕП-14
Економіка підприємства
95.6
9
104.6
відм.
1601
21
Ткаченко Юлія Дмитрівна
ЕДПР-16-М
Економіка
94.43
10
104.43
відм.
1601
22
Бурак Павло Валерійович
БА-16-М
Менеджмент
94.25
10
104.25
відм.
1601
23
Переверзєв Олександр Геннадійович
ОА-16
Облік і оподаткування
98.2
5
103.2
відм.
1601
24
Довгаль Марія В`ячеславівна
ОА-16-М
Облік і оподаткування
95.2
8
103.2
відм.
1601
25
Сорокіна Людмила Сергіївна
ІВ-16-М
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
93
10
103
відм.
1601
26
Неровня Анастасія Вікторівна
ЕП-14
Економіка підприємства
96.8
6
102.8
відм.
1601
27
Чайкіна Анастасія Віталіївна
ОА-16-М
Облік і оподаткування
93.8
9
102.8
відм.
1601
28
Дьяченко Вікторія Русланівна
ЕП-16-М
Економіка
97.75
5
102.75
відм.
1601
29
Балинська Олена Володимирівна
ЕП-14
Економіка підприємства
96.6
6
102.6
відм.
1601
30
Судніцина Вікторія Михайлівна
БА-16-М
Менеджмент
92.25
10
102.25
відм.
1601
31
Рицька Аліна Олексіївна
ОА-15
Облік і аудит
97.6
4
101.6
відм.
1601
32
Гусак Анастасія Владиславівна
МТЛ-16-У
Менеджмент
91.5
10
101.5
 
1100
33
Сафонова Ксенія Сергіївна
МК-15
Маркетинг
91.4
10
101.4
 
1100
34
Горбань Дар`я В`ячеславівна
МН-16
Менеджмент
95.2
6
101.2
відм.
1601
35
Ілюхіна Ольга Максимівна
ОА-15
Облік і аудит
95
6
101
відм.
1601
36
Охмуш Михайло Васильович
МН-16-М
Менеджмент
91
10
101
 
1100
37
Воробйова Катерина Андріївна
МН-14
Менеджмент
98.67
2
100.67
відм.
1601
38
Стрижак Дар`я Едуардівна
ЕП-15
Економіка підприємства
95.5
5
100.5
відм.
1601
39
Павлюк Вікторія Андріївна
ЕП-15
Економіка підприємства
92.25
8
100.25
відм.
1601
40
Іванюк Дар`я Олегівна
ІД-16-М
Менеджмент
93.17
7
100.17
 
1100
41
Мотовчі Ганна Сергіївна
ЕП-16
Економіка
97
3
100
відм.
1601
42
Усенко Вероніка Павлівна
БА-16-М
Менеджмент
89.5
10
99.5
 
1100
43
Шамрай Артем Олександрович
УП-16-М
Менеджмент
99.4
 
99.4
відм.
1601
 
44
Степанова Марія Олександрівна
МН-16
Менеджмент
92.6
6
98.6
 
 
45
Левченко Анастасія Геннадіївна
МН-16-М
Менеджмент
96.5
2
98.5
відм.
 
46
Мілованов Денис Русланович
ЕП-16
Економіка
92.4
6
98.4
відм.
 
47
Фоменко Юрій Романович
МК-15
Маркетинг
94.2
4
98.2
 
 
48
Папуш Олена Олексіївна
ЕП-16-М
Економіка
95
3
98
відм.
 
49
Шамлі Марія Миколаївна
ЕП-16-М
Економіка
95.25
2
97.25
відм.
 
50
Кириченко Марко Юрійович
ЕП-14
Економіка підприємства
90.8
6
96.8
 
 
51
Булушева Владислава Андріївна
ЕП-15
Економіка підприємства
90.25
4.5
94.75
 
 
52
Голтвенко Тетяна Федорівна
УП-16-М
Менеджмент
92.4
2
94.4
 
 
53
Посігун Олена Володимирівна
ІД-16-М
Менеджмент
94.33
 
94.33
 
 
54
Кликова Вікторія Сергіївна
ЕП-16
Економіка
88.8
5
93.8
 
 
55
Кожухов Юрій Юрійович
ЕП-14
Економіка підприємства
89.6
4
93.6
 
 
56
Данилова Катерина Сергіївна
УП-16-М
Менеджмент
93.2
 
93.2
відм.
 
57
Щепка Олександр Віталійович
ІД-16-М
Менеджмент
93.17
 
93.17
відм.
 
58
Капранов Кирило Валерійович
МТЛ-14
Менеджмент
88.11
5
93.11
 
 
59
Туру Юлія Дмитрівна
МН-16-М
Менеджмент
92.83
 
92.83
 
 
60
Мердова Вікторія Ігорівна
МН-16-М
Менеджмент
91.83
1
92.83
 
 
61
Самойлова Валерія Олександрівна
УП-16-М
Менеджмент
92.6
 
92.6
 
 
62
Науменко Надія Юріївна
ОА-15
Облік і аудит
92.2
 
92.2
 
 
63
Масюта Оксана Сергіївна
МН-16-М
Менеджмент
92
 
92
 
 
64
Вечоркіна Людмила Дмитрівна
МН-16-У
Менеджмент
91.43
 
91.43
 
 
65
Маленко Оксана Олександрівна
ЕДПР-16-М
Економіка
87.57
3
90.57
 
 
66
Пінчук Антон Вікторович
ЕП-15
Економіка підприємства
80
10
90
 
 
67
Панченко Богдан Миколайович
МН-14
Менеджмент
89.83
 
89.83
 
 
68
Сінатос Маргарита Олександрівна
ЕП-15
Економіка підприємства
88.75
 
88.75
 
 
69
Мізіна Світлана Віталіївна
МН-16-У
Менеджмент
88.57
 
88.57
 
 
70
Ківер Інна Вадимівна
МН-16-М
Менеджмент
88.5
 
88.5
 
 
71
Ноздрачова Марія Олександрівна
МН-16-У
Менеджмент
86
 
86
 
 
72
Козачухний Артем Ігорович
МК-15
Маркетинг
85.2
 
85.2
 
 
73
Артюх Ірина Русланівна
БА-16-М
Менеджмент
84.75
 
84.75
 
 
74
Багдасар Тетяна Андріївна
МН-14
Менеджмент
81
 
81
 
 
75
Єфремова Лілія Валеріївна
МТЛ-16
Менеджмент
79
2
81
 
 
76
Кадуріна Катерина Василівна
БА-16-М
Менеджмент
78.75
1
79.75
 
 
77
Золотар Кристина Ігорівна
БА-16-М
Менеджмент
76.75
1
77.75
 
 
78
Телегіна Крістіна Олександрівна
МК-15
Маркетинг
76.6
 
76.6
 
 
79
Джеломанов Владислав Валерійович
ЕП-14
Економіка підприємства
72
3
75
 
 
80
Хара Дар`я Ігорівна
ІД-16-М
Менеджмент
73.67
 
73.67
 
 
81
Хоменко Єлизавета Геннадіївна
ІД-16-М
Менеджмент
69.83
 
69.83
 
 
82
Жукова Анастасія Сергіївна
МК-15
Маркетинг
63.2
3
66.2
 
 
83
Мельниченко Дар`я Сергіївна
МТЛ-15
Менеджмент
60
 
60
 
 

