eng ch


Loading


Send this page to a friend Повідомити про помилку. 17-02-2017 07:58

Рейтинг студентів

Економічний факультет

№ п/п П. І. Б Група Спеціальність Рейтинг (бали) Відмінник Розмір стіпедії
Успішність Додатковий Загальний
2
Вакуленко Олександра Олександрівна
МК-16-М
Маркетинг
98.60
10
108.60
Відмінник
1 601
3
Пархоменко Анна Олександрівна
МТЛ-14
Менеджмент
97.00
10
107.00
Відмінник
1 601
4
Охмуш Михайло Васильович
МН-16-М
Менеджмент
96.67
9
105.67
Відмінник
1 601
5
Капранов Максим Андрійович
МН-13
Менеджмент
94.60
10
104.60
Відмінник
1 601
6
Затєєва Катерина Михайлівна
ЕП-14
Економіка підприємства
93.83
10
103.83
Відмінник
1 601
7
Шишканова Тетяна Олександрівна
ЕП-13
Економіка підприємства
99.80
4
103.80
Відмінник
1 601
8
Кулішова Олена Олексіївна
ЕП-16-М
Економіка
93.33
10
103.33
Відмінник
1 601
9
Мальцева Вікторія Олександрівна
ІВ-16-М
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
94.00
9
103.00
Відмінник
1 601
10
Бурак Павло Валерійович
БА-16-М
Менеджмент
92.75
10
102.75
Відмінник
1 601
11
Щербак Микита Валерійович
ІВ-16-М
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
95.25
7
102.25
Відмінник
1 601
12
Якименко Ірина Юріївна
БА-15-М
Бізнес-адміністрування
92.25
10
102.25
Відмінник
1 601
13
Бібік Оксана Ігорівна
МК-16-М
Маркетинг
98.20
4
102.20
Відмінник
1 601
14
Потягіна Альбіна Миколаївна
ЕП-16-М
Економіка
96.00
6
102.00
Відмінник
1 601
15
Кулаєва Марина Олександрівна
ЕП-14
Економіка підприємства
95.83
6
101.83
Відмінник
1 601
16
Циганкова Ольга Дмитрівна
ІВ-16-М
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
94.25
7
101.25
Відмінник
1 601
17
Бессонова Анна Володимирівна
ОА-14
Облік і аудит
97.00
4
101.00
Відмінник
1 601
18
Мельничак Анна Миколаївна
МК-13
Маркетинг
98.40
2
100.40
Відмінник
1 601
19
Папуш Олена Олексіївна
ЕП-16-М
Економіка
96.33
4
100.33
Відмінник
1 601
20
Ковтун Катерина Вікторівна
ІВ-16-М
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
93.00
7
100.00
Відмінник
1 601
21
Дьяченко Вікторія Русланівна
ЕП-16-М
Економіка
95.67
4
99.67
Відмінник
1 601
22
Ісмаілова Ляман Камал кизи
ЕП-13
Економіка підприємства
92.60
7
99.60
Відмінник
1 601
23
Сафонова Ксенія Сергіївна
МК-15
Маркетинг
89.25
10
99.25
 
1 100
24
Добровольська Яна Віталіївна
МТЛ-15
Менеджмент
97.00
2
99.00
Відмінник
1 601
25
Новікова Діана Самвелівна
УП-16-М
Менеджмент
94.83
4
98.83
Відмінник
1 601
26
Ківер Інна Вадимівна
МН-16-М
Менеджмент
98.33
0
98.33
Відмінник
1 601
27
Зіновіна Марія Євгеніївна
ЕП-16-С
Економіка
96.29
2
98.29
Відмінник
1 601
28
Рум`янцева Єлизавета Вікторівна
МН-13
Менеджмент
95.20
3
98.20
Відмінник
1 601
29
Левченко Анастасія Геннадіївна
МН-16-М
Менеджмент
98.17
0
98.17
Відмінник
1 601
30
Тищенко Вероніка Геннадіївна
ІД-16-М
Менеджмент
98.00
0
98.00
Відмінник
1 601
31
Шамлі Марія Миколаївна
ЕП-16-М
Економіка
96.00
2
98.00
Відмінник
1 601
32
Хаджинова Людмила Олександрівна
ЕП-13
Економіка підприємства
96.00
2
98.00
Відмінник
1 601
33
Голтвенко Тетяна Федорівна
УП-16-М
Менеджмент
95.83
2
97.83
Відмінник
1 601
34
Булушева Владислава Андріївна
ЕП-15
Економіка підприємства
90.75
7
97.75
 
1 100
35
Пінчук Антон Вікторович
ЕП-15
Економіка підприємства
87.75
10
97.75
 
1 100
36
Прокопенко Кристина Ігорівна
ОА-16-М
Облік і оподаткування
97.40
0
97.40
Відмінник
1 601
37
Цибуліна Вікторія Сергіївна
МК-13
Маркетинг
97.40
0
97.40
Відмінник
1 601
38
Довгаль Марія В`ячеславівна
ОА-16-М
Облік і оподаткування
95.20
2
97.20
Відмінник
1 601
39
Аношина Христя Василівна
МН-13
Менеджмент
93.80
3
96.80
Відмінник
1 601
40
Ілюхіна Ольга Максимівна
ОА-15
Облік і аудит
93.75
3
96.75
Відмінник
1 601
41
Шамрай Артем Олександрович
УП-16-М
Менеджмент
96.67
0
96.67
Відмінник
1 601
42
Рицька Аліна Олексіївна
ОА-15
Облік і аудит
96.50
0
96.50
Відмінник
1 601
43
Антипюк Яна Іванівна
МК-13
Маркетинг
96.40
0
96.40
Відмінник
1 601
44
Юхно Валентина Михайлівна
ОА-13
Облік і аудит
96.20
0
96.20
Відмінник
1 601
45
Бондаренко Світлана Вікторівна
ЕП-14
Економіка підприємства
94.17
2
96.17
Відмінник
1 601
46
Масюта Оксана Сергіївна
МН-16-М
Менеджмент
96.00
0
96.00
Відмінник
1 601
47
Пащенко Євгенія Анатоліївна
ОА-16-С
Облік і оподаткування
93.80
2
95.80
Відмінник
1 601
48
Данилова Катерина Сергіївна
УП-16-М
Менеджмент
95.67
0
95.67
Відмінник
1 601
49
Туру Юлія Дмитрівна
МН-16-М
Менеджмент
95.67
0
95.67
Відмінник
1 601
50
Стрижак Дар`я Едуардівна
ЕП-15
Економіка підприємства
95.25
0
95.25
Відмінник
1 601
51
Сорокіна Людмила Сергіївна
ІВ-16-М
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
88.25
7
95.25
 
1 100
52
Студенецька Марія Євгенівна
ЕП-13
Економіка підприємства
95.20
0
95.20
Відмінник
1 601
53
Пишна Анастасія Олександрівна
ОА-16
Облік і оподаткування
92.00
3
95.00
Відмінник
1 601
54
Гладун Аліна Геннадіївна
МН-13
Менеджмент
94.00
1
95.00
Відмінник
1 601
55
Фоменко Юрій Романович
МК-15
Маркетинг
93.00
2
95.00
Відмінник
1 601
56
Іващенко Ірина Вікторівна
ЕП-14
Економіка підприємства
94.00
1
95.00
Відмінник
1 601
57
Неровня Анастасія Вікторівна
ЕП-14
Економіка підприємства
92.83
2
94.83
Відмінник
1 601
58
Павлюк Вікторія Андріївна
ЕП-15
Економіка підприємства
91.75
3
94.75
 
1 100
59
Воробйова Катерина Андріївна
МН-14
Менеджмент
92.75
2
94.75
Відмінник
1 601
 
60
Репіна Анастасія Рустамівна
МТЛ-15
Менеджмент
94.67
 
94.67
Відмінник
 
61
Вечоркіна Людмила Дмитрівна
МН-16-У
Менеджмент
92.67
2
94.67
Відмінник
 
63
Греченюк Вероніка Андріївна
ЕП-13
Економіка підприємства
94.60
 
94.60
Відмінник
 
64
Скорік Яна Володимирівна
ЕП-13
Економіка підприємства
94.60
 
94.60
Відмінник
 
65
Дробязко Марія Володимирівна
ЕП-15
Економіка підприємства
90.50
4
94.50
 
 
66
Самойлова Валерія Олександрівна
УП-16-М
Менеджмент
94.50
 
94.50
Відмінник
 
67
Жук Олексій Олексійович
ЕП-16-С
Економіка
94.43
 
94.43
Відмінник
 
68
Балинська Олена Володимирівна
ЕП-14
Економіка підприємства
92.33
2
94.33
Відмінник
 
69
Усенко Вероніка Павлівна
БА-16-М
Менеджмент
94.25
 
94.25
Відмінник
 
70
Бажан Анна Сергіївна
ОА-13
Облік і аудит
93.20
1
94.20
Відмінник
 
71
Кравченко Анастасія Андріївна
МК-16-С
Маркетинг
92.20
2
94.20
Відмінник
 
72
Сінатос Маргарита Олександрівна
ЕП-15
Економіка підприємства
91.75
2
93.75
 
 
73
Ткаченко Юлія Дмитрівна
ЕДПР-16-М
Економіка
93.50
0
93.50
Відмінник
 
74
Шніпор Олена Володимирівна
ЕП-13
Економіка підприємства
92.40
0
92.40
Відмінник
 
75
Клафас Катерина Дмитрівна
ЕП-13
Економіка підприємства
92.20
0
92.20
 
 
76
Кожухов Юрій Юрійович
ЕП-14
Економіка підприємства
90.83
1
91.83
 
 
77
Степанова Марія Олександрівна
МН-16
Менеджмент
91.80
0
91.80
Відмінник
 
78
Переверзєв Олександр Геннадійович
ОА-16
Облік і оподаткування
91.80
0
91.80
Відмінник
 
79
Назарова Анна Сергіївна
ЕП-13
Економіка підприємства
91.80
0
91.80
 
 
80
Панченко Богдан Миколайович
МН-14
Менеджмент
91.75
0
91.75
 
 
81
Мердова Вікторія Ігорівна
МН-16-М
Менеджмент
91.67
0
91.67
 
 
82
Козіс Володимир Валерійович
ЕП-13
Економіка підприємства
91.60
0
91.60
 
 
83
Судніцина Вікторія Михайлівна
БА-16-М
Менеджмент
91.50
0
91.50
 
 
84
Чайкіна Анастасія Віталіївна
ОА-16-М
Облік і оподаткування
91.40
0
91.40
 
 
85
Шпак Сергій Олегович
БА-16-М
Менеджмент
91.25
0
91.25
 
 
86
Науменко Надія Юріївна
ОА-15
Облік і аудит
90.75
0
90.75
 
 
87
Кириченко Марко Юрійович
ЕП-14
Економіка підприємства
89.67
1
90.67
 
 
88
Шпотаковська Наталія Олександрівна
ОА-13
Облік і аудит
90.40
0
90.40
 
 
89
Мотовчі Ганна Сергіївна
ЕП-16
Економіка
88.00
2
90.00
 
 
90
Горбань Дар`я В`ячеславівна
МН-16
Менеджмент
89.80
0
89.80
 
 
91
Гусак Анастасія Владиславівна
МТЛ-16-У
Менеджмент
87.80
2
89.80
 
 
92
Єфремова Лілія Валеріївна
МТЛ-16
Менеджмент
86.00
3
89.00
 
 
93
Кадуріна Катерина Василівна
БА-16-М
Менеджмент
88.75
0
88.75
 
 
94
Мізіна Світлана Віталіївна
МН-16-У
Менеджмент
87.50
1
88.50
 
 
95
Воронько Богдан Олегович
БА-16-М
Менеджмент
88.50
 
88.50
 
 
96
Іванюк Дар`я Олегівна
ІД-16-М
Менеджмент
88.43
0
88.43
 
 
97
Маленко Оксана Олександрівна
ЕДПР-16-М
Економіка
88.25
 
88.25
 
 
98
Семенець Аліна Віталіївна
ЕП-13
Економіка підприємства
88.00
 
88.00
 
 
99
Чигарьова Дар`я Вячеславівна
БА-15-М
Бізнес-адміністрування
88.00
 
88.00
 
 
100
Мілованов Денис Русланович
ЕП-16
Економіка
87.60
 
87.60
 
 
101
Телегіна Крістіна Олександрівна
МК-15
Маркетинг
87.25
 
87.25
 
 
102
Капранов Кирило Валерійович
МТЛ-14
Менеджмент
86.80
0
86.80
 
 
103
Артюх Ірина Русланівна
БА-16-М
Менеджмент
86.50
 
86.50
 
 
104
Козачухний Артем Ігорович
МК-15
Маркетинг
85.25
1
86.25
 
 
105
П`ята Тихон Анатолійович
МН-13
Менеджмент
85.20
1
86.20
 
 
106
Лук`янова Анастасія Вікторівна
МТЛ-16-У
Менеджмент
86.00
 
86.00
 
 
107
Лізунова Олена В`ячеславівна
ЕП-13
Економіка підприємства
85.80
 
85.80
 
 
108
Ломака Анжеліка Едуардівна
ЕП-15
Економіка підприємства
84.75
1
85.75
 
 
109
Щепка Олександр Віталійович
ІД-16-М
Менеджмент
85.29
 
85.29
 
 
110
Золотар Кристина Ігорівна
БА-16-М
Менеджмент
85.00
 
85.00
 
 
111
Ржавський Сергій Олегович
БА-15-М
Бізнес-адміністрування
84.75
 
84.75
 
 
112
Багдасар Тетяна Андріївна
МН-14
Менеджмент
84.50
 
84.50
 
 
113
Ноздрачова Марія Олександрівна
МН-16-У
Менеджмент
83.67
 
83.67
 
 
114
Дахнова Юлія Миколаївна
ЕП-14
Економіка підприємства
75.33
 
75.33
 
 
115
Мельниченко Дар`я Сергіївна
МТЛ-15
Менеджмент
73.33
1
74.33
 
 
116
Житенко Ілля Романович
ЕП-16-М
Економіка
66.33
 
66.33
 
 
117
Промоцький Олег Ігорович
УП-16-М
Менеджмент
63.33
 
63.33
 
 
118
Соколова Валерія Олегівна
ОА-13
Облік і аудит
61.60
 
61.60
 
 

Енергетичний факультет

№ п/п Ф.І.П. Група Спеціальність Рейтінг (бали) Відмінник Розмір стіпендії
Успішність Додатковий Загальний
1
Григоренко Катерина Ігорівна
АЕС-16-М
141
92.83
10
102.83
+
2 037
2
Антипов Володимир Вадимович
ЕПП-15
6.050701
99.80
3
102.80
+
2 037
3
Кара Олена Михайлівна
ЕПА-16-М
141
97.50
3
100.50
+
2 037
4
Ходехін Андрій Євгенович
ПТЕ-16
144
94.40
6
100.40
+
2 037
5
Козлова Каріна Едуардівна
ЕТ-16-М
136
96.83
2
98.83
+
2 037
6
Тетерєв Станіслав Сергійович
ПТЕ-15
6.050601
89.60
9
98.60
 