Енергетичний факультет

 
П. І. Б
Середній бал
Додатко-вий бал
Рейтинг
Група
Курс
Розмір стипендії
1
Любарцев Вадим Володимирович
98.25
10
108.25
ЕПП-16-М
6
2037
2
Фотікова Юлія Ігорівна
97
10
107
ЕПП-16-М
6
2037
3
Пятигорець Ярослав Васильович
96.75
10
106.75
ЕПП-16-М
6
2037
4
Ходехін Андрій Євгенович
97.25
8.5
105.75
ПТЕ-16
2
2037
5
Григоренко Катерина Ігорівна
95.75
10
105.75
АЕС-16-М
6
2037
6
Кара Олена Михайлівна
96.67
8
104.67
ЕПА-16-М
6
2037
7
Золоткова Денна Володимирівна
94
10
104
ПТЕ-16-У
3
1400
8
Калушка Олександр Володимирович
94
7.5
101.5
ЕПП-15
3
2037
9
Литвиненко Ольга Віталіївна
91.75
7
98.75
ПТЕ-16-У
3
1400
10
Тетерєв Станіслав Сергійович
88.5
10
98.5
ПТЕ-15
3
1400
11
Демідко Максим Едуардович
93.25
5
98.25
ПТЕ-15
3
2037
12
Козлова Каріна Едуардівна
94
4
98
ЕТ-16-М
6
2037
13
Антипов Володимир Вадимович
97.71
0
97.71
ЕПП-15
3
2037
14
Науменко Сергій Дмитрович
86.83
10
96.83
ПТЕ-14
4
1400
15
Погребець Альона Сергіївна
90.25
6.5
96.75
ПТЕ-16
2
1400
16
Науменко Максим Дмитрович
86.33
10
96.33
ПТЕ-14
4
1400
17
Швєдова Тетяна Федорівна
88.5
7
95.5
ПТЕ-16-У
3
1400
18
Воронцова Аліна Володимирівна
85.5
10
95.5
ПТЕ-15
3
1400
19
Єршова Катерина Юріївна
85.5
10
95.5
ПТЕ-15
3
1400
20
Ковальова Анна Андріївна
92.5
2
94.5
АЕС-16-М
6
2037
21
Плахотник Карина Євгенівна
90.29
4
94.29
ПТЕ-16-М
6
1400
22
Данілець Олександра В`ячеславівна
93.25
1
94.25
ПТЕ-16
2
1400
23
Сєрий Даніїл Вікторович
94.14
0
94.14
ЕПА-15
3
2037
24
Пижиков Андрій В`ячеславович
93.14
1
94.14
ПТЕ-16-М
6
2037
25
Гнєзділов Руслан Юрійович
90
4
94
ЕПП-15-У
4
1400
26
Калюжний Ілля Дмитрович
89
5
94
ПТЕ-14
4
1400
27
Кохан Петро Сергійович
89.5
4
93.5
ПТЕ-15
3
1400
28
Тітікова Анастасія Віталіївна
88
5.5
93.5
ПТЕ-16
2
1400
29
Горбатко Ілля Дмитрович
93.43
0
93.43
ЕПП-15
3
2037
30
Артисюк Дмитро Геннадійович
92.67
0
92.67
ЕПА-16-М
6
2037
31
Прошин Володимир Олегович
92.6
0
92.6
ЕПП-14
4
2037
32
Напльоков Сергій Сергійович
90.57
2
92.57
ЕПП-16-У
3
1400
33
Лупацій Максим Станіславович
92.25
0
92.25
АЕС-16-М
6
2037
34
Гунченко Ярослав Геннадійович
90.75
1
91.75
ЕПП-16-М
6
1400
35
Новіков Володимир Вікторович
91.33
0
91.33
ЕПА-16-М
6
2037
36
Голубятник Олексій Сергійович
89.2
2
91.2
ЕПП-15-У
4
1400
37
Чалий Дмитро Володимирович
91
0
91
ЕПП-14
4
2037
38
Григоренко Олександр Євгенович
90.29
0
90.29
ЕПП-15
3
1400
39
Алексєєв Сергій Рустамович
88.2
2
90.2
ЕПП-14
4
1400
40
Кузнецова Ольга Олександрівна
88.5
1
89.5
ПТЕ-14
4
1400
41
Смирнов Антон Сергійович
84.71
4
88.71
ЕПП-15
3
1400
42
Пукаліна Анжела Геннадіївна
86.57
2
88.57
ЕПП-16-У
3
1400
43
Хав`яр Сергій Олександрович
79.5
9
88.5
ЕПП-16-М
6
1400
44
Жигалов Андрій Володимирович
86.14
2
88.14
ЕПП-16-У
3
1400
45
Коромисленко Владислав Юрійович
87.86
0
87.86
ЕПА-15
3
1400
46
Дансберг Богдан Сергійович
87.75
0
87.75
ЕПП-16-М
6
1400
47
Васєнєв Кирило Валерійович
86.75
1
87.75
ЕТ-16-М
6
1400
48
Першечкін Сергій Анатолійович
87.57
0
87.57
ЕПА-16-У
3
1400
49
Іпатова Анастасія Сергіївна
83.5
4
87.5
ПТЕ-16-У
3
1400
50
Мінін Денис Геннадійович
84.43
3
87.43
ЕПА-15
3
1400
51
Антюшин Олександр Володимирович
85
2
87
ЕПП-16-У
3
1400
52
Оренчук Роман Васильович
86.86
0
86.86
ЕПП-15
3
1400
53
Погорелов Валерій Миколайович
76.2
10
86.2
ЕПП-15-У
4
1400
54
Тулінов Микита Юрійович
86
0
86
АЕС-16-М
6
1400
55
Чорна Марина Денисівна
84.75
1
85.75
ЕТ-16-М
6
1400
56
Осокін Кирило Андрійович
79
6.5
85.5
ЕПП-16
2
1400
57
Єремєєва Анастасія Олегівна
78.5
6.5
85
ПТЕ-15
3
1400
58
Єфремов Василь Єгорович
79.86
5
84.86
ПТЕ-16-М
6
1400
59
Карпов Петро Володимирович
83.75
1
84.75
ЕТ-16-М
6
1400
60
Хазнаферов Микита Олександрович
84.4
0
84.4
ЕПП-16
2
1400
61
Кулініч Іван Юрійович
81.86
2
83.86
ЕПП-16-У
3
1400
62
Халпахчи Василь Олексійович
73.83
10
83.83
ПТЕ-14
4
1400
63
Смирнов Олександр Михайлович
83.6
0
83.6
ЕПП-14
4
1400

Металургійний факультет

  П. І. Б Середній бал Додатко-вий бал Рейтинг Спеціальність Група Курс Розмір стипендії Діти-інваліди  по зору, та слуху
1 Тохтар Анастасія Олегівна
97.25
10
107.25
Інженерне матеріалознавство
ПМ-15
2
2037
 
2 Синенко Артем Артемович
95.86
10
105.86
Металургія
М-14-1
3
2037
 
3 Алексеєнко Олексій Ігорович
94.14
9
103.14
Металургія
М-14-1
3
2037
 
4 Голюк Катерина Володимирівна
92.75
10
102.75
Інженерне матеріалознавство
МТ-14
3
2037
 
5 Нагнібеда Микита Миколайович
92.75
10
102.75
Металургія
ОМТ-16-М
5
2037
 
6 Корнілова Катерина Віталіївна
92.43
10
102.43
Матеріалознавство
МТ-16
1
2037
 
7 Швець Ганна Валеріївна
98.8
3
101.8
Металургія
М-14-2
3
2037
інвалід по зору
8 Чекмак Сергій Олександрович
99.2
1
100.2
Металургія
М-14-2
3
2037
 
9 Максимишина Олена Сергіївна
93.29
6
99.29
Матеріалознавство
МТ-16
1
2037
 
10 Івченко Альберт Олександрович
93
6
99
Матеріалознавство
МТ-16
1
2037
 
11 Танурков Іван Семенович
88.86
10
98.86
Металургія
М-16
1
1400
 
12 Джелалі Вікторія Олегівна
92.38
6
98.38
Інженерне матеріалознавство
ПМ-15
2
2037
 
13 Голинський Михайло Андрійович
93.29
5
98.29
Матеріалознавство
МТ-16
1
2037
 
14 Голощапов Ігор Володимирович
96
2
98
Металургія
М-14-1
3
2037
 
15 Келін Олександр Олександрович
88.75
9
97.75
Інженерне матеріалознавство
МТ-14
3
1400
 
16 Трохман Владислав Олександрович
93.75
4
97.75
Інженерне матеріалознавство
МТ-14
3
2037
 
17 Куліков Артем Сергійович
93.75
4
97.75
Металургія
ОМТ-16-М
5
2037
 
18 Зуб Євген Андрійович
93.4
4
97.4
Матеріалознавство
ПМ-16-М
5
2037
 
19 Пахомов Дмитро Сергійович
92.86
4
96.86
Матеріалознавство
МТ-16
1
2037
 
20 Плохіх Андрій Андрійович
91.86
5
96.86
Металургія
М-14-1
3
2037
 
21 Сальніченко Віктор Дмитрович
93.8
3
96.8
Ливарне виробництво
МЛ-14
3
2037
 
23 Калатало Андрій Васильович
94.5
2
96.5
Металургія
М-16-У
2
2037
 
22 Дубініна Ганна Володимирівна
92.5
4
96.5
Інженерне матеріалознавство
МТ-14
3
2037
 
24 Литовченко Діана Олександрівна
94.14
2
96.14
Металургія
М-14-1
3
2037
 
25 Паржиховський Владислав Ігорович
92
4
96
Металургія
М-14-1
3
2037
 
26 Голуб Карина Дмитрівна
91.86
4
95.86
Металургія
М-14-1
3
1400
 
27 Копитоненко Ігор Володимирович
92.8
3
95.8
Металургія
МЛ-16-М
5
2037
 
28 Булавка Анастасія Андріївна
91.5
4
95.5
Інженерне матеріалознавство
МТ-14
3
2037
 