1 400
7
Золоткова Денна Володимирівна
ПТЕ-16-У
144
88.20
10
98.20
 
1 400
8
Калушка Олександр Володимирович
ЕПП-15
6.050701
95.40
2
97.40
+
2 037
9
Любарцев Вадим Володимирович
ЕПП-16-М
141
96.67
0
96.67
+
2 037
10
Горбатко Ілля Дмитрович
ЕПП-15
6.050701
96.20
0
96.20
+
2 037
11
Григоренко Олександр Євгенович
ЕПП-15
6.050701
95.80
0
95.80
+
2 037
12
Пятигорець Ярослав Васильович
ЕПП-16-М
141
93.50
2
95.50
+
2 037
13
Ковальова Анна Андріївна
АЕС-16-М
141
93.17
2
95.17
+
2 037
14
Кохан Петро Сергійович
ПТЕ-15
6.050601
93.00
2
95.00
 
1 400
15
Сєрий Даніїл Вікторович
ЕПА-15
6.050702
94.80
0
94.80
+
2 037
16
Фотікова Юлія Ігорівна
ЕПП-16-М
141
93.33
0
93.33
+
2 037
17
Смирнов Антон Сергійович
ЕПП-15
6.050701
87.80
5
92.80
 
1 400
18
Пижиков Андрій В`ячеславович
ПТЕ-16-М
144
92.57
0
92.57
+
2 037
19
Калюжний Ілля Дмитрович
ПТЕ-14
6.050601
92.50
0
92.50
+
2 037
20
Артисюк Дмитро Геннадійович
ЕПА-16-М
141
92.50
0
92.50
+
2 037
21
Саєнко Олександр Сергійович
ЕПА-15-У
6.050702
90.33
2
92.33
+
2 037
22
Демідко Максим Едуардович
ПТЕ-15
6.050601
91.60
0
91.60
 
1 400
23
Самітов Артур Едуардович
ЕПП-15-У
6.050701
88.29
3
91.29
 
1 400
24
Лупацій Максим Станіславович
АЕС-16-М
141
91.00
0
91.00
+
2 037
25
Воронцова Аліна Володимирівна
ПТЕ-15
6.050601
83.80
7
90.80
 
1 400
26
Голубятник Олексій Сергійович
ЕПП-15-У
6.050701
88.57
2
90.57
 
1 400
27
Галковський Віктор Ігорович
ЕПА-15-У
6.050702
90.50
0
90.50
 
1 400
28
Пічугін Максим Олександрович
ЕПА-13
6.050702
90.25
0
90.25
 
1 400
29
Прошин Володимир Олегович
ЕПП-14
6.050701
90.14
0
90.14
 
1 400
30
Бакай Артем Ігорович
ЕПП-15-У
6.050701
90.00
0
90.00
 
1 400
31
Новіков Володимир Вікторович
ЕПА-16-М
141
90.00
0
90.00
 
1 400
32
Плахотник Карина Євгенівна
ПТЕ-16-М
144
90.00
0
90.00
 
1 400
33
Оренчук Роман Васильович
ЕПП-15
6.050701
89.40
0
89.40
 
1 400
34
Іщенко Артур Олегович
АЕС-13
6.050701
89.13
0
89.13
 
1 400
35
Майборода Андрій Андрійович
ЕТ-16-М
136
88.67
0
88.67
 
1 400
36
Єремєєва Анастасія Олегівна
ПТЕ-15
6.050601
82.60
5
87.60
 
1 400
37
Данілець Олександра В`ячеславівна
ПТЕ-16
144
85.40
2
87.40
 
1 400
38
Дансберг Богдан Сергійович
ЕПП-16-М
141
87.33
0
87.33
 
1 400
39
Єршова Катерина Юріївна
ПТЕ-15
6.050601
83.20
4
87.20
 
1 400
40
Харламенко Юрій Сергійович
АЕС-14-У
6.050701
87.13
0
87.13
 
1 400
41
Макарець Ярослав Володимирович
ПТЕ-13
6.050601
84.88
2
86.88
 
1 400
42
Антюшин Олександр Володимирович
ЕПП-16-У
141
86.60
0
86.60
 
1 400
43
Науменко Сергій Дмитрович
ПТЕ-14
6.050601
76.50
10
86.50
 
1 400
44
Коромисленко Владислав Юрійович
ЕПА-15
6.050702
86.40
0
86.40
 
1 400
45
Литвиненко Ольга Віталіївна
ПТЕ-16-У
6.050601
85.40
1
86.40
 
1 400
46
Матяшов Дмитро Миколайович
ЕПА-14-У
6.050702
86.13
0
86.13
 
1 400
47
Гнєзділов Руслан Юрійович
ЕПП-15-У
6.050701
85.86
0
85.86
 
1 400
48
Васєнєв Кирило Валерійович
ЕТ-16-М
136
85.83
0
85.83
 
1 400
49
Жигалов Андрій Володимирович
ЕПП-16-У
141
85.80
0
85.80
 
1 400
50
Гостєв Олександр Олександрович
ЕПП-16-У
141
83.60
2
85.60
 
1 400
51
Гайдамака Сергій Валентинович
ПТЕ-16-М
144
85.57
0
85.57
 
1 400
52
Алексєєв Сергій Рустамович
ЕПП-14
6.050701
83.14
2
85.14
 
1 400
53
Бойко Костянтин Михайлович
АЕС-13
6.050701
85.00
0
85.00
 
1 400
54
Кратюк Микита Олександрович
АЕС-16-С
141
84.83
0
84.83
 
1 400
55
Мінін Денис Геннадійович
ЕПА-15
6.050702
82.80
2
84.80
 
1 400
56
Смирнов Олександр Михайлович
ЕПП-14
6.050701
84.57
0
84.57
 
1 400
57
Туяхов Андрій Олегович
ЕПП-16
141
84.50
0
84.50
 
1 400
58
Єнакієв Анатолій Іванович
ЕПП-16-М
141
84.50
0
84.50
 
1 400
59
Чорна Марина Денисівна
ЕТ-16-М
136
84.50
0
84.50
 
1 400
60
Павленко Ярослав В`ячеславович
ЕПА-13
6.050702
84.25
0
84.25
 
1 400
61
Тонконог Павло Володимирович
ЕПА-14
6.050702
77.17
7
84.17
 
1 400
62
Гризлов Олександр Дмитрович
ЕПА-14
6.050702
84.00
0
84.00
 
1 400
63
Лоза Олексій Геннадійович
ПТЕ-13
6.050601
76.88
7
83.88
 
1 400
64
Погорелов Валерій Миколайович
ЕПП-15-У
6.050701
82.86
1
83.86
 
1 400
65
Науменко Максим Дмитрович
ПТЕ-14
6.050601
73.75
10
83.75
 
1 400
66
Чин-Чин Артур Олегович
ЕПП-14
6.050701
83.57
0
83.57
 
1 400
67
Швєдова Тетяна Федорівна
ПТЕ-16-У
141
83.40
0
83.40
 
1 400
68
Сєрорєз Анастасія Олегівна
ЕПА-13
6.050702
81.38
2
83.38
 
1 400
69
Луценко Тетяна Владиславівна
ЕПП-13
6.050701
80.25
3
83.25
 
1 400
70
Пукаліна Анжела Геннадіївна
ЕПП-16-У
141
83.00
0
83.00
 
1 400
71
Аріх Сергій Сергійович
ПТЕ-16-М
144
82.86
0
82.86
 
1 400
72
Гунченко Ярослав Геннадійович
ЕПП-16-М
141
82.83
0
82.83
 
1 400
73
Напльоков Сергій Сергійович
ЕПП-16-У
141
82.80
0
82.80
 
1 400
74
Зайцев Антон Сергійович
ЕПП-15-У
6.050701
82.71
0
82.71
 
1 400
75
Халпахчи Василь Олексійович
ПТЕ-14
6.050601
74.50
8
82.50
 
1 400
76
Осокін Кирило Андрійович
ЕПП-16
141
78.00
4
82.00
 
1 400
77
Муцко Ігор Олександрович
ЕПП-16-У
141
82.00
0
82.00
 
1 400
78
Макота Марк Євгенович
АЕС-13
6.050701
82.00
0
82.00
 
1 400
79
Чалий Дмитро Володимирович
ЕПП-14
6.050701
81.86
0
81.86
 
1 400
80
Ізотов Олексій Володимирович
АЕС-14-У
6.050701
81.75
0
81.75
 
1 400
81
Хазнаферов Микита Олександрович
ЕПП-16
141
81.50
0
81.50
 
1 400
82
Образцова Анастасія Сергіївна
ЕПА-14-У
6.050702
79.38
2
81.38
 
1 400
83
Романов Роман Олександрович
ЕПП-16-М
141
81.33
0
81.33
 
1 400
84
Кулініч Іван Юрійович
ЕПП-16-У
141
81.00
0
81.00
 
1 400
85
Кузнецова Ольга Олександрівна
ПТЕ-14
6.050601
81.00
0
81.00
 
1 400
86
Берко Олексій Вікторович
ЕПП-16-С
141
81.00
0
81.00
 
1 400
87
Тітікова Анастасія Віталіївна
ПТЕ-16
144
71.80
9
80.80
 
1 400
88
Харланов Іван Андрійович
ЕПП-13
6.050701
76.75
4
80.75
 
1 400
89
Тулінов Микита Юрійович
АЕС-16-М
141
80.67
0
80.67
 
1 400
90
Матвєєв Ігор Олегович
АЕС-14-У
6.050701
80.63
0
80.63
 
1 400
91
Іпатова Анастасія Сергіївна
ПТЕ-16-У
144
80.20
0
80.20
 
1 400
92
Ковбасенко Павло Сергійович
ПТЕ-16-У
144
80.00
0
80.00
 
1 400
93
Денисов Дмитро Юрійович
ПТЕ-16-С
144
80.00
0
80.00
 
1 400
94
Максименко Дмитро Сергійович
ПТЕ-16-М
144
79.86
0
79.86
 
1 400
95
Погребець Альона Сергіївна
ПТЕ-16
144
75.80
4
79.80
 
1 400
96
Соболєв Микола Володимирович
ЕПА-13
6.050702
79.63
0
79.63
 
1 400
97
Хав`яр Сергій Олександрович
ЕПП-16-М
141
79.33
0
79.33
 
1 400
98
Гавриленко Аліна Андріївна
ЕТ-16-С
136
79.00
0
79.00
 
1 400
99
Слугін Володимир Сергійович
ЕПП-14
6.050701
78.86
0
78.86
 
1 400
100
Остапенко Дмитро Сергійович
ПТЕ-16-У
144
78.80
0
78.80
 
1 400
 
101
Коваленко Марія Леонідівна
ЕПП-15-У
6.050701
78.57
0
78.57
 
 
102
Фісак Артем Ігорович
ЕПП-16-У
141
78.40
0
78.40
 
 
103
Місюра Роман Євгенович
ЕПП-14
6.050701
78.14
0
78.14
 
 
104
Свіженко Петро Олексійович
ЕПП-16-У
141
78.00
0
78.00
 
 
105
Першечкін Сергій Анатолійович
ЕПА-16-У
141
77.80
0
77.80
 
 
106
Франчук Богдан Дмитрович
ЕПП-14-У
6.050701
71.75
6
77.75
 
 
107
Чорна Катерина Іванівна
ПТЕ-15-У
144
75.50
2
77.50
 
 
108
Лавріновський Микола Степанович
АЕС-14-У
6.050701
77.13
0
77.13
 
 
109
Долгій Олексій Дмитрович
ЕПП-13
6.050701
76.75
0
76.75
 
 
110
Саєнко Іван Юрійович
ЕПП-13
6.050701
76.75
0
76.75
 
 
111
Сухов Павло Олександрович
АЕС-14-У
6.050701
76.50
0
76.50
 
 
112
Чернишов Дмитро Ігорович
ЕПП-16-У
141
76.40
0
76.40
 
 
113
Філіппов Андрій Олександрович
ЕПП-16-У
141
76.20
0
76.20
 
 
114
Онохін Василь Олексійович
ПТЕ-13
6.050601
76.13
0
76.13
 
 
115
Логачов Максим Сергійович
ЕПА-13
6.050702
75.88
0
75.88
 
 
116
Прудніков Іван Віталійович
ЕПП-16-У
141
75.60
0
75.60
 
 
117
Михайленко Іван Сергійович
ЕПА-13
6.050702
70.25
5
75.25
 
 
118
Лоза Єгор Геннадійович
ПТЕ-15
6.050601
65.80
9
74.80
 
 
119
Давшан Олександр Володимирович
ЕПП-16
141
71.75
3
74.75
 
 
120
Карпов Петро Володимирович
ЕТ-16-М
136
74.50
0
74.50
 
 
121
Пінчук Олександр Васильович
ЕПА-16-У
141
74.00
0
74.00
 
 
122
Кулинський Олександр Сергійович
ЕПП-14-У
6.050701
73.25
0
73.25
 
 
123
Величко Микита Володимирович
ЕПП-16
141
67.75
3
70.75
 
 
124
Ткаченко Іван Віталійович
ПТЕ-15
6.050601
69.80
0
69.80
 
 
125
Гута Юлія Олександрівна
ПТЕ-16-У
144
69.20
0
69.20
 
 
126
Ковтун Євген Володимирович
АЕС-14-У
6.050701
66.88
0
66.88
 
 
127
Сакун Сергій Олександрович
ЕПП-16
141
66.00
0
66.00
 
 
128
Дюмін Владислав Геннадійович
ПТЕ-16-У
144
65.00
0
65.00
 
 

Металургійний факультет

№ 
П. І. Б Група Спеціальність Середній бал Додатковий бал Загальний Відмінники Розмір стипендії
1
Семчук Світлана Валеріївна
М-13-1
Металургія
96.33
10
106.33
Відмінник
2 037
2
Харченко Ігор Ігорович
М-13-1
Металургія
93.33
10
103.33
 
1 400
3
Тохтар Анастасія Олегівна
ПМ-15
Інженерне матеріалознавство
92.40
10
102.40
Відмінник
2 037
4
Копитоненко Ігор Володимирович
МЛ-16-М
Металургія
91.00
10
101.00
Відмінник
2 037
5
Швець Ганна Валеріївна
М-14-2
Металургія
98.40
2
100.40
Відмінник
2 037
6
Корнілова Катерина Віталіївна
МТ-16
Матеріалознавство
90.00
10
100.00
 
1 400
7
Зуб Євген Андрійович
ПМ-16-М
Матеріалознавство
95.67
4
99.67
Відмінник
2 037
8
Кусса Роман Олександрович
МТ-13
Інженерне матеріалознавство
94.50
5
99.50
Відмінник
2 037
9
Голюк Катерина Володимирівна
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
92.67
6
98.67
Відмінник
2 037
10
Чумаков Володимир Віталійович
МЛ-13
Ливарне виробництво
92.14
6
98.14
Відмінник
2 037
11
Нагнібеда Микита Миколайович
ОМТ-16-М
Металургія
87.67
10
97.67
 
1 400
12
Сальніченко Віктор Дмитрович
МЛ-14
Ливарне виробництво
95.40
2
97.40
Відмінник
2 037
13
Чекмак Сергій Олександрович
М-14-2
Металургія
97.20
 
97.20
Відмінник
2 037
14
Маркохай Марія Ігорівна
ПМ-16-М
Матеріалознавство
97.17
 
97.17
Відмінник
2 037
15
Калатало Андрій Васильович
М-16-У
Металургія
93.29
2
95.29
Відмінник
2 037
16
Голощапов Ігор Володимирович
М-14-1
Металургія
95.17
 
95.17
Відмінник
2 037
17
Синенко Артем Артемович
М-14-1
Металургія
94.83
 
94.83
Відмінник
2 037
18
Волосенко Ірина Олександрівна
МТ-13
Інженерне матеріалознавство
92.67
2
94.67
 