29 Пічугін Анатолій Олександрович
92.25
3
95.25
Металургія
М-15
2
2037
 
31 Тарануха Микола Володимирович
92.25
2
94.25
Металургія
М-15
2
2037
 
30 Горбаченко Кристина Володимирівна
94.25
 
94.25
Інженерне матеріалознавство
МТ-14
3
2037
 
32 Байдак Євгенія Сергіївна
87.14
7
94.14
Металургія
М-16
1
1400
 
33 Гудим Любов Олександрівна
92.14
2
94.14
Металургія
М-16
1
1400
 
34 Грецингер Гертруда Робертівна
92.25
 
92.25
Інженерне матеріалознавство
МТ-14
3
2037
 
35 Шерстюк Олександр Юрійович
92
 
92
Металургія
М-16-У
2
1400
 
36 Грішаєв Станіслав Володимирович
89.4
2
91.4
Ливарне виробництво
МЛ-14
3
1400
 
37 Муза Вікторія Валентинівна
91
 
91
Інженерне матеріалознавство
МТ-14
3
2037
 
38 Морін Дмитро Миколайович
90.8
 
90.8
Матеріалознавство
МТ-16-У
2
1400
 
39 Шаповалов Ігор Олегович
90.8
 
90.8
Металургія
М-14-2
3
2037
 
40 Ярова Поліна Анатоліївна
89.75
 
89.75
Інженерне матеріалознавство
МТ-14
3
1400
 
41 Станкевич Марина Сергіївна
81.63
8
89.63
Інженерне матеріалознавство
ПМ-15
2
1400
 
42 Іванін Кирило Дмитрович
87.4
2
89.4
Матеріалознавство
КПМ-16-М
5
1400
 
43 Пархоменко Марія Валентинівна
87.8
1
88.8
Ливарне виробництво
МЛ-14
3
1400
 
44 Піхно Кирило Валерійович
85
2
87
Металургія
М-15
2
1400
 
45 Коссе Оксана Сергіївна
80.71
6
86.71
Металургія
М-16
1
1400
 
46 Кузьмін Дмитро Олегович
86.5
 
86.5
Інженерне матеріалознавство
МТ-14
3
1400
 
47 Шишман Іван Іванович
82
4
86
Металургія
М-16-У
2
1400
 
48 Мастепанов Валентин Сергійович
80.4
5
85.4
Ливарне виробництво
МЛ-14
3
1400
 
49 Зайцев Артур Романович
85
 
85
Матеріалознавство
КПМ-16-М
5
1400
 
50 Пекач Микита Геннадійович
84
 
84
Ливарне виробництво
МЛ-14
3
1400
 
51 Оксененко Дар`я Миколаївна
83.2
 
83.2
Матеріалознавство
ПМ-16-М
5
1400
 
52 Сотніченко Олександр Володимирович
78.71
4
82.71
Металургія
М-16
1
1400
 
53 Карабан Микита Валерійович
82.25
 
82.25
Інженерне матеріалознавство
ПМ-15
2
1400
 
54 Колбаса Сергій Іванович
81.5
 
81.5
Металургія
М-15
2
1400
 
55 Секачов Григорій Геннадійович
81.5
 
81.5
Металургія
М-16-У
2
1400
 
 
56 Алейнічев Максим Ігорович
80.43
1
81.43
Металургія
М-16
1
 
 
57 Бордюжа Альона Романівна
80
 
80
Інженерне матеріалознавство
ПМ-15
2
 
 
58 Дроженко Людмила Дмитрівна
80
 
80
Інженерне матеріалознавство
МТ-14
3
 
 
59 Курилов Ян Миколайович
79.8
 
79.8
Металургія
МЛ-16-М
5
 
 
60 Щетінін Владислав Олександрович
75.43
 
75.43
Матеріалознавство
МТ-16
1
 
 
61 Савченко Павло Павлович
74.8
 
74.8
Матеріалознавство
МТ-16-У
2
 
 
62 Шаталов Максим Володимирович
70.5
4
74.5
Металургія
М-15
2
 
 
63 Погорельська Анастасія Сергіївна
73.33
 
73.33
Металургія
М-16-У
2
 
 
64 Терещенко Марина Сергіївна
73.17
 
73.17
Металургія
М-16-У
2
 
 
65 Гармаш Валерій Валерійович
71.29
 
71.29
Матеріалознавство
МТ-16
1
 
 
66 Лисенко Дмитро Євгенович
68.5
 
68.5
Металургія
М-16-У
2
 
 

Соціально-гуманітарний факультет


п/п
ПІБ
Рейтинг
Навчальна група
Курс
Розмір стипендії
Діти-інваліди  по зору, та слуху
  1.  
Верцман Софія Олегівна
97.25
РП-16-1
2
1601
 
  1.  
Мерквіладзе Саломе Теймуразівна
99
РП-16-1
2
1601
 
  1.  
Савченко Поліна Олегівна
94.5
РП-16-1
2
1100
 
  1.  
Саламбаш Дар`я Олександрівна
94.2
РУП-16
2
1601
 
  1.  
Ушакова Дар`я Геннадіївна
91.2
РУП-16
2
1100
 
  1.  
Булгакова Світлана Андріївна
107.43
СР-15
3
1601
 
  1.  
Денисенко Дар`я Сергіївна
105
СР-15
3
1601
 
  1. 1.
Мовчан Ганна Вікторівна
107,86
СР-15
3
1601
 
  1.  
Мороз Вікторія Олександрівна
94.14
СР-15
3
1601
 
  1.  
Тимошенко Наталя Іванівна
92.57
СР-15
3
1601
 
  1.  
Терентьєва Світлана Сергіївна
96.14
СР-15
3
1601
 
  1.  
Грачова Альона Ігорівна
99.83
РП-15
3
1601
 
  1.  
Гребенюк Марина Дмитрівна
98.83
РП-15
3
1601
 
  1.  
Трифонов Василь Сергійович
94
РП-15
3
1100
 
  1.  
Панова Вікторія Олегівна
92.17
РУП-15
3
1100
 
  1.  
Чуднова Юлія Ігорівна
93.33
РУП-15
3
1100
 
  1.  
Щербакова Наталія Леонідівна
94.8
РУП-14
4
1601
 
  1.  
Коробська Наталія Володимирівна
91.6
РП-16-М
6
1601
 
Соціальна стипендія

п/п
ПІБ
Рейтинг
Навчальна група
Курс
 
Діти-інваліди  по зору, та слуху
  1.  
Авраімова Карина Геннадіївна
67,67
СР-16
2
ВПО
 
  1.  
Дрюк Ангеліна Русланівна
88,5
СР-16
2
ВПО
 
  1.  
Гумеч Ілона Євгенівна
85
СР-16
2
ВПО
 
  1.  
Танаджі Кристина Вячеславівна
75,83
СР-16
2
дитина-інвалід
 
  1.  
Дьоміна Дар`я Олександрівна
82,4
ТУР-16
2
дитина-інвалід
 
  1.  
Калиниченко Марія Василівна
79,6
РУП-16
2
ВПО
 
  1.  
Мовчан Ганна Вікторівна
107,86
СР-15
3
сирота
 
  1.  
Кирильченко Ольга Леонідівна
81,57
СР-15
3
ВПО
 
  1.  
Зябченкова Анастасія Дмитрівна
75,2
РУП-14
4
сирота
 
  1.  
Лаюрова Руслана Олександрівна
83,8
РУП-14
4
сирота
 
  1.  
Рябчук Наталя Святославівна
60
РУП-14
4
сирота
 
  1.  
Іванова Єлизавета Дмитрівна
75
РП-14
4
сирота
 
  1.  
Штоль Олеся Геннадіївна
70
РП-14
4
сирота
 
 