1 400
19
Курилов Ян Миколайович
МЛ-16-М
Металургія
90.67
4
94.67
 
1 400
20
Карук Ігор Володимирович
М-13-1
Металургія
92.33
2
94.33
 
1 400
21
Крупа Аліна Євгеніївна
МТ-13
Інженерне матеріалознавство
94.17
 
94.17
Відмінник
2 037
22
Кульбака Сергій Олександрович
М-13-2
Металургія
91.67
2
93.67
Відмінник
2 037
23
Куліков Артем Сергійович
ОМТ-16-М
Металургія
93.50
 
93.50
Відмінник
2 037
24
Коканігічева Тетяна Сергіївна
М-13-1
Металургія
93.17
 
93.17
Відмінник
2 037
25
Плохіх Андрій Андрійович
М-14-1
Металургія
91.00
2
93.00
Відмінник
2 037
26
Танурков Іван Семенович
М-16
Металургія
85.75
7
92.75
 
1 400
27
Федянін Богдан Сергійович
МС-16-С
Металургія
92.71
 
92.71
 
1 400
28
Железняк Максим Олегович
М-13-1
Металургія
92.67
 
92.67
Відмінник
2 037
29
Алексеєнко Олексій Ігорович
М-14-1
Металургія
88.67
4
92.67
 
1 400
30
Волкова Анна Олександрівна
М-13-2
Металургія
92.50
 
92.50
Відмінник
2 037
31
Трохман Владислав Олександрович
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
92.33
 
92.33
Відмінник
2 037
32
Голуб Карина Дмитрівна
М-14-1
Металургія
92.33
 
92.33
Відмінник
2 037
33
Лагошин Олексій Васильович
М-13-1
Металургія
92.00
 
92.00
 
1 400
34
Єлісєєва Юлія Володимирівна
М-13-2
Металургія
91.17
 
91.17
Відмінник
2 037
35
Мартин Артем Валерійович
МТ-13
Інженерне матеріалознавство
90.17
 
90.17
 
1 400
36
Зайцев Артур Романович
КПМ-16-М
Матеріалознавство
90.17
 
90.17
 
1 400
37
Максимишина Олена Сергіївна
МТ-16
Матеріалознавство
88.75
1
89.75
 
1 400
38
Булавка Анастасія Андріївна
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
89.67
 
89.67
 
1 400
39
Дубініна Ганна Володимирівна
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
89.67
 
89.67
 
1 400
40
Литовченко Діана Олександрівна
М-14-1
Металургія
89.67
 
89.67
 
1 400
41
Паржиховський Владислав Ігорович
М-14-1
Металургія
89.67
 
89.67
 
1 400
42
Гудим Любов Олександрівна
М-16
Металургія
89.50
 
89.50
 
1 400
43
Горбаченко Кристина Володимирівна
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
89.50
 
89.50
 
1 400
44
Муза Вікторія Валентинівна
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
89.50
 
89.50
 
1 400
45
Душенін Станіслав Сергійович
М-13-1
Металургія
89.50
 
89.50
 
1 400
46
Семенков Дмитро Сергійович
МТ-13
Інженерне матеріалознавство
81.00
8
89.00
 
1 400
47
Голинський Михайло Андрійович
МТ-16
Матеріалознавство
87.75
1
88.75
 
1 400
48
Іванін Кирило Дмитрович
КПМ-16-М
Матеріалознавство
88.67
 
88.67
 
1 400
49
Грецингер Гертруда Робертівна
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
88.50
 
88.50
 
1 400
50
Оксененко Дар`я Миколаївна
ПМ-16-М
Матеріалознавство
87.83
 
87.83
 
1 400
51
Ксеніта Маргарита Олександрівна
МТ-13
Інженерне матеріалознавство
87.67
 
87.67
 
1 400
52
Шерстюк Олександр Юрійович
М-16-У
Металургія
87.57
 
87.57
 
1 400
53
Левченко Ольга Юріївна
М-13-1
Металургія
87.50
 
87.50
 
1 400
54
Грішаєв Станіслав Володимирович
МЛ-14
Ливарне виробництво
87.00
 
87.00
 
1 400
55
Шаповалов Ігор Олегович
М-14-2
Металургія
87.00
 
87.00
 
1 400
56
Пахомов Дмитро Сергійович
МТ-16
Матеріалознавство
86.00
1
87.00
 
1 400
57
Ярова Поліна Анатоліївна
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
86.33
 
86.33
 
1 400
58
Горайчук Олександр Адамович
ПМ-16-С
Матеріалознавство
85.67
 
85.67
 
1 400
59
Кіба Ярослав Ігорович
М-14-2
Металургія
85.20
 
85.20
 
1 400
60
Дроженко Людмила Дмитрівна
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
85.17
 
85.17
 
1 400
61
Березка Вікторія Валеріївна
М-13-2
Металургія
84.67
 
84.67
 
1 400
62
Крамаренко Ігор Павлович
МЛ-13
Ливарне виробництво
84.43
 
84.43
 
1 400
63
Подорожній Олександр Геннадійович
МЛ-13
Ливарне виробництво
84.43
 
84.43
 
1 400
64
Ростимішин Євген Миколайович
М-13-1
Металургія
84.33
 
84.33
 
1 400
65
Тарануха Микола Володимирович
М-15
Металургія
84.25
 
84.25
 
1 400
66
Юр`єва Анастасія Вікторівна
М-13-1
Металургія
84.00
 
84.00
 
1 400
67
Джелалі Вікторія Олегівна
ПМ-15
Інженерне матеріалознавство
83.40
 
83.40
 
1 400
68
Коссе Оксана Сергіївна
М-16
Металургія
83.25
 
83.25
 
1 400
69
Пархоменко Марія Валентинівна
МЛ-14
Ливарне виробництво
83.00
 
83.00
 
1 400
70
Чумаченко Олексій Олександрович
ПМ-16-С
Матеріалознавство
82.67
 
82.67
 
1 400
71
Пічугін Анатолій Олександрович
М-15
Металургія
82.50
 
82.50
 
1 400
72
Івченко Альберт Олександрович
МТ-16
Матеріалознавство
81.00
1
82.00
 
1 400
73
Пасютін Ярослав Сергійович
МЛ-13
Ливарне виробництво
81.86
 
81.86
 
1 400
74
Байдак Євгенія Сергіївна
М-16
Металургія
80.75
1
81.75
 
1 400
75
Карабан Микита Валерійович
ПМ-15
Інженерне матеріалознавство
81.00
 
81.00
 
1 400
76
Ананьєв Дмитро Михайлович
М-13-1
Металургія
81.00
 
81.00
 
1 400
77
Секачов Григорій Геннадійович
М-16-У
Металургія
80.86
 
80.86
 
1 400
78
Михайлова Аліна Андріївна
М-13-2
Металургія
79.67
 
79.67
 
1 400
79
Левченко Андрій Євгенійович
ПМ-16-С
Матеріалознавство
79.67
 
79.67
 
1 400
80
Станкевич Марина Сергіївна
ПМ-15
Інженерне матеріалознавство
75.60
4
79.60
 
1 400
81
Поюровський Андрій Ігорович
ОМТ-16-С
Металургія
79.57
 
79.57
 
1 400
82
Ковальов Олексій Андрійович
МТ-13
Інженерне матеріалознавство
79.33
 
79.33
 
1 400
83
Аріх Георгій Олександрович
М-13-2
Металургія
79.33
 
79.33
 
1 400
84
Омельченко Дмитро Олексійович
МЛ-13
Ливарне виробництво
79.29
 
79.29
 
1 400
85
Сотніченко Олександр Володимирович
М-16
Металургія
75.25
4
79.25
 
1 400
86
Келін Олександр Олександрович
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
77.00
2
79.00
 
1 400
87
Тріма Владислав Олександрович
М-13-2
Металургія
78.50
 
78.50
 
1 400
88
Кузьмін Дмитро Олегович
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
78.00
 
78.00
 
1 400
89
Логозинський Андрій Сергійович
МТ-13
Інженерне матеріалознавство
77.83
 
77.83
 
1 400
 
90
Алейнічев Максим Ігорович
М-16
Металургія
77.25
 
77.25
 
 
91
Панжар Віталій Павлович
М-13-2
Металургія
77.17
 
77.17
 
 
92
Пекач Микита Геннадійович
МЛ-14
Ливарне виробництво
77.00
 
77.00
 
 
93
Костенко Владислав Володимирович
МТ-16
Матеріалознавство
75.50
1
76.50
 
 
94
Стоєва Валерія Едуардівна
МТ-16
Матеріалознавство
75.25
1
76.25
 
 
95
Шпаков Василь Васильович
МТ-13
Інженерне матеріалознавство
76.00
 
76.00
 
 
96
Жевачевська Надія Володимирівна
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
75.83
 
75.83
 
 
97
Колбаса Сергій Іванович
М-15
Металургія
75.50
 
75.50
 
 
98
Черногор Олександр Олександрович
МТ-14
Інженерне матеріалознавство
75.50
 
75.50
 
 
99
Чередников Дмитро Олександрович
МТ-13
Інженерне матеріалознавство
75.33
 
75.33
 
 
100
Кисельов Євген Станіславович
М-15
Металургія
72.00
2
74.00
 
 
101
Морін Дмитро Миколайович
МТ-16-У
Матеріалознавство
73.67
 
73.67
 
 
102
Рябокоз Дмитро Олександрович
М-16
Металургія
71.50
2
73.50
 
 
103
Ординцев Ярослав Ігорович
МЛ-13
Ливарне виробництво
72.57
 
72.57
 
 
104
Бордюжа Альона Романівна
ПМ-15
Інженерне матеріалознавство
71.80
 
71.80
 
 
105
Хорошун Олексій Володимирович
М-13-2
Металургія
69.83
 
69.83
 
 
106
Левтеров Владислав Андрійович
ПМ-15
Інженерне матеріалознавство
69.60
 
69.60
 
 
107
Погорельська Анастасія Сергіївна
М-16-У
Металургія
69.29
 
69.29
 
 
108
Піхно Кирило Валерійович
М-15
Металургія
67.25
2
69.25
 
 
109
Терещенко Марина Сергіївна
М-16-У
Металургія
68.57
 
68.57
 
 
110
Авдеєнков Денис Олександрович
М-15
Металургія
66.00
2
68.00
 
 
111
Аль-Алі Алі Дахіль
М-16
Металургія
66.75
 
66.75
 
 

Соціально-гуманітарний факультет

№,
п.п.
Ф.І.П. Група Спеціальність Рейтінг (бали) Відмінник Розмір стіпендії
Успішність Додатковий Загальний
1
Грачова Альона Ігорівна
РП-15
6.020303 Філологія
97.75
2
99.75
так
1 601
2
Мерквіладзе Саломе Теймуразівна
РП-16-1
035 Філологія
99.33
0
99.33
так
1 601
3
Гребенюк Марина Дмитрівна
РП-15
6.020303 Філологія
99.00
0
99.00
так
1 601
4
Коробська Наталія Володимирівна
РП-16-М
035 Філологія
96.50
0
96.50
так
1 601
5
Кошелєва Вікторія Ігорівна
РП-13
6.020303 Філологія
95.80
0
95.80
так
1 601
6
Савченко Поліна Олегівна
РП-16-1
035 Філологія
92.00
3
95.00
так
1 601
7
Чєрнишєва Надія Сергіївна
РУП-13
6.020303 Філологія
93.00
2
95.00
ні
1 100
8
Щербакова Наталія Леонідівна
РУП-14
6.020303 Філологія
94.40
0
94.40
так
1 601
9
Чуднова Юлія Ігорівна
РУП-15
6.020303 Філологія
91.00
3
94.00
ні
1 100
10
Трифонов Василь Сергійович
РП-15
6.020303 Філологія
93.75
0
93.75
так
1 601
11
Яриш Яна Олександрівна
РП-13
6.020303 Філологія
92.80
0
92.80
так
1 601
12
Мовчан Ганна Вікторівна
СР-15
6.130102 Соціальна робота
82.25
10
92.25
ні
1 100
13
Москаленко Юлія Миколаївна
РУП-16-С
035 Філологія
92.00
0
92.00
так
1 601
14
Гаркуша Маргарита Анатоліївна
РУП-16-М
035 Філологія
92.00
0
92.00
так
1 601
15
Саламбаш Дар`я Олександрівна
РУП-16
035 Філологія
92.00
0
92.00
так
1 601
16
Верцман Софія Олегівна
РП-16-1
035 Філологія
92.00
0
92.00
ні
1 100
17
Іваницька Ірина Ігорівна
РП-16-М
035 Філологія
91.67
0
91.67
ні
1 100
18
Куриленко Вікторія Олексіївна
РП-16-С
035 Філологія
90.63
0
90.63
ні
1 100
19
Бухтіарова Анастасія Всеволодівна
РП-16-М
035 Філологія
90.50
0
90.50
ні
1 100
20
Голі-Оглу Катерина Ігорівна
РП-13
6.020303 Філологія
88.40
2
90.40
ні
1 100
21
Панова Вікторія Олегівна
РУП-15
6.020303 Філологія
90.33
0
90.33
ні
1 100
 
22
Іванін Михайло Ігорович
РУП-15
6.020303 Філологія
90.00
0
90.00
ні
 
23
Булгакова Світлана Андріївна
СР-15
6.130102 Соціальна робота
90.00
0
90.00
ні
 
24
Терентьєва Світлана Сергіївна
СР-15
6.130102 Соціальна робота
88.50
0
88.50
ні
 
25
Денисенко Дар`я Сергіївна
СР-15
6.130102 Соціальна робота
88.50
0
88.50
ні
 
26
Зябченкова Анастасія Дмитрівна
РУП-14
6.020303 Філологія
88.40
0
88.40
ні
 
27
Іванова Єлизавета Дмитрівна
РП-14
6.020303 Філологія
88.17
0
88.17
ні
 
28
Дрюк Ангеліна Русланівна
СР-16
231 Соціальна робота
85.33
0
85.33
ні
 
29
Рябушева Валерія Сергіївна
СР-15
6.130102 Соціальна робота
85.25
0
85.25
ні
 
30
Мороз Вікторія Олександрівна
СР-15
6.130102 Соціальна робота
85.25
0
85.25
ні
 
31
Ушакова Дар`я Геннадіївна
РУП-16
035 Філологія
82.00
0
82.00
ні
 
32
Дьоміна Дар`я Олександрівна
ТУР-16
242 Туризм
81.75
0
81.75
ні
 
33
Гумеч Ілона Євгенівна
СР-16
231 Соціальна робота
81.67
0
81.67
ні
 
34
Тимошенко Наталя Іванівна
СР-15
6.130102 Соціальна робота
80.25
0
80.25
ні
 
35
Танаджі Кристина Вячеславівна
СР-16
231 Соціальна робота
79.00
0
79.00
ні
 
36
Хизилкоз Дмитро Олександрович
ТУР-16
242 Туризм
78.75
0
78.75
ні
 
37
Клименко Данило Максимович
СР-15
6.130102 Соціальна робота
78.25
0
78.25
ні
 
38
Юнусова Венера Ізетівна
РУП-16
035 Філологія
76.50
0
76.50
ні
 
39
Кирильченко Ольга Леонідівна
СР-15
6.130102 Соціальна робота
76.00
0
76.00
ні
 
40
Біла Юлія Олександрівна
СР-15
6.130102 Соціальна робота
75.50
0
75.50
ні
 
41
Калиниченко Марія Василівна
РУП-16
035 Філологія
75.00
0
75.00
ні
 
42
Штоль Олеся Геннадіївна
РП-14
6.020303 Філологія
74.17
2
76.17
ні
 
43
Кравцова Катерина Олександрівна
СР-15
6.130102 Соціальна робота
72.75
0
72.75
ні
 