Факультет інформаційних технологій

П. І. Б Середній бал Додатко-вий бал Рейтинг Спеціальність Група Курс Розмір стипендії
Бідник Аліна Олександрівна
99.8
10
109.8
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
ВТ-16
1
1601
Юхно Давид Володимирович
98.88
10
108.88
Комп’ютерні науки
КН-15
2
1601
Якін Костянтин Юрійович
98.63
10
108.63
Комп’ютерні науки
КН-15
2
1601
Клименко Олександра Олександрівна
98
10
108
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
ВТ-16-М
5
1601
Таранов Іван Романович
98
10
108
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
ВТ-16
1
1601
Король Марія Олегівна
97.29
10
107.29
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-14
3
1601
Демків Владислав Миколайович
97
10
107
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-14
3
1601
Стахов Дмитро Сергійович
97.6
8
105.6
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
ВТ-16
1
1601
Ханча Христина Василівна
95.6
10
105.6
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
ВТ-16
1
1601
Разумний Олександр Владиславович
95
10
105
Комп’ютерні науки
КН-14
3
1601
Шитова Марина Василівна
95
10
105
Прикладна математика
КМ-16
1
1100
Ракова Ірина Олександрівна
97.5
7
104.5
Прикладна математика
КМ-15
3
1601
Голодов Дмитро Вадимович
94.17
10
104.17
Комп’ютерні науки
КН-14
3
1601
Грицай Артем Сергійович
94.17
10
104.17
Комп’ютерні науки
КН-14
3
1601
Здраздас Денис Сергійович
94.14
10
104.14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-14
3
1100
Згара Костянтин Геннадійович
93.83
10
103.83
Комп’ютерні науки
КН-14
3
1601
Нікітін Владислав Сергійович
99
4
103
Комп’ютерні науки
КН-15
2
1601
Дьячук Михайло Вікторович
94.8
8
102.8
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
ВТ-16-М
5
1601
Дудка Маргарита Олексіївна
94
8
102
Прикладна математика
КМ-14
3
1601
Павловський Іван Анатолійович
91.8
10
101.8
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
ВТ-16
1
1100
Кравченко Андрій Олександрович
92.71
9
101.71
Прикладна математика
КМ-14
3
1100
Бєлєванцева Катерина Олександрівна
98.67
3
101.67
Комп’ютерні науки
КН-14
3
1601
Лисих Тетяна Георгіївна
97.67
4
101.67
Прикладна математика
КМ-15
3
1601
Остапенко Раіса Василівна
96.6
5
101.6
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
1601
Бухарова Анастасія Олексіївна
97.2
4
101.2
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
1601
Пасенко Марія Миколаївна
98
3
101
Комп’ютерні науки
КН-14
3
1601
Степанов Андрій Борисович
95
6
101
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
ВТ-16-М
5
1601
Пеклова Олена Миколаївна
94.25
6
100.25
Біомедична інженерія
БМІ-16
1
1601
Лисих Олена Георгіївна
97
3
100
Прикладна математика
КМ-16-М
5
1601
Базилєв Данило Ігорович
92.5
7
99.5
Інформатика
ВТ-14
3
1601
Малахов Владислав Євгенович
89.25
10
99.25
Біомедична інженерія
БМІ-16
1
1100
Пеклова Наталя Миколаївна
94.25
5
99.25
Біомедична інженерія
БМІ-16
1
1601
Котихова Людмила Дмитрівна
98.17
1
99.17
Комп’ютерні науки
КН-14
3
1601
Поліщук Артем Олександрович
92.14
7
99.14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-14
3
1100
Смолянінов Владислав Вікторович
98.14
1
99.14
Інформатика
ВТ-15
2
1601
Луковников Олександр Вікторович
98
1
99
Інформатика
ВТ-15
2
1601
Пивоварова Катерина Михайлівна
98
1
99
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
ВТ-16-М
5
1601
Рожанський Артур Андрійович
88.71
10
98.71
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-14
3
1100
Анісімов Сергій Сергійович
92.6
6
98.6
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
ВТ-16-М
5
1601
Донец Наталя Олександрівна
97.25
1
98.25
Прикладна математика
КМ-16-М
5
1601
Попова Інна Андріївна
96
2
98
Інформатика
ВТ-15
2
1601
Фоміна Катерина Сергіївна
87.83
10
97.83
Комп’ютерні науки
КН-14
3
1100
Пономарьова Тетяна Володимирівна
96.75
1
97.75
Прикладна математика
КМ-16-М
5
1601
Лихушин Іван Вячеславович
94.67
3
97.67
Прикладна математика
КМ-15
3
1601
Боєва Аліна Вікторівна
96.17
1
97.17
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16-М
5
1601
Житаренко Ольга Володимирівна
93.14
4
97.14
Прикладна математика
КМ-14
3
1100
Баланюк Олександра Олегівна
89
8
97
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
1100
Орлов Дмитро Ігорович
93.5
3
96.5
Інформатика
ВТ-14
3
1601
Нікітін Андрій Сергійович
95.17
1
96.17
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16-М
5
1601
Видра Анастасія Андріївна
86.14
10
96.14
Інформатика
ВТ-15
2
1100
Серебрякова Катерина Владиславівна
96
 
96
Прикладна математика
КМ-16-М
5
1601
Болдирева Антоніна Сергіївна
93.83
2
95.83
Комп’ютерні науки
КН-14
3
1100
Скоробогач Максим Сергійович
95.8
 
95.8
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
ВТ-16-М
5
1601
Саяпіна Євгенія Олександрівна
94.5
1
95.5
Прикладна математика
КМ-15
3
1100
Зубкова Аліса Костянтинівна
90.43
5
95.43
Біомедична інженерія
БМІ-15
2
1100
Кулик Юлія Сергіївна
95.29
 
95.29
Прикладна математика
КМ-14
3
1601
Солдатов Дмитро Вікторович
92
3
95
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
КІТ-16-М
5
1100
Сєрікова Орина Юріївна
91.67
3
94.67
Прикладна математика
КМ-15
3
1100
Кульбака Наталя Владиславівна
94.2
 
94.2
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
1601
Чернишов Олег Дмитрович
91.17
3
94.17
Прикладна математика
КМ-15
3
1100
Маштакова Ольга Григорівна
93.86
 
93.86
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-14
3
1601
Осадчий Микита Сергійович
93.38
 
93.38
Комп’ютерні науки
КН-15
2
1100
Степанюк Катерина Сергіївна
90.2
3
93.2
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КІ-16-М
5
1100
Катран Данило Германович
92
1
93
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-15
2
1601
Леуцький Микита Геннадійович
86.86
6
92.86
Біомедична інженерія
БМІ-15
2
1100
Яблокова Анастасія Вікторівна
90.8
2
92.8
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
1100
Поляк Ілля Сергійович
91.43
1
92.43
Інформатика
ВТ-15
2
1100
Сердюк Ксенія Юріївна
91.4
1
92.4
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-16
1
1100
Ісаєва Юлія Сергіївна
88.33
4
92.33
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-15
2
1100
Литвиненко Андрій Альбертович
90.83
1
91.83
Прикладна математика
КМ-15
3
1100
Лаптєва Єлизавета Сергіївна
90.8
1
91.8
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
1601
Калашнікова Світлана Анатоліївна
87.71
4
91.71
Прикладна математика
КМ-14
3
1100
Красуцький Євгеній Анатолійович
90.6
1
91.6
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-16-М
5
1601
Щербакова Валерія Олексіївна
88.5
3
91.5
Прикладна математика
КМ-16
1
1100
Мелешин Ярослав Георгійович
90.2
1
91.2
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КІ-16-М
5
1601
Гарбузенко Олександр Віталійович
88
3
91
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
1100
Ганзіна Дар`я Ігорівна
89.83
1
90.83
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16-М
5
1100
Самойленко Едуард Сергійович
88.67
2
90.67
Комп’ютерні науки
КН-14
3
1100
Полякова Альона Ігорівна
88.38
2
90.38
Комп’ютерні науки
КН-15
2
1100
Моісеєва Аліна Дмитрівна
80.14
10
90.14
Біомедична інженерія
БМІ-15
2
1100
Подольніков Ілля Віталійович
89
1
90
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
1100
Фоменкова Валерія Віталіївна
88
2
90
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
1100
Кулішова Катерина Олексіївна
88.6
1
89.6
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
ВТ-16
1
1100
Каленов Олексій Володимирович
89.29
 
89.29
Інформатика
ВТ-15
2
1100
Слюсаренко Євген Олександрович
88.2
1
89.2
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-16-М
5
1100
Дем`яненко Тетяна Олегівна
88.14
1
89.14
Біомедична інженерія
БМІ-15
2
1100
 
Арабов Олексій Ігорович
89
 
89
Комп’ютерні науки
КН-15
2
Євчук Ольга Сергіївна
84.83
4
88.83
Комп’ютерні науки
КН-14
3
Щеников Олександр Валерійович
88.2
 
88.2
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-16
1
 
Солєєва Олена Вікторівна
86.5
1
87.5
Прикладна математика
КМ-15
3
 
Кривошей Єлизавета Сергіївна
84
1
85
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
 
Сокол Іван Ігорович
83.83
1
84.83
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16-М
5
 