Факультет інформаційних технологій


п/п
П. І. Б. Група Спеціальність Рейтинг (бали) Відмінник Розмір стипендії
Успішність Додатковий Загальний
1
Павловський Іван Анатолійович
ВТ-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
96.50
10
106.50
відмінник
1 601
2
Бідник Аліна Олександрівна
ВТ-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
96.25
10
106.25
відмінник
1 601
3
Шитова Марина Василівна
КМ-16
Прикладна математика
96.20
10
106.20
відмінник
1 601
4
Юхно Давид Володимирович
КН-15
Комп’ютерні науки
95.00
8
103.00
відмінник
1 601
5
Малахов Владислав Євгенович
БМІ-16
Біомедична інженерія
92.20
10
102.20
 
1 100
6
Таранов Іван Романович
ВТ-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
98.00
3
101.00
відмінник
1 601
7
Лисих Олена Георгіївна
КМ-16-М
Прикладна математика
98.57
2
100.57
відмінник
1 601
8
Шилков Андрій Олександрович
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
97.00
3
100.00
відмінник
1 601
9
Стахов Дмитро Сергійович
ВТ-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
96.00
4
100.00
відмінник
1 601
10
Канівець Владислав Романович
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
96.67
3
99.67
відмінник
1 601
11
Доля Данило Тарасович
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
96.33
3
99.33
відмінник
1 601
12
Ракова Ірина Олександрівна
КМ-15
Прикладна математика
96.33
3
99.33
відмінник
1 601
13
Донец Наталя Олександрівна
КМ-16-М
Прикладна математика
99.00
0
99.00
відмінник
1 601
14
Базилєв Данило Ігорович
ВТ-14
Інформатика
95.00
4
99.00
відмінник
1 601
15
Немич Владислав Миколайович
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
94.83
4
98.83
відмінник
1 601
16
Смолянінов Владислав Вікторович
ВТ-15
Інформатика
98.20
0
98.20
відмінник
1 601
17
Нікітін Владислав Сергійович
КН-15
Комп’ютерні науки
98.17
0
98.17
відмінник
1 601
18
Тельних Людмила Володимирівна
КН-13
Комп’ютерні науки
88.00
10
98.00
 
1 100
19
Бухарова Анастасія Олексіївна
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
92.75
5
97.75
відмінник
1 601
20
Лисих Тетяна Георгіївна
КМ-15
Прикладна математика
94.17
3
97.17
відмінник
1 601
21
Дьячук Михайло Вікторович
ВТ-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
93.00
4
97.00
відмінник
1 601
22
Полторак Дар`я Володимирівна
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
87.00
10
97.00
 
1 100
23
Котихова Людмила Дмитрівна
КН-14
Комп’ютерні науки
96.83
0
96.83
відмінник
1 601
24
Якін Костянтин Юрійович
КН-15
Комп’ютерні науки
94.50
2
96.50
відмінник
1 601
25
Мєхінті Пилип Оладеле Амос
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
86.33
10
96.33
 
1 100
26
Демків Владислав Миколайович
МА-14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
96.29
0
96.29
відмінник
1 601
27
Пеклова Олена Миколаївна
БМІ-16
Біомедична інженерія
93.20
3
96.20
 
1 100
28
Луковников Олександр Вікторович
ВТ-15
Інформатика
96.00
0
96.00
відмінник
1 601
29
Король Марія Олегівна
МА-14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
96.00
0
96.00
відмінник
1 601
30
Пасенко Марія Миколаївна
КН-14
Комп’ютерні науки
96.00
0
96.00
відмінник
1 601
31
Пеклова Наталя Миколаївна
БМІ-16
Біомедична інженерія
92.80
3
95.80
відмінник
1 601
32
Голодов Дмитро Вадимович
КН-14
Комп’ютерні науки
95.50
0
95.50
відмінник
1 601
33
Боєва Аліна Вікторівна
КН-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
95.50
0
95.50
відмінник
1 601
34
Кульбака Наталя Владиславівна
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
93.50
2
95.50
відмінник
1 601
35
Орлов Дмитро Ігорович
ВТ-14
Інформатика
95.33
0
95.33
відмінник
1 601
36
Клюєва Анастасія Вячеславівна
ВТ-16-С
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
93.29
2
95.29
відмінник
1 601
37
Грицай Артем Сергійович
КН-14
Комп’ютерні науки
94.83
0
94.83
відмінник
1 601
38
Євчук Ольга Сергіївна
КН-14
Комп’ютерні науки
92.83
2
94.83
відмінник
1 601
39
Пономарьова Тетяна Володимирівна
КМ-16-М
Прикладна математика
94.57
0
94.57
відмінник
1 601
40
Вакуленко Тетяна Вадимівна
ВТ-13
Інформатика
94.50
0
94.50
відмінник
1 601
41
Клименко Олександра Олександрівна
ВТ-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
92.43
2
94.43
відмінник
1 601
42
Баланюк Олександра Олегівна
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
92.25
2
94.25
 
1 100
43
Аніщік Вячеслав Сергійович
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
84.25
10
94.25
 
1 100
44
Нікітін Андрій Сергійович
КН-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
94.00
0
94.00
 
1 100
45
Ханча Христина Василівна
ВТ-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
90.00
4
94.00
 
1 100
46
Здраздас Денис Сергійович
МА-14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
93.71
0
93.71
 
1 100
47
Кулик Юлія Сергіївна
КМ-14
Прикладна математика
93.50
0
93.50
відмінник
1 601
48
Шкарабура Вероніка Валеріївна
ВТ-13
Інформатика
93.50
0
93.50
відмінник
1 601
49
Маштакова Ольга Григорівна
МА-14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
93.00
0
93.00
відмінник
1 601
50
Ткаченко Валерій Валерійович
КМ-13
Прикладна математика
93.00
0
93.00
 
1 100
51
Анісімов Сергій Сергійович
ВТ-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
88.86
4
92.86
 
1 100
52
Ангєлова Діана Володимирівна
КН-13
Комп’ютерні науки
92.83
0
92.83
відмінник
1 601
53
Скоробогач Максим Сергійович
ВТ-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
92.57
0
92.57
відмінник
1 601
54
Житаренко Ольга Володимирівна
КМ-14
Прикладна математика
92.50
0
92.50
відмінник
1 601
55
Логовський Владислав Андрійович
КМ-13
Прикладна математика
90.43
2
92.43
 
1 100
56
Попова Інна Андріївна
ВТ-15
Інформатика
92.40
0
92.40
 
1 100
57
Хохуля Владислав Ігорович
ВТ-13
Інформатика
92.25
0
92.25
відмінник
1 601
58
Кривченков Дмитро Євгенович
КН-13
Комп’ютерні науки
92.17
0
92.17
відмінник
1 601
59
Серебрякова Катерина Владиславівна
КМ-16-М
Прикладна математика
92.14
0
92.14
 
1 100
60
Разумний Олександр Владиславович
КН-14
Комп’ютерні науки
92.00
0
92.00
відмінник
1 601
61
Степанов Андрій Борисович
ВТ-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
91.86
0
91.86
відмінник
1 601
62
Беслик Ганна Олександрівна
ВТ-14
Інформатика
91.83
0
91.83
 
1 100
63
Клюєв Дмитро Сергійович
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
88.83
3
91.83
 
1 100
64
Пивоварова Катерина Михайлівна
ВТ-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
91.71
0
91.71
відмінник
1 601
65
Кравченко Андрій Олександрович
КМ-14
Прикладна математика
89.67
2
91.67
 
1 100
66
Лаптєва Єлизавета Сергіївна
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
91.50
0
91.50
 
1 100
67
Єрьоменко Олена Михайлівна
КН-13
Комп’ютерні науки
91.17
0
91.17
відмінник
1 601
68
Жилкін Максим Сергійович
КН-13
Комп’ютерні науки
91.00
0
91.00
відмінник
1 601
69
Литвиненко Сергій Едуардович
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
91.00
0
91.00
 
1 100
70
Кунак Владислав Олександрович
КН-13
Комп’ютерні науки
90.83
0
90.83
 
1 100
71
Фоміна Катерина Сергіївна
КН-14
Комп’ютерні науки
80.83
10
90.83
 
1 100
72
Шипілова Анастасія Сергіївна
ВТ-13
Інформатика
88.75
2
90.75
 
1 100
73
Катран Данило Германович
МА-15
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
90.67
0
90.67
 
1 100
74
Василенко Вадим Вікторович
ВТ-13
Інформатика
90.50
0
90.50
відмінник
1 601
75
Лабухін-Іванов Олександр Геннадійович
КН-13
Комп’ютерні науки
90.33
0
90.33
 
1 100
76
Лихушин Іван Вячеславович
КМ-15
Прикладна математика
89.33
1
90.33
 
1 100
77
Пашковський Владислав Михайлович
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
87.33
3
90.33
 
1 100
78
Бабаєвський Олександр Олександрович
ВТ-16-С
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
90.14
0
90.14
 
1 100
79
Бобришева Олександра Віталіївна
КН-13
Комп’ютерні науки
89.83
0
89.83
 
1 100
80
Ганзіна Дар`я Ігорівна
КН-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
89.83
0
89.83
 
1 100
81
Фоменкова Валерія Віталіївна
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
88.75
1
89.75
 
1 100
82
Дудка Маргарита Олексіївна
КМ-14
Прикладна математика
89.67
0
89.67
 
1 100
83
Солдатов Дмитро Вікторович
КІТ-16-М
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
89.63
0
89.63
 
1 100
84
Поляк Ілля Сергійович
ВТ-15
Інформатика
89.60
0
89.60
 
1 100
85
Орєхов Максим Вадимович
МА-15
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
89.50
0
89.50
 
1 100
86
Болдирева Антоніна Сергіївна
КН-14
Комп’ютерні науки
89.50
0
89.50
 
1 100
87
Остапенко Раіса Василівна
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
88.50
1
89.50
 
1 100
88
Сердюк Ксенія Юріївна
МА-16
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
89.33
0
89.33
 
1 100
89
Калашников Олександр Володимирович
КМ-13
Прикладна математика
89.00
0
89.00
 
1 100
90
Петін Валерій Дмитрович
КН-13
Комп’ютерні науки
88.83
0
88.83
 
1 100
91
Бутроменко Єгор Юрійович
КМ-13
Прикладна математика
88.71
0
88.71
 
1 100
92
Андреєв Павло Андрійович
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
88.50
0
88.50
 
1 100
93
Мітченко Владислав Олександрович
ВТ-13
Інформатика
88.50
0
88.50
 
1 100
94
Березка Валерія Костянтинівна
КМ-16-М
Прикладна математика
88.29
0
88.29
 
1 100
95
Щербакова Валерія Олексіївна
КМ-16
Прикладна математика
88.20
0
88.20
 
1 100
96
Карпенко Михайло Сергійович
КН-13
Комп’ютерні науки
88.17
0
88.17
 
1 100
97
Танача Владислав Пантелійович
КМ-16-М
Прикладна математика
88.14
0
88.14
 
1 100
98
Красуцький Євгеній Анатолійович
МА-16-М
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
88.00
0
88.00
 
1 100
99
Литвиненко Андрій Альбертович
КМ-15
Прикладна математика
87.83
0
87.83
 
1 100
100
Саяпіна Євгенія Олександрівна
КМ-15
Прикладна математика
87.83
0
87.83
 
1 100
101
Черняк Богдан Романович
ВТ-13
Інформатика
87.75
0
87.75
 
1 100
102
Кобзар Микита Олександрович
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
80.75
7
87.75
 
1 100
103
Леуцький Микита Геннадійович
БМІ-15
Біомедична інженерія
77.60
10
87.60
 
1 100
104
Поліщук Артем Олександрович
МА-14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
87.57
0
87.57
 
1 100
105
Бєлєванцева Катерина Олександрівна
КН-14
Комп’ютерні науки
87.50
0
87.50
 
1 100
106
Черничук Олексій Ярославович
ВТ-13
Інформатика
87.25
0
87.25
 
1 100
107
Зубкова Аліса Костянтинівна
БМІ-15
Біомедична інженерія
85.00
2
87.00
 
1 100
108
Яблокова Анастасія Вікторівна
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
84.00
3
87.00
 
1 100
109
Слюсаренко Євген Олександрович
МА-16-М
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
86.88
0
86.88
 
1 100
110
Немич Надія Миколаївна
КМ-15
Прикладна математика
86.67
0
86.67
 
1 100
111
Топорков Сергій Артурович
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
86.67
0
86.67
 
1 100
112
Воробйов Микита Максимович
МА-16
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
86.50
0
86.50
 
1 100
113
Буц Юлія Вікторівна
КН-13
Комп’ютерні науки
86.50
0
86.50
 
1 100
114
Ниркова Олена Олександрівна
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
85.17
0
85.17
 
1 100
115
Воронін Олексій Сергійович
КН-13
Комп’ютерні науки
85.00
0
85.00
 
1 100
116
Сокол Іван Ігорович
КН-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
85.00
0
85.00
 
1 100
117
Шебаніц Віталій Сергійович
ВТ-16-С
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
85.00
0
85.00
 
1 100
118
Красько Костянтин Миколайович
ВТ-14
Інформатика
84.83
0
84.83
 
1 100
119
Гавашелі Владислав Геннадійович
МА-16
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
82.83
2
84.83
 
1 100
120
Джелген Валентина Іллівна
КМ-13
Прикладна математика
84.57
0
84.57
 
1 100
121
Щеников Олександр Валерійович
МА-16
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
84.50
0
84.50
 
1 100
122
Подольніков Ілля Віталійович
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
84.50
0
84.50
 
1 100
123
Федоров Микита Андрійович
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
84.50
0
84.50
 
1 100
124
Шабанов Микита Олександрович
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
77.50
7
84.50
 
1 100
125
Калашнікова Світлана Анатоліївна
КМ-14
Прикладна математика
84.33
0
84.33
 
1 100
 
126
Дем`яненко Тетяна Олегівна
БМІ-15
Біомедична інженерія
84.20
0
84.20
 
 
127
Ісаєва Юлія Сергіївна
МА-15
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
84.00
0
84.00
 
 
128
Осадчий Микита Сергійович
КН-15
Комп’ютерні науки
84.00
0
84.00
 
 
129
Степанюк Катерина Сергіївна
КІ-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
81.88
2
83.88
 
 
130
Кулішова Катерина Олексіївна
ВТ-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
83.75
0
83.75
 
 
131
Чернишов Олег Дмитрович
КМ-15
Прикладна математика
83.50
0
83.50
 
 
132
Франжев Кирило Євгенович
ВТ-14
Інформатика
83.50
0
83.50
 
 
133
Хараман Володимир Сергійович
КН-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
83.33
0
83.33
 
 
134
Пахомов Максим Сергійович
МА-16-У
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
82.90
0
82.90
 
 
135
Каленов Олексій Володимирович
ВТ-15
Інформатика
82.80
0
82.80
 
 
136
Шкапа Григорій Олександрович
МА-16
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
82.50
0
82.50
 
 
137
Гарбузенко Олександр Віталійович
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
76.25
6
82.25
 
 
138
Присяжнюк Владислав Віталійович
ВТ-16-С
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
81.86
0
81.86
 
 
139
Смиков Олексій В`ячеславович
КН-14
Комп’ютерні науки
81.83
0
81.83
 
 
140
Касперунас Ігор Роландасович
ВТ-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
81.75
0
81.75
 
 
141
Рожанський Артур Андрійович
МА-14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
81.71
0
81.71
 