Фіненко Денис Андрійович
83.2
1
84.2
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-16-М
5
 
Ольховой Дмитро Романович
82.67
1
83.67
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16-М
5
 
Мініна Карина Геннадіївна
83.5
 
83.5
Комп’ютерні науки
КН-15
2
 
Федоров Микита Андрійович
82
1
83
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
 
Шелест Марія Юріївна
81.67
1
82.67
Комп’ютерні науки
КН-14
3
 
Сметаннікова Єлизавета Андріївна
82.63
 
82.63
Комп’ютерні науки
КН-15
2
 
Зубарєв Олександр Андрійович
80.86
1
81.86
Інформатика
ВТ-15
2
 
Гавашелі Владислав Геннадійович
73.2
8
81.2
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-16
1
 
Полєжаєв Дмитро Віталійович
81
 
81
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-14
3
 
Бухаров Дмитро Володимирович
80.88
 
80.88
Комп’ютерні науки
КН-15
2
 
Самбур Денис Олександрович
80.71
 
80.71
Інформатика
ВТ-15
2
 
Аніщік Вячеслав Сергійович
76.6
4
80.6
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
 
Березка Валерія Костянтинівна
80.25
 
80.25
Прикладна математика
КМ-16-М
5
 
Слобожанінов Максим Максимович
77.2
3
80.2
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-16-М
5
 
Воробйов Микита Максимович
80
 
80
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-16
1
 
Пахомов Максим Сергійович
80
 
80
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-16-У
1
 
Церцек Олександр Анатолійович
79.67
 
79.67
Прикладна математика
КМ-15
3
 
Якименко Олександр Ігорович
79.14
 
79.14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-14
3
 
Забельський Олександр Віталійович
77.43
1
78.43
Прикладна математика
КМ-14
3
 
Лях Світлана Миколаївна
77.4
1
78.4
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
КН-16
1
 
Нікітінський Антон Миколайович
77.2
1
78.2
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-16-М
5
 
Саєнко Євген Олександрович
77.17
1
78.17
Інформатика
ВТ-14
3
 
Пучков Євген Едуардович
77.38
 
77.38
Комп’ютерні науки
КН-15
2
 
Тростянецький Станіслав Олегович
77.17
 
77.17
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-15
2
 
Воінов Едуард Сергійович
73.83
2
75.83
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-15
2
 
Єрмілін Антон Іванович
74.57
 
74.57
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-14
3
 
Безуглов Руслан Олександрович
74.25
 
74.25
Комп’ютерні науки
КН-15
2
 
Гасан Данило Дмитрович
72.86
 
72.86
Біомедична інженерія
БМІ-15
2
 
Кулик Кирило Вадимович
71.33
1
72.33
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-15
2
 
Орєхов Максим Вадимович
71.83
 
71.83
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-15
2
 
Абдулалімов Валерій Євгенович
71.13
 
71.13
Комп’ютерні науки
КН-15
2
 
Шкапа Григорій Олександрович
70.2
 
70.2
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-16
1
 
Чобану Родіон Володимирович
69.57
 
69.57
Прикладна математика
КМ-14
3
 
Єрмолаєв Юрій Юрійович
68.4
 
68.4
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-16
1
 
Горобченко Максим Олександрович
64.33
 
64.33
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-15
2
 
Шаповалов Олександр Іванович
63.17
 
63.17
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
МА-15
2
 

Факультет машинобудування і зварювання

П. І. Б Середній бал Додатко-вий бал Рейтинг Спеціальність Група Курс Розмір стипендії Діти-інваліди  по зору, та слуху
Попова Світлана Олександрівна
93.13
5
98.13
Будівництво
ПГС-14
4
1601
Бурим Кристина Сергіївна
92.5
3
95.5
Будівництво
ПГС-15-П
4
1601
Дрозденко Олена Сергіївна
93.25
 
93.25
Будівництво
ПГС-15
3
1601
Кудла Роман Олексійович
91.13
2
93.13
Будівництво
ПГС-14
3
1601
Булигіна Вікторія Євгенівна
87.5
5
92.5
Будівництво
ПГС-15-П
4
1100
Лоскот Дмитро Олександрович
90.75
1
91.75
Будівництво
ПГС-14
4
1601
Проскурин Антон Олексійович
91.75
 
91.75
Будівництво
ПГС-14
4
1601
Онищенко Максим Олександрович
91.63
 
91.63
Будівництво
ПГС-14
4
1601
Зоренко Артур Сергійович
90.75
 
90.75
Будівництво
ПГС-14
4
1601
Воробйов Владислав Валерійович
90.25
 
90.25
Будівництво
ПГС-14
4
1601
Поставний Марк Олегович
86.88
2
88.88
Будівництво
ПГС-15-П
4
1100
Полеопуло Овідій Георгійович
88.25
 
88.25
Будівництво
ПГС-14
4
1100
Доценко Євгенія Ігорівна
87.75
 
87.75
Будівництво
ПГС-14
4
1100
Анісімов Сергій Олександрович
82.25
5
87.25
Будівництво
ПГС-15
3
1100
Сокол Олена Вячеславівна
85
 
85
Будівництво
ПГС-15-П
4
1100
М`ясникова Аліна Ігорівна
83.5
1
84.5
Будівництво
ПГС-15
3
1100
Голоядов Дмитро Миколайович
82
 
82
Будівництво
ПГС-15-П
4
1100
Мазур Ангеліна Михайлівна
81.13
 
81.13
Будівництво
ПГС-15-П
4
1100
Малахова Валерія Євгенівна
91.5
7
98.5
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16
2
1601
Правілова Ірина Вадимівна
94.25
2
96.25
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1601
Морозова Альона Ігорівна
95.4
 
95.4
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-М
6
1601
Папакіна Ганна Сергіївна
95.25
 
95.25
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1601
Петрова Ольга Олегівна
95.25
 
95.25
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1601
Подковка Катерина Анатоліївна
95.2
 
95.2
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-М
6
1601
Рогожин Ігор Сергійович
93.4
 
93.4
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-М
6
1601
Рубцов Владислав Миколайович
92.8
 
92.8
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-М
6
1601
Рахуба Анастасія Олександрівна
92
 
92
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1601
Янусов Євген Олександрович
91.75
 
91.75
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1100
Кононенко Дмитро Олександрович
90.5
1
91.5
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1100
Муравєшкіна Лілія Сергіївна
91.5
 
91.5
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1601
Грамлюк Микита Андрійович
91.25
 
91.25
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16
2
1601
Головін Олег Юрійович
91
 
91
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1601
Мішалова Ольга Сергіївна
91
 
91
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1601
Котельникова Марія Олександрівна
90.25
 
90.25
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1601
Чижденко Таїсія Володимирівна
90.25
 
90.25
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1601
Хабібулліна Євгенія Ернстівна
90
 
90
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16
2
1100
Ардальянов Ілля Іванович
89
 
89
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1100
Кузнецова Альона Вадимівна
88.25
 
88.25
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1100
Підтоптана Марія Сергіївна
87.25
1
88.25
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16
2
1100
Сивенко Олександр Юрійович
88.25
 
88.25
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1100
Волков Владислав Андрійович
84
2
86
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-М
6
1100
Тур Олександр Сергійович
79.25
6
85.25
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16
2
1100
Бєліков Євген Олександрович
85.2
 
85.2
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-М
6
1100
Бовкун Тетяна Валентинівна
85
 
85
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16
2
1100
Климов Дмитро Володимирович
82.25
 
82.25
Будівництво та цивільна інженерія
ПГС-16-П
3
1100
Михайленко Денис Олегович
99
10
109
Галузеве машинобудування
ПТМ-16-М
6
2037
Бондаренко Олександр Володимирович
93.8
10
103.8
Галузеве машинобудування
МЗ-16-М
6
2037
Улаєва Тетяна Олександрівна
93.4
10
103.4
Галузеве машинобудування
МЗ-16-М
6
2037
Іванченко Ілля Олексійович
98.5
2
100.5
Галузеве машинобудування
ПТМ-16-М
6
2037
Широкорадюк Олексій Анатолійович
97
2
99
Галузеве машинобудування
ПТМ-16-М
6
2037
Ставицький Олег Олегович
95.5
3
98.5
Галузеве машинобудування
ВІ-16-М
6
2037
Зінов Артем Геннадійович
93.75
4
97.75
Галузеве машинобудування
ПТМ-16-М
6
2037
Савков Андрій Ігорович
93.75
3
96.75
Галузеве машинобудування
ПТМ-16-М
6
2037
Полещук Владислав Сергійович
88.57
 