 
142
Сєрікова Орина Юріївна
КМ-15
Прикладна математика
80.67
1
81.67
 
 
143
Фіненко Денис Андрійович
МА-16-М
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
81.63
0
81.63
 
 
144
Шимширт Валентин Володимирович
КН-13
Комп’ютерні науки
81.50
0
81.50
 
 
145
Воінов Едуард Сергійович
МА-15
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
79.33
2
81.33
 
 
146
Будаєв Андрій Олександрович
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
79.33
2
81.33
 
 
147
Куриленко Артем Русланович
ВТ-14
Інформатика
81.17
0
81.17
 
 
148
Головін Артем Вікторович
КН-13
Комп’ютерні науки
81.17
0
81.17
 
 
149
Семенко Владислав Олегович
ВТ-13
Інформатика
81.00
0
81.00
 
 
150
Глущенко Вікторія Миколаївна
КМ-15
Прикладна математика
78.67
2
80.67
 
 
151
Ганошенко Роман Ігорович
ВТ-13
Інформатика
80.50
0
80.50
 
 
152
Ольховой Дмитро Романович
КН-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
80.50
0
80.50
 
 
153
Самбур Денис Олександрович
ВТ-15
Інформатика
80.40
0
80.40
 
 
154
Анипченко Сергій Анатолійович
МА-13
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
80.33
0
80.33
 
 
155
Єрмілін Антон Іванович
МА-14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
78.29
2
80.29
 
 
156
Філатов Олександр Володимирович
ВТ-13
Інформатика
80.00
0
80.00
 
 
157
Солєєва Олена Вікторівна
КМ-15
Прикладна математика
79.83
0
79.83
 
 
158
Марега Антон Владиславович
КН-13
Комп’ютерні науки
79.83
0
79.83
 
 
159
Дудник Аркадій Аркадійович
ВТ-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
73.50
6
79.50
 
 
160
Пилипенко Олександр Олександрович
ВТ-14
Інформатика
79.33
0
79.33
 
 
161
Полєжаєв Дмитро Віталійович
МА-14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
79.29
0
79.29
 
 
162
Мелешин Ярослав Георгійович
КІ-16-М
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
78.63
0
78.63
 
 
163
Степаненко Анастасія Романівна
КН-13
Комп’ютерні науки
76.33
2
78.33
 
 
164
Полякова Альона Ігорівна
КН-15
Комп’ютерні науки
75.00
3
78.00
 
 
165
Зубарєв Олександр Андрійович
ВТ-15
Інформатика
76.80
1
77.80
 
 
166
Ланін Олександр Андрійович
ВТ-13
Інформатика
77.50
0
77.50
 
 
167
Зубакін Максим Володимирович
ВТ-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
77.00
0
77.00
 
 
168
Моісеєва Аліна Дмитрівна
БМІ-15
Біомедична інженерія
74.80
2
76.80
 
 
169
Кривошей Єлизавета Сергіївна
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
76.75
0
76.75
 
 
170
Чобану Родіон Володимирович
КМ-14
Прикладна математика
76.67
0
76.67
 
 
171
Данилюк Владислав Олегович
ВТ-15
Інформатика
76.40
0
76.40
 
 
172
Саєнко Євген Олександрович
ВТ-14
Інформатика
76.00
0
76.00
 
 
173
Лях Світлана Миколаївна
КН-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
73.75
2
75.75
 
 
174
Якименко Олександр Ігорович
МА-14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
75.29
0
75.29
 
 
175
Грехова Богдана Сергіївна
МА-14
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
75.00
0
75.00
 
 
176
Фомін Богдан Владиславович
КН-13
Комп’ютерні науки
74.33
0
74.33
 
 
177
Нікітінський Антон Миколайович
МА-16-М
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
73.88
0
73.88
 
 
178
Тимошенко Анастасія Сергіївна
ВТ-14
Інформатика
73.50
0
73.50
 
 
179
Горобченко Максим Олександрович
МА-15
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
73.33
0
73.33
 
 
180
Бухаров Дмитро Володимирович
КН-15
Комп’ютерні науки
73.17
0
73.17
 
 
181
Боцман Сергій Віталійович
КН-13
Комп’ютерні науки
72.83
0
72.83
 
 
182
Кулик Кирило Вадимович
МА-15
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
72.33
0
72.33
 
 
183
Гребенькова Анастасія Володимирівна
ВТ-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
72.25
0
72.25
 
 
184
Галаганова Вікторія Сергіївна
ВТ-15
Інформатика
70.00
2
72.00
 
 
185
Церцек Олександр Анатолійович
КМ-15
Прикладна математика
72.00
0
72.00
 
 
186
Орфіняк Вікторія Володимирівна
КМ-16
Прикладна математика
71.80
0
71.80
 
 
187
Кім Валерія Віталіївна
ВТ-16
Комп’ютерні науки та інформаційні технології
67.00
4
71.00
 
 
188
Безуглов Руслан Олександрович
КН-15
Комп’ютерні науки
71.00
0
71.00
 
 
189
Потьомкін Давид Ігорович
КМ-13
Прикладна математика
68.14
0
68.14
 
 
190
Пучков Євген Едуардович
КН-15
Комп’ютерні науки
67.33
0
67.33
 
 
191
Абдулалімов Валерій Євгенович
КН-15
Комп’ютерні науки
66.33
0
66.33
 
 
192
Шаповалов Олександр Іванович
МА-15
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
63.83
0
63.83
 
 
 

Факультет машинобудування і зварювання

№ з.п.
П. І.  Б Група Спеціальність Успішність Додатковий Загальний Відмінник Розмір стипендії
1
Малахова Валерія Євгенівна
ПГС-16
Будівництво та цивільна інженерія
96.25
4
100.25
Відмінник
1 601
2
Пугачов Євген Віталійович
У-ТіУЗ-15
Зварювання
98.67
0
98.67
Відмінник
2 037
3
Поливяний Владислав Сергійович
ТіУВ-16-М
Прикладна механіка
98.67
0
98.67
Відмінник
2 037
4
Ципко Катерина Володимирівна
ВІ-14
Машинобудування
98.00
0
98.00
Відмінник
2 037
5
Литвиненко Андрій Сергійович
ІМ-13
Інженерна механіка
97.83
0
97.83
Відмінник
2 037
6
Єгоров Валерій Олександрович
ТіУВ-16-М
Прикладна механіка
97.67
0
97.67
Відмінник
2 037
7
Іванченко Ілля Олексійович
ПТМ-16-М
Галузеве машинобудування
97.43
0
97.43
Відмінник
2 037
8
Пучков Максим Вікторович
У-ТіУЗ-15
Зварювання
97.00
0
97.00
Відмінник
2 037
9
Михайленко Денис Олегович
ПТМ-16-М
Галузеве машинобудування
97.00
0
97.00
Відмінник
2 037
10
Мурашко Андрій Олександрович
ТіУВ-16-М
Прикладна механіка
97.00
0
97.00
Відмінник
2 037
11
Шибіста Яна Миколаївна
ВІ-13
Машинобудування
96.83
0
96.83
Відмінник
2 037
12
Логвіненко Антон Андрійович
ТіУВ-16-М
Прикладна механіка
96.83
0
96.83
Відмінник
2 037
13
Пархоменко Оксана Олександрівна
ТіУВ-16-М
Прикладна механіка
96.83
0
96.83
Відмінник
2 037
14
Алексєєв Василь Олександрович
ТіУВ-16-С
Прикладна механіка
96.67
0
96.67
Відмінник
2 037
15
Куберський Євгеній Валерійович
ТМ-16-М
Прикладна механіка
96.67
0
96.67
Відмінник
2 037
16
Лугін Кирило Володимирович
ТіУВ-16-М
Прикладна механіка
96.67
0
96.67
Відмінник
2 037
17
Репашевський Анатолій Едуардович
ТіУВ-13
Зварювання
96.40
0
96.40
Відмінник
2 037
18
Вербицький Євген Дмитрович
ТМ-16-М
Прикладна механіка
96.33
0
96.33
Відмінник
2 037
19
Нікітінський Євген Миколайович
КСС-16-М
Менеджмент
96.00
0
96.00
Відмінник
1 601
20
Тарасов Олексій Олександрович
ТіУВ-14
Зварювання
95.80
0
95.80
Відмінник
2 037
21
Підтоптана Марія Сергіївна
ПГС-16
Будівництво та цивільна інженерія
91.75
4
95.75
 
1 100
22
Псарьова Марія Володимирівна
ТіУВ-16
Прикладна механіка
91.75
4
95.75
Відмінник
2 037
23
Ракоміна Тетяна Миколаївна
КСС-16-М
Менеджмент
95.75
0
95.75
Відмінник
1 601
24
Бган Сергій Олександрович
У-ТіУЗ-15
Зварювання
95.67
0
95.67
Відмінник
2 037
25
Федорова Саміра Рамізовна
МЗ-14
Машинобудування
95.50
0
95.50
Відмінник
2 037
26
Подковка Катерина Анатоліївна
ПГС-16-М
Будівництво та цивільна інженерія
95.50
0
95.50
Відмінник
1 601
27
Автомонов Дмитро Валерійович
ІМ-14
Інженерна механіка
95.40
0
95.40
Відмінник
2 037
28
Панфілов Олександр Олегович
ТіУВ-13
Зварювання
95.00
0
95.00
Відмінник
2 037
29
Карбовський Олександр Сергійович
ІМ-13
Інженерна механіка
95.00
0
95.00
Відмінник
2 037
30
Морозова Альона Ігорівна
ПГС-16-М
Будівництво та цивільна інженерія
94.67
0
94.67
Відмінник
1 601
31
Класинський Олександр Сергійович
ОМС-16-М
Прикладна механіка
94.67
0
94.67
Відмінник
2 037
32
Гусак Максим Сергійович
ТіУВ-13
Зварювання
94.60
0
94.60
Відмінник
2 037
33
Бондаренко Олександр Володимирович
МЗ-16-М
Галузеве машинобудування
94.57
0
94.57
Відмінник
2 037
34
Свіженко Дмитро Борисович
ІМ-13
Інженерна механіка
94.50
0
94.50
Відмінник
2 037
35
Рубцов Владислав Миколайович
ПГС-16-М
Будівництво та цивільна інженерія
94.50
0
94.50
Відмінник
1 601
36
Василенко Матвій Анатолійович
ТМ-16-М
Прикладна механіка
94.50
0
94.50
Відмінник
2 037
37
Карпі Данііл Олегович
ТіУВ-16-М
Прикладна механіка
94.33
0
94.33
 
1 400
38
Безімов Сергій Олегович
МЗ-16-С
Галузеве машинобудування
94.25
0
94.25
Відмінник
2 037
39
Синдецький Едуард Олександрович
ТіУВ-15
Зварювання
94.17
0
94.17
Відмінник
2 037
40
Дубіна Катерина Владиславівна
ПГС-13
Будівництво
94.14
0
94.14
Відмінник
1 601
41
Бурим Кристина Сергіївна
ПГС-15-П
Будівництво
94.00
0
94.00
Відмінник
1 601
42
Костраш Віктор Костянтинович
ТіУВ-14
Зварювання
94.00
0
94.00
 
1 400
43
Широкорадюк Олексій Анатолійович
ПТМ-16-М
Галузеве машинобудування
93.86
0
93.86
Відмінник
2 037
44
Мітько Владислав Андрійович
ІМ-13
Інженерна механіка
93.83
0
93.83
 
1 400
45
Жук Катерина Георгіївна
ТіУВ-13
Зварювання
93.80
0
93.80
Відмінник
2 037
46
Ковальова Оксана Володимирівна
ТіУЗ-16-М
Прикладна механіка
93.57
0
93.57
 
1 400
47
Жижома Олег Ігорович
У-ТіУЗ-15
Зварювання
93.33
0
93.33
Відмінник
2 037
48
Захаров Максим Юрійович
ТіУЗ-16-М
Прикладна механіка
93.29
0
93.29
 
1 400
49
Шевкопляс Інна Сергіївна
ТіУЗ-16-С
Прикладна механіка
93.29
0
93.29
 
1 400
50
Коломоєць Владислав Костянтинович
ІМ-14
Інженерна механіка
93.20
0
93.20
Відмінник
2 037
51
Юрченко Іван Володимирович
У-ТіУЗ-14
Зварювання
93.17
0
93.17
Відмінник
2 037
52
Кудла Роман Олексійович
ПГС-14
Будівництво
93.00
0
93.00
Відмінник
1 601
53
Писарева Ірина Володимирівна
ТіУЗ-16-С
Прикладна механіка
93.00
0
93.00
 
1 400
54
Танасієнко Павло Сергійович
МБ-13
Машинобудування
92.88
0
92.88
Відмінник
2 037
55
Вінтоняк Владислав Васильович
ПГС-16-С
Будівництво та цивільна інженерія
92.83
0
92.83
Відмінник
1 601
56
Яковлев Роман Валерійович
ТіУВ-13
Зварювання
92.80
0
92.80
 
1 400
57
Рибалка Андрій Олександрович
ТіУЗ-16-М
Прикладна механіка
92.71
0
92.71
 
1 400
58
Вольський Едуард Вікторович
У-ТіУЗ-15
Зварювання
92.67
0
92.67
Відмінник
2 037
59
Внукова Яна Іванівна
МБ-13
Машинобудування
92.63
0
92.63
Відмінник
2 037
60
Бовкун Тетяна Валентинівна
ПГС-16
Будівництво та цивільна інженерія
92.50
0
92.50
 
1 100
61
Грамлюк Микита Андрійович
ПГС-16
Будівництво та цивільна інженерія
92.50
0
92.50
Відмінник
1 601
62
Пісарєвський Олег Іванович
ТіУЗ-16-М
Прикладна механіка
92.43
0
92.43
Відмінник
2 037
63
Буріков Сергій Віталійович
У-ТіУЗ-15
Зварювання
92.33
0
92.33
 
1 400
64
Венжега Андрій Олександрович
МБ-15
Машинобудування
92.20
0
92.20
 
1 400
65
Онищенко Максим Олександрович
ПГС-14
Будівництво
92.20
0
92.20
Відмінник
1 601
66
Улитич Євген Сергійович
ТіУВ-14
Зварювання
92.20
0
92.20
 
1 400
67
Бєлкіна Валерія Володимирівна
ПГС-13
Будівництво
92.14
0
92.14
Відмінник
1 601
68
Папакіна Ганна Сергіївна
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
92.00
0
92.00
 
1 100
69
Попова Світлана Олександрівна
ПГС-14
Будівництво
92.00
0
92.00
Відмінник
1 601
70
Волинський Ілля Олександрович
У-ТіУЗ-14
Зварювання
92.00
0
92.00
Відмінник
2 037
71
Орляк Олександр Олександрович
ТіУВ-13
Зварювання
92.00
0
92.00
 
1 400
72
Улаєва Тетяна Олександрівна
МЗ-16-М
Галузеве машинобудування
92.00
0
92.00
Відмінник
2 037
73
Філіппова Ганна Андріївна
ПГС-13
Будівництво
91.86
0
91.86
 
1 100
74
Тур Олександр Сергійович
ПГС-16
Будівництво та цивільна інженерія
87.50
4
91.50
 