88.57
Галузеве машинобудування
МЗ-16-П
3
1400
Шклярук Ольга Сергіївна
88
 
88
Галузеве машинобудування
МЗ-16-П
3
1400
Сирцов Олексій Володимирович
87.14
 
87.14
Галузеве машинобудування
МЗ-16-П
3
1400
Жульов Олександр Ігорович
85
2
87
Галузеве машинобудування
ІП-16-М
6
1400
Синєвод Денис Геннадійович
84.25
 
84.25
Галузеве машинобудування
МБ-16
3
1400
Ліскун Микита Миколайович
84.14
 
84.14
Галузеве машинобудування
МЗ-16-П
3
1400
Ващук Анастасія Василівна
83
 
83
Галузеве машинобудування
ВІ-16-П
3
1400
Подолян Сергій Олександрович
80.86
 
80.86
Галузеве машинобудування
МЗ-16-П
3
1400
Синдецький Едуард Олександрович
98.2
4
102.2
Зварювання
ТіУВ-15
3
2037
Жижома Олег Ігорович
94.6
2
96.6
Зварювання
У-ТіУЗ-15
3
2037
Костенко Олена Геннадіївна
91
5
96
Зварювання
ТіУВ-14
4
2037
Лаврентьєв Богдан Андрійович
90.4
5
95.4
Зварювання
ТіУВ-15
3
1400
Тарасов Олексій Олександрович
94.4
 
94.4
Зварювання
ТіУВ-14
4
2037
Пугачов Євген Віталійович
94
 
94
Зварювання
У-ТіУЗ-15
3
2037
Пучков Максим Вікторович
94
 
94
Зварювання
У-ТіУЗ-15
3
2037
Буріков Сергій Віталійович
93.6
 
93.6
Зварювання
У-ТіУЗ-15
3
2037
Бодягін Владислав Сергійович
93.4
 
93.4
Зварювання
ТіУВ-15
3
1400
Костраш Віктор Костянтинович
92.6
 
92.6
Зварювання
ТіУВ-14
4
1400
Бган Сергій Олександрович
92.4
 
92.4
Зварювання
У-ТіУЗ-15
3
2037
Вольський Едуард Вікторович
92.2
 
92.2
Зварювання
У-ТіУЗ-15
3
2037
Іванов Станіслав Сергійович
90.8
 
90.8
Зварювання
ТіУВ-14
4
2037
Гаргола Дмитро Сергійович
90.4
 
90.4
Зварювання
ТіУВ-15
3
1400
Попов Микола Миколайович
90.4
 
90.4
Зварювання
ТіУВ-15
3
1400
Рибалко Олександр Юрійович
89.6
 
89.6
Зварювання
У-ТіУЗ-15
3
1400
Бессараб Кристина Валеріївна
89.4
 
89.4
Зварювання
ТіУВ-14
4
1400
Русанін Іван Євгенович
89.4
 
89.4
Зварювання
ТіУВ-14
4
1400
Фадєєв Олександр Олександрович
87.8
 
87.8
Зварювання
У-ТіУЗ-15
3
1400
Стеркус Артем Олександрович
86.8
 
86.8
Зварювання
ТіУВ-14
4
1400
Шолудько Андрій Ігорович
86.8
 
86.8
Зварювання
ТіУВ-14
4
1400
Рублевський Микита Григорович
84.6
 
84.6
Зварювання
ТіУВ-15
3
1400
Ситнікова Тетяна Володимирівна
82.4
2
84.4
Зварювання
ТіУВ-14
3
1400
Казаков Дмитро Сергійович
82.4
 
82.4
Зварювання
У-ТіУЗ-15
3
1400
Танабаш Максим Вікторович
81
 
81
Зварювання
ТіУВ-15
3
1400
Автомонов Дмитро Валерійович
94.6
2
96.6
Інженерна механіка
ІМ-14
4
2037
Коломоєць Владислав Костянтинович
94.6
 
94.6
Інженерна механіка
ІМ-14
4
2037
Кудряшова Наталя Іванівна
92
 
92
Інженерна механіка
ІМ-14
4
2037
Сіробаба Анатолій Петрович
91.8
 
91.8
Інженерна механіка
ІМ-14
4
2037
Андрєєв Олег Олегович
87.29
2
89.29
Інженерна механіка
ІМ-15
3
1400
Деріневський Артур Юрійович
81.8
 
81.8
Інженерна механіка
ІМ-14
4
1400
Венжега Андрій Олександрович
94.86
10
104.86
Машинобудування
МБ-15
3
2037
Федорова Саміра Рамізовна
99
5
104
Машинобудування
МЗ-14
4
2037
Ципко Катерина Володимирівна
95.86
2
97.86
Машинобудування
ВІ-14
4
2037
Голосна Ганна Юріївна
92.43
 
92.43
Машинобудування
ВІ-14
4
2037
Луканін Владислав Андрійович
90.43
2
92.43
Машинобудування
МЗ-15
3
1400
Трикоз Максим Сергійович
92
 
92
Машинобудування
МБ-15
3
2037
Швед Юлія Олександрівна
91.17
 
91.17
Машинобудування
МЗ-14
4
1400
Пономаренко Анна Олександрівна
89.57
 
89.57
Машинобудування
МБ-15
3
1400
Писатков Володимир Олександрович
88.86
 
88.86
Машинобудування
МБ-15
3
1400
Кадигроб Олександр Олександрович
82.67
6
88.67
Машинобудування
МЗ-14
4
1400
Нестеренко Кирило Леонідович
88.29
 
88.29
Машинобудування
МБ-15
3
1400
Суботін Микита Миколайович
88
 
88
Машинобудування
МБ-15
3
1400
Шаповалова Маргарита Миколаївна
87.29
 
87.29
Машинобудування
МБ-15
3
1400
Костигов Борис Олександрович
85.71
 
85.71
Машинобудування
МБ-15
3
1400
Ткаченко Тетяна Костянтинівна
85.29
 
85.29
Машинобудування
ВІ-14
4
1400
Шестаков Дмитро Олександрович
82.86
 
82.86
Машинобудування
МБ-15
3
1400
Нікітінський Євген Миколайович
96.2
2
98.2
Менеджмент
КСС-16-М
6
1601
Ракоміна Тетяна Миколаївна
96
2
98
Менеджмент
КСС-16-М
6
1601
Вербицький Євген Дмитрович
95
10
105
Прикладна механіка
ТМ-16-М
6
2037
Куберський Євгеній Валерійович
95
10
105
Прикладна механіка
ТМ-16-М
6
2037
Мурашко Андрій Олександрович
97.5
7
104.5
Прикладна механіка
ТіУВ-16-М
6
2037
Єгоров Валерій Олександрович
97.5
5
102.5
Прикладна механіка
ТіУВ-16-М
6
2037
Пархоменко Оксана Олександрівна
97.5
5
102.5
Прикладна механіка
ТіУВ-16-М
6
2037
Поливяний Владислав Сергійович
97.5
2
99.5
Прикладна механіка
ТіУВ-16-М
6
2037
Псарьова Марія Володимирівна
93.5
6
99.5
Прикладна механіка
ТіУВ-16
2
2037
Рибалка Андрій Олександрович
95.5
4
99.5
Прикладна механіка
ТіУЗ-16-М
6
2037
Ковальова Оксана Володимирівна
97
2
99
Прикладна механіка
ТіУЗ-16-М
6
2037
Логвіненко Антон Андрійович
97.5
 
97.5
Прикладна механіка
ТіУВ-16-М
6
2037
Пісарєвський Олег Іванович
97.5
 
97.5
Прикладна механіка
ТіУЗ-16-М
6
2037
Класинський Олександр Сергійович
95
2
97
Прикладна механіка
ОМС-16-М
6
2037
Халєєв Антон Іванович
95
2
97
Прикладна механіка
ТМ-16-М
6
2037
Карпі Данііл Олегович
95
 
95
Прикладна механіка
ТіУВ-16-М
6
2037
Лугін Кирило Володимирович
95
 
95
Прикладна механіка
ТіУВ-16-М
6
2037
Тягунов Денис Володимирович
93
 
93
Прикладна механіка
ТіУЗ-16-М
6
2037
Василенко Матвій Анатолійович
92.5
 
92.5
Прикладна механіка
ТМ-16-М
6
2037
Комлик Віктор Валерійович
92.5
 
92.5
Прикладна механіка
ТМ-16-М
6
2037
Матвєєв Володимир Володимирович
92
 
92
Прикладна механіка
ТМ-16-М
6
2037
Шол Тамара Лазарівна
89.9
 
89.9
Прикладна механіка
У-ТіУЗ-16
2
1400
Захаров Максим Юрійович
87.5
 
87.5
Прикладна механіка
ТіУЗ-16-М
6
1400
Христенко Олексій Олексійович
87.25
 
87.25
Прикладна механіка
ОМС-16-М
6
1400
Кушнір Ірина Олегівна
85.5
 
85.5
Прикладна механіка
ІМ-16
2
1400
Дем`яненко Анна Олександрівна
80.75
3
83.75
Прикладна механіка
ТіУВ-16
2
1400
Павленко Олексій Миколайович
82.75
 