1 100
75
Качалова Ольга Авксентіївна
ІМ-13
Інженерна механіка
91.50
0
91.50
 
1 400
76
Зрожевський Сергій Анатолійович
ВІ-13
Машинобудування
91.33
0
91.33
 
1 400
77
Луканін Владислав Андрійович
МЗ-15
Машинобудування
91.20
0
91.20
 
1 400
78
Лоскот Дмитро Олександрович
ПГС-14
Будівництво
91.20
0
91.20
Відмінник
1 601
79
Проскурин Антон Олексійович
ПГС-14
Будівництво
91.20
0
91.20
Відмінник
1 601
80
Матвєєв Володимир Володимирович
ТМ-16-М
Прикладна механіка
91.17
0
91.17
 
1 400
81
Петрова Ольга Олегівна
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
91.00
0
91.00
 
1 100
82
Будика Михайло Михайлович
У-ТіУЗ-14
Зварювання
90.83
0
90.83
 
1 400
83
Чередниченко Сергій Євгенович
ВІ-13
Машинобудування
90.83
0
90.83
 
1 400
84
Зоренко Артур Сергійович
ПГС-14
Будівництво
90.80
0
90.80
Відмінник
1 601
85
Голосна Ганна Юріївна
ВІ-14
Машинобудування
90.80
0
90.80
 
1 400
86
Полеопуло Овідій Георгійович
ПГС-14
Будівництво
90.60
0
90.60
Відмінник
1 601
87
Тягунов Денис Володимирович
ТіУЗ-16-М
Прикладна механіка
90.57
0
90.57
 
1 400
88
Халеєв Антон Іванович
ТМ-16-М
Прикладна механіка
90.50
0
90.50
 
1 400
89
Воробйов Владислав Валерійович
ПГС-14
Будівництво
90.40
0
90.40
Відмінник
1 601
90
Мєх Костянтин Олегович
У-ТіУЗ-14
Зварювання
90.17
0
90.17
 
1 400
91
Жульов Олександр Ігорович
ІП-16-М
Галузеве машинобудування
90.14
0
90.14
 
1 400
92
Прима Дар`я Андріївна
ПГС-15-П
Професійна освіта
90.00
0
90.00
 
1 100
93
Волосяний Денис Олегович
ТіУВ-13
Зварювання
90.00
0
90.00
 
1 400
94
Сизоненко Марина Костянтинівна
ТМ-16-М
Прикладна механіка
89.83
0
89.83
 
1 400
95
Русанін Іван Євгенович
ТіУВ-14
Зварювання
89.60
0
89.60
 
1 400
96
Матях Владислав Олександрович
ТіУВ-13
Зварювання
89.40
0
89.40
 
1 400
97
Хабібулліна Євгенія Ернстівна
ПГС-16
Будівництво та цивільна інженерія
89.25
0
89.25
 
1 100
98
Сивенко Олександр Юрійович
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
89.20
0
89.20
 
1 100
99
Ставицький Олег Олегович
ВІ-16-М
Галузеве машинобудування
89.14
0
89.14
 
1 400
100
Бессараб Кристина Валеріївна
ТіУВ-14
Зварювання
89.00
0
89.00
 
1 400
101
Саплінов Антон Романович
ПГС-13
Будівництво
88.86
0
88.86
 
1 100
102
Рогожин Ігор Сергійович
ПГС-16-М
Будівництво та цивільна інженерія
88.83
0
88.83
 
1 100
103
Булигіна Вікторія Євгенівна
ПГС-15-П
Будівництво
88.80
0
88.80
 
1 100
104
Узун Марко Романович
ТіУВ-16
Прикладна механіка
88.75
0
88.75
 
1 400
105
Хлопоніна Ганна Володимирівна
ТМ-16-С
Прикладна механіка
88.67
0
88.67
 
1 400
106
Герман Катерина Олександрівна
ПГС-15-П
Будівництво
88.60
0
88.60
 
1 100
107
Кутепова Анастасія Євгенівна
ПГС-13
Будівництво
88.29
0
88.29
 
1 100
108
Кушнір Ірина Олегівна
ІМ-16
Прикладна механіка
88.25
0
88.25
 
1 400
109
Дрозденко Олена Сергіївна
ПГС-15
Будівництво
88.00
0
88.00
 
1 100
110
Лебедєв Костянтин Олексійович
ІМ-13
Інженерна механіка
88.00
0
88.00
 
1 400
111
Попов Максим Ілліч
ТМ-16-С
Прикладна механіка
87.83
0
87.83
 
1 400
112
Анісімов Сергій Олександрович
ПГС-15
Будівництво
83.80
4
87.80
 
1 100
113
Головін Олег Юрійович
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
87.60
0
87.60
 
1 100
114
Рахуба Анастасія Олександрівна
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
87.60
0
87.60
 
1 100
115
Янусов Євген Олександрович
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
87.60
0
87.60
 
1 100
116
Комлик Віктор Валерійович
ТМ-16-М
Прикладна механіка
87.50
0
87.50
 
1 400
117
Рибальченко Маргарита Ігорівна
ПГС-13
Будівництво
87.43
0
87.43
 
1 100
118
Кадигроб Олександр Олександрович
МЗ-14
Машинобудування
83.33
4
87.33
 
1 400
119
Дементьєв Олександр Васильович
ІМ-13
Інженерна механіка
87.33
0
87.33
 
1 400
120
Ліповецький Пилип Олександрович
ПГС-13
Будівництво
87.14
0
87.14
 
1 100
121
Труш Богдан Сергійович
МБ-13
Машинобудування
86.88
0
86.88
 
1 400
122
Ткаченко Тетяна Костянтинівна
ВІ-14
Машинобудування
86.80
0
86.80
 
1 400
123
Облучинський Богдан Віталійович
ПГС-15-П
Професійна освіта
86.80
0
86.80
 
1 100
124
Павленко Олексій Миколайович
ІМ-16
Прикладна механіка
86.75
0
86.75
 
1 400
125
Правілова Ірина Вадимівна
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
86.60
0
86.60
 
1 100
126
Рябушкін Олександр Олександрович
МЗ-16-М
Галузеве машинобудування
86.57
0
86.57
 
1 400
127
Остапенко Богдан Дмитрович
У-ТіУЗ-14
Зварювання
86.50
0
86.50
 
1 400
128
Боднар Антон Олександрович
ТіУВ-16-М
Прикладна механіка
86.50
0
86.50
 
1 400
129
Шолудько Андрій Ігорович
ТіУВ-14
Зварювання
86.40
0
86.40
 
1 400
130
Плужник Надія Віталіївна
МЗ-16-С
Галузеве машинобудування
86.25
0
86.25
 
1 400
131
Грицюк Андрій Олександрович
МБ-16
Галузеве машинобудування
86.00
0
86.00
 
1 400
132
Швед Юлія Олександрівна
МЗ-14
Машинобудування
86.00
0
86.00
 
1 400
133
Здор`єв Володимир Миколайович
ТіУВ-13
Зварювання
86.00
0
86.00
 
1 400
134
Кемічаджи Дмитро Георгійович
ПГС-13
Будівництво
85.86
0
85.86
 
1 100
135
Шпак Дмитро Віталійович
ІМ-13
Інженерна механіка
85.83
0
85.83
 
1 400
136
Пижова Катерина Олексіївна
ПБ-15
Професійна освіта
85.80
0
85.80
 
1 100
137
Штепенко Аліна Олександрівна
МЗ-14
Машинобудування
85.50
0
85.50
 
1 400
138
Чижденко Таїсія Володимирівна
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
85.40
0
85.40
 
1 100
139
Поставний Марк Олегович
ПГС-15-П
Будівництво
85.40
0
85.40
 
1 100
140
Кіор Анастасія Геннадіївна
ІМ-14
Інженерна механіка
85.40
0
85.40
 
1 400
141
Афонін Сергій Олександрович
ПГС-16-С
Будівництво та цивільна інженерія
85.33
0
85.33
 
1 100
142
Савков Андрій Ігорович
ПТМ-16-М
Галузеве машинобудування
85.29
0
85.29
 
1 400
143
Шклярук Ольга Сергіївна
МЗ-16-П
Галузеве машинобудування
85.20
0
85.20
 
1 400
144
Сирцов Олексій Володимирович
МЗ-16-П
Галузеве машинобудування
85.00
0
85.00
 
1 400
145
Сіробаба Анатолій Петрович
ІМ-14
Інженерна механіка
85.00
0
85.00
 
1 400
146
Петрова Юлія Володимирівна
ПГС-13
Будівництво
85.00
0
85.00
 
1 100
147
Нетреба Сергій Федорович
ІМ-13
Інженерна механіка
85.00
0
85.00
 
1 400
148
Христенко Олексій Олексійович
ОМС-16-М
Прикладна механіка
85.00
0
85.00
 
1 400
149
Кононенко Дмитро Олександрович
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
80.40
4
84.40
 
1 100
150
Муравєшкіна Лілія Сергіївна
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
84.20
0
84.20
 
1 100
151
Доценко Євгенія Ігорівна
ПГС-14
Будівництво
84.20
0
84.20
 
1 100
152
Паназдир Олександр Дмитрович
ТіУВ-16
Прикладна механіка
80.00
4
84.00
 
1 400
153
Голоядов Дмитро Миколайович
ПГС-15-П
Будівництво
84.00
0
84.00
 
1 100
154
Мазур Ангеліна Михайлівна
ПГС-15-П
Будівництво
84.00
0
84.00
 
1 100
155
Семенов Кирило Олексійович
ПГС-13
Будівництво
84.00
0
84.00
 
1 100
156
Соболевський Богдан Гаррієвич
МБ-13
Машинобудування
83.88
0
83.88
 
1 400
157
Котельникова Марія Олександрівна
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
83.80
0
83.80
 
1 100
158
Ситнікова Тетяна Володимирівна
ТіУВ-14
Зварювання
83.80
0
83.80
 
1 400
159
Труфанов Віталій Олегович
ТіУВ-14
Зварювання
83.80
0
83.80
 
1 400
160
Чекалов Дмитро Станіславович
МЗ-16-С
Галузеве машинобудування
83.75
0
83.75
 
1 400
161
Остапенко Євген Леонідович
У-ТіУЗ-14
Зварювання
83.50
0
83.50
 
1 400
162
Паніна Кристина Олександрівна
ПГС-13
Будівництво
83.43
0
83.43
 
1 100
163
Трикоз Максим Сергійович
МБ-15
Машинобудування
83.40
0
83.40
 
1 400
164
Волков Владислав Андрійович
ПГС-16-М
Будівництво та цивільна інженерія
83.17
0
83.17
 
1 100
165
Костигов Борис Олександрович
МБ-15
Машинобудування
83.00
0
83.00
 
1 400
166
Сокол Олена Вячеславівна
ПГС-15-П
Будівництво
83.00
0
83.00
 
1 100
167
Костенко Олена Геннадіївна
ТіУВ-14
Зварювання
83.00
0
83.00
 
1 400
168
Трубачов Владислав Анатолійович
У-ТіУЗ-14
Зварювання
83.00
0
83.00
 
1 400
169
Теленчи Юлія Едуардівна
ВІ-13
Машинобудування
82.83
0
82.83
 
1 400
170
Мілешкін Антон Юрійович
ПГС-16
Професійна освіта
82.75
0
82.75
 
1 100
171
Зінов Артем Геннадійович
ПТМ-16-М
Галузеве машинобудування
82.71
0
82.71
 
1 400
172
Кравчук Євген Олексійович
МБ-13
Машинобудування
82.63
0
82.63
 
1 400
173
Гілевич Олена Михайлівна
ТіУВ-13
Зварювання
82.20
0
82.20
 
1 400
174
Бєліков Євген Олександрович
ПГС-16-М
Будівництво та цивільна інженерія
82.17
0
82.17
 
1 100
175
Хараман Ярослав Андрійович
ПГС-13
Будівництво
82.14
0
82.14
 
1 100
176
Фадєєв Олександр Олександрович
У-ТіУЗ-15
Зварювання
82.00
0
82.00
 
1 400
177
Ніколаєв Дмитро Володимирович
ПГС-13
Будівництво
81.86
0
81.86
 
1 100
178
Андрєєв Олег Олегович
ІМ-15
Інженерна механіка
81.75
0
81.75
 
1 400
179
Косенко Іван Сергійович
ПГС-16-М
Будівництво та цивільна інженерія
81.67
0
81.67
 
1 100
180
Чурсін Микита Георгійович
ІМ-16
Прикладна механіка
79.50
2
81.50
 
1 400
181
Ващук Анастасія Василівна
ВІ-16-П
Галузеве машинобудування
81.20
0
81.20
 
1 400
182
Нестеренко Кирило Леонідович
МБ-15
Машинобудування
81.20
0
81.20
 
1 400
183
Рибалко Олександр Юрійович
У-ТіУЗ-15
Зварювання
81.00
0
81.00
 
1 400
184
Шишацький Артем Сергійович
ПГС-13
Будівництво
80.86
0
80.86
 
1 100
185
Дьяченко Денис Миколайович
ВІ-16-М
Галузеве машинобудування
80.86
0
80.86
 
1 400
186
Зеленін Артем Павлович
ПГС-16-С
Будівництво та цивільна інженерія
80.83
0
80.83
 
1 100
187
Писатков Володимир Олександрович
МБ-15
Машинобудування
80.80
0
80.80
 
1 400
188
Давидова Анастасія Вячеславівна
МБ-13
Машинобудування
80.75
0
80.75
 
1 400
189
Кібіш Владислав Сергійович
У-ТіУЗ-14
Зварювання
80.67
0
80.67
 
1 400
190
Кудряшова Наталя Іванівна
ІМ-14
Інженерна механіка
80.60
0
80.60
 
1 400
191
Єфимов Олександр Олександрович
ТіУЗ-16-М
Прикладна механіка
80.57
0
80.57
 
1 400
192
Мельник Георгій Олександрович
ПГС-13
Будівництво
80.43
0
80.43
 
1 100
193
Кузнецова Альона Вадимівна
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
80.40
0
80.40
 
1 100
194
Шестаков Дмитро Олександрович
МБ-15
Машинобудування
80.40
0
80.40
 
1 400
195
Кузікова Марина Олександрівна
ТіУВ-13
Зварювання
80.40
0
80.40
 
1 400
196
Шол Тамара Лазарівна
У-ТіУЗ-16
Прикладна механіка
80.25
0
80.25
 
1 400
197
Ардальянов Ілля Іванович
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
80.20
0
80.20
 
1 100
198
Усик Павло Павлович
ВІ-16-С
Галузеве машинобудування
80.17
0
80.17
 
1 400
199
Сдобін Артем Володимирович
ВІ-16-С
Галузеве машинобудування
80.00
0
80.00
 
1 400
200
Воробйов Андрій Михайлович
ТіУЗ-16-М
Прикладна механіка
80.00
0
80.00
 
1 400
 
201
Сидоренко Євген Володимирович
ПБ-16-П
Професійна освіта
79.80
0
79.80
 
 
202
Копилова Владислава Миколаївна
ІМ-14
Інженерна механіка
79.80
0
79.80
 
 
203
Салгалов Олег Олександрович
МЗ-16-П
Галузеве машинобудування
79.60
0
79.60
 
 
204
Суботін Микита Миколайович
МБ-15
Машинобудування
79.40
0
79.40
 
 
205
Синєвод Денис Геннадійович
МБ-16
Галузеве машинобудування
79.25
0
79.25
 
 
206
Горбуля Андрій Миколайович
МБ-13
Машинобудування
79.25
0
79.25
 
 
207
Іванов Станіслав Сергійович
ТіУВ-14
Зварювання
79.20
0
79.20
 
 
208
Тулаінов Микита Сергійович
ВІ-14
Машинобудування
79.20
0
79.20
 
 
209
Шаповалова Маргарита Миколаївна
МБ-15
Машинобудування
79.00
0
79.00
 
 
210
Бодягін Владислав Сергійович
ТіУВ-15
Зварювання
78.83
0
78.83
 
 
211
Пономаренко Анна Олександрівна
МБ-15
Машинобудування
78.80
0
78.80
 
 
212
Мовчан Олександр Ігорович
У-ТіУЗ-14
Зварювання
78.67
0
78.67
 
 
213
Омельченко Михайло Сергійович
ВІ-13
Машинобудування
78.67
0
78.67
 
 
214
Мішалова Ольга Сергіївна
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
78.60
0
78.60
 
 
215
Панасовська Галина Сергіївна
ІМ-14
Інженерна механіка
78.60
0
78.60
 
 
216
Дем`яненко Анна Олександрівна
ТіУВ-16
Прикладна механіка
78.50
0
78.50
 
 
217
Якименко Євген Романович
ТіУВ-13
Зварювання
78.40
0
78.40
 
 
218
Павлов Богдан Родіонович
ПБ-16-П
Професійна освіта
77.80
0
77.80
 
 
219
В`юник Катерина Андріївна
ПГС-15
Будівництво
77.40
0
77.40
 
 
220
Білокур Денис Петрович
У-ТіУЗ-14
Зварювання
77.33
0
77.33
 
 
221
Фатун Анастасія Дмитрівна
ПГС-16
Будівництво та цивільна інженерія
77.25
0
77.25
 
 
222
Гаргола Дмитро Сергійович
ТіУВ-15
Зварювання
77.00
0
77.00
 
 
223
Юріка Іван Іванович
МБ-16
Галузеве машинобудування
76.75
0
76.75
 
 
224
Якимова Катерина Сергіївна
ПГС-13
Будівництво
76.57
0
76.57
 
 
225
Гуртовенко Сергій Валентинович
ТіУВ-16
Прикладна механіка
76.50
0
76.50
 
 
226
Маменко Вікторія Олександрівна
ІМ-16-П
Прикладна механіка
76.50
0
76.50
 
 
227
Косенко Анатолій Анатолійович
ВІ-13
Машинобудування
76.17
0
76.17
 
 
228
Голосной Юрій Юрійович
ВІ-14
Машинобудування
76.00
0
76.00
 
 
229
Нечай Олексій Олександрович
ПТМ-16-М
Галузеве машинобудування
76.00
0
76.00
 
 
230
Павленко Данило Сергійович
МЗ-14
Машинобудування
75.83
0
75.83
 
 
231
Єгоров Ростислав Володимирович
У-ТіУЗ-14
Зварювання
75.50
0
75.50
 
 
232
М`ясникова Аліна Ігорівна
ПГС-15
Будівництво
75.40
0
75.40
 
 
233
Кулинський Олексій Сергійович
ВІ-13
Машинобудування
75.33
0
75.33
 
 
234
Климов Дмитро Володимирович
ПГС-16-П
Будівництво та цивільна інженерія
75.20
0
75.20
 
 
235
Кокорєв Володимир Сергійович
ВІ-14
Машинобудування
75.20
0
75.20
 
 
236
Талах Володимир Володимирович
ПГС-13
Будівництво
75.14
0
75.14
 
 
237
Федоров Данило Романович
ПГС-16
Будівництво та цивільна інженерія
75.00
0
75.00
 
 
238
Попов Микола Миколайович
ТіУВ-15
Зварювання
75.00
0
75.00
 
 
239
Налча Володимир Сергійович
У-ТіУЗ-14
Зварювання
75.00
0
75.00
 
 
240
Шебаніц Олексій Михайлович
ТіУВ-13
Зварювання
74.60
0
74.60
 
 
241
Лаврентьєв Богдан Андрійович
ТіУВ-15
Зварювання
74.33
0
74.33
 
 
242
Писарєв Анатолій Костянтинович
У-ТіУЗ-15
Зварювання
74.33
0
74.33
 
 
243
Деріневський Артур Юрійович
ІМ-14
Інженерна механіка
74.00
0
74.00
 
 
244
Руденко Іван Володимирович
У-ТіУЗ-16
Прикладна механіка
73.25
0
73.25
 
 
245
Ставрунов Михайло Олексійович
МБ-13
Машинобудування
73.13
0
73.13
 
 
246
Юрченко Олег Олександрович
ТіУВ-16
Прикладна механіка
72.00
0
72.00
 
 
247
Кончаківський Максим Володимирович
У-ТіУЗ-15
Зварювання
71.33
0
71.33
 
 
248
Кондратюк Михайло Олегович
У-ТіУЗ-16
Прикладна механіка
71.25
0
71.25
 
 
249
Павленок Владислав Вікторович
У-ТіУЗ-16
Прикладна механіка
71.25
0
71.25
 
 
250
Даниленко Олег Романович
ТіУВ-16
Прикладна механіка
71.00
0
71.00
 
 
251
Шаповалов Кирило Григорович
ІМ-16
Прикладна механіка
70.75
0
70.75
 
 
252
Герасименко Антон Геннадійович
У-ТіУЗ-16
Прикладна механіка
70.25
0
70.25
 
 
253
Матвейчук Анатолій Анатолійович
МЗ-14
Машинобудування
69.67
0
69.67
 
 
254
Казаков Дмитро Сергійович
У-ТіУЗ-15
Зварювання
68.33
0
68.33
 
 
255
Лисов Даніїл Русланович
ТіУВ-14
Зварювання
68.20
0
68.20
 
 
256
Андрійченко Максим Віталійович
ІМ-16-П
Прикладна механіка
68.00
0
68.00
 
 
257
Гричаненко Максим Геннадійович
У-ТіУЗ-16
Прикладна механіка
67.75
0
67.75
 
 
258
Піцков Ігор Анатолійович
МБ-13
Машинобудування
67.63
0
67.63
 
 
259
Глушко Євген Ігорович
ІМ-16
Прикладна механіка
66.75
0
66.75
 
 
260
Радомський Сергій Сергійович
У-ТіУЗ-16
Прикладна механіка
66.75
0
66.75
 
 
261
Додуляк Костянтин Костянтинович
ІМ-16-П
Прикладна механіка
65.50
0
65.50
 
 

Факультет транспортних технологій


п.п.
Ф.І.П. Група Спеціальність Рейтінг (бали) Відмінник Розмір стіпендії
Успішність Додатковий Загальний
1
Васіна Дар`я Максимівна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
93.33
7
100.33
Відмінник
1 601
2
Богданова Марія Олегівна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
93.33
7
100.33
Відмінник
1 601
3
Андрусенко Ганна Миколаївна
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
97.00
2
99.00
Відмінник
1 601
4
Кузін Денис Львович
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
98.60
 
98.60
Відмінник
1 601
5
Кулік Євген Анатолійович
ОМП-16-С
Транспортні технології
96.57
2
98.57
Відмінник
1 601
6
Власенков Олександр Андрійович
ПТ-16-М
Транспортні технології
98.43
 
98.43
Відмінник
1 601
7
Суханова Вероніка Сергіївна
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
96.33
2
98.33
Відмінник
1 601
8
Носенко Карина Іванівна
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
96.00
2
98.00
Відмінник
1 601
9
Томенко Володимир Костянтинович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
96.00
2
98.00
Відмінник
1 601
10
Тюляєва Анна Сергіївна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
97.40
 
97.40
Відмінник
1 601
11
Ковальова Наталія Олегівна
ОМП-16-М
Транспортні технології
95.29
2
97.29
Відмінник
1 601
12
Халамей Олександр Сергійович
ТС-16-М
Транспортні технології
92.86
4
96.86
 
1 100
13
Малєєва Дар`я Василівна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
96.80
 
96.80
Відмінник
1 601
14
Сімоненко Анастасія Сергіївна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
94.60
2
96.60
Відмінник
1 601
15
Харченко Ігор Сергійович
ПТ-13
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
96.60
 
96.60
Відмінник
1 601
16
Черкасова Валерія Валеріївна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
95.50
1
96.50
Відмінник
1 100
17
Шаповалова Аліса Олегівна
У-ПТ-16
Транспортні технології
94.40
2
96.40
Відмінник
1 601
18
Пулях Богдан Андрійович
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
96.00
 
96.00
Відмінник
1 601
19
Пєшков Олександр Олександрович
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
96.00
 
96.00
Відмінник
1 601
20
Куркчи Костянтин Олександрович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
96.00
 
96.00
Відмінник
1 601
21
Нечепоренко Валерія Олександрівна
ПТ-15
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
93.80
2
95.80
Відмінник
1 601
22
Попова Олена Юріївна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
95.60
 
95.60
Відмінник
1 601
23
Малюкова Валерія Олександрівна
ТК-14
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
93.50
2
95.50
Відмінник
1 601
24
Ремига Дар`я Вікторівна
ТК-13
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
93.17
2
95.17
Відмінник
1 601
25
Левіна Олена Євгенівна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
95.00
 
95.00
Відмінник
1 601
26
Єфанов Ілля Олексійович
ПТ-13
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
95.00
 
95.00
Відмінник
1 601
27
Кладовщикова Надія Олександрівна
АТ-15
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
93.00
2
95.00
Відмінник
1 601
28
Богачова Аліна Андріївна
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
94.60
 
94.60
Відмінник
1 601
29
Шванськой Олександр Володимирович
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
94.60
 
94.60
Відмінник
1 601
30
Чернова Яніна Василівна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
94.50
 
94.50
Відмінник
1 601
31
Блошкіна Дар`я Андріївна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
94.50
 
94.50
Відмінник
1 601
32
Бєльц Вікторія Олександрівна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
94.50
 
94.50
Відмінник
1 601
33
Шеленков Сергій Сергійович
ОМП-16-М
Транспортні технології
94.29
 
94.29
Відмінник
1 601
34
Кулаківська Ксенія Володимирівна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
94.20
 
94.20
Відмінник
1 601
35
Родіонова Марія Валеріївна
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
94.20
 
94.20
Відмінник
1 601
36
Лиманський Сергій Олександрович
ТТ-16-2
Транспортні технології
90.20
4
94.20
 
1 100
37
Нєфєріді Яніс Дмитрович
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
94.00
 
94.00
Відмінник
1 601
38
Муцко Іван Олексійович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
94.00
 
94.00
Відмінник
1 601
39
Попова Аліна Василівна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
91.83
2
93.83
Відмінник
1 601
40
Смоляна Інна Олександрівна
ПТ-13
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
91.80
2
93.80
Відмінник
1 601
41
Осадчий Юрій Олександрович
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
93.60
 
93.60
Відмінник
1 601
42
Садим Єлизавета Андріївна
ОМП-14
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
91.25
2
93.25
Відмінник
1 601
43
Барков Руслан Володимирович
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
93.20
 
93.20
 
1 100
44
Андросова Аліна Олексіївна
АТ-16-М
Транспортні технології
90.13
3
93.13
 
1 100
45
Волков Данило Володимирович
ОМП-16-М
Транспортні технології
93.00
 
93.00
Відмінник
1 601
46
Богдяж Олексій Анатолійович
АТ-16-М
Транспортні технології
93.00
 
93.00
Відмінник
1 601
47
Віннікова Олександра Сергіївна
ТК-14
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
87.00
6
93.00
 
1 100
48
Тимощук Катерина Володимирівна
ТТ-16-2
Транспортні технології
93.00
 
93.00
 
1 100
49
Перепелиця Тетяна Анатоліївна
ПТ-16-М
Транспортні технології
92.86
 
92.86
Відмінник
1 601
50
Яхно Ганна Андріївна
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
92.80
 
92.80
Відмінник
1 601
51
Філімонов Роман Олександрович
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
92.80
 
92.80
Відмінник
1 601
52
Мінаєва Катерина Володимирівна
АТ-15
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
92.80
 
92.80
Відмінник
1 601
53
Дудко Марія Олександрівна
ОМП-14
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
92.75
 
92.75
Відмінник
1 601
54
Саламбаш Олена Олександрівна
ТС-16-М
Транспортні технології
92.71
 
92.71
Відмінник
1 601
55
Збандут Катерина Артурівна
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
92.60
 
92.60
Відмінник
1 601
56
Краснопольська Ірина Дмитрівна
ПТ-16-М
Транспортні технології
92.57
 
92.57
Відмінник
1 601
57
Атрощенко Олександр Костянтинович
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
92.50
 
92.50
Відмінник
1 601
58
Токмакова Вікторія Олександрівна
ОМП-14
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
92.50
 
92.50
Відмінник
1 601
59
Гринюк Євгеній Олександрович
АТ-16-М
Транспортні технології
91.50
1
92.50
Відмінник
1 601
60
Мельник Тетяна Олександрівна
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
92.40
 
92.40
Відмінник
1 601
61
Кузьменко Юлія Олегівна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
92.33
 
92.33
Відмінник
1 601
62
Зеленцовська Кристина Русланівна
ТК-13
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
92.17
 
92.17
 
1 100
63
Аболимова Юлія Русланівна
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
92.00
 
92.00
Відмінник
1 601
64
Богуславський Дмитро Сергійович
АТ-16-М
Транспортні технології
92.00
 
92.00
Відмінник
1 601
65
Черипко Катерина Євгенівна
ТТ-16-2
Транспортні технології
92.00
 
92.00
 
1 100
66
Широкородова Владислава Олексіївна
АТ-15
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
91.80
 
91.80
Відмінник
1 601
67
Вікторова Поліна Вікторівна
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
91.50
 
91.50
Відмінник
1 601
68
Дружинін Сергій Миколайович
ТК-14
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
91.50
 
91.50
Відмінник
1 601
69
Баландюк Марина Ігорівна
ОМП-14
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
91.25
 
91.25
Відмінник
1 601
70
Афанасьєва Валерія Володимирівна
ПТ-13
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
91.20
 
91.20
Відмінник
1 601
71
Пєєва Тетяна Володимирівна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
91.20
 
91.20
 
1 100
72
Губатенко Тетяна Олександрівна
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
91.20
 
91.20
 
1 100
73
Мельник Олександр Ігорович
ТТ-16-1
Транспортні технології
89.20
2
91.20
 
1 100
74
Онищук Денис Валерійович
ПТ-16-С
Транспортні технології
91.14
 
91.14
 
1 100
75
Будченко Ольга Володимирівна
ТС-16-М
Транспортні технології
89.14
2
91.14
 
1 100
76
Черкасова Вікторія Ігорівна
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
91.00
 
91.00
 
1 601
77
Грязєва Анастасія Олександрівна
АТ-15
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
91.00
 
91.00
Відмінник
1 601
78
Романенко Юлія Олегівна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
90.83
 
90.83
 
1 100
79
Хархардін Сергій Олегович
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
90.80
 
90.80
Відмінник
1 601
80
Фурсова Юлія Олександрівна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
90.80
 
90.80
 
1 100
81
Малишев Михайло Сергійович
ПТ-13
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
89.80
1
90.80
 
1 100
82
Медведський Сергій Валерійович
ПТ-13
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
89.60
1
90.60
 
1 100
83
Сурженко Анастасія Дмитрівна
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
90.50
 
90.50
Відмінник
1 601
84
Грушевський Віктор Дмитрович
ОМП-14
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
90.50
 
90.50
Відмінник
1 601
85
Плахтєєва Дар`я Сергіївна
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
90.40
 
90.40
Відмінник
1 601
86
Одинцова Анастасія Олександрівна
ОМП-14
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
90.25
 
90.25
Відмінник
1 601
87
Золотніцька Ольга Геннадіївна
ПТ-15
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
90.00
 