82.75
Прикладна механіка
ІМ-16
2
1400
Герасименко Антон Геннадійович
81.8
 
81.8
Прикладна механіка
У-ТіУЗ-16
2
1400
Кроча Вікторія Олегівна
81.7
 
81.7
Прикладна механіка
У-ТіУЗ-16
2
1400
Узун Марко Романович
81
 
81
Прикладна механіка
ТіУВ-16
2
1400
Пижова Катерина Олексіївна
91
2
93
Професійна освіта
ПБ-15
3
1601
Сидоренко Євген Володимирович
91.2
1
92.2
Професійна освіта
ПБ-16-П
3
1100
Прима Дар`я Андріївна
91
 
91
Професійна освіта
ПГС-15-П
4
1601
Мілешкін Антон Юрійович
88
 
88
Професійна освіта
ПГС-16
2
1100
Облучинський Богдан Віталійович
81.38
 
81.38
Професійна освіта
ПГС-15-П
4
1100

Факультет транспортних технологій

П. І. Б. Середній бал Додатко-вий бал Рейтинг Відмін-ник Спеціальність Група Курс Розмір стипендії Соціальна група
1
Власенков Олександр Андрійович
97
9
106
відм.
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
1601
2
Ковальова Наталія Олегівна
99
2
101
відм.
Транспортні технології
ОМП-16-М
5
1601
3
Андросова Аліна Олексіївна
97.67
3
100.67
відм.
Транспортні технології
АТ-16-М
5
1601
4
Богданова Марія Олегівна
94.2
6
100.2
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1601
5
Васіна Дар`я Максимівна
93.2
7
100.2
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1601
6
Томенко Володимир Костянтинович
98.17
2
100.17
відм.
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-14
3
1601
7
Будченко Ольга Володимирівна
97.67
2
99.67
відм.
Транспортні технології
ТС-16-М
5
1601
8
Нечепоренко Валерія Олександрівна
96.67
3
99.67
відм.
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
ПТ-15
2
1601
9
Халамей Олександр Сергійович
95.67
4
99.67
відм.
Транспортні технології
ТС-16-М
5
1601
10
Черипко Катерина Євгенівна
98.2
1
99.2
відм.
Транспортні технології
ТТ-16-2
1
1601
11
Волков Данило Володимирович
99
 
99
відм.
Транспортні технології
ОМП-16-М
5
1601
12
Перепелиця Тетяна Анатоліївна
96.75
2
98.75
відм.
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
1601
13
Кладовщикова Надія Олександрівна
96.4
2
98.4
відм.
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-15
2
1601
14
Лиманський Сергій Олександрович
95.4
3
98.4
відм.
Транспортні технології
ТТ-16-2
1
1601
15
Бережан Анастасія Олександрівна
96.2
2
98.2
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1601
16
Суханова Вероніка Сергіївна
95.8
2
97.8
відм.
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
ПТ-14
3
1601
17
Вікторова Поліна Вікторівна
97.6
 
97.6
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1601
18
Руднєв Андрій Олексійович
97.33
 
97.33
відм.
Транспортні технології
ОМП-16-М
5
1601
19
Консік Вікторія Русланівна
95.2
2
97.2
відм.
Транспортні технології
ТТ-16-2
1
1601
20
Малюкова Валерія Олександрівна
94.2
3
97.2
відм.
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
ТК-14
3
1601
21
Садим Єлизавета Андріївна
94.2
3
97.2
відм.
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
ОМП-14
3
1601
22
Богдяж Олексій Анатолійович
97
 
97
відм.
Транспортні технології
АТ-16-М
5
1601
23
Шаповалова Аліса Олегівна
94.83
2
96.83
відм.
Транспортні технології
У-ПТ-16
2
1601
24
Ковальчук Крістіна Вадимівна
96.8
 
96.8
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1601
25
Шеленков Сергій Сергійович
95.67
1
96.67
відм.
Транспортні технології
ОМП-16-М
5
1601
26
Василянська Оксана Федорівна
96.6
 
96.6
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1601
7.1 Дитина-сирота, в якої померли або загинули батьки
27
Попова Аліна Василівна
94.6
2
96.6
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1601
28
Черкасова Валерія Валеріївна
96.6
 
96.6
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1601
29
Куркчи Костянтин Олександрович
96.5
 
96.5
відм.
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-14
3
1601
30
Сурженко Анастасія Дмитрівна
96.4
 
96.4
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1601
31
Широкородова Владислава Олексіївна
96.2
 
96.2
відм.
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-15
2
1601
32
Аріхбаєв Сергій Сергійович
95
1
96
відм.
Транспортні технології
ТС-16-М
5
1601
** 3.2 Діти-інваліди віком до 18 років
33
Богуславський Дмитро Сергійович
96
 
96
відм.
Транспортні технології
АТ-16-М
5
1601
34
Зімонов Станіслав Сергійович
96
 
96
відм.
Транспортні технології
ОМП-16-М
5
1601
35
Іващенко Вікторія Ігорівна
96
 
96
відм.
Транспортні технології
ОМП-16-М
5
1601
36
Саламбаш Олена Олександрівна
96
 
96
відм.
Транспортні технології
ТС-16-М
5
1601
37
Мінаєва Катерина Володимирівна
94.8
1
95.8
відм.
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-15
2
1601
38
Золотніцька Ольга Геннадіївна
94.67
1
95.67
відм.
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
ПТ-15
2
1601
39
Коваленко Сергій Дмитрович
95.4
 
95.4
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1601
40
Грязєва Анастасія Олександрівна
95.2
 
95.2
відм.
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-15
2
1601
41
Димаренко Марія Григорівна
95
 
95
відм.
Транспортні технології
ОМП-16-М
5
1601
42
Муцко Іван Олексійович
94.83
 
94.83
відм.
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-14
3
1601
43
Зеленська Ольга Олександрівна
94.75
 
94.75
відм.
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
1601
44
Пічахчі Станіслав Миколайович
94.67
 
94.67
відм.
Транспортні технології
ТС-16-М
5
1601
45
Сизко Анастасія Петрівна
94.6
 
94.6
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1601
46
Мельник Олександр Ігорович
92.4
2
94.4
 
Транспортні технології
ТТ-16-1
1
1100
47
Романенко Юлія Олегівна
94.4
 
94.4
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1601
48
Блошкіна Дар`я Андріївна
94.2
 
94.2
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1601
49
Віннікова Олександра Сергіївна
90.2
4
94.2
 
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
ТК-14
3
1100
50
Бессараб Олексій Олексійович
94
 
94
відм.
Транспортні технології
ТС-16-М
5
1601
51
Бєльц Вікторія Олександрівна
93.8
 
93.8
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1601
52
Демченко Вікторія Віталіївна
93.8
 
93.8
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1601
53
Дудко Марія Олександрівна
93.8
 
93.8
відм.
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
ОМП-14
3
1601
54
Одинцова Анастасія Олександрівна
92.6
1
93.6
відм.
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
ОМП-14
3
1601
55
Печеришна Валерія Юріївна
93.6
 
93.6
відм.
Транспортні технології
ТТ-16-2
1
1601
56
Токмакова Вікторія Олександрівна
93.6
 
93.6
відм.
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
ОМП-14
3
1601
57
Дружинін Сергій Миколайович
93.4
 
93.4
відм.
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
ТК-14
3
1601
58
Кадуха Марина Михайлівна
91.4
2
93.4
 
Транспортні технології
У-АТ-16
2
1100
внутрішньо-переміщена особа
59
Кощієнко Владислав Володимирович
93.4
 
93.4
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1601
60
Капцова Ірина Вікторівна
92.33
1
93.33
відм.
Транспортні технології
АТ-16-М
5
1601
61
Зелений Ярослав Олексійович
93.2
 
93.2
відм.
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
ПТ-14
3
1601
62
Кияненко Микола Андрійович
93.2
 
93.2
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1601
63
Кундель Єлизавета Олександрівна
92
1
93
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1601
64
Маркіна Єлизавета Миколаївна
93
 
93
відм.
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
ПТ-14
3
1601
65
Ткаченко Олександр Сергійович
93
 