90.00
 
1 100
88
Пічахчі Станіслав Миколайович
ТС-16-М
Транспортні технології
89.71
 
89.71
 
1 100
89
Кадуха Марина Михайлівна
У-АТ-16
Транспортні технології
87.60
2
89.60
 
1 100
90
Гмиря Олександр Володимирович
ОМП-14
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
89.50
 
89.50
 
1 100
91
Консік Вікторія Русланівна
ТТ-16-2
Транспортні технології
87.20
2
89.20
 
1 100
92
Рудь Альона Валентинівна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
89.00
 
89.00
 
1 100
93
Красуцька Олена Володимирівна
ПТ-16-М
Транспортні технології
87.00
2
89.00
 
1 100
94
Капцова Ірина Вікторівна
АТ-16-М
Транспортні технології
88.88
 
88.88
 
1 100
95
Руднєв Андрій Олексійович
ОМП-16-М
Транспортні технології
88.86
 
88.86
 
1 100
96
Порохня Надія Максимівна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
88.83
 
88.83
 
1 100
97
Орел Денис Валентинович
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
88.40
 
88.40
 
1 100
98
Зайцева Анна Сергіївна
ТТ-16-2
Транспортні технології
88.40
 
88.40
 
1 100
99
Захарін Владислав Андрійович
ПТ-16-М
Транспортні технології
88.29
 
88.29
 
1 100
100
Димаренко Марія Григорівна
ОМП-16-М
Транспортні технології
88.29
 
88.29
 
1 100
101
Демченко Вікторія Віталіївна
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
88.00
 
88.00
 
1 100
102
Білоусов Олексій Олександрович
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
88.00
 
88.00
 
1 100
103
Зімонов Станіслав Сергійович
ОМП-16-М
Транспортні технології
88.00
 
88.00
 
1 100
104
Кацюк Юлія Олександрівна
ОМП-16-М
Транспортні технології
87.86
 
87.86
 
1 100
105
Полякова Катерина Сергіївна
ТК-13
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
87.83
 
87.83
 
1 100
106
Зємськова Маргарита Сергіївна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
87.80
 
87.80
 
1 100
107
Бедін Олександр Геннадійович
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
87.80
 
87.80
 
1 100
108
Романченко Віталій Сергійович
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
87.75
 
87.75
 
1 100
109
Ткаченко Олександр Сергійович
ОМП-16-М
Транспортні технології
87.57
 
87.57
 
1 100
110
Печеришна Валерія Юріївна
ТТ-16-2
Транспортні технології
87.40
 
87.40
 
1 100
111
Іващенко Вікторія Ігорівна
ОМП-16-М
Транспортні технології
87.29
 
87.29
 
1 100
112
Бессараб Олексій Олексійович
ТС-16-М
Транспортні технології
87.29
 
87.29
 
1 100
113
Долгий Герман Сергійович
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
87.20
 
87.20
 
1 100
114
Маляревич Наталія Миколаївна
ТК-13
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
87.17
 
87.17
 
1 100
115
Бабенко Марина Олегівна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
87.00
 
87.00
 
1 100
116
Сизко Анастасія Петрівна
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
87.00
 
87.00
 
1 100
117
Давиденко Сергій Миколайович
ПТ-13
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
87.00
 
87.00
 
1 100
118
Зелений Ярослав Олексійович
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
87.00
 
87.00
 
1 100
119
Арабаджи Кирил Васильович
ПТ-16-М
Транспортні технології
86.57
 
86.57
 
1 100
120
Макруха Аліна Сергіївна
ТК-13
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
86.50
 
86.50
 
1 100
121
Коваленко Сергій Дмитрович
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
86.25
 
86.25
 
1 100
122
Шишин Михайло Євгенович
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
86.20
 
86.20
 
1 100
123
Щукіна Марія Андріївна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
86.17
 
86.17
 
1 100
124
Корона Катерина Володимирівна
ОМП-16-С
Транспортні технології
85.86
 
85.86
 
1 100
125
Бурдін Євген Дмитрович
ТС-16-М
Транспортні технології
85.86
 
85.86
 
1 100
126
Двужильний Ярослав Олександрович
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
85.80
 
85.80
 
1 100
127
Пономарьова Дар`я Олегівна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
85.67
 
85.67
 
1 100
128
Куциянова Стелла Павлівна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
85.67
 
85.67
 
1 100
129
Жбанов Максим Вячеславович
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
85.40
 
85.40
 
1 100
130
Іванченко Олександра Сергіївна
ПТ-16-М
Транспортні технології
84.86
 
84.86
 
1 100
131
Ясиненко Михайло Олексійович
ТК-14
Транспортні технології (Митний контроль на транспорті)
84.75
 
84.75
 
1 100
132
Ганюк Крістіна Ігорівна
У-ПТ-16
Транспортні технології
84.40
 
84.40
 
1 100
133
Ковальчук Крістіна Вадимівна
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
84.25
 
84.25
 
1 100
134
Кораблінський Євген Олегович
АТ-15
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
84.00
 
84.00
 
1 100
135
Зеленська Ольга Олександрівна
ПТ-16-М
Транспортні технології
84.00
 
84.00
 
1 100
136
Шолохов Володимир Вадимович
ТТ-16-1
Транспортні технології
84.00
 
84.00
 
1 100
137
Крецу Анастасія Віталіївна
ТТ-16-2
Транспортні технології
83.80
 
83.80
 
1 100
138
Василянська Оксана Федорівна
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
83.75
 
83.75
 
1 100
139
Кудін Дмитро Ігорович
ПТ-16-М
Транспортні технології
83.43
 
83.43
 
1 100
140
Пещерін Олександр Павлович
ОМП-16-М
Транспортні технології
83.29
 
83.29
 
1 100
141
Маркіна Єлизавета Миколаївна
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
83.17
 
83.17
 
1 100
142
Наріца Євген Євгенович
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
83.00
 
83.00
 
1 100
143
Попов Ілля Васильович
АТ-16-С
Транспортні технології
81.00
2
83.00
 
1 100
144
Агеєв Олексій Олексійович
АТ-15
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
82.60
 
82.60
 
1 100
145
Захватаєв Микита Михайлович
У-АТ-16
Транспортні технології
82.60
 
82.60
 
1 100
146
Кундель Єлизавета Олександрівна
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
82.50
 
82.50
 
1 100
147
Малахов Олексій Дмитрович
ПТ-16-М
Транспортні технології
82.43
 
82.43
 
1 100
148
Мулішова Яна Миколаївна
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
82.33
 
82.33
 
1 100
 
149
Фоменко Валерія Юріївна
ТС-16-М
Транспортні технології
82.29
 
82.29
 
 
150
Сербо Ірина Володимирівна
ТТ-16-1
Транспортні технології
82.20
 
82.20
 
 
151
Кузнєцов Едуард Михайлович
ПТ-16-М
Транспортні технології
82.14
 
82.14
 
 
152
Аріхбаєв Сергій Сергійович
ТС-16-М
Транспортні технології
82.14
 
82.14
 
 
153
Зал Павло Володимирович
АТ-16-С
Транспортні технології
82.13
 
82.13
 
 
154
Бєзєлюк Максим Ігорович
ТТ-16-2
Транспортні технології
82.00
 
82.00
 
 
155
Узун Геннадій Максимович
ОМП-14
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
81.75
 
81.75
 
 
156
Циба Олег Юрійович
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
81.60
 
81.60
 
 
157
Шмітова Юлія Олександрівна
ПТ-16-С
Транспортні технології
79.57
2
81.57
 
 
158
Караянов Микита Олегович
АТ-15
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
81.40
 
81.40
 
 
159
Лященко Ірина Ігорівна
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
79.25
2
81.25
 
 
160
Дранович Богдан Сергійович
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
81.20
 
81.20
 
 
161
Ганжеєв Дмитро Ігорович
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
81.00
 
81.00
 
 
162
Бєлан Олександр Едуардович
У-АТ-16
Транспортні технології
81.00
 
81.00
 
 
163
Новак Андрій Миколайович
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
80.83
 
80.83
 
 
164
Чередниченко Микита Віталійович
АТ-16-М
Транспортні технології
79.75
1
80.75
 
 
165
Долженчук Дмитро Михайлович
ПТ-13
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
80.60
 
80.60
 
 
166
Лобода Олександр Романович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
80.60
 
80.60
 
 
167
Згара Володимир Олександрович
ОМП-16-М
Транспортні технології
80.57
 
80.57
 
 
168
Залунін Вадим Едуардович
ПТ-16-С
Транспортні технології
80.57
 
80.57
 
 
169
Смірних Оксана Олександрівна
ПТ-13
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
80.40
 
80.40
 
 
170
Потапчук Владислав Андрійович
ТТ-16-1
Транспортні технології
80.40
 
80.40
 
 
171
Постоєнко Крістіна Євгеніївна
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
80.17
 
80.17
 
 
172
Кочубей Сергій Сергійович
ПТ-16-М
Транспортні технології
80.14
 
80.14
 
 
173
Бережан Анастасія Олександрівна
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
80.00
 
80.00
 
 
174
Стрилецька Анастасія Олександрівна
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
80.00
 
80.00
 
 
175
Шаповалов Артем Олександрович
ПТ-16-М
Транспортні технології
80.00
 
80.00
 
 
176
Новак Дмитро Миколайович
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
79.83
 
79.83
 
 
177
Ганжерлі Сергій Сергійович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
79.80
 
79.80
 
 
178
Поплавська Ірина Вікторівна
У-АТ-16
Транспортні технології
79.60
 
79.60
 
 
179
Кощієнко Владислав Володимирович
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
79.50
 
79.50
 
 
180
Іванченко Олександр Борисович
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
79.50
 
79.50
 
 
181
Шестаков Олексій Едуардович
ТС-16-М
Транспортні технології
79.29
 
79.29
 
 
182
Дужая Надія Анатоліївна
ПТ-16-М
Транспортні технології
79.29
 
79.29
 
 
183
Токарева Олександра Олександрівна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
79.20
 
79.20
 
 
184
Задорожний Микита Валентинович
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
79.20
 
79.20
 
 
185
Юхманов Дмитро Денисович
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
79.20
 
79.20
 
 
186
Фомівко Андрій Іванович
АТ-16-М
Транспортні технології
79.13
 
79.13
 
 
187
Шекіна Лілія Русланівна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
79.00
 
79.00
 
 
188
Давшан Анастасія Олександрівна
ТС-16-М
Транспортні технології
79.00
 
79.00
 
 
189
Пересада Михайло Дмитрович
ТТ-16-1
Транспортні технології
78.80
 
78.80
 
 
190
Юханцев Андрій Ігорович
ПТ-13
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
78.60
 
78.60
 
 
191
Паничев Артем Олегович
ТТ-16-2
Транспортні технології
78.60
 
78.60
 
 
192
Ігнатова Ганна Сергіївна
ТТ-16-1
Транспортні технології
78.60
 
78.60
 
 
193
Богаченко Євгенія Дмитрівна
ПТ-16-М
Транспортні технології
78.57
 
78.57
 
 
194
Васильєв Олександр Олексійович
АТ-16-С
Транспортні технології
78.50
 
78.50
 
 
195
Влазнєв Павло Павлович
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
78.33
 
78.33
 
 
196
Зайцев Володимир Михайлович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
78.20
 
78.20
 
 
197
Швець-Бучавий Антон Олексійович
У-ПТ-16
Транспортні технології
78.20
 
78.20
 
 
198
Білозоров Дмитро Валентинович
У-ПТ-16
Транспортні технології
78.20
 
78.20
 
 
199
Романішен Геннадій Геннадійович
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
78.17
 
78.17
 
 
200
Федоренко Анастасія Ігорівна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
78.00
 
78.00
 
 
201
Шерстяк Валерій Андрійович
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
78.00
 
78.00
 
 
202
Мундулов Антон Ігорович
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
78.00
 
78.00
 
 
203
Приходько Максим Олександрович
ПТ-16-М
Транспортні технології
77.86
 
77.86
 
 
204
Москвітіна Юлія Сергіївна
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
77.60
 
77.60
 
 
205
Коваль Євген Сергійович
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
77.33
 
77.33
 
 
206
Канюков Максим Миколайович
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
77.25
 
77.25
 
 
207
Колда Владислав Сергійович
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
77.20
 
77.20
 
 
208
Бутрим Максим Костянтинович
ТС-13
Транспортні технології (Транспортні системи)
77.20
 
77.20
 
 
209
Ківіренко Євген Олегович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
77.20
 
77.20
 
 
210
Меркулов Андрій Робертович
ТС-14
Транспортні технології (Транспортні системи)
77.17
 
77.17
 
 
211
Мороз Дмитро Сергійович
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
77.00
 
77.00
 
 
212
Хистов Владлен Сергійович
У-АТ-16
Транспортні технології
76.80
 
76.80
 
 
213
Грехов Станіслав Сергійович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
76.60
 
76.60
 
 
214
Насібов Амір Аріф огли
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
76.50
 
76.50
 
 
215
Брьохов Іван Федорович
АТ-16-С
Транспортні технології
76.25
 
76.25
 
 
216
Омельченко Дмитро Олексійович
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
76.00
 
76.00
 
 
217
Сіваєв Владислав Олександрович
У-ПТ-16
Транспортні технології
76.00
 
76.00
 
 
218
Каменський Богдан Михайлович
ПТ-14
Транспортні технології (Промисловий транспорт)
75.83
 
75.83
 
 
219
Утургаурі Юлія Сергіївна
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
75.75
 
75.75
 
 
220
Татар Єгор Ігорович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
75.60
 
75.60
 
 
221
Лафазан Василь Васильович
ПТ-16-М
Транспортні технології
75.43
 
75.43
 
 
222
Церахто Дмитро Олександрович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
75.40
 
75.40
 
 
223
Дубінін Георгій Феліксович
У-ПТ-16
Транспортні технології
75.40
 
75.40
 
 
224
Божко Богдан Олександрович
У-АТ-16
Транспортні технології
75.00
 
75.00
 
 
225
Коротков Артем Григорович
ПТ-16-М
Транспортні технології
74.86
 
74.86
 
 
226
Андреєв Богдан Олександрович
ПТ-16-М
Транспортні технології
74.71
 
74.71
 
 
227
Ушуллу Анна Дмитрівна
ТТ-16-1
Транспортні технології
74.60
 
74.60
 
 
228
Моторний Денис Едуардович
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
74.50
 
74.50
 
 
229
Галота Денис Євгенович
АТ-13
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
74.40
 
74.40
 
 
230
Колодяжний Ілля Валерійович
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
74.00
 
74.00
 
 
231
Ромаченко Ярослав Олегович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
74.00
 
74.00
 
 
232
Сидорова Софія В`ячеславівна
ОМП-13
Транспортні технології (Організація міжнародних перевезень)
73.80
 
73.80
 
 
233
Танасієнко Максим Віталійович
ТТ-16-1
Транспортні технології
73.80
 
73.80
 
 
234
Колларова Марина Владиславівна
ТТ-16-1
Транспортні технології
73.60
 
73.60
 
 
235
Барвинський Віктор Романович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
69.00
 
69.00
 
 
236
Пихневський Ілля Васильович
ТТ-16-1
Транспортні технології
66.80
 
66.80
 
 
237
Чубар Євген Олександрович
ТС-15
Транспортні технології (Транспортні системи)
65.25
 
65.25
 
 
238
Чернов Владислав Олегович
АТ-14
Транспортні технології (Автомобільний транспорт)
64.40
 
64.40
 
 

Invest in Istanbul Turkey hd film izle full dizi izle hd film izle hd film izle dizi izle porno haber guncel haber haberler gundem escort son dakika