93
відм.
Транспортні технології
ОМП-16-М
5
1601
66
Баландюк Марина Ігорівна
92.8
 
92.8
відм.
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
ОМП-14
3
1601
67
Бурдін Євген Дмитрович
92.67
 
92.67
відм.
Транспортні технології
ТС-16-М
5
1601
68
Грушевський Віктор Дмитрович
92.6
 
92.6
відм.
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
ОМП-14
3
1601
69
Гмиря Олександр Володимирович
92.4
 
92.4
відм.
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
ОМП-14
3
1601
70
Чернова Яніна Василівна
92.2
 
92.2
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1100
71
Шолохов Володимир Вадимович
92.2
 
92.2
 
Транспортні технології
ТТ-16-1
1
1100
72
Атрощенко Олександр Костянтинович
92
 
92
відм.
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
ПТ-14
3
1601
73
Насібов Амір Аріф огли
92
 
92
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1100
74
Зайцева Анна Сергіївна
90.8
1
91.8
 
Транспортні технології
ТТ-16-2
1
1100
75
Кузьменко Юлія Олегівна
91.8
 
91.8
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1601
76
Меркулов Андрій Робертович
91.8
 
91.8
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1601
77
Тимощук Катерина Володимирівна
91.8
 
91.8
відм.
Транспортні технології
ТТ-16-2
1
1601
78
Щукіна Марія Андріївна
91.8
 
91.8
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1100
79
Фоменко Валерія Юріївна
90.67
1
91.67
відм.
Транспортні технології
ТС-16-М
5
1601
80
Аболимова Юлія Русланівна
91.5
 
91.5
 
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-14
3
1100
81
Кацюк Юлія Олександрівна
91.33
 
91.33
відм.
Транспортні технології
ОМП-16-М
5
1601
82
Божко Богдан Олександрович
90.8
 
90.8
 
Транспортні технології
У-АТ-16
2
1100
83
Крецу Анастасія Віталіївна
90.8
 
90.8
 
Транспортні технології
ТТ-16-2
1
1100
84
Чепухіна Інна Дмитрівна
90.6
 
90.6
 
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
ОМП-14
3
1100
85
Пономарьова Дар`я Олегівна
90.4
 
90.4
відм.
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1601
86
Плахтєєва Дар`я Сергіївна
90.17
 
90.17
 
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-14
3
1100
87
Ганюк Крістіна Ігорівна
90
 
90
 
Транспортні технології
У-ПТ-16
2
1100
88
Малахов Олексій Дмитрович
89.75
 
89.75
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
1100
89
Караянов Микита Олегович
89.2
 
89.2
 
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-15
2
1100
90
Порохня Надія Максимівна
89.2
 
89.2
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1100
91
Романченко Віталій Сергійович
89.2
 
89.2
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1100
92
Куциянова Стелла Павлівна
89
 
89
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-14
3
1100
93
Стрилецька Анастасія Олександрівна
88.83
 
88.83
 
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-14
3
1100
94
Швець-Бучавий Антон Олексійович
88.83
 
88.83
 
Транспортні технології
У-ПТ-16
2
1100
95
Шестаков Олексій Едуардович
87.33
1
88.33
 
Транспортні технології
ТС-16-М
5
1100
96
Агеєв Олексій Олексійович
88
 
88
 
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-15
2
1100
97
Ганжерлі Сергій Сергійович
87.83
 
87.83
 
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-14
3
1100
98
Пещерін Олександр Павлович
87.67
 
87.67
 
Транспортні технології
ОМП-16-М
5
1100
99
Паничев Артем Олегович
86.6
1
87.6
 
Транспортні технології
ТТ-16-2
1
1100
100
Краснопольська Ірина Дмитрівна
87.5
 
87.5
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
1100
101
Кузнєцов Едуард Михайлович
86.5
1
87.5
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
1100
102
Ясиненко Михайло Олексійович
87.2
 
87.2
 
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
ТК-14
3
1100
103
Приходько Максим Олександрович
87
 
87
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
1100
104
Шерстяк Валерій Андрійович
87
 
87
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
1100
 
105
Красуцька Олена Володимирівна
86.75
 
86.75
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
 
106
Гринюк Євгеній Олександрович
85.67
1
86.67
 
Транспортні технології
АТ-16-М
5
 
107
Захватаєв Микита Михайлович
86.4
 
86.4
 
Транспортні технології
У-АТ-16
2
 
108
Кораблінський Євген Олегович
86
 
86
 
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-15
2
 
2.2 Діти-інваліди віком до 18 років
109
Кудін Дмитро Ігорович
85.5
 
85.5
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
 
110
Пересада Михайло Дмитрович
83.8
1
84.8
 
Транспортні технології
ТТ-16-1
1
 
111
Танасієнко Максим Віталійович
83.8
1
84.8
 
Транспортні технології
ТТ-16-1
1
 
112
Лафазан Василь Васильович
84.5
 
84.5
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
 
113
Поплавська Ірина Вікторівна
82.6
1
83.6
 
Транспортні технології
У-АТ-16
2
 
114
Жуков Владислав Андрійович
83.4
 
83.4
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
 
115
Лященко Ірина Ігорівна
83.4
 
83.4
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
 
116
Чередниченко Микита Віталійович
83.33
 
83.33
 
Транспортні технології
АТ-16-М
5
 
117
Утургаурі Юлія Сергіївна
83
 
83
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
 
118
Білозоров Дмитро Валентинович
80.83
 
80.83
 
Транспортні технології
У-ПТ-16
2
 
119
Ігнатова Ганна Сергіївна
80.2
 
80.2
 
Транспортні технології
ТТ-16-1
1
 
120
Шаповалов Артем Олександрович
80
 
80
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
 
121
Кочубей Сергій Сергійович
79.75
 
79.75
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
 
122
Чубар Євген Олександрович
79.4
 
79.4
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
 
123
Церахто Дмитро Олександрович
78.67
 
78.67
 
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
АТ-14
3
 
124
Узун Геннадій Максимович
76.8
 
76.8
 
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
ОМП-14
3
 
125
Хистов Владлен Сергійович
76.8
 
76.8
 
Транспортні технології
У-АТ-16
2
 
126
Кулівець Дмитро Олександрович
76.2
 
76.2
 
Транспортні технології
ТТ-16-1
1
 
127
Потапчук Владислав Андрійович
76
 
76
 
Транспортні технології
ТТ-16-1
1
 
128
Арабаджи Кирил Васильович
75.75
 
75.75
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
 
129
Богаченко Євгенія Дмитрівна
75.75
 
75.75
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
 
130
Дужая Надія Анатоліївна
75.75
 
75.75
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
 
131
Буханько Сергій Сергійович
75
 
75
 
Транспортні технології
ТТ-16-2
1
 
132
Іванченко Олександра Сергіївна
75
 
75
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
 
133
Ребров Руслан Олегович
74.4
 
74.4
 
Транспортні технології
У-АТ-16
2
 
134
Шемент Роман Сергійович
74.17
 
74.17
 
Транспортні технології
У-ПТ-16
2
 
135
Сербо Ірина Володимирівна
72
1
73
 
Транспортні технології
ТТ-16-1
1
 
136
Омельченко Дмитро Олексійович
72.6
 
72.6
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
 
137
Бєзєлюк Максим Ігорович
71.6
 
71.6
 
Транспортні технології
ТТ-16-2
1
 
внутрішньо-переміщена особа
138
Моторний Денис Едуардович
71.6
 
71.6
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
 
139
Згара Володимир Олександрович
70
1
71
 
Транспортні технології
ОМП-16-М
5
 
140
Колларова Марина Владиславівна
70.4
 
70.4
 
Транспортні технології
ТТ-16-1
1
 
внутрішньо-переміщена особа
141
Андреєв Богдан Олександрович
70
 
70
 
Транспортні технології
ПТ-16-М
5
 
7.1 Дитина-сирота, в якої померли або загинули батьки
142
Ушуллу Анна Дмитрівна
68
 
68
 
Транспортні технології
ТТ-16-1
1
 
143
Канюков Максим Миколайович
67.4
 
67.4
 
Транспортні технології (Транспортні системи)
ТС-15
2
 
144
Мосендз Ігор Борисович
66.6
 
66.6
 
Транспортні технології
ТТ-16-2
1
 
145
Авраменко Любов Володимирівна
65.2
 
65.2
 
Транспортні технології
ТТ-16-1
1
 

Invest in Istanbul Turkey hd film izle full dizi izle hd film izle hd film izle dizi izle porno haber guncel haber haberler gundem escort son dakika